czwartek, 15 sierpnia 2019 r.

11:00
Kartuzy, kościół pw. św. Kazimierza / pomnik Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej
W czwartek 15 sierpnia w Kartuzach odbędą się uroczystość z okazji Święta Wojska Polskiego oraz 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920.
Obchody Święta Wojska Polskiego w Kartuzach

11:30
Wygoda Łączyńska
Wójt Gminy Stężyca zaprasza w czwartek 15 sierpnia na Dożynki Gminne do Wygody Łączyńskiej. W programie święta plonów m.in. finał 8. edycji konkursu na Najlepszy Regionalny Produkt Dożynkowy w roku 2019, tradycyjna rywalizacja o najpiękniejszy wieniec dożynkowy, ogłoszenie wyników konkursu "Piękna Wieś Pomorska 2019" czy występ gwiazdy wieczoru - kabaretu K2.
Dożynki Gminne w Wygodzie Łączyńskiej

15:00
Żukowo, Plac Mariacki
Po raz drugi w Żukowie odbędzie się Jarmark Norbertański. Organizatorzy zapraszają na koncerty, wyklady, wiele gastronomicznych atrakcji oraz plenerowy pokaz filmowy.
Jarmark Norbertański 2019

17:00
Kartuzy, Rynek
W czwartek 15 sierpnia na kartuskim Rynku odbędzie się kolejny koncert z cyklu Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach. Dla kartuskiej publiczności zagra John Tillery & Living Sacrifice z USA.
Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach

18:00
Hopowo, Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Na koncert Kameralny Vivaldi zaprasza Gmina Somonino. W czwartek 15 sierpnia w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny o godzinie 18.00, wystąpią Alexey Balashow i Gedymin Grubba.
Koncert "Kameralny Vivaldi" w Hopowie

19:00
Kartuzy, Kolegiata pw. WNMP
W czwartek, 15 sierpnia w kartuskiej kolegiacie nastąpi finał tegorocznej edycji Kartuskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Zwieńczy go koncert Maryjny.
XXXVII Kartuski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd