niedziela, 30 czerwca 2019 r.

15:00
Sulęczyno, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Zielona Droga 1
W piątek 28 czerwca o godzinie 15.00, rozpocznie się 47. Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej "Bazuna" w Sulęczynie. Wspólna zabawa, śpiewanie na scenie plenerowej GOKu i poza nią trwać będzie do godzin popołudniowych niedzieli - 30 czerwca.
47. Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej "Bazuna" w Sulęczynie

12:00
Chmielno, Scena nad jeziorem Kłodno Stadion Gminny przy ul. Grzędzickiego
Już w niedzielę 30 czerwca w Chmielnie odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Truskawki Kaszubskiej. W tegorocznej edycji organizatorzy przygotowali szereg atrakcji w tym konkursy "Truskawka w roli głównej - najatrakcyjniejsze stoisko truskawkowe Festiwalu", "Truskawkowa Kreacja" oraz "Konkurs H. Gruchałowej o Puchar Ministra Rolnictwa za najlepszy produkt z truskawek kaszubskich".
IV Festiwal Truskawki Kaszubskiej

14:00
Szymbark
Zrzeszeni Kaszubskich Kuczerów i Hodowców koni, oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Szczyt Wieżyca, zapraszają na paradę pojazdów konnych, samochodów retro i motocykli do CEPR-U. W ramach imprezy odbędą się też zawody w Wyścigach na oklep i bryczkami.
XVI Parada Bryczek i Wozów w Szymbarku

 
Stężyca, boisko przy ul. Abrahama
W niedzielę 30 czerwca w Stężycy odbędzie się Garmin Swimrun Series. Zawody polegające na pokonaniu określonego dystansu naprzemiennie biegnąc i płynąc zgodnie z naturalnym ukształtowaniem terenu odbędą się w Stężycy po raz drugi.
Garmin SwimRun Stężyca
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd