niedziela, 4 sierpnia 2019 r.

15:00
Ostrzyce, parking
Michał Cieśluk z zespołem, Shantel, Dwa plus Dwa, czy Nowator - między innymi takie muzyczne zespoły wystąpią podczas tegorocznej edycji Ostrzyckiego Lata. Impreza, która rokrocznie przyciąga tłumy mieszkańców i turystów, odbędzie się w weekend 3 i 4 sierpnia.
Ostrzyckie Lato 2019

17:00
Kartuzy, Rynek
Gmina Kartuzy zaprasza na sierpniowy cykl koncertów w ramach Muzyki Świata na Rynku w Kartuzach. W niedzielę 4 sierpnia wystąpi zespół Zuccero z Włoch.
Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach

17:00
Łączyńska Huta, świetlica wiejska
Sołtys Sołectwa Borzestowska Huta oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie zaprasza na spektakl pt. "Smocza legenda", który odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Łączyńskiej Hucie. Wstęp wolny.
Spektakl "Smocza legenda" w Łączyńskiej Hucie

17:30
Żukowo, kościół pw. Miłosierdzia Bożego
Już po raz czwarty w Żukowie odbędzie się Letni Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. W kościele pw. Miłosierdzia Bożego będzie można posłuchać różnorodnych koncertów w wykonaniu wspaniałych artystów. Pierwszy z pięciu koncertów, odbędzie się 4 sierpnia.
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Żukowie

19:00
Kartuzy, Kolegiata pw. WNMP
W niedzielę, 4 sierpnia w kartuskiej kolegiacie odbędzie się trzeci z czterech koncertów w ramach Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Podczas tej odsłony wystąpi Patryk Podwojski z TrombQuartet.
XXXVII Kartuski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd