sobota, 17 sierpnia 2019 r.

09:00
Sulęczyno, Sulęczyno trasa wzdłuż rzeki Słupi
W sobotę 17 sierpnia w Sulęczynie odbędzie się Terenowy Turniej Łuczniczy o Puchar Wójta Gminy Sulęczyno. Łucznicy zmierzą się ze zwierzaczkami 3D w standardowej rundzie 28 figur.
Terenowy Turniej Łuczniczy "KASZEBE 3D 2019" w Sulęczynie

10:00
Brodnica Górna, ośrodek CSWiPR Złota Góra
UKŻ Lamelka Kartuzy zaprasza na szkolenie na Patent Żeglarski. W sobotę 17 sierpnia o godzinie 10.00 w Centrum Sportów Wodnych i Promocji na Złotej Górze spotkanie organizacyjne na kurs żeglarza jachtowego.
Szkolenie na Patent Żeglarski na Złotej Górze

16:00
Sulęczyno, Żeromskiego 5
W sobotę 17 sierpnia o godz. 16 w Sulęczynie podziwiać będzie można rywalizację sportowo-pożarniczą druhów z jednostek OSP gminy Sulęczyno. Ochotnicy zmierzą się w takich konkurencjach jak musztra, ćwiczenie alarmowo-bojowe i sztafeta.
Zawody Strażackie w Sulęczynie

16:00
Staniszewo
Sołtys Staniszewa wraz z Radą Sołecką zapraszają w sobotę 17 sierpnia na festyn i wspólną zabawę wszystkich mieszkańców sołectw oraz okolicznych wsi. W programie rodzinna zabawa i dobry humor.
Festyn Sołecki w Staniszewie

17:00
Kartuzy, Rynek
W kolejnej odsłonie cyklu Muzyki Świata na Rynku w Kartuzach dla kartuskiej publiczności zagra Gang Szeryfa. Weź udział w muzycznej podróży z najlepszymi polskimi i światowymi przebojami, która odbędzie się w sobotę 17 sierpnia.
Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach

19:00
Drewniany Zabytkowy Kościół w Sierakowicach
Przed nami już czwarta odsłona tegorocznego Letniego Festiwalu Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Tym razem organizatorzy zapraszają do Drewnianego Zabytkowego Kościoła w Sierakowicach na koncert uczestniczek V Kaszubskiego Warsztatu Wokalnego w Gowidlinie.
9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd