:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C
Wybory, Koalicja Obywatelska zaprezentowała kandydatów Sejmu Senatu - zdjęcie, fotografia
Kartuzy.info 04/09/2019 15:18
Ania Lehmann

W Stolicy Kaszub, przy dźwiękach kaszubskiej kapeli w środowe popołudnie odbyła się prezentacja kandydatów ubiegających się o mandat senatora z okręgu nr 63 i posła z okręgu nr 26 z list Koalicji Obywatelskiej. - Program Koalicji Obywatelskiej to program dla ludzi, program dla osób pracujących, związany z podwyżką wynagrodzeń, polityką senioralną i ochroną środowiska - podkreślano podczas spotkania.

Program wyborczy pomorskiej Koalicji Obywatelskiej przedstawił szef sztabu wyborczego marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

- Wszystkich naszych kandydatów cechuje pozytywne nastawienie i pełne przekonanie, że trzeba zmieniać polską, a także pomorską służbę zdrowia. Chcemy zwrócić uwagę na kwestie infrastrukturalne, które są niezmiernie ważne dla tej części Kaszub, jak na przykład droga S6, którą zabrał nam rząd centralny. Ważna w szczególności dla powiatu kartuskiego Obwodnica Metropolitalna Trójmiasta zabrana przez obecny rząd z bardzo wysokich miejsc inwestycyjnych, które powinny być realizowane na bardzo odległe, które nie będę realizowane w ciągu najbliższych lat. Chcemy to przywrócić - podkreślał Mieczysław Struk.

- Chcemy także dopilnować modernizacji linii kolejowej nr 201 z Gdyni do Bydgoszczy. Ta linia jest niezwykle potrzebna portowi morskiemu w Gdyni, ale również niezbędna do przewozów pasażerskich z kierunku Kartuz i Kościerzyny. Dotrzymaliśmy słowa i dotrzymujemy w sprawie Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, którą konsekwentnie rozwijamy. Obecnie dzięki środkom dedykowanym samorządu województwa pomorskiego jest tworzona dokumentacja dla linii kolejowej z Lipusza do Bytowa, z Kartuz do Sierakowic, do dzielnic Gdyni oraz modernizacje drogi kolejowej z Redy do Helu. Chcemy dopilnować, aby te dokumentacje oznaczały pierwszy etap budowy tych linii. Chcemy silnie połączyć centrum, jakim jest Trójmiasto z pozostałą częścią naszego regionu. W ciągu najbliższych tygodni przedstawimy szczegóły naszego programu wyborczego - kontynuował.

Kandydatem do senatu z ramienia Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 63 (powiaty: kartuski, kościerski, bytowski, chojnicki, człuchowski) jest Stanisław Lamczyk - poseł czterech kadencji.

- Syn ziemi kaszubskiej. Rodowity Kaszuba urodzony w Brusach, przedsiębiorca, samorządowiec, w przeszłości radny gminy Somonino i powiatu kartuskiego. Dziś mieszkaniec Somonina. Od 2005 roku poseł RP. Żonaty, ojciec trójki dzieci. Zaangażowany i najbardziej znany z wkładu w rozwój infrastruktury kolejowej i drogowej na Kaszubach. To także człowiek, który jest oddany sprawom samorządowym. To człowiek, który nigdy nie powiedziałby, że wojsko nie jest potrzebne do zamiatania liści lub gałęzi wtedy, kiedy walą się drzewa na Kaszubach podczas nawałnicy. To człowiek, który nigdy nie powiedziałby, że samorząd i samorządowcy to zaczyn separatyzmu - akcentował Mieczysław Struk, szef pomorskiego sztabu wyborczego KO.

- Jest to dla mnie zaszczyt startować do senatu z okręgu nr 63, pięciu kaszubskich powiatów. Są to mi bardzo znane powiaty, z którymi współpracuję, których znam problemy i potrzeby. Te powiaty łączy wspólna historia, tradycja i więzi. Chcę te więzi poszerzać, łączyć, dlatego rozpocznę pracę od połączenia powiatów Pomorską Koleją Metropolitalną. Proszę o głos, wsparcie, abym mógł zawalczyć o Kaszuby w Senacie - mówił z kolei poseł Stanisław Lamczyk.

W okręgu nr 26 (powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz miasta na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk) o reelekcję powalczą dotychczasowi posłowie - Barbara Nowacka, Kazimierz Plocke, Henryka Krzywonos-Strycharska i Tadeusz Aziewicz,

- Na naszej liście znajdują się samorządowcy, ludzie, którzy od wielu lat uczyli się działalności, służby publicznej w samorządach. Kandydatką jest wieloletnia starosta kartuska Janina Kwiecień, jest jedyną kobietą w Polsce, która kierowała powiatem od momentu przywrócenia tego poziomu administracji terenowej, czyli od 1998 roku, nieprzerwanie przez 20 lat - mówił Mieczysław Struk, szef sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej województwa pomorskiego.

Ponadto do Sejmu z listy KO wystartują: Leszek Bonna - radny Sejmiku Województwa Pomorskiego, Iwona Mielewczyk - radna wojewódzka z Cewic, Anna Wojtunik - wiceprzewodnicząca powiatu puckiego, Krystyna Łuczycka - dyrektor LO w Człuchowie, pełnomocnik burmistrza ds. równego traktowania kobiet, Jaromir Szreder - muzyk, animator kultury z Bytowa, Adam Bondarenko - dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie, Arkadiusz Dzierżyński - z gminy Kosakowo.

AL

Reklama

Koalicja Obywatelska zaprezentowała kandydatów do Sejmu i Senatu komentarze opinie

 • w.w - niezalogowany 2019-09-07 09:32:00

  Banda kłamców i pustych obiednic zawsze jak mówią jedno zrobią odwrotnie

 • Gawin - niezalogowany 2019-09-06 17:07:52

  Dlaczego PO zmieniło nazwę na KO? Bo PIS ich znokautuje i będzie nokaut K.O.

 • Heniek - niezalogowany 2019-09-06 16:52:54

  Aż przykro stoją i patrzą na siebie żadnych ludzi ale muszą się czuć !!!

 • Heniek - niezalogowany 2019-09-06 16:49:05

  Lewak nie wie że kartuzy są stolicą Kaszub!!!! A może Gdańsk co !!!?

 • Heniek - niezalogowany 2019-09-06 16:45:14

  Za rządów po co mieliście? A teraz to proponuje tym niedowidzacym pójść do okulisty i to szybko .Teraz wymaganie a co robiliście 4 lata temu ?Chyba że wy z tych nierobów jesteście można było na boku i bez pracy !!! Znam takich to teraz oburzenie. Popieram PiS!!! Niech jest średnimi krokami do przodu ale nigdy do tyłu, wolę taką sytuację, chociaż moje dzieci i wnuki będą miały lepiej lewacy do roboty !!! A nie tylko krytykować. A komu nie odpowiada to można wyjechać gdzie jest lepiej .Jestem patriotą kocham Polskę. Wstyd powinno być tym co błotem obrzucaja własna piękna ojczyznę

 • STOP- pislamizacji Polski - niezalogowany 2019-09-06 15:00:28

  Ta wasza DOJNA ZMIANA ma tyle wspólnego z prawem i sprawiedliwością co "Moskiewskaja Prawda" z prawdą. Kiedy zachorujecie to będziecie zd..... jak muchy na korytarzach SOR-ów. W Polsce mamy 1581 karetek pogotowia ratunkowego, ale "lepszy sort" ma 2142 rządowych limuzyn. Przez 8 lat PO z PSL nie wypłacili sobie takich nagród jakie PIS-owska Broszka przyznała swoim ministrom w roku 2017, było to "tylko 2.044.200 zł. no ale cóż, przecież im się należało. To się nazywa: praca, pokora, umiar. To się nazywało: koniec pychy i arogancji władzy. No i teraz puste cysterny krążące po kraju, to już szczyt chamstwa i bezczelności, nawet Goebels mógłby się od nich uczyć.

 • Kaszub - niezalogowany 2019-09-06 13:24:33

  Od kiedy to Kartuzy są stolica Kaszub?

 • B. - niezalogowany 2019-09-06 11:11:17

  Łapka w górę czy w dół na tym portalu nie ma znaczenia, tak samo jest na wp gdzie usuwają niewygodne wpisy, nic to nie da .Lewactwo tęczowe proszę o opuszczenie tego kraju, w np Norwegi piszą jest super - na pewno będzie wam tam lepiej, no i nie będzie Prezesa-a to niesłychanie ważne

 • Pisiorek - niezalogowany 2019-09-06 10:19:35

  Wczoraj , pani sędzia czyli pani z nadzwyczajnej kasty pobiegła do TVN i oświadczyła, że ustaliła sobie, ze nie będzie orzekała z sędzią Piebiakiem, który był uczestnikiem "farmy trolli" w MS. Wiec sobie myślę tak, ja też nie życzę sobie aby sędziowie z peowskiej kasty oszustów orzekali w sądach !!! Wywalać peowskich sędziów na zbity ryj z sądów !!! Nie życzę sobie aby sędziowie-złodzieje orzekali !!! PiS wygra i wreszcie może zrobi porządek z tą ohydną nadzwyczajną kastą !!!

 • Heniek - niezalogowany 2019-09-06 09:57:00

  Pusto pusto pusto widać jak ich przyjęli ludzie masakra PiS i tak wygra

 • Heniek - niezalogowany 2019-09-06 09:47:29

  A ten viking co chce zdradził ojczyznę i jeszcze ma coś dopowiedzenia wypchaj się i siedź gdzie masz demokrację chciałbyś żeby nam zarzucał demokrację swoją Timermans ,my mamy swoją jak nigdy do tąt prawica to widzi a że lewackie lenie nie widzą ich problem nie damy sobie w gębę pluć ,już nie .Życzę PIS aby wygrali !!!!!!!!!

 • cenzor - niezalogowany 2019-09-06 08:51:03

  @ Mis ten proceder trwa juz lata sam tez juz kiedys interweniowalem i nic bo to portal lewacki

 • Miś - niezalogowany 2019-09-06 07:06:22

  Uwaga na tym portalu przy zaznaczeniu zielonej łapki przy niektórych wpisach przy czerwonej wrzuca cyfrę większą o dwa Czy zarządzający tym portalem może to wyjaśnić

 • Qurde Mol - niezalogowany 2019-09-05 23:11:44

  Viking ze Stavanger nie podniecaj się i nie strasz bo się zerasz

 • Viking ze Stavanger - niezalogowany 2019-09-05 22:52:18

  Wy barany z IQ ameby tylko tak potraficie, jedno i to samo jak papugi? Ile wam płacą za takie wpisy opluwające tych którzy nie popierają PIS-u? Wy uważacie się za katolików, chodzicie do kościoła, do spowiedzi i komunii świętej? Wasz fanatyzm i nienawiść jest gorsza niż islamistów którymi przed ostatnimi wyborami straszył Polaków wasz "wódz naczelny", pierwszy sekretarz KC-PIS Jaro-Zbaw Polskę. Jeszcze się wam otworzą oczy, ale wtedy będzie za późno. Historia zna takich dyktatorów, Niemcy też kiedyś uwierzyli takiemu szaleńcowi. Jeden z waszych idoli powiedział "ciemny lud to kupi" i miał rację, "ciemny lud" kupił każde kłamstwo i nadal kupuje. Nie ma na szpitale, ale jest na zachłannego starego piernika z Torunia w którego wasz PIS wpompował już 250.000.000 zł. na wszystkie jego fanaberie. Zresztą szkoda moich słów, możecie się kisić w tym waszym "polskim piekiełku", mnie to nie dotyczy. Od 15 lat żyję w wolnym kraju, w Norwegii. Mam ob. Norwegii i chyba zrzeknę się ob. PL.

 • Qurde Mol - niezalogowany 2019-09-05 22:48:39

  oni nie powinni się nazywać opozycją a targowicą

 • MM - niezalogowany 2019-09-05 22:14:46

  I tak wygra Pis,z calego serca im tego zycze,inni juz pokazali co mogli

 • Heniek - niezalogowany 2019-09-05 20:53:49

  Tęczowa rewolucja nigdy już na nich nie głosuje nigdy myślą że Kaszubi to glupi naród nie dajmy się zwariować ich podpucha kłamcy i tyle .Tylko żeby stołki zgarnąć ,to nam pokażą !!!!

 • rafal - niezalogowany 2019-09-05 18:01:11

  Na cholerę Krzywynos w Parlamencie? Zadzieram kiecę i lecę oddać na POKOPOKO głos...Żartowałem.
  nigdy więcej PLATFONSÓW.

 • kaszub - niezalogowany 2019-09-05 17:51:30

  Pani NOWACKA nigdy nie była POSŁEM i nie jest nim obecnie, REDAKCJO! gdzie się podziała merytoryka ?

 • Wyborca - niezalogowany 2019-09-05 15:29:30

  Do komentujących jak możecie pisać, że przez 4 lata PO nic nie robiła, skoro dzięki wam doszło do tego, że jedna partia ma samodzielną władzę? Co mają zrobić? skakać na piętach ? W tych wyborach nie chodzi o porażkę PiSu najważniejsze żeby nie dostali znowu samodzielnej władzy ... PiS jest niby taki super, dlaczego pomimo tego, że baryłka ropy jest o wiele tańsza niż za czasów PO, paliwo jest droższe ? To wasze 500+ jest tak naprawdę warte, mniej więcej 300zł. Nie mówię, że za PO było lepiej, ale było inaczej. Nie było Prezesa, który dzielił polaków na lepszy i gorszy sort. Gdzie jest obiecany przez PiS raport katastrofy Smoleńskiej? Przecież Macierewicz był już tak blisko prawdy. W jednym mają rację, oni nie kradną, oni nas jawnie okradają :) Nigdy nie było tak skłóconych polaków, skoczyli by sobie do gardeł i to niestety za jakieś śmieszne 500+. PiS to tylko i wyłącznie mowa nienawiści, wszyscy komuchy tylko nie oni. Mam nadzieję, że Polacy w tych wyborach pokażą, że nie tędy droga.

 • Pisiorek - niezalogowany 2019-09-05 13:54:40

  Nie wiem o co chodzi ale peowski hejter Brejza chyba wykupił Kartuzy info, ważne aby przy urnie oddać głos oczywiście na PiS a peowskich oszustów pochować w grobowej urnie raz na zawsze

 • :) - niezalogowany 2019-09-05 13:40:52

  słabiutko ....... stagnacja

 • Miś - niezalogowany 2019-09-05 12:33:21

  Na zdjęciach widzimy tych którzy nic nie robiąc blokują budowę II części obwodnicy Kartuz -Grzybno-Łapalice .Blokowani lub nic nie robienie to szkodzenie miastu i tym terenom dla których jest ono najważniejszym węzłem komunikującym Jest na zdjęciu ten któremu zapodziało się gdzieś tysiąc podpisów w sprawie II części. Jest Ten który otwierający pięć lat temu pierwszą część obiecywał dalszą budowę Całe to towarzystwo zabiega o głosy tej części Kaszub nie rozumiejąc istoty problemów tego miejsca .Drugi ,trzeci raz składane te same obietnice są po prostu pustosłowiem w naiwny i niepoważny sposób traktujący nas wyborców. Kartuzom są potrzebne zmiany ta ekipa nie zdała egzaminu

 • B. - niezalogowany 2019-09-05 12:02:24

  ciągle te same twarze, okropieństwo

 • cyrk - niezalogowany 2019-09-05 11:01:36

  O proszę cyrk przyjechał :D

 • Faraon - niezalogowany 2019-09-05 10:23:47

  Widać że Bejza w Kartuzach tez prowadzi wydział nienawiści i dawania łapek. To nic nie da Jesienią PiS ponad 60%

 • torf - niezalogowany 2019-09-05 10:13:38

  kto tych zlodzieji 250 milardow vat 125milard OFE zaprosil do stolicy Kaszub co tam robi Golunski Lapa Kwiecien KrzywynosPlockie Lamczyki Strug same stare wypasione na naszej krzywdzie geby Na rynku sami kandydaci a wyborcow niema,Zeby utrzymac 500+ 13 emeryture emerytow 300+ na wyprawki nalezy to zlodziejstwo POgonic w POkrzywy i na torfowiska jak Waldorfa

 • Pisiorek - niezalogowany 2019-09-05 10:02:53

  Widze, ze komunistyczno-tęczowe śmieci wzięły się za oszukiwanie w łapkach, ten sort od zawsze żyje tylko z kłamania, okradania i mordowania ludzi, którzy myślą inaczej niż oni czyli jak ich idole tacy jak lenin czy Dzierżyński czy Stalin...

 • aaa - niezalogowany 2019-09-05 09:48:41

  nie znam nikogo,więc poczekam na inne listy

 • Pisiorek - niezalogowany 2019-09-05 09:42:10

  Raz sierpem, raz młotem komunistyczno-tęczową hołotę !!!

 • #obserwator - niezalogowany 2019-09-05 09:40:02

  Nie z aborcją tylko z mordowaniem dzieci !!! Nazywaj rzeczy po imieniu, dla komunistów mordowanie czy to nienarodzonych dzieci czy innych ludzi jak to było za Stalina to nic trudnego.....

 • obserwtor - niezalogowany 2019-09-05 09:20:07

  Pani Nowacka to jak będzie z tą aborcją

 • Bruno - niezalogowany 2019-09-05 09:17:35

  Do Szacunek.
  To zostań wyznawcą Islamu, tam dopiero przekonasz się co to demokracja :D

 • Bruno - niezalogowany 2019-09-05 08:23:50

  To PO ma jakiś program?? Przez cztery lata ich jedynym programem było "anty PIS". Dajcie już spokój, nie ośmieszajcie się.

 • Szacunek - niezalogowany 2019-09-05 08:22:58

  Czytając te komentarze, nie można być zdziwiony tym, że w Polsce wygrywa PiS, większość ludzi powinna cofnąć się do czasu gimnazjum, bo po prostu nie wie jak wygląda demokracja w Polsce, jak działa. Do wszystkich pseudo katolików, wolę być wyznawcą Islamu niż chodzić do Kościoła, w którym pełno jest hipokrytów, tam chodzicie z założonymi rączkami bo ksiądz "widzi", ludzie patrzą, a w Internecie rzucacie mięsem, wyzywacie. Brawo katolicy, brawo Kaszuby. Pamiętajcie o Niedzielnej mszy.

 • Agata - niezalogowany 2019-09-05 07:33:32

  Nowackiej rodzice są z Kaszub. Poczytajcie i douczcie się a potem wpisujcie. Po komentarzach widać jakie niedouki głosują na pis... ale ciemny lud wszystko kupi.

 • pisior. - niezalogowany 2019-09-05 06:24:01

  koalicja oszustów ty stara platwormo oszustów !!!!!! bez kościoła nie pójdziecie za daleko> tylko PISSSS

 • Qurde Mol - niezalogowany 2019-09-04 23:21:30

  że są ludzie którzy chcą na nich głosować? na bandę złodzieji .kradli a mało tego nie wiedzieli że są okradani
  banda nieudaczników. ich podejście do rządzenia krajem.śmiech na sali ,wystarczy spojrzeć na nitrasa . pewnie narkotyki będą legalne. Warszawa jest odwzorowaniem ich rządów a to szambo które uroczyście będzie witane w Gdańsku jest i programem dla Polski. nic mnie nie przekona by na nich zagłosować

 • mieszkaniecnnb - niezalogowany 2019-09-04 22:56:40

  Obecnie sa w sejmie i co zrobili NIC ich zadanie jest tylko atakowanie PIS,aby odebrac władzę PIS

 • Obserwtor - niezalogowany 2019-09-04 21:58:33

  NOWACKA Z KASZUB KPINA

 • Bożena - niezalogowany 2019-09-04 20:48:36

  Pisiorek to jednocześnie Jan - pod różnymi imionami wpisują się te same osoby i usiłują poprzeć PIS ... Oszuści ...

 • Pisiorek - niezalogowany 2019-09-04 20:44:14

  KO= Koalicja Oszustów

 • Adam - niezalogowany 2019-09-04 20:30:25

  Ja pie...e. Stasiu gdzieś Ty trafił? Zobacz na tych ludzi obok. Opamiętaj się.

 • Bożena - niezalogowany 2019-09-04 20:28:40

  Nareszcie mądrzy i odpowiedzialni ludzie. Mam wielką nadzieję, że wyborcy im zaufają.

 • xyz - niezalogowany 2019-09-04 20:18:37

  Tym (p)oslom już podziekujemy.

 • sołtys z Jastarni - niezalogowany 2019-09-04 19:47:31

  Mieczek te w jedno - "Chcemy także dopilnować " a gdze te był do teru , pewno na jachce z tó resztó. . Idz do dom , my ce nie chcym.

 • # Jan - niezalogowany 2019-09-04 19:24:23

  Do tego WON warto jeszcze temu postkomunistycznemu pomiotowi dodać jeszcze PASZLI czyli PASZLI WON, SWOŁOCZ !!!

 • JAN - niezalogowany 2019-09-04 18:32:19

  JA POWIEM KRÓTKO -WON!

 • Pisiorek - niezalogowany 2019-09-04 18:20:38

  Wybierzcie peowską sitwę a zobaczycie że w ciągu roku zabiorą 500+, emerytury w wieku 99 lat, paliwo po 7zl, zero podwyżek pensji przez co najmniej 4 lata kadencji tych oszustów

 • Kaszub - niezalogowany 2019-09-04 18:17:43

  Nikt Wam już nie uwierzy w wasze obiecanki...

 • Stara Kiszewa - niezalogowany 2019-09-04 18:07:00

  Cwaniaki i Nieroby

 • Franc - niezalogowany 2019-09-04 18:06:19

  Szambo czyścić nieudacznicy z PO a nie jeździć po kraju. TRUCICIELE WISŁY

 • witek - niezalogowany 2019-09-04 17:23:21

  Do uczciwej pracy się weźcie !!! nazwiska które widnieją na banerach...co takiego dla nas uczyniliście???? z jakiego powodu mamy na was głosować?? marnujecie tylko nasz czas

 • Tylko KO - niezalogowany 2019-09-04 17:03:25

  Precz z postkomuchami , złodziejami i i czarnymi dewiantami!!!

 • KASZUB - niezalogowany 2019-09-04 16:51:18

  A GDZIE WYBORCY Z KARTUZ POWIATU

 • Tylko PiS - niezalogowany 2019-09-04 16:51:04

  Precz z postkomuchami , złodziejami i i tęczowymi dewiantami!!!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Skup Aut Kartuzy całe

Skupujemy wszystkie marki samochodów - interesują Nas samochody używane w bardzo dobrym stanie jak i powypadkowe, rozbite i uszkodzone, z..


Skup Aut Kwidzyn tel.504504891

Skup Aut : Kupimy każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2014 roku każdy model i stan Avensis,Corolla wszystkie roczniki nowe,stare każdy...


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Martes Sport Kartuzy

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Sprzedawca - Kasjer Do Twoich zadań należeć będzie: •Przygotowanie rowerów / nart..


Praca dla młodych

Dzień dobry.Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku Stoczniowym która wykonuje wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe min.budowa i remonty..


Skoda Octavia Kombi 1,6l LPG

Pojazd całkowicie sprawny. Nie wymaga inwestowania. Brak śladów korozji. Wymieniono: Akumulator 280 tys km Olej (5w30) przy 295 tys km Rozrząd przy..


Monter Rusztowań / Pomocnik

Pełny opis stanowiska Nasze przedsiębiorstwo poszukuje pracowitych osób do zadań związanych z budową rusztowań i systemów ochrony przed..


Parapety

Witam, Oferuje wysokiej jakosci parapety z konglomeratu pod indywidualny wymiar o grubosci 2cm i 3 cm. 20 kolorów,rodzajów do wyboru . Po za tym..


Oferuje Kompleksowe Usługi

Witam, Mam wieloletnie doświadczenie w usługach dekarskich. Wykonuje rzetelnie i profesjonalnie wszelkie prace związane z dachem. OFERUJEMY: -..


Pomoc kuchenna

PRACA KUCHENNA


obsługa klienta bankowego

Pracuj jako Doradca Klienta w placówce partnerskiej Alior Banku w ŻUKOWIE. Czym będziesz się zajmował? : • Zadbasz o Klientów oferując im szeroką..


Rolety,plisy,żaluzje,moskitier

Witam, Posiadam w ofercie wszystkie rynkowe rodzaje rolet ,żaluzji alu,drewnianych,pionowych,oraz żaluzji plisowanych,a tak,ze moskitiery .Bogaty..


Oferuję kompleksowe usługi

Witam. Mam wieloletnie doświadczenie w usługach dekarskich, wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie wszelkie prace związane z dachem. Oferujemy:..


Elektryk Turbin Wiatrowych

Robur Baltic Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej. W całej Europie oddaliśmy do użytku..


Pracownik produkcji

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI okien i drzwi Miejsce pracy:..


Prace ziemne, niwelacja

Firma zajmuje się szerokim zakresem prac ziemnych na terenie woj. Pomorskiego takich jak: - niwelacja terenu, - wykopy, - zabezpieczanie skarp, -..


Zatrudnię przedstawiciela

Experts to nie tylko Fotowoltaika. To Firma, która realizuje biznes z pasją, entuzjazmem i rodzinnym charakterem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom..


FIRMA BUDOWLANA ZATRUDNI

FIRMA BUDOWLANA ZATRUDNI MURARZY-CIEŚLI STAWKA GODZ. 19ZŁ+PREMIA. PŁATNOŚĆ DWA RAZY W MIESIĄCU.


dwuspadowy garaż blaszany 10x8

Mam do sprzedania garaż - blaszak dwustanowiskowy rok produkcji 2018 . Długi 10 m x 8 m. Powierzchnia 80 m2. Posiada 4 pary drzwi o szerokości 3 m i..


praca dla psychologa kartuzy

Poszukuję psychologa, studenta psychologii, do pracy w Pracowni Psychologicznej Atanerw Kartuzach. Pracownia zajmuje sie głównie badaniami..


Poszukuję do pracy szlifierzy,

Zatrudnię na umowę o pracę ślusarzy, szlifierzy, montażystę balustrad, ludzi do produkcji w stali nierdzewnej, możliwość przyuczenia do zawodu,..


Wynajmę odkurzacz piorący

Wypożyczę - wynajmę - odkurzacz piorący Karcher Puzzi 100. Zapraszamy do wypożyczenia swietnego odkurzacza pioracego Karcher Puzzi - dającego..


Zatrudnimy pracownika do prac

Dzień dobry, Nasza Firma poszukuje pracowników (fachowców lub pomocników) do pracy przy wykończeniu wnętrz. Wyjazdy z Kartuz. Wypłaty tygodniowe -..


Volvo XC 60 Czarny Silnik 2.4

Wyposażenie ABS Elektryczne szyby przednie Poduszka powietrzna kierowcy Wspomaganie kierownicy ASR (kontrola trakcji) Czujniki parkowania przednie..


Zatrudnię pracownika

Zatrudnimy pracownika wulkanizacji. Na pełen etat. Miejsce pracy: Kartuzy ul. Węglowa 1a. Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie. Osoby..


OBSŁUGA KLIENTA W PLACÓWCE

Pracuj jako Doradca Klienta w placówce partnerskiej Alior Banku w KARTUZACH. Czym będziesz się zajmował? : • Zadbasz o Klientów oferując im..


Stacja Paliw Orlen Egiertowo

Stacja Paliw Orlen w Egiertowie poszukuje Pracownika Obsługi Klienta na stanowisku kasjer/ sprzedawca. Proponujemy: - umowę o pracę/ zlecenie -..


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


RUSZTOWANIA ALUMINIOWE JEZDNE

Zapraszamy do zakupu rusztowań jezdnych znanej i renomowanej firmy Krause. W zależności od Państwa zapotrzebowania pomożemy dobrać odpowiednie..


Pracownika Obsługi Klienta w

Stacja Paliw Orlen w Żukowie poszukuje Pracownika Obsługi Klienta na stanowisku kasjer/sprzedawca. Proponujemy: -umowę o pracę / zlecenie -zdobycie..


SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Poszukujemy osoby na stanowisko: samodzielna księgowa. Obowiązki m.in.: - Księgowanie wszystkich operacji gospodarczych - Nadzór nad..


Sprzedam kanapę

Sprzedam kanapę rozkładaną , zadbaną wszystko działa . Odbiór osobisty Kartuzy, można obejrzeć.


Zatrudnimy Panie Na Produkcję

Poszukujemy Pań do pracy na produkcji, oferujemy stałą pracę na umowę, darmowe przeszkolenie do pracy oraz darmowy dojazd z okolicy Klukowej Huty,..


Zaginął pies Jag Terier Rąb

Witam wczoraj koło godziny 13.00 zaginął mi pies w miescowosci Trzy rzeki -Rąb kreci sie gdzies po wioskach... jesli ktos go widział to bsrdzo..


KAFELKOWANIE-REMONTY

Witam wykonam prace remontowe w zakresie: -kafelkowanie(łazienki, salony, kotłownie itp) -klejenie cegły -szpachlowanie malowanie -zabudowy..


Zatrudnię sprzedawcę

Zatrudnię ekspedientkę na cały etat w sklepie kosmetycznym w Kartuzach w CH Kaszebe . Osoby zainteresowane proszę o składanie CV na adres..


KANCELARIA KOMORNICZA nr I w

Kancelaria Komornicza Nr I Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać..


Likwidacja sklepu obuwniczego

W związku z likwidacją istnieje możliwość bezpłatnego przejęcia boksu wraz z umeblowaniem. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować pod numerem..


Sprzedam koparkę gąsienicową

Sprzedam koparkę gąsienicową JCB JS 130 LC z 2011 roku Koparka w pełni sprawna, gotowa do dalszej pracy. Szerokość gąsienicy 70 cm, Szerokość łyżki..


Skup Aut Złomowanie-Kasacja

Skup Aut Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena i dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat i przeglądu..


Przedstawiciel handlowy

Firma MAXI, zajmująca się sprzedażą, montażem oraz serwisem innowacyjnych osłon przeciwsłonecznych poszukuje osób na stanowisko: Przedstawiciel..


Wynajem Usługi podnośnikiem

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Oddam

Oddam wyciskarkę do cytrusów , za ptasie mleczko. Odbiór Kartuzy.


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kartuzy.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"