niedziela, 21 lipca 2019 r.

10:00
Skansen we Wdzydzach
Przed nami największa plenerowa impreza folklorystyczna na Kaszubach. Na odwiedzających w weekend wdzydzki skansen czeka kiermasz sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego, a także liczne występy artystyczne i konkursy. Jarmark Wdzydzki odbędzie się w tym roku już po raz 46.
46. Jarmark Wdzydzki

12:30
Leśniczówka Sarni Dwór
W niedzielę 21 lipca na terenie leśniczówki Sarni Dwór już po raz siódmy pasjonaci i adepci strzelectwa będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Odbędzie się tam Powiatowy Turniej Strzelecki "Złota Muszka". To impreza adresowana do wszystkich, którzy chcą sprawdzić się w strzelaniu do tarczy z karabinka pneumatycznego.
Powiatowy Turniej Strzelecki "Złota Muszka"

16:00
dziedziniec kościoła WNMP w Żukowie
Przed nami trzecia odsłona tegoroczne, jubileuszowej dziesiątej edycji Żukowskiego Lata Muzycznego. W niedzielę na dziedzińcu kościoła Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie wystąpią Czesław Majewski i Janusz Tylman.
Żukowskie Lato Muzyczne

17:00
Kartuzy, Rynek
Lipcowy cykl Muzyka Świata zwieńczy Abba Show. Niezapomniane przeboje szwedzkiej grupy Abba zabrzmią na kartuskim Rynku w niedzielę, 21 lipca.
Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach

19:00
Kolegiata w Kartuzach
W niedzielę, 21 lipca w kartuskiej kolegiacie odbędzie się drugi z czterech koncertów w ramach Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Podczas tej odsłony wystąpi zespół Classic Ensemble.
XXXVII Kartuski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

 
Sanktuarium Maryjne w Sianowie
W sobotę, 20 lipca w sianowskim Sanktuarium rozpoczyna się odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Do Matki Boskiej Sianowskiej - Królowej Kaszub pielgrzymować będą tysiące wiernych. Główne uroczystości zaplanowano na niedzielę, 21 lipca, jednak przez cały tydzień po niej odbywać się będą msze święte i nabożeństwa w różnych intencjach.
Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd