piątek, 4 października 2019 r.

09:00
Kartuzy,Kartuskie Centrum Kultury, Klasztorna 1
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza do udziału w corocznej konferencji szkoleniowej dla grup zawodowych związanych z pomaganiem: pracowników socjalnych, asystentów rodziny, koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej, opiekunów zastępczych, kuratorów sądowych, nauczycieli i pedagogów, psychologów na konferencję pt. "Dziecko - jego rodzina i świat. Pojęcie dobra dziecka w ujęciu terapeutycznym i społecznym".
Konferencja pt. "Dziecko - jego rodzina i świat. Pojęcie dobra dziecka w ujęciu terapeutycznym i społecznym"
sobota, 5 października 2019 r.

12:00
Złota Góra
Już w najbliższą niedzielę na Złotej Górze odbędą się ostatnie regaty w sezonie 2019. Tym razem miłośnicy żeglarstwa zarówno zawodnicy jak i amatorzy powalczą "O Błękitną Wstęgę" jeziora Brodno Wielkie.
Regaty o "Błękitną Wstęgę" na zakończenie sezonu

13:00
Kartuzy
Kaszubsko - Pomorski Związek Piłsudczyków RP zaprasza 5 października na obchody setnej rocznicy powstania 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie uroczyste odsłonięcie pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Odsłonięcie pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kartuzach

18:00
Kartuzy, Galeria Refektarz
Galeria Refektarz w Kartuzach zaprasza na wernisaż wystawy monograficznej pt. "Meta-morfozy", Janiny Stefanowicz-Schmidt. Prace artystki będzie można podziwiać 5 października o godzinie 18.
Wernisaż Janiny Stefanowicz-Schmidt w Galerii Refektarz

 
Kartuzy, stadion, 3 Maja 34
W sobotę, 5 października o godzinie 11.00, na stadionie w Kartuzach odbędzie się mecz w ramach rozgrywek IV ligi. GKS Cartusia 1923 Kartuzy podejmie Lechie II Gdańsk.
Mecz Cartusia 1923 Kartuzy - Lechia II Gdańsk
niedziela, 6 października 2019 r.

10:45
Sierakowice/Kamienica Królewska
Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach zaprasza na aktywny piknik rodzinny, tym razem leśnymi ścieżkami i zakończony wspólnym morsowaniem - dla chętnych. Start 13-kilometrowej trasy do Kamienicy Królewskiej w niedzielę, 6 października.
Zakończenie sezonu rowerowego i rozpoczęcie morsowego
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd