niedziela, 7 lipca 2019 r.

12:00
Ostrzyce, Capming Stolemek
W niedzielę 7 lipca o godzinie 12, rozpoczną się V Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych. Zawody odbywają się na wodach Jeziora Ostrzyckiego w różnych kategoriach wiekowych. Impreza odbędzie się w formie pikniku z muzyką i kuchnią kaszubską.
V Mistrzostwa Kaszub w Wyścigach na Rowerkach Wodnych

16:00
Żukowo, dziedziniec kościoła pw. WNMP
Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie zaprasza na drugi pierwszy z cyklu Żukowskie Lato Muzyczne. W niedzielę 7 lipca na dziedzińcu przy kościele pw. WNMP w Żukowie koncert "Vivat Moniuszko" w 200. rocznicę urodzin mistrza.
X Festiwal Żukowskie Lato Muzyczne - Vivat Moniuszko!

17:00
Kartuzy, Rynek
W niedzielę o godz. 17 na Rynku w Kartuzach odbędzie się pierwszy w tym roku koncert z cyklu Muzyka Świata. Publiczność wysłucha koncertu Blizy w kaszubskich przebojach w rytmie disco polo.
Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach

19:00
Kartuzy, Kolegiata pw. WNMP
W niedzielny wieczór w kościele pw. Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny w Kartuzach odbędzie się koncert Magdaleny Cornelius oraz Zuzanny Bator. Artystki wykonają program moniuszkowski.
Kartuski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Kartuzach

21:00
Drewniany Zabytkowy Kościół w Sierakowicach
W niedzielny wieczór w Drewnianym Zabytkowym Kościele w Sierakowicach odbędzie się inauguracyjny koncert 9. Letniego Festiwalu Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Tego wieczoru wystąpią: Angelika Podwojska, Aleksandra Kołodziejczyk i Patryk Podwojski.
9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd