czwartek, 6 czerwca 2019 r.

09:30
Sierakowice
Już w środę w Sierakowicach odbędą się XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Trzy dni lekkoatletycznych i zespołowych zmagań zapoczątkuje ceremonia otwarcia - przemarsz reprezentacji szkolnych, wciągnięcie flagi olimpijskiej na maszt oraz wygłoszona będzie rota przysięgi.
XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sierakowicach

18:00
Kartuzy, Muzeum Kaszubskie, Kościerska 1
W czwartek 6 czerwca w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach odbędzie się wernisaż Joanny Reglińskiej pn. "A może modystka" . Artystka z Mezowa zaprezentuje zaprojektowane i wykonane przez siebie eleganckie nakrycia głowy.
"A może modystka" - wernisaż Joanny Reglińskiej w Muzeum Kaszubskim

 
Ostrów Mausz 12, Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich "Mausz"
Stowarzyszenie Rehabilitacyjno - Sportowe "Szansa - Start Gdańsk" w dniach 6 - 8 czerwca zaprasza na IV Kaszubski Piknik Sportowy - Festiwal Rzutów dla Osób Niepełnosprawnych. W pikniku udział wezmą znani polscy olimpijczycy i paraolimpijczycy. Wstęp bezpłatny!
IV Kaszubski Piknik Sportowy - Festiwal Rzutów dla Osób Niepełnosprawnych w Mauszu

 
Sierakowice, Ołtarz Papieski
Już w niedzielę rozpoczną się rekolekcje przy Ołtarzu Papieskim w Sierakowicach upamiętniające wizytę Jana Pawła II w diecezji pelplińskiej. W programie codziennie Msza święta i inne nabożeństwa, ale nie tylko: Marsz dla życia, Festyn Rodzinny, Rajd rowerowy, koncerty ewangelizacyjne zespołów Good God, śpiewającego chrześcijańskie reggae, czy zespołu "Nieboskłonni" z Tczewa, wykłady o zdrowym żywieniu i inne.
Rekolekcje przy Ołtarzu Papieskim w Sierakowicach
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd