niedziela, 28 lipca 2019 r.

16:00
Kartuzy, Park Solidarności
W Parku Solidarności w Kartuzach 27- 28 lipca zaplanowana jest kolejna edycja "Jarmarku Kaszubskiego". Jak co roku nie zabraknie wielu ciekawych stoisk rękodzielniczych, smacznej regionalnej kuchni, a także części koncertowej, w której gwiazdami będą: zespól Ira, Red Lips oraz Damian Holecki.
Jarmark Kaszubski 2019

10:00
Sierakowice, Orlik
Koordynator sportu w gminie Sierakowice Marian Wnuk-Lipiński zaprasza do udziału w Turnieju Mistrzostw Orlika w "Piątkach" Piłkarskich. W turnieju może wziąć udział dziesięć drużyn. Zapisy trwają do 16 lipca.
Mistrzostwa Orlika w "Piątkach" Piłkarskich

13:00
Stężyca, Amfiteatr
Gmina Stężyca zaprasza na Piknik Rodzinny z udziałem Premiera RP Mateusza Morawieckiego, który odbędzie się 28 lipca o godzinie 13.00 na scenie amfiteatru w Stężycy. Wstęp wolny.
Piknik Rodzinny z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego w Stężycy

16:00
dziedziniec kościoła WNMP w Żukowie
Przed nami czwarta odsłona tegorocznej, jubileuszowej dziesiątej edycji Żukowskiego Lata Muzycznego. W niedzielę na dziedzińcu kościoła Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie wystąpią artyści gminy Żukowo.
Żukowskie Lato Muzyczne

21:00
kościół pw. św. Jana w Sierakowicach
Przed nami trzecia odsłona tegorocznego Letniego Festiwalu Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Tym razem organizatorzy zapraszają do kościoła pw. św. Jana w Sierakowicach na występ Vox Intensa Ensemble.
9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

 
Chmielno
Fundacja "Silni Ciałem Niezłomni Duchem", zapraszają wszystkich sympatyków sportu do udziału w piątej edycji Triathlon Chmielno.
Triathlon Chmielno 2019

 
Sanktuarium Maryjne w Sianowie
W sobotę, 20 lipca w sianowskim Sanktuarium rozpoczyna się odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Do Matki Boskiej Sianowskiej - Królowej Kaszub pielgrzymować będą tysiące wiernych. Główne uroczystości zaplanowano na niedzielę, 21 lipca, jednak przez cały tydzień po niej odbywać się będą msze święte i nabożeństwa w różnych intencjach.
Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd