:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 9°C
Wybory, Janina Kwiecień powalczy mandat posła - zdjęcie, fotografia
Kartuzy.info 17/08/2019 13:08
Ania Lehmann

Janina Kwiecień, była starosta kartuski, a obecnie członek Zarządu Powiatu Kartuskiego, wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych. Będzie ubiegała się o mandat poselski jako samorządowiec, niezależny kandydat z listy Koalicji Obywatelskiej. Jeśli uda się jej zdobyć mandat, zamierza zająć się sprawami z zakresu rolnictwa, ochrony zdrowia, samorządu, czy polityki senioralnej.

Janina Kwiecień to wieloletni samorządowiec. Przez ostatnie dwie dekady pełniła funkcję starosty kartuskiego. Od listopada jako członek zasiada w Zarządzie Powiatu Kartuskiego. W październiku pojawi się jako kandydat do Sejmu RP na liście Koalicji Obywatelskiej, na której ma zająć miejsce Stanisława Lamczyka ubiegającego się mandat senatora RP.

- Nie była to moja inicjatywa, by ubiegać się o mandat poselski. Z taką inicjatywą wyszli samorządowcy na czele z marszałkiem Mieczysławem Strukiem. Nie była to dla mnie łatwa decyzja. Przeanalizowałam plusy i minusy takiej decyzji. Na pewno przede mną trudna kampania wyborcza. Wychodzę z założenie, że jeśli człowiek czegoś się podejmuje, to musi do tego podchodzić odpowiedzialnie i z dużym zaangażowaniem. Z pewnością byłoby łatwiej podjąć tę decyzję, gdybym nadal pełniła funkcję starosty. Tak zasmakowałam trochę "wolności" i jest mi dobrze. Po kilku spotkaniach i namowach, zgodziłam się jednak - przyznaje Janina Kwiecień.

- Nie należę do żadnej z partii. Dlatego moim warunkiem było to, aby wystartować z listy Koalicji Obywatelskiej, ale jako samorządowiec, kandydat niezależny. Analizując program wyborczy Koalicji Obywatelskiej, brakuje mi paru ważnych kwestii, szczególnie dla naszego, kaszubskiego środowiska - dodaje.

Jeśli uda się jej zdobyć mandat poselski, w sejmie zamierza zająć się sprawami dotyczącymi rolnictwa, ochrony zdrowia, samorządu, czy polityki społecznej.

- Jesteśmy terenem wiejskim, typowo rolniczym. Dlatego musimy popracować, aby w programie znalazły się kwestie dotyczące rolników. Kaszuby to również turystyka. Chcemy promować nasz region, aby przyciągać turystów, ale niestety jeśli nadal będziemy zanieczyszczać nasze środowisko, to Kaszuby już nie będą atrakcyjne ani dla turystów ani dla mieszkańców. Dlatego też ważna jest kwestia ochrony środowiska. Bardzo interesuje mnie również polityka senioralna. Uważam, że jest to bardzo ważny temat z uwagi na to, że nasze społeczeństwo się starzeje, a system ochrony i pomocy seniorów jest jeszcze w powijakach. Bliska jest mi również tematyka ochrony zdrowia. Borykamy się z problemem dostępu do rehabilitacji, na którą trzeba czekać pół roku - podkreśla Janina Kwiecień.

Jak dodaje, swój program wyborczy zamierza oprzeć głównie na kwestiach szczególnie nurtujących mieszkańców Kaszub. Dlatego niedługo zamierza zorganizować cykl spotkań z mieszkańcami.

- Od września ruszamy ze spotkaniami z mieszkańcami. Mam nadzieję, że to mieszkańcy wskażą nam ważne dla nich tematy, którymi mogłabym się zająć. Uważam, że na coś trzeba się zdecydować i zamierzam pracować dla Kaszubów, zająć się kwestiami, na których się znam, w których jako wieloletni samorządowiec zdobyłam doświadczenie, by pracować w sejmie z pożytkiem dla Kaszub i całego kraju - podsumowuje Janina Kwiecień.

AL

Reklama

Janina Kwiecień powalczy o mandat posła na Sejm RP komentarze opinie

 • Szok z buraka - niezalogowany 2019-09-24 17:53:00

  Bób, humus, włoszczyzna, tak chora psychicznie kandydatka do Sejmu z peowskiej mafii parodiuje hasło Bóg Honor Ojczyzna, to pokazuje jakimi szkodnikami są m in ta babcia z gór, paszla won!!!

 • Sok z buraka - niezalogowany 2019-09-24 17:49:27

  Pogonić tę postkomunistyczną swołocz tam gdzie oni kiedyś wywozili prawdziwych Polaków czyli na Sybir !!!

 • Oko. - niezalogowany 2019-09-24 17:08:52

  Hm.. ciekawe czy zachowały się jakieś pamiątkowe protokoły z badań alkomatem w urzędzie, gdzie brat miał zero promili. Albo protokoły z interwencji policji w domu na wezwanie bitych żony i syna, które rzekomo (głos z komendy) okazywały się być zwykłą szopką.
  Mam gdzieś, jakie miałaś intencje, kobieto, żeby tak ochoczo angażować się w tragedię mojego brata. Wiem jedno. - twoje zachowanie bardzo pomogło wszystkim, którzy chcieli zniszczyć Krzysia i pożreć jego dobre imię. Wszystkim, którzy posłali mojego brata do piachu.

 • Oko. - niezalogowany 2019-09-24 17:00:37

  O, tak! Oto wspaniała kandydat na posła Rzeczypospolitej. Nikt nie zdoła być tak blisko ludzi i ich problemów.
  Wystarczy wspomnieć tu mojego brata Krzysztofa z wydziału komunikacji.
  Zwykły, szary urzędnik bez funkcji kierowniczych, z ponad dwudziestoletnim stażem, niepełnosprawny z powodu choroby oczu, zmagający się z problemami w domu.
  Wzruszające, jak potrafiła zaangażować się w jego sytuację życiową. Stały kontakt z żoną Krzysztofa, wydzwanianie do brata na komendzie, częste wezwania na dywanik z ultimatum odwykowym i obietnicą możliwości powrotu do pracy.
  Co prawda, efekt był zupełnie odwrotny, bo również taki stres w pracy mojemu bratu nie pomógł, ale należy docenić jej starania, by "obronić go przed panem Łapą, który chciał pozbyć się go z urzędu".
  Podziwiam odwagę.

 • @komuch - niezalogowany 2019-08-25 19:31:38

  Gdyby twoi towarzysze ubecy nie mordowali w imię Lenia albo gdyby twoja peowska sitwa nie okradała na miliardy Polaków to byłoby i na leki

 • Komuch - niezalogowany 2019-08-25 19:20:08

  Jak papuga, ciągle jedno i to samo. Nie pisz, że ktoś ma sobie zaaplikować mózg kolibra kiedy sam masz IQ na poziomie ameby. Tak właśnie mają TROLLE zatrudnieni przez kulawego gangstera i jego bandę Bezprawie I Niesprawiedliwość. Jeden jego podnóżek łazi za nim z długopisem aby podpisać co tylko kulawy rozkaże, drugi jeździ po Polsce i otumania ciemny lud swoimi kłamstwami aż mu się morda coraz bardziej wykrzywia a nos wydłuża tak, że wkrótce okrąży kulę ziemską i wbije mu się w jego własną du...! Wolę tych których ty pajacu nazywasz "tęczowymi dewiantami" niż tych w czarnych i czerwonych sukienkach. Nie ma kur... na chorych na raka, nie ma na szpitale, nie ma na karetki pogotowia i śmigłowce ale jest na Fundusz Kościelny, np. w 2017 roku "tylko" 159.000.000 zł., że nie wspomnę o kolejnych milionach na "biednego Tadka" z Torunia itd. Ale po co ja to piszę, kiedy taka tępa ameba jak ty i tak tego nie zrozumie.

 • @kaszuba - niezalogowany 2019-08-25 18:51:36

  Ale to właśnie twój Adam syn Ozjasza z wyborczej farmy trolli wspiera tęczowych dewiantów takich jak ty

 • @kaszuba - niezalogowany 2019-08-25 18:50:55

  Ale to właśnie twój Adam syn Ozjasza z wyborczej farmy trolli wspiera tęczowych dewiantów takich jak ty

 • kaszuba - niezalogowany 2019-08-25 18:35:33

  Temu DEWIATOWI, tutaj ponizej radze chociaz cos dobrego zrobic w swoim zyciu! Kup sobie chlopie pusta czaszke kolibra, wloz tam swoj mozdzek, to bedziesz mial niezla grzechotke! No bo coz zrobic z impotentem, nie tylko seksualnym ale rowniez umyslowym!? No a teraz do roboty, znowu ruszaj z synem Ozjasza, synu Icka!

 • #tw balbina - niezalogowany 2019-08-25 15:24:51

  Już ci tęczowy dewiancie napisałem, że prawdziwa farma Trolli jest u twojego Adama Michnika syna OZJASZA, teraz idź bić pokłony dewiantom takim jak ty z waszych love parade

 • TW-Balbina - niezalogowany 2019-08-25 14:24:07

  Kim ty jest palancie poniżej, kto jest twoim ojcem, może nawet nie wiesz cymbale? Takich właśnie sku******** potrzebuje Min. Niesprawiedliwości do "Fermy Trolli", im bardziej głupi, tym lepszy!

 • #kaszuba - niezalogowany 2019-08-24 15:49:49

  Ograniczony to jesteś ty, peowski trollu z wyborczej farmy Adama syna Ozjasza

 • kaszuba - niezalogowany 2019-08-24 12:16:37

  Brawo za odwage i poswiecenie! Nie pani te glupawe posty nie bierze powaznie, bo pisza to absolwenci szkol specjalnych! Retoryka tych wypowiedzi swiadczy o umyslowym oposledzeniu w stopniu ciezkim ich autorow! Niestety rewalidacja tych osob nie odniesie skutku, to straceni ludzie! Nikt ich nie chce sluchac, nikt nie chce z nimi dyskutowac, wiec swoje prymitywne mysli przenosza na rozne fora! Zakup PC oraz dostep do internetu powinien byc w Polsce ograniczony! Ponizej IQ 90 zakaz uzywania PC i internetu! No ale to jest wlasnie najwieksza czesc elektoratu PiS ! Za pare groszy, ktore zreszta sami wypracowuja, zrobia wszystko dla swojego wodza! Malpa za banana tez zrobi wszystko!

 • #tw balbina - niezalogowany 2019-08-21 09:56:12

  Fabrykę trolli to masz w swojej w gazecie wybiórczej, której szefem jest NIEOMYLNY TROLL adam michnik syn OZJASZA, hihihi

 • TW-Balbina - niezalogowany 2019-08-21 08:14:30

  Takie ŚMIECI jak ci pisarze poniżej są zatrudnieni w FABRYCE TROLLI, takie są metody jedynie słusznej partii i jej nieomylnego wodza , oraz bandy którą się otoczył. Jeszcze będziecie płakać gorzkimi łzami, że kiedyś uwierzyliście dyktatorowi i jego bandzie.

 • # tęcza - niezalogowany 2019-08-20 17:40:39

  Idź lepiej ucz już zboku swoje czteroletnie dziecko masturbacji, dewiancie , w lustro lepiej nie patrz bo pęknie ze śmiechu jak odbije taką kreaturę jak ty

 • Tęcza - niezalogowany 2019-08-20 17:34:58

  Spójrz w lustro, tam dopiero zobaczysz dewianta ty prawy i sprawiedliwy skur......!

 • #mysliciel - niezalogowany 2019-08-20 16:51:00

  To dlatego teraz jesteś tęczowym dewiantem?

 • myśliciel - niezalogowany 2019-08-20 15:19:15

  wszystko zaczyna sie w dziecinstwie, kto nie jest akceptowany w rodzinie lib najblizszym srodowisku , ten w przyszłości da upust tym negatywnym emocjom np. w komentarzach, moze to byc postac np: szumu medialnego zeby zwrocić na siebie uwage.

 • Ja - niezalogowany 2019-08-19 21:28:38

  Droga PANI JANKO
  SEJM / SENAT to nie dla Pani przestrzeń jako współpracownik PANI z wielu lat z ramienia ZK SP mam małą sugestie....niech PANI pozostanie sobą pozdrawiam

 • NIK - niezalogowany 2019-08-19 20:01:04

  Jeszce jej mało.

 • @zla przyszłość - niezalogowany 2019-08-19 19:50:24

  Masz rację, peowska sitwa myślała tylko o tym jak łupić Polaków, od kiedy przy władzy jest PiS wszystko ruszyło z miejsca a peowska sitwa jedyne co robi jako opozycja to wspiera tęczową zarazę wspólnie z czerwoną zarazą, czas wyrwać chwasty i spalić je a ze zboża zebrać ziarno głosując tylko na PiS!!!

 • zła przyszłość - niezalogowany 2019-08-19 19:20:58

  jaka smutna, przygnębiająca wiadomość.... jej wybór oznacza Polskę W Stagnacji . To naprawdę żalu godna decyzja. gdy ustąpiła ze starostwa, nagle ruszyły programy napraw dróg !!! co jest się pytam ?! nie można było przez lata, a teraz można ?!!? Jej opcja POlityczna nie sugeruje dobrobytu obywateli.

 • Anty pisogupol. - niezalogowany 2019-08-19 16:16:35

  TECZOWE PEDAŁY I LEZBY CZY PEDOFILE W CZARNYCH SUKIENKACH. NIE WIEM KOMU POWIERZYĆ DZIECKO NA DWIE GODZINKI DO PRZYPILNOWANIA.

 • Qwertu - niezalogowany 2019-08-19 15:06:13

  Wiele jeszcze takim jest mało...

 • #pies - niezalogowany 2019-08-19 14:20:00

  Jak ktoś pisze że homosie to zboki to teczowi mówią, że to mowa nienawiści, gdy teczowi robią cipkoMaryje to jest to tylko tzw wizja artystyczna, gdy zboki pokazują podrzynanie gardła biskupowi Jędraszewskiemu to jest to prawo do"wolności" słowa

 • Pies - niezalogowany 2019-08-19 13:20:47

  Niektórymi wpisami powinien się zainteresować prokurator. Wtedy skończy się pisanie komentarzy pełnych nienawiści.

 • Skorpion - niezalogowany 2019-08-19 12:58:33

  Zobaczcie jak to trudno jest odrąbać ryj od koryta.Im mniej rozumu tym bardziej chce się sądzić.

 • #jestem - niezalogowany 2019-08-18 21:59:50

  Tu jest cała prawda całą dobę, nie to co na twoim komunistyczno tęczowym ekspresie

 • jestem - niezalogowany 2019-08-18 20:46:06

  masakra, co tu się dzieje - co drugi komentarz jest do usunięcia

 • guru z Żoliborza - niezalogowany 2019-08-18 17:08:59

  Powiedzieć o was CIEMNY LUD to zbyt łagodnie. Trudno znaleźć słowa którymi można by was określić cymbały z wypranymi przez pis-dzielców mózgami, jeżeli kiedykolwiek mieliście mózgi.

 • Swojak - niezalogowany 2019-08-18 16:28:58

  Czy nie czas na odpoczynek? Wnuki powabić, życie jest piękne po co się zajmować polityką? Zresztą i tak bez szans!

 • Qurde Mol - niezalogowany 2019-08-18 15:57:52

  do Trzezwy ekonomista ,to jest żart że jesteś trzezwy

 • Trzezwy ekonomista - niezalogowany 2019-08-18 12:31:22

  Plebs dorwal sie do pisania paszkwili! No ale plebst zostal wybrany, to niech tak maja! Poczekajcie jeszcze 2-3 latka jak wam wszystkiego zabraknie! Mam nadzieje, ze PiS wygra wybory, bo glupota byloby teraz wyciagac kraj z zadluzenia przez Koalicje! Mam nadzieje, ze PiS dalej bedzie rozdawal pieniadze! Poczytajcie sobie o Argentynie i Grecjii!

 • Stanisław yyyy - niezalogowany 2019-08-18 11:30:06

  Była starosciną co dla Sierakowic dobrego zrobiła nic nie widac tylko dobrze mówi a efektów nie widac a chce tylko pomóc PO aby rozwalic rząd PIS takie jest zadanie koalicji PO.

 • zosia - niezalogowany 2019-08-18 10:43:43

  Bardzo cenie dotychczasowa dzialalnosc Pani Kwiecien. Pozdrawiam.

 • urna wyborcza - niezalogowany 2019-08-18 10:38:58

  Babciu Kwiecien Plecien wnuki bawic nie wstyd ci Ciagnie cie do koryta Partii Oszustow ktorzy ukradli 250 miliardow Vat 150 mold OFE Amber Gold Porzadni obywatele uciekaja z PO przyklad Biernacki a ty wchodzisz do tego szamba

 • Qurde Mol - niezalogowany 2019-08-18 09:45:47

  Tacy właśnie ludzie utwierdzają mnie w przekonaniu że na platformę ,opozycję totalna nie warto glosowac

 • Zniesmaczona - niezalogowany 2019-08-18 08:18:33

  Kobieto!!! Litości!!! Zajmuj się sobą a nie polityką!!!! Starczy Twoich przekrętów !!!

 • obserwator - niezalogowany 2019-08-17 23:04:31

  kiedy marsz LGBT a pani kandydat na czele w Sierakowicach

 • Pulitzer - niezalogowany 2019-08-17 21:41:32

  Tu na tym portalu przynajmniej nie ma cenzury jak u tego czerwonego drewnianego pismaka

 • #tw Balbina - niezalogowany 2019-08-17 20:32:39

  A ty tęczowy dewiancie spadaj na wybory mister geja, ohydno zarazo!!!

 • TW-Balbina - niezalogowany 2019-08-17 19:53:24

  Ile wam głupole płacą za te "piękne" wpisy? Takich sku....... to ze świecą szukać, pomódlcie się o rozum miłośnicy "dojnej zmiany"!

 • #lenin - niezalogowany 2019-08-17 19:13:12

  Dlatego w wyborach trzeba jeszcze bardziej odsunąć od władzy czerwoną i tęczową zarazę!!! Ta babcia albo niech już idzie klękać przed hochsztaplerem Adamowiczem w Mariackim albo z czerwoną chorągiewką w pochód pierwszomajowy

 • KONSER - niezalogowany 2019-08-17 19:12:53

  Brak słów!!!.

 • Lenin - niezalogowany 2019-08-17 17:42:38

  jaka una bezpartyjna a w PZPR się nie było? Się Lenina nie wielbiło swego czasu co?

 • Polska - niezalogowany 2019-08-17 16:39:53

  Hajs

 • Polak - niezalogowany 2019-08-17 16:29:57

  Jadźka, czy Ty nie masz instynktu samozachowawczego? I jeszcze z listy tej antypolskiej bandy. Matko boska.

 • anna123 PiS - niezalogowany 2019-08-17 15:17:10

  jakby ktoś nie wiedział kwiecień to tylko PO i tacy starsi wcale nie wiedzą i ją bedą głosować, ludzie się zastanówcie i wszystkim namawiać kogo głosować.

 • ona - niezalogowany 2019-08-17 15:00:12

  Od KORYTA do KORYTA aby przy KORYCIE ludzie nie dajcie sie nabrać

 • #flyg - niezalogowany 2019-08-17 13:35:41

  Wasz kwik po tym jak waszą peowską mafię Polacy oderwali od koryta słychać do tej pory, kwi kwi kwi

 • Tylko PiS - niezalogowany 2019-08-17 13:33:54

  Sądziłem, że prima aprilis przenieśli z kwietnia na sierpień, nie do wiary że takie peowskie zombie jeszcze straszą w netach. Dzięki takim jak ta babcia wygrana PiS gwarantowana

 • flyg - niezalogowany 2019-08-17 13:32:41

  Na Partię Oszustów nigdy nie zagłosuję

 • fdf - niezalogowany 2019-08-17 13:24:43

  niech już sobie siedzi w domu i tak już nic nie robi.

 • Jan - niezalogowany 2019-08-17 13:16:41

  Daj pani spokój ,serio.To kabaret .

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Zatrudnię pracownika do usług

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego. Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Stałe zlecenia na bieżąco. Proponujemy..


Kartuzy 2-pokojowe

Dwa pokoje częściowo umeblowane, kuchnia umeblowana i wyposażona w AGD, łazienka oraz przedpokój. Cena najmu 800zł + czynsz +media. Kaucja zwrotna..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym w Kartuzach. Tel. 507392185


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Toyota Avensis II 2005 2,0

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


KAFELKOWANIE-REMONTY

Witam wykonam prace remontowe w zakresie: -kafelkowanie(łazienki, salony, kotłownie itp) -klejenie cegły -szpachlowanie malowanie -zabudowy..


DZIERŻĄŻNO - WYNAJMĘ CAŁY DOM

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Pomoc kuchenna

PRACA KUCHENNA


SKUP AUT MERCEDES

Skup Aut : Kupimy MERCEDES,190,124,KACZKA,SPRINTER,KIA,PRERIO,HYUNDAI,H 100,HILUX , każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2014 roku każdy model i..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


parapety

wykonujemy i sprzedajemy na każdy wymiar parapety wszystkie rodzaje wew i zew różne grubości duża gama kolorów do wyboru krótkie terminy najlepsze..


Pracownik Produkcji

Zatrudnię pracownika do produkcji kontenerów mieszkalnych, biurowych. Kontakt 602636880.


Skup Aut Gotówka od ręki

Skup Aut dobre do remontu Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat..


Zatrudnię Malarza -Szpachlarz

Zatrudnię malarza -szpachlarza z prawem jazdy kat B . Praca w zespole do czterech osób .Wypłacamy wszystkie świadczenia chorobowe i urlopy . Stawka..


kosztorysant robót

Poszukujemy kosztorysanta branży energetycznej. Doświadczenie mile widziane. Wymagane wykształcenie min. średnie elektryczne, energetyczne,..


Usługi podnośnikiem koszowym

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Sprzedam działkę

Sprzedam ogrodzoną działkę w miejscowości Tuchlino o powierzchni 811 m2 . Działka ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Tuchlino-Kujaty.


Skup Aut Mercedes

Skup Aut :Mercedesów 124,190,sprinter,kaczor i inne . Kupimy każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2019 roku każdy model i stan Avensis,Corolla..


PRACOWNIK PRODUKCJI

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej oraz pomocników operatorów...


Działki w Brodnicy Górnej

Sprzedam działki budowlano-usługowe w Brodnicy Górnej .Cena 50zł m2 (działki 1000 do 1200m2). Bardzo dobra lokalizacja


Zaginął pies Jag Terier Rąb

Witam wczoraj koło godziny 13.00 zaginął mi pies w miescowosci Trzy rzeki -Rąb kreci sie gdzies po wioskach... jesli ktos go widział to bsrdzo..


WYNAJME DOM

Wynajmę dom w Kiełpinie, 4 pokoje, kuchnia łazienka + garaż z dużym ogrodem


Sprzedam działki na trasie

Działki w Leźnie. Budowlane Inwestycyjne Itd


Jodła klaukaska/Świerk

Witam w sprzedaży oferujemy Państwu -Jodłę kaukaską w 3 gatunkach i przeróżnych wysokościach -150-180-cm -180-220-cm -220-250-cm W naszej ofercie..


Pomocnik do pracy przy dachach

Witam,poszukuje pomocnika do pracy przy dachach, Wymagania,tylko chęci do pracy Praca 5 dni w tygodniu po 9godz. Płaca co tydzień . Przodkowo


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Poszukiwany kucharz i pomoc

Poszukujemy kucharza oraz pomocy kuchennej w barze 100g, otwierającym się w Leźnie. Kuchnia głównie Polska


Wynajem Usługi podnośnikiem

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Elektryk Turbin Wiatrowych

Robur Baltic Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej. W całej Europie oddaliśmy do użytku..


Poszukuje pracy

Poszukuję pracy jako kierowca kat b, operator koparko ładowarki, stróż, magazynier lub podobnej. Mam 40lat Sierakowice i ok


Przyjmę pomocnika do usług

Przyjmę pomocnika do usług ogólnobudowlanych , wszystkie informacje udzielę telefonicznie


Łóżko dzięcięce-dziewczęce

Sprzedam łóżko dziewczęce-dziecięce o wymiarach 80x200 z wsuwaną szufladą. Stan bdb


Zatrudnię murarza cieślę

Zatrudnię murarza cieślę. Praca przy stanach surowych stała na umowę, głównie w okolicach Gdańska. Sierakowice- Kamienica Szlachecka- Kartuzy,..


Dom w krainie trzech jezior

Na sprzedaż dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 1084 m w kształcie prostokąta, ogrodzona, zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami, podjazd..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę Kartuzy praca dwu zmianowa, najlepiej na Swojej działalności. Osoby zainteresowane proszę o telefon 794622751.


Renault Scenic II 2005 r 1,9

Mam do sprzedania Renault Scenic II. Bogate wyposażenie. Samochód bardzo zadbany nie wymaga wkładu finansowego. Więcej informacji pod nr. tel.


Zatrudnie do pracy

Firma budowlana  zatrudni do pracy  pracowników budowlanych w szczególnosci murarzy. Oferujemy bezstresową pracę w naprawdę miłej atmosferze...


WYNAJMĘ DOM W DZIERŻĄŻNIE (3

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Kancelaria Komornicza nr I w

Kancelaria Komornicza nr I Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać..


Mieszkanie w domu dwurodzinnym

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w domu dwurodzinnym ok. 95m kw. Do mieszkania przynależy garaż. Działka znajduje się w cichej i przepieknej..


Skup Aut za GotÓwkę

Kupimy każdy samochód osobowy i dostawczy rocznik 1960-2019 . - gwarantujemy szybki dojazd miłą i fachową obsługę , płacimy gotówką - zapłacimy..


Wykonam prace remontowe

Witam wykonam prace Remontowe mieszkań docieplenia poddaszy, wykończenia wnętrza szpachlowanie, malowanie układanie paneli. Zachęcam do kontaktu


Skup Aut Złomowanie-Kasacja

Skup Aut Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena i dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat i przeglądu..


Poszukuje kobietę na sex

Zapraszam kobietę o każdym kształcie ciałka na SEX


Zatrudnię mechanika

Zatrudnię mechanika lub elektromechanika - Żukowo. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i..


Toyota yaris 2010 przebieg

Sprzedam toyotę yaris rok produkcji 2010, poj 1.0, kolor czerwony, klimatyzacja, esz, el, pp, cz, abs, wk,. Na przejazd 100 km toyota potrzebuje ok..


Parapety

Witam, Oferuje wysokiej jakosci parapety z konglomeratu pod indywidualny wymiar o grubosci 2cm i 3 cm. 20 kolorów,rodzajów do wyboru . Po za tym..


Mam do wynajęcia dwuosobowy

Mam do wynajęcia ładny pokój w Kartuzach, osiedle Derdowskiego. Dostępny od zaraz. Pokój umeblowany. Znajduje się w mieszkaniu M-4 w bloku na..


PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej. Oferujemy przeszkolenie z..


Rolety,plisy,żaluzje,moskitier

Witam, Posiadam w ofercie wszystkie rynkowe rodzaje rolet ,żaluzji alu,drewnianych,pionowych,oraz żaluzji plisowanych,a tak,ze moskitiery .Bogaty..


Tynki cementowo-wapienne .

Oferuję tynki cementowo -wapienne. Wewnetrzne -wolne terminy.


Mercedes A-klasa 2002 rok

Witam! Mam do zaoferowania Mercedesa A klase W168 z półautomatyczną skrzynią biegów. Samochód w dobrym stanie mimo swojego wieku (delikatne rdzawki..


Oferuję kompleksowe usługi

Witam. Mam wieloletnie doświadczenie w usługach dekarskich wykonuje rzetelnie i profesjonalnie wszelkie prace związane z dachem. Oferuję: montaż,..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kartuzy.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"