niedziela, 15 września 2019 r.

09:00
Lubań
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na targi pn. XX Kaszubska Jesień Rolnicza w Lubaniu. Wydarzenie będzie połączone z dożynkami Diecezji Pelplińskiej i Gminy Nowa Karczma.
XXII Kaszubska Jesień Rolnicza w Lubaniu

13:00
Kartuzy
W niedzielę 15 września, już po raz czwarty w Kartuzach odbędzie się rowerowe wydarzenie Cyklo Kartuzy. Impreza realizowana przy współpracy z Gminą Kartuzy, która została Partnerem Strategicznym wydarzenia.
Cyklo Kartuzy

18:00
Drewniany Zabytkowy Kościół w Sierakowicach
W niedzielę nastąpi finał tegorocznego 9. Letniego Festiwalu Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Podczas piątego koncertu zaprezentuje się organizator festiwalu, a mianowicie Chór Kameralny Discantus.
9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

18:00
Żukowo, Hala Widowiskowo - Sportowa, ul. Armii Krajowej 2E
Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie zaprasza na wyjątkowy koncert. Już 15 września po raz pierwszy na deskach sceny w Żukowie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"! Artyści zaprezentują się w koncercie "A to Polska właśnie"! Bilety już w sprzedaży.
Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" w Żukowie

 
Kościerzyna, Osada Burego Misia
W niedzielę 15 września rusza kolejna edycja Bikeowego Maratonu. Maraton łączący pasję do roweru z miłością i wsparciem do drugiego człowieka - przyjaciela Burego Misia, odbędzie się na trzech dystansach.
Bikeowy Maraton MTB

 
Stodoła u Sołtysa, Sławki 52
W dniach 14 i 15 września w Sławkach w stodole u Sołtysa, odbędą się bezpłatne warsztaty budowania i lotów latawców pod okiem instruktora, pokaz lotów i konkurs na najlepszy latawiec.
Warsztaty "Latawce kleimy, o Sławkach gawędzimy"
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd