:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C

Dwuletnia Julka potrzebuje pomocy. Pomóż małej wojowniczce w walce o zdrowie

Akcje społeczne i charytatywne, Dwuletnia Julka potrzebuje pomocy Pomóż małej wojowniczce walce zdrowie - zdjęcie, fotografia
Kartuzy.info 21/08/2017 11:50
Magdalena Damps-Zdrojewska

Julka to niezwykle wyjątkowa i dzielna dziewczynka. Choć ma dopiero dwa latka przeszła więcej niż niejeden dorosły człowiek. Urodziła się z wrodzoną niedoczynnością tarczycy i wadą serca. Miała obustronny całkowity rozszczep podniebienia i wargi, niedorozwój małżowiny usznej, nie ma oczka. Przeszła już kilka operacji i ma jeszcze wiele przed sobą. Dzięki zabiegom Julka będzie mogła żyć tak, jak inne dzieci. Jednak leczenie niesie z sobą ogromne koszty, które przerastają możliwości rodziców dziewczynki. Pomóc jej może każdy z nas. Wystarczy niewielki gest.

Julka mieszka z rodzicami i starszym bratem w Sierakowicach. Pojawiła się na świecie 18 czerwca 2015 roku w szpitalu w Kościerzynie. Jej rodzice - Ewelina i Damian z radością odliczali czas do porodu. Ciąża przebiegała prawidłowo, nie było powodów do niepokoju. Tuż po narodzinach okazało się, że Julka ma obustronny całkowity rozszczep podniebienia i wargi, niedorozwój małżowiny usznej i nie ma jednego oczka.

- Gdy Julkę położono na mojej piersi i zobaczyliśmy maleńką, bezbronną istotkę, chciało mi się wyć z rozpaczy. To, że wygląda inaczej niż inne dzieci nie miało znaczenia. Obawiałam się tego, że będzie cierpieć. Serce rozrywało mi z bólu, czułam się taka bezsilna i nie mogłam pojąć, dlaczego maleństwo musi tak cierpieć. Otoczyliśmy naszą kruszynkę miłością bezgraniczną. Szalałam z niepokoju o nasze maleństwo, ale wiedziałam, ze jestem matką i muszę walczyć - opowiada mama Julki.

Tuż po narodzinach Julkę przeniesiono do Kliniki Pediatrii w Gdańsku. Tam okazało się, że dziewczynka ma wrodzoną niedoczynność tarczycy oraz wadę serca i trzeba ją natychmiast operować. Stan dziecka się pogarszał. Julkę zoperowano w Klinice Kardiologii Dziecięcej i Wad Wrodzonych Serca. Operacja trwała kilka godzin, nie było pewności, czy dziewczynka ją przeżyje. Julka dzielnie walczyła i po miesiącu wróciła do domu, gdzie czekał na nią braciszek.

Rodzice Julki umówili się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie na pierwszą wizytę w sprawie rozszczepu. Niestety po czterech miesiącach serduszko dziewczynki znów dało o sobie znać i Julka musiała przejść trzy zabiegi cewnikowania serca.

- Obawialiśmy się, że w związku z zabiegami lekarze nie wyrażą zgody na operację rozszczepu, jednak otrzymaliśmy ją i 10 marca ubiegłego roku Julka przeszła pierwszą operację, a kolejną 16 maja. Julka bardzo cierpiała, a my razem z nią. Zaczynaliśmy wszystko od początku, Julka musiała nauczyć się od nowa jedzenia i picia - relacjonują rodzice dziewczynki.

Przed Julką kolejna, najtrudniejsza operacja. Jej termin wyznaczono na 16 maja 2018 roku. Zabieg zostanie podzielony na dwa etapy, później dziewczynkę czeka kolejna operacja korekty nosa. Założą jej też specjalny aparat ortodontyczny.

Dziewczynka jest pod ciągłą opieką specjalistów m.in. kardiologa, laryngologa, endokrynologa, neurologa, logopedy. Lekarze stwierdzili u niej niedosłuch lewostronny znacznego stopnia. Musi nosić aparat na lewe i prawe uszko. Niestety sprzęt ten jest tylko częściowo refundowany przez NFZ.
Julka w prawym oczku ma znaczny astygmatyzm. Musi nosić okulary. W związku z brakiem lewej gałki ocznej Julkę czeka wiele zabiegów i musi być pod stałą opieką lekarską okulisty-chirurga. Rodzice dziewczynki jeżdżą z nią na wizyty nawet po kilkaset kilometrów.

- Najgorsze jest to, że dziecięca czaszka stale rośnie, a pusta przestrzeń, która powinna być wypełniona tkanką, poszerza się. To ogromne niebezpieczeństwo dla naszej córeczki związane z deformacją twarzy i uszkodzeniami mózgu. Powikłania mogą skończyć się tragicznie - opowiadają rodzice Julki.

Julce pomóc mogą specjaliści z Centrum Okulistyki w Chorzowie. Wszczepili dziewczynce specjalne implanty, które poszerzą jej oczodół pomogą w prawidłowym ukształtowaniu, zachowaniu symetrii twarzy i umożliwią odtworzenie powieki. To wieloetapowa procedura. Olbrzymi koszt finansowy i wielki strach o zdrowie Julki. W czerwcu Julia przeszła pierwszy zabieg, kolejny czeka ją 29 września. A przed nią siedem kolejnych.

- Jeżeli to nie pomoże, potrzebny będzie zabieg operacyjno- chirurgiczny, ponieważ nasza Malutka skończyła 2-latka, a zabiegi te powinna mieć wykonane w wieku niemowlęcym. Takie zabiegi nie są refundowane przez NFZ - informuje mama dziewczynki.

Przed dwuletnią Julką bardzo wiele zabiegów, bólu i cierpienia. Czekają ją też trudne operacje małżowiny usznej oraz rozszczepu.

- Wiemy, że czeka ją jeszcze wiele bólu i cierpienia. Do każdej kliniki przemierzamy ponad 500 km. Walczymy o jak najlepsze leczenie dla naszej Juleczki, chcemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, co tylko mogą zrobić rodzice. Bezradność bardzo boli, my przekonujemy się o tym każdego dnia. Pojawienie się Julci zmieniło życie naszej całej rodziny. Przeżyliśmy sporo, ale dzisiaj jesteśmy silniejsi. Chcemy aby nasza córeczka mogła żyć i rozwijać się jak inne dzieci, dlatego prosimy o pomoc - apelują rodzice Julki.

- Z całego serca prosimy o pomoc w leczeniu naszej wojowniczki, pozwólmy jej godnie funkcjonować w tak trudnych dla dwuletniego dzieciątka czasach - apelują rodzice dziewczynki.

Julce pomóc można wpłacając pieniądze na konto utworzone na platformie zrzutka.pl - kliknij tutaj.

Dziewczynka jest też podopieczną fundacji "Potrafię pomóc". Pomoc dla Julii można przekazać dokonując przelewu w tytule wpisując "Darowizna dla Gruchała Julia 240-385" na rachunek fundacji Mbank: nr PL 60 1140 2004 0000 3502 7501 0722 lub Raiffeisen Bank Polska: PL 55 1750 0009 0000 0000 3068 4958.

MD-Z

Reklama

Dwuletnia Julka potrzebuje pomocy. Pomóż małej wojowniczce w walce o zdrowie komentarze opinie

 • MARY THOMAS - niezalogowany 2019-10-03 17:44:03

  Pozdrowienia od firmy Green Pasture Loan Firm.

  Potrzebujesz kredytu na realizację swoich projektów
  Czy zostałeś odrzucony przez wiele banków?
  Czy potrzebujesz finansowania na konsolidację zadłużenia?
  Czy potrzebujesz finansowania, aby Twoja firma mogła wrócić na właściwe tory? Wiedz, że jesteśmy dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w zakresie uzyskania osobistej pożyczki.

  Skontaktuj się z nami za pośrednictwem: {[email protected]}

  Udzielamy kredytów według 3% rocznej ogólnej stopy procentowej z
  Możliwości Aby uzyskać więcej informacji o naszych ofertach kredytowych

  Skontaktuj się z nami: [email protected]
  [email protected]
  Greenpasturelanfirm @ gmail .com

 • Robert Scott - niezalogowany 2019-09-30 13:49:20

  Im Robert Scott, working as Financial Consultant in UK.. Am in direct contact with an active and capable Provider of Bank Instruments(SBLC/FC BG & LC) weve close successful deals together since working over the years. Our SBLC/BG can be engaged in PPP Trading, Signature Projects, Petroleum, Oil & Gas, Business Funding, Aviation and MORE.. If interested, you can contact me through.

  inquiry contact

  Name:Robert Scott

  E-mail: [email protected] ...skype ID Robert Scott
  for more details and our working procedure.

  Am direct the provider, Brokers are welcome with their clients

 • Leszek Bajer - niezalogowany 2019-09-15 21:00:41

  Czesc wszystkim. Jesli nadal potrzebujesz pozyczki i nie wiesz, gdzie ja uzyskac, a Twój bank odmawia udzielenia pomocy, poniewaz jestes w rejestrze. skontaktuj sie z [email protected], aby uzyskac pozyczke. Nazywam sie Leszek Bajer ([email protected]) i otrzymalem od niego prywatna pozyczke.

 • happy day - niezalogowany 2019-09-07 17:36:52

  Witajcie wszyscy, oto oferta pożyczki w przystępnej cenie, która na zawsze zmieni wasze życie, ŚWIADECTWO, W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZMIENIĆ ŻYCIE MOJEJ RODZINY NA MOJEJ RODZINIE Nazywam się Pani Clency Dexter. Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje Broke Life i życie mojej rodziny, poleci każdą osobę, która szuka pożyczki. Dali szczęście mnie i mojej rodzinie, potrzebowałem pożyczki w wysokości 250 000,00 $, aby zacząć całe swoje życie jako wdowa z 3 dziećmi. Miałem na myśli tę uczciwą i BOGOWĄ firmę pożyczającą pożyczki online, która pomogła mi z pożyczką w wysokości $ 250 000 dolarów amerykańskich, w rzeczywistości BÓG obawia się Ludzi, współpracując z renomowaną firmą pożyczkową. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewien, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że pani Clency skierowała cię do nich. kontakt przez E_mail:
  [email protected]

 • Larry Cole - niezalogowany 2019-08-02 07:53:31

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków, jeśli tak, to Kontakt
  nas więcej informacji na e-mail: [email protected]
  z informacją o ciosie

  Pełne nazwy :
  Kraj:
  Potrzebna kwota pożyczki:
  Czas trwania pożyczki:
  Tel:
  Mobilny:

  Dzięki

 • Pani Ewa - niezalogowany 2019-07-22 08:22:55

  dzień dobry
  Przepraszam, że mnie nie znasz. Nazywam się Ewa, byłem w takiej sytuacji jak teraz, kiedy potrzebowałem pożyczki, o którą ubiegałem się o pożyczkę od ponad 2 firm na tej stronie i zostałem oszukany. Straciłem ponad 8000 $. Byłem sfrustrowany i zmęczony, dopóki mój przyjaciel, który pracujemy razem jako lekarz medycyny, Marian z jej nazwiska, nie związał mnie z niezawodną i prawdziwą firmą pożyczkową JORGE GRACE LOAN FIRM. może również pomóc, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki Po prostu wyślij je e-mailem na adres: {[email protected]}, aby uzyskać prawdziwą pożyczkę, której są zaufani i rządową firmę pożyczkową, dzięki.

  Pani Ewa

 • Arnoid Weman - niezalogowany 2019-06-27 00:44:26

  Czy potrzebujesz pożyczki w bardzo niskiej wysokości 2%? rozdajemy kredyt mieszkaniowy, kredyt biznesowy dowolny rodzaj pożyczki Zainteresowani, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: [email protected], aby uzyskać więcej informacji

 • Patricia Martins - niezalogowany 2019-06-20 21:47:09

  Nazywam się Patricia Martins, samotny rodzic, zanim mój mąż umarł, zostawił nas z takim długiem, że byłem tak zdezorientowany i sfrustrowany, jak spłacić ogromny dług. Pewnego dnia przechodziłem przez internet. Znalazłem Świadectwo (Pedro Gonçalo) o tym, jak GINA MORGAN pomogła mu w udzieleniu pożyczki. Złożyłem więc wniosek o pożyczkę w wysokości 85 000 euro na okres 5 lat od firmy za pośrednictwem jej poczty ([email protected]). Kiedy ubiegałem się o pożyczkę, złożyłem ślub Bogu, że jeśli otrzymam pożyczkę, będę niech świat wie, co dla mnie zrobił, ku mojemu największemu zaskoczeniu, w ciągu niecałych 48 godzin moja pożyczka została udzielona z oprocentowaniem 2%. Teraz uregulowałem dług mojego męża i założyłem nowe życie i interes. Właśnie spełniłem mój ślub. Jeśli więc życzysz sobie pożyczki w wysokości nawet 2%, skontaktuj się z GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD na jej e-mail [email protected]il.com

 • larryfox2017 - niezalogowany 2019-05-30 12:41:45

  24 godzinny serwis kredytowy zapewnia prostą i skuteczną obsługę pożyczek dla osób na całym świecie poszukujących pożyczek. Możesz pożyczyć na dowolny okres od 1 do 25 lat i pożyczyć dowolną kwotę od 2000 GBP do 50 000 000,00 GBP w dowolnym celu. Przy niskim oprocentowaniu 3% we wszystkich częściach świata. Aplikacja jest dostępna dla osób, które ukończyły 18 lat. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: [email protected]

 • Pawel - niezalogowany 2019-05-18 01:17:33

  Witajcie, czy szukaliście pilnej pożyczki na spłatę długu, kupno samochodu, założenie firmy lub zbudowanie domu? nie martw się już więcej, ponieważ wczoraj otrzymałem pożyczkę w wysokości 300 000 USD od Stella Rene Firm, która pomaga potrzebującym bez stresu i bez zwłoki, ponieważ dziś przyszedłem na blog, aby odnieść się do firmy tutaj w USA, ponieważ ta firma pomogła i moja firma dzisiaj z problemu i dziękuję panu za to i tutaj poniżej jest adres mailowy [email protected] dzisiaj błogosławię Bogu Stwórcy nieba i ziemi za wielkie rzeczy, które uczynił dzięki pomocy tej właśnie firm

  Pawel

 • Hanna - niezalogowany 2019-05-11 13:34:02

  cześć, czy potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków i rozpoczęcie nowej działalności? szukasz dziś bezpiecznej i autentycznej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy? skontaktuj się z e-mailem poniżej [email protected] dzisiaj, ponieważ jest to ta sama firma, w której potwierdziłem pożyczkę w wysokości 50 000 euro w piątek, a teraz przyszedłem na blogu, aby wspomnieć o tej wspaniałej i miłej firmie, która pomoże ci rozliczyć moje rachunki dzisiaj, a także wielkie podziękowania dla Mesa Stelli Rene, ponieważ jest miła i kiedy się z nią kontaktuje, proszę, nie krępujcie się i róbcie to, o co kiedykolwiek prosiła, bo dzisiaj moje nowe życie się zaczęło i moje marzenia się spełniły i nigdy nie zawiodły jej reklamy odnosisz dzisiaj sukcesy, ponieważ wszystko jest ze mną dobrze i dzisiaj bardzo dziękuję pani Stelli Rene.

  Hanna

 • Krzysztof - niezalogowany 2019-04-28 15:53:16

  cześć wszystkim jestem Krzysztof z Polski przyszedłem dać świadectwo o tym, jak wczoraj dostałem pożyczkę, szukałem kwoty pożyczki, aby usunąć cały mój dług i byłem całkowicie bankrutem, a kiedy powiedziałem koleżance, że ona przedstawia ja do firmy o nazwie Stella Rene Loan Firm, która udziela pożyczek o stawce 3% i złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 100 000,00tys. Wczoraj odniosłem sukces na wczorajszej pożyczce i otrzymałem pożyczkę na moim rachunku bankowym POK w Polsce , więc moi wspaniali ludzie pomagają mi podziękować tej wspaniałej i legalnej firmie, ponieważ przybyli do kraju, aby pomóc wielu z nas osiągnąć sukces kredytowy, a jeśli potrzebujesz kontaktu, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] aby szybko pożyczkę od tej firmy i są one w 100% zaufane i gwarantowane.

  Krzysztof

 • Ania - niezalogowany 2018-03-17 13:27:26

  witam wszystkich, nazywam się Anna i jestem z Polski, chcę szybko skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć komuś, kto potrzebuje pożyczki, ponieważ właśnie otrzymuję pożyczkę w wysokości 200 000 $ od firmy pożyczkowej Stella Rene, ta firma jest naprawdę bezpieczna i zabezpieczyć i nie wątpcie w nią, ponieważ ona udziela prawdziwej i legalnej pożyczki, więc jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pilnej pożyczki i pomocy, proszę o kontakt e-mailowy teraz {[email protected]} dla ciebie szybka, bezpieczna pożyczka zaufaj jej ponieważ pomogła wielu ludziom z innych krajów, więc chcę, aby moi dobrzy ludzie byli szczęśliwi i chcę, aby wszystkie nasze problemy się skończyły, dziś jestem bardzo podekscytowany, ponieważ właśnie osiągnąłem sukces na dzisiejszej wysokości pożyczki i wszystko dzięki Stelli Rene za kwotę pożyczki, którą właśnie mi udzieliła, i proszę, kiedy potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze Stellą Rene i zdobądź bezpieczną pożyczkę, aby rozwiązać wszystkie twoj

 • [email protected] - niezalogowany 2019-10-11 23:08:25

  Dzień dobry wszystkim
  CZY POTRZEBUJESZ PILNEJ POŻYCZKI?
  ZGŁOŚ SIĘ DO MOJEJ FIRMY NATYCHMIAST, JEŚLI POTRZEBUJESZ PILNEJ POŻYCZKI, PONIEWAŻ OFERUJEMY NAJLEPSZĄ USŁUGĘ POŻYCZKI NA CAŁYM ŚWIECIE

  Czy potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków?
  Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności?
  Czy masz niedokończony projekt z powodu złego finansowania?
  Czy potrzebujesz pieniędzy, aby zainwestować w jakąś specjalizację, która przyniesie Ci zysk? i nie wiesz co robić.

  Renderujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe

  Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania pożyczki, prosimy niezwłocznie odpowiedzieć na ten e-mail: ([email protected])

  Pamiętaj, że pożyczka udzielana jest na stopie procentowej 3%, w razie zainteresowania prosimy o kontakt.
  Nazwa firmy: Elements Capital Funding
  Adres e-mail: [email protected]
  Numer telefonu (WhatsApp): +4915758108767

 • gość 2019-10-22 05:19:46

  Czy masz wsparcie finansowe w swojej firmie na szczyt, skontaktuj się dziś z najlepszym pożyczkodawcą i porzuć wszystkie bariery finansowe. Są szybkie, niezawodne i kompetentne. Udzielają pożyczki w wysokości 2%. W celu uzyskania natychmiastowej odpowiedzi skontaktuj się z [email protected] lub whatsapp: +12525885324

 • gość 2019-10-22 12:58:11

  Witam Pana / Pani

  Przedstawiam się, że to Mandame, Angela Gonzalez, w ofertach pożyczek między poszczególnymi jest za dużo oszustwa. Odwiedziłem poważną witrynę z ogłoszeniami o prywatnych pożyczkach na całym świecie i znałem wspaniałego dżentelmena o imieniu Iwaniuk Dariusz, który pomaga ludziom udzielając pożyczek i który dał mi pożyczka w wysokości 8 000, którą muszę spłacić w ciągu 4 lat z bardzo niskim odsetkiem od niego lub 3% przez cały okres kredytowania i tam następnego ranka otrzymałem pieniądze bez protokołu. Potrzebujesz kredytu osobistego, bank odmawia udzielenia ci pożyczki, jesteś w dowolnym kraju na świecie, do którego możesz się z nim zwrócić i będziesz zadowolony, ale uważaj na tych, którzy nie lubią spłacać pożyczek. Oto jego e-mail: [email protected]

  WHATSAPP +593 09 863 66 359

 • gość 2019-10-26 09:50:14

  Czy potrzebujesz pożyczki?

  Jesteśmy certyfikowanym, niezawodnym, niezawodnym, wydajnym, szybkim i dynamicznym pożyczkodawcą. Masz kryzys finansowy, oto Twoja szansa na uzyskanie usług finansowych od naszej firmy. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek dla poszczególnych firm o oprocentowaniu 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami poniżej

  Imię i nazwisko: Gilbert Aaron

  E-mail: [email protected]

  Whatsapp: +16317433915

 • gość 2019-10-28 19:57:43

  Witam Pana / Pani

  Przedstawiam się, że to pan Marcia Cortez, w ofertach pożyczek między osobami prywatnymi jest za dużo oszustwa.
  Odwiedziłem poważną prywatną stronę z ogłoszeniami o pożyczkach na całym świecie i znałem cudownego dżentelmena o imieniu Christine Courtel, który pomaga ludziom udzielając pożyczek i który udzielił mi pożyczki 150 000 euro, które muszę spłacić w ciągu 25 lat przy bardzo niskim odsetku od niego lub 2% przez cały okres kredytowania i tam w ciągu trzech dni otrzymałem pieniądze bez protokołu. Potrzebujesz kredytu osobistego, bank odmawia udzielenia ci pożyczki, jesteś w dowolnym kraju na świecie, do którego możesz się z nim zwrócić i będziesz zadowolony, ale uważaj na tych, którzy nie lubią spłacać pożyczek.
  Oto jego e-mail: [email protected]
  Numer Whatsapp: + 33 756 902 195

  Dobra kontynuacja. i nie zapomnij podzielić się, aby pomóc swoim bliskim, którzy są w potrzebie

 • Karin Sabine - niezalogowany 2019-11-05 16:16:35

  Witam Pana / Pani

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy potrzebujesz pożyczki na refinansowanie, czy potrzebujesz pożyczki na spłatę swojego długu? Potrzebujesz pożyczki na zakup samochodu lub domu? Jeśli tak, nie martw się więcej, oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki o dopuszczalnej stopie procentowej bez sprawdzania kredytu !!! skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail.

  E-mail: [email protected]

  Dziękuję.
  Pan Karin Sabine

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął pies Jag Terier Rąb

Witam wczoraj koło godziny 13.00 zaginął mi pies w miescowosci Trzy rzeki -Rąb kreci sie gdzies po wioskach... jesli ktos go widział to bsrdzo..


kosztorysant robót

Poszukujemy kosztorysanta branży energetycznej. Doświadczenie mile widziane. Wymagane wykształcenie min. średnie elektryczne, energetyczne,..


Skup Aut Mercedes

Skup Aut :Mercedesów 124,190,sprinter,kaczor i inne . Kupimy każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2019 roku każdy model i stan Avensis,Corolla..


Poszukuje kobietę na sex

Zapraszam kobietę o każdym kształcie ciałka na SEX


Kancelaria Komornicza nr I w

Kancelaria Komornicza nr I Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać..


Skup Aut Złomowanie-Kasacja

Skup Aut Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena i dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat i przeglądu..


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Wykonam prace remontowe

Witam wykonam prace Remontowe mieszkań docieplenia poddaszy, wykończenia wnętrza szpachlowanie, malowanie układanie paneli. Zachęcam do kontaktu


Poszukuje pracy

Poszukuję pracy jako kierowca kat b, operator koparko ładowarki, stróż, magazynier lub podobnej. Mam 40lat Sierakowice i ok


KAFELKOWANIE-REMONTY

Witam wykonam prace remontowe w zakresie: -kafelkowanie(łazienki, salony, kotłownie itp) -klejenie cegły -szpachlowanie malowanie -zabudowy..


Działki w Brodnicy Górnej

Sprzedam działki budowlano-usługowe w Brodnicy Górnej .Cena 50zł m2 (działki 1000 do 1200m2). Bardzo dobra lokalizacja


Wynajem Usługi podnośnikiem

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Mercedes A-klasa 2002 rok

Witam! Mam do zaoferowania Mercedesa A klase W168 z półautomatyczną skrzynią biegów. Samochód w dobrym stanie mimo swojego wieku (delikatne rdzawki..


Pracownik Produkcji

Zatrudnię pracownika do produkcji kontenerów mieszkalnych, biurowych. Kontakt 602636880.


Elektryk Turbin Wiatrowych

Robur Baltic Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej. W całej Europie oddaliśmy do użytku..


SKUP AUT MERCEDES

Skup Aut : Kupimy MERCEDES,190,124,KACZKA,SPRINTER,KIA,PRERIO,HYUNDAI,H 100,HILUX , każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2014 roku każdy model i..


Skup Aut Gotówka od ręki

Skup Aut dobre do remontu Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat..


Zatrudnimy Panie Na Produkcję

Poszukujemy Pań do pracy na produkcji, oferujemy stałą pracę na umowę, darmowe przeszkolenie do pracy oraz darmowy dojazd z okolicy Klukowej Huty,..


DZIERŻĄŻNO - WYNAJMĘ CAŁY DOM

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Skup Aut za GotÓwkę

Kupimy każdy samochód osobowy i dostawczy rocznik 1960-2019 . - gwarantujemy szybki dojazd miłą i fachową obsługę , płacimy gotówką - zapłacimy..


Zatrudnie do pracy

Firma budowlana  zatrudni do pracy  pracowników budowlanych w szczególnosci murarzy. Oferujemy bezstresową pracę w naprawdę miłej atmosferze...


Usługi podnośnikiem koszowym

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę Kartuzy praca dwu zmianowa, najlepiej na Swojej działalności. Osoby zainteresowane proszę o telefon 794622751.


PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej. Oferujemy przeszkolenie z..


WYNAJME DOM

Wynajmę dom w Kiełpinie, 4 pokoje, kuchnia łazienka + garaż z dużym ogrodem


Jodła klaukaska/Świerk

Witam w sprzedaży oferujemy Państwu -Jodłę kaukaską w 3 gatunkach i przeróżnych wysokościach -150-180-cm -180-220-cm -220-250-cm W naszej ofercie..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Sprzedam działki na trasie

Działki w Leźnie. Budowlane Inwestycyjne Itd


Mam do wynajęcia dwuosobowy

Mam do wynajęcia ładny pokój w Kartuzach, osiedle Derdowskiego. Dostępny od zaraz. Pokój umeblowany. Znajduje się w mieszkaniu M-4 w bloku na..


Łóżko dzięcięce-dziewczęce

Sprzedam łóżko dziewczęce-dziecięce o wymiarach 80x200 z wsuwaną szufladą. Stan bdb


WYNAJMĘ DOM W DZIERŻĄŻNIE (3

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Parapety

Witam, Oferuje wysokiej jakosci parapety z konglomeratu pod indywidualny wymiar o grubosci 2cm i 3 cm. 20 kolorów,rodzajów do wyboru . Po za tym..


Zatrudnię pracownika do usług

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego. Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Stałe zlecenia na bieżąco. Proponujemy..


Rolety,plisy,żaluzje,moskitier

Witam, Posiadam w ofercie wszystkie rynkowe rodzaje rolet ,żaluzji alu,drewnianych,pionowych,oraz żaluzji plisowanych,a tak,ze moskitiery .Bogaty..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym w Kartuzach. Tel. 507392185


Pomocnik do pracy przy dachach

Witam,poszukuje pomocnika do pracy przy dachach, Wymagania,tylko chęci do pracy Praca 5 dni w tygodniu po 9godz. Płaca co tydzień . Przodkowo


PRACOWNIK PRODUKCJI

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej oraz pomocników operatorów...


Toyota yaris 2010 przebieg

Sprzedam toyotę yaris rok produkcji 2010, poj 1.0, kolor czerwony, klimatyzacja, esz, el, pp, cz, abs, wk,. Na przejazd 100 km toyota potrzebuje ok..


Kartuzy 2-pokojowe

Dwa pokoje częściowo umeblowane, kuchnia umeblowana i wyposażona w AGD, łazienka oraz przedpokój. Cena najmu 800zł + czynsz +media. Kaucja zwrotna..


Tynki cementowo-wapienne .

Oferuję tynki cementowo -wapienne. Wewnetrzne -wolne terminy.


Mieszkanie w domu dwurodzinnym

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w domu dwurodzinnym ok. 95m kw. Do mieszkania przynależy garaż. Działka znajduje się w cichej i przepieknej..


Zatrudnię mechanika

Zatrudnię mechanika lub elektromechanika - Żukowo. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i..


Pomoc kuchenna

PRACA KUCHENNA


Sprzedam działkę

Sprzedam ogrodzoną działkę w miejscowości Tuchlino o powierzchni 811 m2 . Działka ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Tuchlino-Kujaty.


Kancelaria Komornicza nr I w

Kancelaria Komornicza Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać wyłącznie..


Dom w krainie trzech jezior

Na sprzedaż dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 1084 m w kształcie prostokąta, ogrodzona, zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami, podjazd..


Toyota Avensis II 2005 2,0

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


Renault Scenic II 2005 r 1,9

Mam do sprzedania Renault Scenic II. Bogate wyposażenie. Samochód bardzo zadbany nie wymaga wkładu finansowego. Więcej informacji pod nr. tel.


Doradca Klienta w sklepie

Firma FOTO-KONTAKT jest prężnie działającą firmą od 1999r. Nasza misja to: Zatrzymujemy czas ale nie stoimy w miejscu. Obecnie poszukujemy osoby na..


Poszukiwany kucharz i pomoc

Poszukujemy kucharza oraz pomocy kuchennej w barze 100g, otwierającym się w Leźnie. Kuchnia głównie Polska


parapety

wykonujemy i sprzedajemy na każdy wymiar parapety wszystkie rodzaje wew i zew różne grubości duża gama kolorów do wyboru krótkie terminy najlepsze..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kartuzy.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"