niedziela, 14 lipca 2019 r.

10:30
Biuro zawodów na stadionie gminnym w Chmielnie
Specjalny puchar ubiegłorocznej edycji regat o Puchar Jezior Chmieleńskich trafił do najmłodszego uczestnika rywalizacji, sześcioletniego Aleksandra Godlewskiego z UKS Tolkmicko. Komu przypadną trofea, te nadzwyczajne i "standardowe" tegorocznych pucharowych zmagań na jeziorze Kłodno, przekonamy się już w najbliższy weekend 13 i 14 lipca.
Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich

18:00
Kartuzy, Rynek
W dniach 13 - 14 lipca na Rynku w Kartuzach odbędą się Dni Powiatu Kartuskiego. Na scenie pojawią się m.in. Maciej Maleńczuk, Lady Pank i Strachy na Lachy. W sobotę zostanie wręczona Nagroda Starosty Kartuskiego "Perły Kaszub".
Dni Powiatu Kartuskiego

15:00
Kościół Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych w Goręczynie
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz parafia Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych w Goręczynie zapraszają na koncert Mistrzowskie Sacrum, podczas którego wystąpią Tatiana Szczepankiewicz oraz Gedymin Grubba.
Mistrzowskie Sacrum w Goręczynie

16:00
dziedziniec kościoła WNMP w Żukowie
Przed nami druga odsłona tegorocznej, jubileuszowej dziesiątej edycji Żukowskiego Lata Muzycznego. W niedzielę na dziedzińcu kościoła Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie wystąpią Duan i Treblers.
Żukowskie Lato Muzyczne

19:00
Sulęczyno
Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Sulęczynie, odbędzie się po raz siedemnasty. Na sulęczyńskiej scenie w dniach 14, 17, 18, 19 i 20 lipca zagrają m.in. Caio Rodriguez oraz Cuarteo Re!Tango, Dikanda & Marko Kukobat, Czesław Śpiewa oraz Rodolfo Mederos Trio.
Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Sulęczynie
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd