niedziela, 25 sierpnia 2019 r.

13:00
Przodkowo, stadion
Rolnicy z terenu gminy Przodkowo za plony dziękować będą w ostatnią niedzielę sierpnia. Gwiazdą tegorocznych dożynek będzie Dżiani i Cygańskie Gwiazdy.
Dożynki Gminno - Parafialne w Przodkowie

13:30
Kartuzy, Park Solidarności
W niedzielę 25 sierpnia w Kartuzach odbędą się dożynki gminne. W programie uroczysta msza święta, turniej sołectw, konkursy, animacje dla dzieci. Gwiazdą wieczoru będzie zespołu Se7en.
Kartuskie Dożynki Gminne

14:00
Sierakowice, Amfiteatr "Szerokowidze"
Turniej Sołectw, konkursy dożynkowe, barwny korowód, przysmaki Kół Gospodyń Wiejskich i stoiska twórców ludowych- tak wyglądać będą Kaszubskie Dożynki Gminy Sierakowice 25 sierpnia! Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i prawdziwej, sołeckiej rywalizacji. Gwiazdą wieczoru będzie Kapela Ciupaga.
Kaszubskie Dożynki Gminy Sierakowice

14:00
Sulęczyno, plac przy GOK, Zielona Droga 1
Mszą świętą rozpoczną się tegoroczne dożynki gminy Sulęczyno. Następnie uroczysty korowód przemaszeruje na plac przed ośrodkiem kultury, gdzie na zgromadzonych będą czekały występy, konkursy, biesiada kaszubska.
Dożynki Gminno - Parafialne w Sulęczynie

14:00
Chmielno, stadion
W niedzielę, 25 sierpnia o godz. 14 w Chmielnie podziwiać będzie można rywalizację sportowo-pożarniczą druhów z jednostek OSP gminy Chmielno. Ochotnicy zmierzą się w takich konkurencjach jak musztra, ćwiczenie alarmowo-bojowe i sztafeta.
Zawody sportowo - pożarnicze gminy Chmielno

17:30
Żukowo, kościół pw. Miłosierdzia Bożego
W niedzielę 25 sierpnia, finałowy koncert w ramach Letniego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. W kościele pw. Miłosierdzia Bożego będzie można posłuchać koncertu w wykonaniu organisty Waldemara Krawiec z Zabrza.
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Żukowie

 
Stężyca
Od 24 do 25 sierpnia w Stężycy odbędzie się V Żeglarski Puchar Kaszub. Zawodnicy powalczą o puchar Jeziora Raduńskiego.
Regaty żeglarskie - V Puchar Kaszub w Stężycy
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd