piątek, 21 czerwca 2019 r.

16:00
Chwaszczyno, plac zabaw przy ul. Polnej/Dąbrówki
Komitet Mieszkańców, Sołectwo Chwaszczyno oraz Burmistrz Gminy Żukowo zapraszają w Piątek 21 czerwca na III Festyn Rodzinny. Od godziny 16 na placu przy ulicy Polnej i Dąbrówki na uczestników czekać będą darmowe dmuchańce, konkursy i wiele innych atrakcji.
III Festyn Rodzinny w Chwaszczynie

20:00
Przodkowo, stadion gminny
Lato zaczyna się w Przodkowie. W piątek 21 czerwca na stadionie gminnym w Przodkowie odbędzie się powitanie lata z DJ - ami. Zagrają DJ Hazel, Prisoners Show oraz DJ Space Kid.
Powitaj lato z DJ-ami w Przodkowie
sobota, 22 czerwca 2019 r.

16:00
Stężyca, Amfiteatr
W dniach 22 - 23 czerwca w Stężycy odbędzie się piąta edycja największego eventu motoryzacyjnego na Kaszubach - Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019.
Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019 w Stężycy

16:00
Kiełpino, Gminny Stadion, ul. Długa
Rada sołecka Kiełpina, sołtys, wolontariusze zapraszają w sobotę 22 czerwca na IV Sobótki pod Patronatem Burmistrza Kartuz. Start imprezy o godzinie 16.00.
IV Sobótki Sołeckie w Kiełpinie

17:00
Sierakowice, Amfiteatr "Szerokowidze"
Na Kaszubską Sobótkę w towarzystwie Sierakowickiej Sceny Młodych, zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach. Impreza odbędzie się w sobotę 22 czerwca o godzinie 17.
Kaszubska Sobótka w Sierakowicach

17:00
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
Już w najbliższą sobotę 22 czerwca w Parku nad Jeziorkiem odbędą się Sobótki z udziałem takich gwiazd jak Baranovski, Filip Lato i Grzegorz Hyży. Od godziny 17.00 na uczestników czekać będzie wiele atrakcji m.in. warsztaty wyplatania wianków, ognisko, fajerwerki, strefa dla dzieci.
Sobótki w Żukowie

18:00
Borucino, plac obok p. Wilmy
Sołtys oraz Rada Sołecka w Borucinie zapraszają wszystkich mieszkańców na zabawę sobótkową. W programie liczne zabawy dla dzieci, konkursy dla dorosłych i zabawa taneczna do późnych godzin nocnych.
Sobótka w Borucinie
niedziela, 23 czerwca 2019 r.

16:00
Stężyca, Amfiteatr
W dniach 22 - 23 czerwca w Stężycy odbędzie się piąta edycja największego eventu motoryzacyjnego na Kaszubach - Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019.
Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019 w Stężycy

12:00
Sierakowice, stadion
W niedzielę o godz. 12 w Sierakowicach odbędą się zawody sportowo-pożarnicze drużyn OSP z jednostek z gminy Sierakowice. Druhowie zmierzą się m.in. ze sztafetą pożarniczą, ćwiczeniem alarmowo-bojowymi i musztrą.
Zawody Strażackie w Sierakowicach

13:00
Egiertowo, boisko przy Szkole Podstawowej w Egiertowie
W niedzielę 23 czerwca o godzinie 13 rozpocznie się pełen atrakcji festyn pn. "Sprawni inaczej są obok nas". W programie występ zespołu "Mali Hopowianie", strefa darmowych atrakcji dla dzieci i konkursy.
Festyn "Sprawni inaczej są obok nas" w Egiertowie

14:00
Przodkowo
W niedzielę o godz. 14 w Przodkowie podziwiać będzie można rywalizację sportowo-pożarniczą druhów z jednostek OSP gminy Przodkowo. Ochotnicy zmierzą się w takich konkurencjach jak musztra, ćwiczenie alarmowo-bojowe i sztafeta.
Zawody Strażackie w Przodkowie
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd