sobota, 15 czerwca 2019 r.

08:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
Kolejna edycja Kartuskiej Giełdy Mam odbędzie się 15 czerwca. Po raz piętnasty mamy będą miały okazję, aby kupić lub sprzedać ubranka, akcesoria i zabawki.
XV Letnia Giełda Mam

11:00
Somonino, Gminny Stadion Sportowy, Osiedlowa
W sobotę 15 czerwca w Somoninie odbędą się IV Wojewódzkie Igrzyska LZS. O puchar Marszałka Województwa Pomorskiego zawalczą reprezentacje gmin oraz osoby indywidualne w trzynastu konkurencjach.
IV Igrzyska LZS w Somoninie

11:00
Gołubie
W sobotę o godz. 11 w Gołubiu odbędą się zawody sportowo-pożarnicze drużyn OSP z jednostek z gminy Kartuzy. Druhowie zmierzą się m.in. ze sztafetą pożarniczą, ćwiczeniem alarmowo-bojowym i musztrą.
Zawody strażackie w Gołubiu

16:00
Chwaszczyno, plac przy ul. Lisiej
Mieszkańcy Lisich Błot, Sołectwo Chwaszczyno i Firma Triada Augusto Pomorze zapraszają na festyn rodzinny na Lisich Błotach. W programie m.in. moc atrakcji dla dzieci ognisko i grill przygotowany przez KGW Chwaszczyno.
Festyn Rodzinny na Lisich Błotach

17:00
Cieszenie, przy altanie
W sobotę w Cieszeniu o godzinie 17 rozpocznie się Festyn Sobótkowy. W programie liczne atrakcje dla mieszkańców i gości.
Noc Sobótkowa w Cieszeniu

 
Wdzydze Kiszewskie
W piątek 14 czerwca we Wdzydzach Kiszewskich startuje III Festiwal Biegów Polski Północnej. Impreza potrwa do niedzieli 16 czerwca. Biegacze z całego kraju w ciągu trzech dni będą walczyć o tytuł Hard Runnera, pokonując 5 dystansów. Odbędą się także występy artystyczne, Marsz Nordic Walking oraz Bieg Przebierańców.
III Festiwal Biegów Polski Północnej
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd