piątek, 7 czerwca 2019 r.

09:30
Sierakowice
Już w środę w Sierakowicach odbędą się XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Trzy dni lekkoatletycznych i zespołowych zmagań zapoczątkuje ceremonia otwarcia - przemarsz reprezentacji szkolnych, wciągnięcie flagi olimpijskiej na maszt oraz wygłoszona będzie rota przysięgi.
XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sierakowicach

19:00
Kartuzy, Galeria Refektarz
Galeria Refektarz w Kartuzach zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Marcina Zawickiego. Prace artysty będzie można podziwiać 7 czerwca o godzinie 19.
Wernisaż wystawy Marcina Zawickiego w Galerii Refektarz

 
Ostrów Mausz 12, Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich "Mausz"
Stowarzyszenie Rehabilitacyjno - Sportowe "Szansa - Start Gdańsk" w dniach 6 - 8 czerwca zaprasza na IV Kaszubski Piknik Sportowy - Festiwal Rzutów dla Osób Niepełnosprawnych. W pikniku udział wezmą znani polscy olimpijczycy i paraolimpijczycy. Wstęp bezpłatny!
IV Kaszubski Piknik Sportowy - Festiwal Rzutów dla Osób Niepełnosprawnych w Mauszu
sobota, 8 czerwca 2019 r.

09:00
Żukow, SPZOZ
SPZOZ w Żukowie zaprasza mieszkańców na "Białą Sobotę, która odbędzie się 8 czerwca w Przychodni w Żukowie przy ulicy Pożarnej. Z darmowych porad i badań medycznych będzie można skorzystać w godzinach od 9 do 12.30.
"Biała sobota" w Żukowie

10:00
Goręczyno
Szkoła Podstawowa w Goręczynie zaprasza serdecznie na festyn rodzinny, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca na boisku przy szkole. W programie dmuchane zjeżdżalnie, Eurojump, poczęstunek, konkursy, konkurencje sportowe.
Festyn Rodzinny w Goręczynie

11:30
Banino, boisko sportowe przy Szkole Podstawowej
Biegi, gry, zabawy, spektakle dla dzieci, dmuchańce i wiele innych atrakcji odbędzie się w sobotę na boisku sportowym w Baninie. W trakcie festynu odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Pauliny.
Piknik Rodzinny "Pomocna dłoń" w Baninie

12:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, Piłsudskiego 10
Moc atrakcji dla całych rodzin przygotowała Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach. Na sobotni Festyn Rodzinny przygotowano m.in. występy artystyczne, Zumbę dla dzieci, pokaz ratownictwa medycznego, stoiska grillowe.
Festyn Rodzinny w SP nr 1 w Kartuzach

14:00
Glincz
Na pełen atrakcji festyn rodzinny zaprasza sołectwo Glincz. W programie zabawa z didżejem Jäger, uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego, licytacje, koncert zespołu bluesowo - rockowego Reymond oraz muzyka taneczna w wykonaniu Mirosława Sobisza.
Festyn Rodzinny w Glinczu

17:00
Wyczechowo, park przy Ekofarmie
Gminny Ośrodek Kultury wraz z Fundacją Polska Farma Ekologiczna "Ecofarm" w Wyczechowie, zaprasza na pełen zabawy festyn rodzinny, integrujący osoby dorosłe i dzieci.
Wyczechowo z wiatrem - piknik rodzinny

19:00
Sierakowice, Kościół św. Marcina
Parafia św. Marcina z Tours w Sierakowicach zaprasza na wyjątkową Wigilię Zesłania Ducha Świętego. W sobotę 8 czerwca o godzinie 19, uroczystość uświetni koncert scholii parafialnej "Stokrotki".
Koncert scholi "Stokrotki" w Sierakowicach

 
Sulęczyno, jezioro Mausz
W sobotę 8 czerwca rozpoczną się zawody kajakowe Hydroaktywni. W programie oprócz sportowej rywalizacji na uczestników czekają ciekawe prelekcje, zabawy dla dzieci oraz koncert zespołu "Mietek Blues Band".
Hydroaktywni 2019 w Sulęczynie

 
Ostrów Mausz 12, Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich "Mausz"
Stowarzyszenie Rehabilitacyjno - Sportowe "Szansa - Start Gdańsk" w dniach 6 - 8 czerwca zaprasza na IV Kaszubski Piknik Sportowy - Festiwal Rzutów dla Osób Niepełnosprawnych. W pikniku udział wezmą znani polscy olimpijczycy i paraolimpijczycy. Wstęp bezpłatny!
IV Kaszubski Piknik Sportowy - Festiwal Rzutów dla Osób Niepełnosprawnych w Mauszu
niedziela, 9 czerwca 2019 r.

09:40
Kartuzy / Żukowo / Banino / Gdańsk Śródmieście
Już 9 czerwca przez Trójmiasto i okolice przejadą uczestnicy Wielkiego Przejazdu Rowerowego. Peleton wyruszy również z Kartuz, aby w godzinach popołudniowych dotrzeć na finał imprezy, który odbędzie się na sopockich błoniach.
23. Wielki Przejazd Rowerowy - Peleton Kartuski

14:00
Klukowa Huta, Zespół Kształcenia i Wychowania
W niedzielę 9 czerwca w Zespole Szkół Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie, odbędzie się pełen atrakcji festyn rodzinny.
XVI Festyn Rodzinny w Klukowej Hucie

15:00
Miechucino, jezioro Wielkie
W niedzielę 9 czerwca nad jeziorem Wielkim już po raz dziewiąty odbędzie się Festyn Rodzinny. W programie między innymi zawody wędkarskie, kabaret Kunda, "Polonez dla Hospicjum" z Piotrem Szycą. Od godziny 19 potańcówka z zespołem Almados.
IX Festyn Rodzinny nad jeziorem Wielkim w Miechucinie
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd