niedziela, 16 czerwca 2019 r.

09:00
Wieżyca, Centrum Aktywnego Wypoczynku Wieżyca-Koszałkowo
Biegowy świat i Ultramaraton Kaszubska Poniewierka wzorem lat ubiegłych zapraszają na wycieczkę biegową przed tegoroczną edycją biegu. Uczestnicy zmierzą się z dystansem 30 km po urokliwych Kaszubach.
Wycieczka biegowa przed Ultramaratonem Kaszubska Poniewierka w Wieżycy

14:00
Stężyca, Amfiteatr
Na żonkilowy festyn charytatywny "Dziki Zachód" będący zbiórką pieniędzy na kartuskie hospicjum zaprasza Stężyca. W programie m.in. miasteczko westernowe z szeryfem, tańce kowbojskie i występy z Dzikiego Zachodu, parada motocyklistów i balony do nieba, kabaretowy wieczór w wykonaniu m.in. aktorów Rancza.
Festyn charytatywny "Żonkil Kwiatem Nadziei" w Stężycy

14:00
Stężyca, przy amfiteatrze
Już w niedzielę 16 czerwca w Stężycy odbędzie się Bieg dla życia. Młodzież i dzieci pobiegną aby wesprzeć budowę kartuskiego hospicjum.
"Bieg dla życia" w Stężycy

14:00
Egiertowo, stadion sportowy
W niedzielę o godz. 14 w Egiertowie podziwiać będzie można rywalizację sportowo-pożarniczą druhów z jednostek OSP gminy Somonino. Ochotnicy zmierzą się w takich konkurencjach jak musztra, ćwiczenie alarmowo-bojowe i sztafeta.
Zawody Strażackie w Egiertowie

 
Wdzydze Kiszewskie
W piątek 14 czerwca we Wdzydzach Kiszewskich startuje III Festiwal Biegów Polski Północnej. Impreza potrwa do niedzieli 16 czerwca. Biegacze z całego kraju w ciągu trzech dni będą walczyć o tytuł Hard Runnera, pokonując 5 dystansów. Odbędą się także występy artystyczne, Marsz Nordic Walking oraz Bieg Przebierańców.
III Festiwal Biegów Polski Północnej
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd