:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C

Komentarze bez rejestracji. Oceniaj, komentuj, ale nie obrażaj!

Opinie, Komentarze rejestracji Oceniaj komentuj obrażaj! - zdjęcie, fotografia
Kartuzy.info 31/03/2017 14:29
Ania Lehmann

Uruchomiliśmy nowy system komentowania wiadomości. Od teraz, aby skomentować artykuł, nie musisz się rejestrować. Dodajesz tylko treść swojej opinii i podpis. Pamiętaj jednak, by wyrażając swoje zdanie szanować poglądy innych. Komentuj - nie obrażaj!

Dotychczas ten, kto chciał skomentować artykuł, musiał zarejestrować się na forum. Chcieliśmy bowiem, aby każdy miał świadomość tego, że w przypadku naruszeń będzie można ustalić jego dane. Obecne rozwiązanie jest kompromisem pomiędzy łatwością dodawania komentarzy, a odpowiedzialnością użytkowników za publikowane treści.

Adres IP użytkowników jest częściowo widoczny, aby przypominać o tym, że w sieci nie jest się anonimowym. Docelowo przygotowujemy rozwiązania pozwalające na ukrycie adresu IP zarejestrowanych użytkowników.

Nowy system komentowania wiadomości pozwala na komentowanie bez rejestracji, ocenianie komentarzy dodanych przez innych oraz na zgłoszenie do moderacji dowolnego komentarza.

Pamiętaj jednak, że zamieszczając swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, szanuj więc poglądy innych. Komentuj, ale nie obrażaj!

Redakcja

Reklama

Komentarze bez rejestracji. Oceniaj, komentuj, ale nie obrażaj! komentarze opinie

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-11 15:17:34

  ŻĄDAJĄC NAWET SETEK TYSIĘCY ZA PRZECIEŻ WYMUSZONE NA WŁAŚCICIELU PRZECHOWYWANIE JEGO POJAZDU A BYŁY TO ZWYKŁE MOTORY N.P.:WSK . TO BYŁO NIEBEZPIECZNIE ŚMIESZNE ALE TA OBECNA SYTUACJA CHOĆBY TYLKO Z KONTROLĄ WYMUSZONĄ PRZECIEŻ POJAZDÓW PRZECHODZI WSZELKI LUDZKIE POJĘCIE . LUDZIE O WYSOKICH KWALIFIKACJACH TECHNICZNYCH NIE USUWAJĄ USTEREK A JEDYNIE ZLECAJĄ JE USUWANIE , TO JEST , PIĘKNI , NIE ZNAJDUJE SŁÓW TO JEST RODEM Z UCZELNI GDY TO DR: PROSZĘ INDEKS , NO PRZYKRO MI PAN TEGO NIE BO W MOJEJ PRAWEJ KIESZENI BANKNOTÓW NIE MA . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-11 15:10:50

  CHYBA NIE MOŻECIE DAĆ POPARCIA PISOWI ZA DUŻO KRĘCĄ . RODOWITY POLAK DOSTAJE PO TYŁKU , CHOĆBY Z TYMI PRZEGLĄDAMI POJAZDÓW ZA WYSOKO PODNIESIONA POPRZECZKA DO MOŻLIWOŚCI TECHNICZNEGO W KRÓTKIM CZASIE Z TYM PROBLEMEM RADZENIA .MA KONCESJE ALE PRZEGLĄDU NIE DA BO NIE MA STANOWISKA DO BADANIA LUSTEREK POJAZDÓW TYPU ANGLIK . ROLNIK PODJEŻDŻA ZESTAWEM CIĄGNIK ZA OK MILION I DWIE PRZYCZEPY I ODJEŻDŻA Z KWITKIEM WYMACHUJĄC RĘKOMA .TAK ZASTANAWIAŁEM SIĘ A CO TEMU I DOCHODZĘ DO WNIOSKU , IŻ BIEŻNIK JEGO OPON NIE BYŁ DOSTOSOWANY DO POLSKIEGO BŁOTA A TO PRZECIEŻ NIEBEZPIECZNE UGRZĘŹNIE W POLU I CO Z TYM FANTEM ZROBI Z PARTII NA K . ZA DUŻO TEGO ZNIESMACZENIA . PRZECIEŻ KONTROLA JEDNOCZEŚNIE MÓWI O POTRZEBACH . RZĄDZĄCY MUSZĄ UMOŻLIWIĆ LUDZIOM USUWANIE NIEDOSTOSOWAŃ W ODPOWIEDNICH STACJACH NAPRAW . CZYŻBY RZĄD WALCZYŁ Z ODMIENNYMI MARKAMI POJAZDÓW NA POLSKICH DROGACH ? COŚ TU SKRZECZY , PIĘKNI . PO PAMIĘTACIE ODBIERAŁO LUDZIOM POJAZDY I PRZETRZYMYWAŁO NA POLICYJNYCH PARKINGACH W NASTĘPSTWIE

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-11 10:06:28

  SKARB . PIĘKNI MUSZE WAM O TYM POWIEDZIEĆ ! NIE MIAŁEM ZIELONEGO POJĘCIA , IŻ WYMIANA ŻARÓWEK W PEGOT TO TAKI PROBLEM ALE PEWNEGO RAZU ZAUWAŻYŁEM , IŻ NIE ŚWIECĄ MIJANIA . PODJEŻDŻAM POD CPN W SUWAŁKACH TU PRZED STRAŻĄ I MÓWIĘ DO SPRZEDAWCY , IŻ KUPIĘ ŻARÓWKI ALE Z WYMIANĄ . NO RUCHU DUŻEGO NIE BYŁO WIĘC PAN ,LEKKO PO CZTERDZIESTCE ,ZZA LADY ZGODZIŁ SIĘ WYSZEDŁ OBEJRZAŁ PROBLEM , PRZYNIÓSŁ ŻARÓWKI , POD NOSEM WYSZEPTAŁ : MAŁO TU MIEJSCA , A NASTĘPNIE :ZARAZ , JAK TO BYŁO , W LEWO I JESZCZE DODAŁ DWIE , BO ŻARÓWKI WYMIENIA SIĘ PARAMI . PIĘKNI I TO TYLE CO POWIEDZIAŁ . NASTĘPNIE KAZAŁ MI ZAMKNĄĆ KLAPĘ I UREGULOWAĆ RACHUNEK . WYOBRAŻACIE TO SOBIE , JAKIE SKARBY ŻYJĄ OBOK NAS A MY O TYM PO PROSTU NIE WIEMY . PO KRÓTKIM CZASIE ZAUWAŻYŁEM , IŻ ON TAM JUŻ NIE PRACUJE A NOWA OBSŁUGA NIE MA BLADEGO POJĘCIA O WYMIANIE ŻARÓWEK . WŁAŚNIE CZYTAM W INTERNECIE O KŁOPOTACH Z WYMIANA OŚWIETLENIA W PEGOTACH I ZASTANAWIAM SIĘ JAK TO SIĘ STAŁO , IŻ TAKI SKARB PODJĄŁ PRACĘ W CPN A NASTĘPNIE JA ZMIENIŁ .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-10 15:27:53

  PIĘKNI , OCZYWIŚCIE STACJE KONTROLI POJAZDÓW ROCZNIE INKASUJĄ OK 1,5 MLD PLN . WYSTARCZY POŁOŻYĆ NA TYM ŁAPĘ , TO ZNACZY W POWIECIE JAKO RZĄD WYKUPIĆ 4-7 STACJI KONTROLI POJAZDÓW I PRAKTYCZNIE NIE ROBIĄC NIC , ŻADNYCH NAPRAW ZEBRAĆ TE OK 2 MLD PLN . OCZYWIŚCIE WADLIWE POJAZDY ODSYŁAĆ DO STACJI BEZ KONCESJI KONTROLI . NIBY WSZYSTKO OK ALE POTRZEBNI SĄ SWOI LUDZIE , CZYLI ZATRUDNIENI PRZEZ RZĄD I DLA RZĄDOWEJ WŁASNOŚCI PRACUJĄCY . ILE JEST W KRAJU TEGO TYPU BRANŻ ? A JEŚLI ... MILI JAK SIĘ CHCE TO SIĘ DOI KASĘ WYSTARCZY ODROBINĘ SPOKOJU A NA PO TERMINIE BĘDZIE RAZY DWA . CZY POLACY TEGO CHCĄ ? A JEŚLI CI NASI , TO JEDNA NARODOWOŚĆ PASOŻYTUJĄCA NA POLAKACH NA WZÓR JEMIOŁY . MI TO WSZYSTKO JEDNO , POTRAFIĘ Z POWODU ŻARÓWKI ZŁOMOWAĆ CAŁĄ MASZYNĘ , BO WYSTARCZY , IŻ PO INNĄ WYCIĄGNĘ RĘKĘ I STAJE SIĘ MOJA . JEDNAK PUKI CO ROZWIĄZANIA WYDAJĄ SIĘ BYĆ SŁUSZNE A WY PIĘKNI JAKO NARÓD DOSTAJECIE TEN UDÓJ TO NIC TYLKO POPIERAĆ JANOSIKÓW . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-10 14:00:22

  "NA POZÓR " WYDAJE SIĘ TO DZIWNE ALE TAKIE NIE JEST .ŚWIADCZY JEDYNIE O TYM , IŻ NA KAŻDYM KROKU JESTEŚMY KONTROLOWANI , BO TAKA ŻARÓWKA PRZEPALA SIĘ NA SKUTEK PRZEPIĘĆ , MIEJSCOWEGO NAGŁEGO WZROSTU NAPIĘCIA . DOPUSZCZAJĄ SIĘ TEGO GŁĄBY NA SKUTEK POLECEŃ , BY REALIZOWAĆ CELE UKRYTE . POZORNY TRUD NIEMOŻNOŚCI , TAKŻE REALIZUJE CEL UKRYTY W POSTACI MIEJSCOWEGO USPRAWIEDLIWIENIA , IŻ MA TEN CZY TA WOLNOŚĆ I DECYDUJE , IŻ Z NIEJ SKORZYSTA , BO ZBYT TRUDNE ZADANIE . NIE! JEST TO DOWÓD BEZWZGLĘDNEGO POSŁUSZEŃSTWA JAKIEJŚ TAM SPRAWIE . " NA POZÓR " PIĘKNI ALE MI JEST TO JEDNOCZEŚNIE JEST TO INFORMACJA JAK BARDZO CAŁE SPOŁECZEŃSTWO JEST CZYMŚ NIEZDROWYM ZAINFEKOWANE . DLATEGO , PIĘKNI NIE DZIWMY SIĘ , IŻ BÓG DOPUŚCI ZAPOWIADANE TRZY DNI CIEMNOŚCI , BO WIELU Z NAS W TEJ CIEMNOŚCI TRWA I" NA POZÓR " JEST NAM Z TYM(BARDZIEJ , W TYM ) DOBRZE . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-10 11:44:00

  DROBNYCH USTEREK POJAZDÓW LECZ PRZERYWA PRZEGLĄD I ... "DUPA ZIMNA " . NO I BARDZO DOBRZE , JAKIEŚ PEGOTY , CZY INNE FOLZWAGENY A KTO TAK ZDOŁAŁ SIĘ PRZEBRANŻOWIĆ , PRZECIEŻ TO SĄ MIEJSCA PO ADAPTACJI . JESZCZE WCZORAJ TO KONIE KUTO , ROBIONO KOŁA DREWNIANE DO WOZÓW A TU NAGLE TAKA ZMIANA A KTO DO CZEGOŚ TAKIEGO SIĘ DOSTOSUJE - PIENIĘDZY NIE MA . BĘDĘ ZMUSZONY ZŁOMOWAĆ CZTERNASTOLATKA , MOŻE JAKIEGO WIELBŁĄDA KUPIĘ . DROMADERA . NO WIDZISZ POLAK POTRAFI I ROZWIĄZANIE ZNAJDZIE I NAPĘDZI GOSPODARKĘ , BO WIELBŁĄD , STAJNIA , KAWAŁEK ZIEMI , RZĄD WIELBŁĄDZI , NO ZOBACZ A OD WSZYSTKIEGO 23 PROCENT WATU DO SKARBÓWKI . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-10 11:32:55

  TROCHĘ SENSACJI . PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ DLACZEGO TA ŚCIANA WSCHODNIA POLSKI JEST TAK UBOŻUCHNA I NIEDOINWESTOWANA ? WYOBRAŹCIE SOBIE TAKĄ SYTUACJĘ W SAMOCHODZIE OSOBOWYM MARKI PEGOT 207 PRZEPALA SIĘ
  ŻARÓWKA POSTOJOWA , TA Z LEWEJ STRONY . PROBLEM ! KOCHANI , ŻADEN ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ NIE CHCE PALCEM RUSZYĆ BY JA WYMIENIĆ ZA DROGO , TANIEJ JEST ZŁOMOWAĆ POJAZD NAWET NOWY . ŻARÓWKA KOSZTUJE 1,80 ZŁ POLSKICH . ZAZNACZĘ TYLKO , IŻ POLSKA NAKAZUJE W WARUNKACH UŻYTKOWANIA NA POLSKICH DROGACH ZESTAW ŚWIATEŁ PRZEDNICH Z ORYGINALNYCH WYMIENIĆ NA POLSKI , WŁAŚNIE TEN , W KTÓRYM NA ŚCIANIE WSCHODNIEJ POLSKI ŻARÓWKI SĄ NIEWYMIENIALNE . PIĘKNY WÓZ , IDEALNY , LEKKI , MOBILNY ALE W WARUNKACH POLSKICH JEDNORAZÓWKA , BO PRZEGLĄDU NIKT CI W DOWÓD NIE WKLEPIE , DLACZEGO ? BRAK LEWEGO PRZEDNIEGO ŚWIATŁA POSTOJOWEGO .MÓWIŁEM : KONCESJE ROZDAJĄ W APTEKACH , SKLEPACH SPOŻYWCZYCH ,... . TAKŻE W WARUNKACH POLSKI WSCHODNIEJ TO JEST NORMALNE NA STACJACH DIAGNOSTYKI POJAZDOWEJ NIE USUWA SIĘ

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-10 00:53:23

  KOCHANI , FASCYNUJE MNIE FILM Z B.L. "REICH" . OGLĄDAŁEM JUŻ KILKANAŚCIE RAZY I WCIĄŻ TAK GO ODBIERAM , JAKBYM TO ROBIŁ PIERWSZY RAZ . WBREW POZOROM TEN ROSYJSKI WSPOMNIANY FILM LOS CZŁOWIEKA Z 59 R. UBIEGŁEGO STULECIA W LATACH SIEDEMDZIESIĄTYCH ROBIŁ NIEMAL IDENTYCZNE BARDZO MOCNE WRAŻENIE . NIE CZUJE SIĘ MIJANIA Z PRAWDĄ , BO WIDZISZ DZIECKO PRZYJMUJE RZECZY BEZKRYTYCZNIE , JAKO PRAWDZIWE . Z WIEKIEM ROŚNIE DYSTANS ALE PIĘKNI NIE W TYM FILMIE . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-08 21:26:14

  KOCHANI , W TEJ CHWILI NA WSZYSTKO ZA PÓŹNO ALE NIE WOLNO WAS POZOSTAWIĆ NA ŻER I ROZBIÓRKĘ . W TEJ CHWILI PIĘKNI, POPIERAJCIE UGRUPOWANIE DAJĄCE WAM NAJWIĘCEJ . TO BĘDZIE UCZCIWE . JEDNAK , JEŚLI UGRUPOWANIE NA P . NIE SPRAWDZI SIĘ , INNYMI SŁOWY ROZCZARUJE WAS , TO ZANIM PÓJDĘ W OSTATECZNĄ ODSTAWKĘ , NA EMERYTURĘ TO ZECHCĘ WAS ZADZIWIĆ SOBĄ POD WIELKIM WARUNKIEM , IŻ PAN KRZYŚ H. ZAŁOŻY PARTIĘ POLITYCZNĄ I NA 1 MIEJSCU UMIEŚCI MNIE ORAZ OD POCZĄTKU DO KOŃCA ZAJMIE SIĘ OSOBIŚCIE SPRAWAMI PRAWNYMI , FINANSOWYMI PARTII A MNIE JEDYNIE ZAPROSI DO SEJMU NA NAJWYŻEJ EKSPONOWANE STANOWISKO , OCZYWIŚCIE, JEŚLI KOCHANI TAKĄ DECYZJĄ TO SPRAWICIE . MILI , ŻYCZĘ , BY PIS SPEŁNIŁO WASZE OCZEKIWANIA W 100% A NIE JEST TO ŁATWE . WÓWCZAS ,CHCĘ POZOSTAĆ JAKO OBSERWATOR . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-08 09:49:03

  PIĘKNI , MOŻNA POWIEDZIEĆ , IŻ OD CZTERECH LAT ŚWIETNIE NASZYM RZĄDZĄCYM SPRAWDZIŁY SIĘ DOJARKI ALE TO TYLKO DLATEGO , IŻ JAKIŚ HOLENDER TO STADO KRÓW I OPASÓW W DZIKIM POLU POZOSTAWIŁ I BYŁO GDZIE JE PODPINAĆ . SOCJAL WZRÓSŁ I NADAL ROŚNIE TYLKO PIĘKNI MUSIMY ZASTANOWIĆ SIĘ CZY ABY TYCH DZIKICH KRÓW WYSTARCZY , BO JEŚLI RZĄDZĄCY POLICZYLI SZTUKI I NA TYM OPARLI PROJEKT WYDATKÓW , TO PIĘKNI MOŻEMY MIEĆ NIEZŁY "KOKTAJL" ZAMIAST MLEKA . TU WYPADA ZARYZYKOWAĆ , BO JEŚLI ONI TACY SPRYTNI , TO MOŻE UKRYWA SIĘ TU U NAS JESZCZE JAKIE INNE STADO KRÓW IZRAELITEK CZY INNYCH AMERYKANEK ONI WYPATRZĄ I DADZĄ NAM Z TEGO MLEKO , NO KOCHANI , DO URN .PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-06 14:01:31

  CO TAK STOISZ NA TYM ROZSTAJU ! ZAGADUJE MNIE ZNAJOMY . A NIC TAKIEGO , BO TO WIDZISZ JAK PECH TO PECH PO CAŁEJ LINII .INNY TAKI OD BUSU , AUTOBUSU CZY INNEGO TIRA TO ABY TYLKO NA NIĄ SPOJRZAŁ , TO JUŻ SIĘ ONA UŚMIECHA, ZAPYTANA CHĘTNIE ODPOWIADA : CO NIE POWIESZ I TAKIE INNE , BO WIDZISZ SPODOBAŁA MI SIĘ TAKA , JAK JĄ WIDZĘ TO W DUCHU SIĘ UŚMIECHAM A ONA NIC . CZASAMI IDĘ A ONA ZA MUREM TO PODSKAKUJĘ BOM MAŁEGO WZROSTU,I TAK MYŚLĘ MOŻE GDY ŁEB ZOBACZY ALE GDZIE TAM ONA NIC I NIC JAKBY NIE WIDZIAŁA ,I WIDZISZ SPOTKAŁEM ZENKA I MÓWIĘ MU CO I JAK A TEN NA TO , BO DOJARKI NIE MASZ ! JAK TO DOJARKI , PYTAM . ON , BO WIDZISZ JAKBYŚ MIAŁ DOJARKĘ , TO WYDOIŁBYŚ KROWY , MLEKO SPRZEDAŁ A JEJ JAKI PREZENT KUPIŁ I WTEDY KTO WIE . TO JA NAKUPIŁ DOJAREK ALE KASA MI SIĘ SKOŃCZYŁA I NA KROWY, I CAŁĄ RESZTĘ ZABRAKŁO . TO TERAZ STOJĘ TU Z TĄ DYSCYPLINĄ I CZEKAM , NO KIEDYŚ TEN MÓJ DORADCA MUSI PRZECHODZIĆ .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-06 08:24:01

  ŚWIĘCENIA KAPŁAŃSKIE ORAZ KARTĘ PŁATNICZĄ Z TYGODNIOWYM LIMITEM POBORU PIENIĘDZY I WYSŁANY NA MISYJNĄ PLACÓWKĘ . CAŁY ŚWIAT NALEŻY PODZIELIĆ NA PARAFIE Z CO NAJMNIEJ JEDNĄ ŚWIĄTYNIĄ W PROMIENIU 5 KM . PIĘKNI , TO MOŻNA ZROBIĆ JUŻ , BO SYTUACJA JEST KRYTYCZNA A TYLKO MIEJSCOWI KAPŁANI DOBRZE PRZEKAZYWAĆ BĘDĄ CHRYSTUSA NA WZÓR :" PANIE BOŻE TY JESTEŚ TRZECH I NAS JEST TRZECH , ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI " I TO WYSTARCZY DUSZY DO WZROSTU . TAKA SYTUACJA JAKO WYJĄTKOWA POWINNA TRWAĆ CZAS JAKIŚ, AŻ DO OKRZEPNIĘCIA WIARY W DANYM PAŃSTWIE I MOŻLIWOŚCI PEŁNEGO KSZTAŁCENIA KAPŁANÓW . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-06 08:16:53

  KOCHANI , ŚWIAT WYMAGA PONOWNEJ EWANGELIZACJI . SPOTKANIA Z PANEM I BOGIEM SYNEM JEZUSEM CHRYSTUSEM . ZAUWAŻYŁEM , IŻ INTERNET JEST NIESŁYCHANIE CHŁONNY NA RÓŻNE TREŚCI , KTÓRE NAJCZĘŚCIEJ NIE MAJĄ TRWAŁEJ WARTOŚCI . NASZ PAN I BÓG W POSTACI EUCHARYSTII POWINIEN DOTRZEĆ DO KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE . W OKRESACH WIELKICH PRZEŚLADOWAŃ I POTRZEB BISKUPI W CZASIE SKRÓCONYM DOPROWADZALI KLERYKÓW DO ŚWIECEŃ KAPŁAŃSKICH . WŁAŚNIE OBECNA SYTUACJA NA ŚWIECIE WYMAGA WEJŚCIA PANA NASZEGO, POPRZEZ RĘCE KAPŁAŃSKIE , DO KAŻDEGO ZAKĄTKA ŚWIATA . PROPONUJĘ WIĘC KSZTAŁCENIE W POLSKICH KATEDRACH KANDYDATÓW NA KAPŁANÓW Z WSZYSTKICH PAŃSTW ŚWIATA . KOCHANI , MĘŻCZYŹNI POCZYNAJĄC OD 21 LAT ŻYCIA MOGLI BY PRZYBYWAĆ DO POLSKI NA ROCZNY OKRES SŁUŻBY KATEDRALNEJ POD OKIEM BISKUPA . W TYM CZASIE KANDYDAT PODDANY BY BYŁ KSZTAŁCENIU W ZAKRESIE ZNAJOMOŚCI NOWEGO TESTAMENTU ORAZ SPRAWOWANIA EUCHARYSTII , SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ I UDZIELANIA WSZYSTKICH SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH . PO ROCZNYM PRZYGOTOWANIU OTRZYMYWAŁBY

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-04 14:17:16

  "BEZ SERC , BEZ DUSZ DO SZKIELETÓW LUDZI " A NASTĘPNIE :" MŁODOŚCI TY NAD POZIOMY WYLATUJ " - TE WERSY ADAMA MICKIEWICZA DAJĄ WYSTARCZAJĄCY OBRAZ SZKIELETÓW - NIE MAJĄ CIAŁA TO I SERCA , BA SĄ MARTWE , NIE MAJĄ WIĘC DUSZ . DO NICH PRZEMAWIA MICKIEWICZ ORAZ Z NIMI SIĘ UTOŻSAMIA , PRZEMAWIA WIEC ON, JAKO JEDEN Z NICH I MÓWI Z NIMI DO NICH . "MŁODOŚCI " - TO TAKI SZKIELET ALE PODDAJE SIĘ OBRÓBCE : NAUKA , ZAINTERESOWANIA IDEOLOGICZNE , POLITYCZNE , MIŁOŚĆ OJCZYZNY , WRESZCIE ZAISTNIENIE W SPOŁECZEŃSTWIE A JEŚLI ZAJDZIE TEGO POTRZEBA ODDANIE , POŚWIĘCENIE ŻYCIA : " TY NAD POZIOMY WYLATUJ " . " ODA DO MŁODOŚCI " - ADAMA MICKIEWICZA PONADCZASOWA WIZJA OCZYMA WYOBRAŹNI WSZYSTKIEGO CO NIESIE ZE SOBĄ MŁODOŚĆ .TO TEŻ JEST MIŁOŚĆ , ŻYCZLIWA WOBEC OJCZYZNY. PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-04 13:18:31

  BOŻA MIŁOŚĆ TO NIE TA ZIEMSKA DO ŻONY MĘŻA CZY KOCHANKI A NAWET NIE DO DZIECI ,SIOSTRY CZY BRATA . BOŻA MIŁOŚĆ TO PEWNOŚĆ , IŻ STAJEMY W BOŻYM ŚWIETLE , JESTEŚMY WIDOCZNI JAK W DZIEŃ , IŻ KAŻDY NASZ ODDECH ODBYWA SIĘ W BOGU .WARTOŚĆ ŚWIATA W TYM I CIEBIE ZNIKA . SZATAN TEGO NIE JEST W STANIE ZNIEŚĆ , Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ CIĘ ZAATAKUJE , UJAWNI SWOJĄ OBECNOŚĆ , ON , KTÓRY TYLE POPEŁNIŁ MORDERSTW W OCZACH TEGO NIE MA ŻADNEJ WARTOŚCI , ZEPCHNIĘTY W NICOŚĆ CZELUŚCI PIEKIELNYCH . A TE SŁOWA OTUCHY Z MEDIUGORIE , IŻ JEŚLI WIERZYCIE , CZYLI NALEŻYCIE DO BOGA , PRZYZNAJECIE SIĘ DO BOGA , TO Z CZOŁEM PODNIESIONYM PRZED LUDŹMI O TYM ŚWIADCZCIE . O TEJ MIŁOŚCI BOŻEJ CI" PRAWIĘ " END . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-04 09:05:19

  KONTAKTÓW ALE NA SKUTEK BRAKU JAKIEJKOLWIEK STYCZNOŚCI Z GRZECHEM . GRZECH JAKBY SIĘ ODE MNIE ODWRÓCIŁ . PIĘKNI , NIE DZIEJE SIĘ TO NA WESTCHNIENIE LECZ Z POWODU ZAPOMNIENIA , IŻ GRZECH W OGÓLE ISTNIEJE I WÓWCZAS PIĘKNI , SZATAN PĘKA ZE WŚCIEKŁOŚCI . NIE MOŻE SOBIE WYOBRAZIĆ , IŻ ON TAK WYSOKO WYNIESIONY JUŻ ZDOLNY DO STWARZANIA RZECZY TERAZ CIERPI TAKIE KATUSZE , A TO , NO ZOBACZCIE NIE WIADOMO CO RADUJE PEŁNIĄ SZCZĘŚCIA , BOŻEGO SZCZĘŚCIA . END TO DLA CIEBIE OD NAĆPANEGO BOŻĄ MIŁOŚCIĄ .PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-04 08:56:38

  BĘDZIESZ PRZEKLINAŁ RĘCE , KTÓRE KRADŁY BIŁY MORDOWAŁY INNYCH , WOŁAJĄC PRZY TYM OSZUKAŁYŚCIE MNIE , O JA NIESZCZĘSNY . DEMON SIĘ TYM NIE PRZEJMIE , ZWABIŁ CIEBIE W KIPIEL PIEKŁA . NAM DO ZBAWIENIA NIE JEST POTRZEBNA ŚWIADOMOŚĆ CUDZYCH GRZECHÓW A WRĘCZ PRZESZKADZA ALE JEŚLI MASZ MIŁOŚĆ , TO WIDZĄC GRZESZNIKA , NIE OCENISZ GO JAKO GRZESZNIKA ALE JAKO BLIŹNIEGO I PEŁNIĄ SWEGO MIŁUJĄCEGO SERCA ZAWOŁASZ DO BOGA MODLITWĄ WSTAWIENNICZĄ .KRÓLOWA POKOJU MÓWI : " TYLE DUSZ IDZIE DO PIEKŁA , BO NIKT SIĘ ZA NIE MODLI " . PODSUMOWUJĄC : STWORZENIE Z DUSZĄ NIEŚMIERTELNĄ JEST NAJWAŻNIEJSZE I TO JUŻ WYSTARCZY BY JĄ MIŁOWAĆ JAK SIEBIE SAMEGO - WSZYSTKO INNE JEST NAPRAWDĘ NIEDORZECZNOŚCIĄ .DOWODEM JEST WEJŚCIE DO NIEBA . ZOBACZ NACHAPIESZ SIĘ ZA PRZEPROSZENIEM A PÓŹNIEJ POTRZEBNE JEST CAŁE STWORZENIE A NAJBARDZIEJ MIŁOŚĆ MIŁOSIERNA BOGA , BY CIĘ URATOWAĆ , ZBAWIĆ . OSTATNIE 12 MIESIĘCY POZWOLIŁO MI DOSTRZEC TEN FAKT NA NOWO . PRZYPOMNIEĆ SOBIE JAK WYGLĄDA MIŁOŚĆ I NIE STAŁO SIĘ TO Z POWODU NADMIARU

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-04 08:40:44

  STOCZYŁO SIĘ NA SAMO DNO , NA MARGINES ŻYCIA . CZY TY JAKO OJCIEC ZAPOMNISZ O KTÓRYMŚ Z TWOICH DZIECI ? CZY RACZEJ PEŁEN PRZEJMUJĄCEJ MIŁOŚCI POŚPIESZYSZ NA RATUNEK . TYLKO WIDZISZ W RELACJACH BOŻYCH NIE TEN UPADA , KTO REZYGNUJE Z DÓBR TEGO ŚWIATA , KTO WYRZEKA SIĘ WSZYSTKIEGO DLA CHWAŁY BOŻEJ NA WZÓR ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU ALE RACZEJ TEN ZAMOŻNY (ŁATWIEJ PRZEJŚĆ WIELBŁĄDOWI PRZEZ UCHO IGIELNE ,TAKA CIASNA FURTKA W MURZE OKALAJĄCYM, W JEROZOLIMIE , NIŻ BOGATEMU WEJŚĆ DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO ) . SZATANI WIEDZA KIM SĄ I DADZĄ WSZYSTKO ZA DUSZĘ ZWABIONĄ DO PIEKŁA , ZASTOSUJĄ KAŻDE OSZUSTWO .JUŻ SPOTKAŁEM SIĘ Z PRZYGNIATAJĄCA LICZBĄ ZDARZEŃ TAK ZWANEGO JAWNOGRZESZNICTWA . DUSZA DOSKONALE WIE CO ROBI , OTWARCIE PATRZY CI W OCZY I MÓWI , TO CO JEJ ZDANIEM JEST W TEJ SYTUACJI SŁUSZNE , BO PRAWDA MUSI BYĆ PO NASZEJ STRONIE . WYOBRAŹ SOBIE END , IŻ W CHWILI PEŁNEJ JAWNOŚCI DUSZA TA POWIE : A CO NIE WIEDZIAŁEŚ KIM JESTEM , CZEGO INNEGO PO MNIE SIĘ SPODZIEWAŁEŚ .A TY ZWABIONY DO PIEKŁA

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-04 08:18:30

  KOCHANI , ZASTANÓWMY SIĘ , JAK TO MOŻLIWE , IŻ BÓG NA RÓWNI TRAKTUJE SWOJE STWORZENIA . PRZECIEŻ GDY CZYTAM WYPOWIEDŹ :END LUB WCHODZĘ W ZWYKŁE INNE RELACJE , NO NIE MA MOCNYCH , NIEJAKO Z AUTOMATU RÓŻNICUJĘ BLIŹNICH I TO CO BOGU SIĘ PODOBA , W MOIM ŻYCIU, STAJE SIĘ PRZESZKODĄ WRĘCZ SPRZECZNOŚCIĄ W ZDERZENIU Z JUŻ CYWILIZACYJNIE WYPRACOWANYCH NORM .JEŚLI MÓWIĘ , IŻ CI LECIWI I BEZ DOCHODU SĄ MORDOWANI BEZWZGLĘDNIE NA WZÓR MORDU POPEŁNIONEGO NA JEZUSIE CHRYSTUSIE , TO TY END MI NIE WIERZYSZ ? CHA,CHA,CHA , JEŚLI CI MÓWIĘ , IŻ JESZCZE OD CZASU ZAMORDOWANIA BOGA NA KRZYŻU NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO , TO TAK JEST , BO JESZCZE POTRAFIĘ ODRÓŻNIĆ TO CO JEST PO PRAWEJ OD TEGO PO LEWEJ ALE DO SEDNA : DLACZEGO BÓG NIE STAWIA RÓŻNIC MIEDZY STWORZENIAMI I KAŻDE MIŁUJE MIŁOŚCIĄ BEZGRANICZNĄ ? ODPOWIEDŹ OKAZUJE SIĘ BANALNIE PROSTA . BO CZY TY MAJĄC TRÓJKĘ DZIECI , KTÓRE JUŻ OPUŚCIŁY TWÓJ DOM I JEDNO STAŁO SIĘ BARDZO ZAMOŻNE , DRUGIE WYBRAŁO DROGĘ SŁUŻBY I SPOCZYWA NA ŻOŁDZIE A TRZECIE

 • end - niezalogowany 2019-10-03 09:37:28

  Eureka weź nie ćpaj tyle...

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-03 09:21:52

  WKRÓTCE WYBORY , NA PIS TO :"POŁOŻYŁ SIĘ I ZASNĄŁ POD OWYM JANOWCEM ." A JEŚLI NA UGRUPOWANIE Z PO W CENTRUM , TO :" NIE BĘDZIESZ CUDZOŁOŻYŁ ". INTERPRETACJA , WYKŁADNIA MOŻE BYĆ TAKA : PIS DA WYTCHNIENIE , POZWOLI CI NABRAĆ SIŁ NA ZMIERZANIE KU BOGU , KU ZBAWIENIU . JEŚLI WSKAŻESZ PO , WÓWCZAS PONOWNIE CUDZOŁÓSTWO STANIE SIĘ ZAPŁATĄ ZA LOJALNOŚĆ , PRACĘ , ..., ŚWIĘTY SPOKÓJ NA CHWILĘ . NO, WIZJA PRAWDZIWYM AMATOROM PRZYGÓD . JESTEŚ MŁODĄ OSOBĄ I LUBISZ PRAWDZIWE WYZWANIA , GŁOSUJ NA ............................ OSOBIŚCIE POPRĘ .................... PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-03 00:09:10

  GDZIEKOLWIEK JEST DUSZA ZAGUBIONA , TO KOBIETA JĄ" URODZI I WYCHOWA "NA WZÓR SŁÓW : MACIE SIĘ NA NOWO NARODZIĆ .KTO , PIĘKNI , JEŚLI NIE KOBIETY WDRAŻAJĄ W CZYN WYMAGANIA STAWIANE PRZEZ MĘŻCZYZN .CZY TO W ŚWIĄTYNIACH , CZY W RODZINACH , CZY W KAŻDYM INNYM MIEJSCU . KOBIETOM WYPADA I ZAWSZE BĘDZIE TO W ZGODZIE Z ICH NATURĄ . MĘŻCZYZNA ODKRYWA ŚWIATY NIEZNANE I TO TEŻ JEST ZGODNE Z JEGO NATURĄ . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 23:58:35

  MIŁOŚĆ BLIŹNIEGO JEST NAJWAŻNIEJSZA .BÓG MÓWI :" BIERZE KTO TWOJE , NIE BROŃ MU " CZYLI CO ? TAK , MASZ BYĆ TEJ OSOBIE SIOSTRĄ, MATKĄ , BRATEM . BRONISZ SWEGO W RODZINIE TAK ZAJADLE , JAK NA ULICY GDY Z BYLE POWODU WZYWASZ POLICJĘ ? MASZ MIŁOWAĆ BLIŹNIEGO A POLICJĘ WZYWAĆ BY POSTAWIĆ BLIŹNIEGO W ŚWIETLE JEGO CZYNÓW , BY PRZEJRZAŁ I ZOBACZYŁ , IŻ NIKT TU NIE JEST WROGIEM A PRAWO JEST OBOSIECZNE . ZAUWAŻCIE JEDNAK , IŻ BÓG ZAWSZE NIEJAKO PRZEMAWIA DO MĘŻCZYZN . DLACZEGO ? BO KOBIETA ZE SWEJ NATURY JEST POGARDLIWĄ -MĘŻCZYŹNIE NIE WOLNO NAWET PATRZEĆ POŻĄDLIWIE NA KOBIETĘ , BO JEŚLI JEST ONA W MAŁŻEŃSTWIE , TO TWOJE POŻĄDLIWOŚCI MOGĄ WZBUDZIĆ W NIEJ MIŁOŚĆ A WÓWCZAS ZE SWEJ NATURY POGARDZI STANEM OBECNYM NA TWOJĄ RZECZ GŁĄBIE I TĘPOTO UMYSŁOWA . SZKODY MOGĄ OKAZAĆ SIĘ NIE DO OSZACOWANIA . CZY BÓG TEGO SAMEGO WYMAGA OD KOBIETY ? KOBIETA MA RODZIĆ I WYCHOWYWAĆ DZIECI . BŁOGOSŁAWIONE ŁONA , KTÓRE NIE RODZIŁY . PIĘKNI , RODZIĆ I WYCHOWYWAĆ JEST SPOSOBEM ŻYCIA NIEWIAST I TAK MA POZOSTAĆ .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 23:29:35

  POGARDA JEST TAKIM NATURALNYM STANEM KOBIETY . KOBIETA ZAKOCHANA JEST TAKIM STATKIEM NA REDZIE . WIECZNIE OCZEKUJE CO Z NIĄ ZROBI WYBRANEK A W SERCU GARDZI NAWET INNYCH SPOJRZENIEM . WIECZNIE JEDNAK NA TEJ REDZIE ,LUB CO GORSZE KOTWICY, TKWIĆ NIE MOŻE , BO ŻYCIE UCIEKA I OBOWIĄZKI WZYWAJĄ WIĘC WYRUSZA W MORZE I MOŻE TAK BYĆ , IŻ TRWANIE PRZY CORAZ TO ZMIENIAJĄCYCH KOCHANKACH STANIE SIĘ SPOSOBEM NA ŻYCIE . I W TYM MIEJSCU KOCHANI EUREKA GINIE PRZEPADA POGARDA JAKO NIEODŁĄCZNA NATURA KOBIETY ... TU POMINĘ CAŁĄ PIKANTERIĘ WYOBRAŹNI I WSPOMNĘ SŁOWA STWÓRCY :" NIERZĄDNICE WYPRZEDZĄ WAS W DRODZE DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO " . ONE JUŻ NIE GARDZĄ , TULĄ SIĘ I OKAZUJĄ MIŁOŚĆ BYLE ŁACHUDRZE . NIE GARDZĄ , NIE POGARDZAJĄ . BLIŻEJ SĄ KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO OD CIEBIE , CZY MNIE , KTÓRZY PRZECEDZAMY ... A W KONSEKWENCJI OKAZUJE SIĘ , IŻ POŁYKAMY ŁAPCZYWIE WSZYSTKO TO , CO DOPROWADZA NASZE DUSZE DO ZGUBY .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 23:11:33

  JAK MYŚLISZ , CZYM JEST POGARDA ? "OD POGARDY BROŃ MNIE PANIE " - CZY RZECZ W TYM BYM TO JA NIE POGARDZAŁ INNYMI , CZY TEŻ BY TO MNĄ NIE POGARDZANO . POGARDA , TO TAKI ZWYKŁY ODRUCH : NAJADŁEM SIĘ GRUSZEK , TO TERAZ NIE MOGĘ NA NIE PATRZEĆ .CZY TO AŻ TAK CIĘŻKI GRZECH BY O TYM MÓWIONO PRZY BYLE OKAZJI . BARDZIEJ WYDAJE SIĘ BYĆ MIECZEM . SĄ MIEJSCA GDZIE NIE WYPADA NAZYWAĆ RZECZY PO IMIENIU , TO SIĘ MÓWI O POGARDZANIU . PÓŁ BIEDY , JEŚLI CZYMŚ A NIE KIMŚ . DLA CHRZEŚCIJANINA KAŻDE CIERPIENIE TO ZYSK , WAŻNE BY NIE ODRZUCIĆ LECZ OFIAROWAĆ BOGU .JEŚLI JEST TO POGARDA , TO WRĘCZ ZNAKOMICIE , BO MASZ TROCHĘ PRYWATNOŚCI , WAŻNE JEST BY TO PRZYJĄĆ , NIE ODRZUCI I OFIAROWAĆ POPRZEZ ŚWIĘTYCH LUB BEZPOŚREDNIO BOGU A OSOBĘ(Y) TAK CENNY DAR OKAZUJĄCE W SERCU BŁOGOSŁAWIĆ . BO WIDZISZ ŚWIAT JEST NIEZMIENNY OD 2 000 LAT Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ , ZAMORDOWAŁ BOGA WYWYŻSZAJĄC BOGA SYNA NA KRZYŻU , TO DLACZEGO OBECNIE I CIEBIE NIE MIAŁBY PRZYPRAWIĆ O WSZYSTKO I W KONSEKWENCJI O ŚMIERĆ . CZYNI TO WIERZ MI .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 16:14:21

  KOCHANI , TO NAPRAWDĘ JEST DOBRE O CZYM MÓWIĘ , BO TAKA STACJA POSIADAJĄCA UPRAWNIENIA DO KONTROLI TECHNICZNEJ POJAZDÓW UZBROI SIĘ RÓWNIEŻ W STANOWISKA DO USUWANIA USTEREK , WSZYSTKICH USTEREK UNIEMOŻLIWIAJĄCYCH DOPUSZCZENIE POJAZDU DO RUCHU NA DROGACH PUBLICZNYCH . A PRZECIEŻ OTO CHODZI , BY NIE BIEGAĆ JAK KOT Z PĘCHERZEM , A WSZĘDZIE KOLEJKI .AMEN .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 16:05:44

  CZY TY ROZUMIESZ GŁĄBIE , IŻ LUDZIE NIE CHCĄ PRZEKRĘTÓW . PO PROSTU MA PÓŁ GODZINY I 6-LETNI SAMOCHÓD , TO LICZĄ NA TO , IŻ W PÓŁ GODZINY ZROBIĄ PRZEGLĄD I W WIR ŻYCIA . TO TAKIE PROSTE . JEŚLI DASZ FURTKĘ CZŁOWIEKOWI , IŻ MOŻE UZYSKAĆ WIĘCEJ NIE DZIŚ ALE ZA JAKIŚ CZAS , TO ON TE FURTKĘ WIECZNIE BĘDZIE OKUPOWAŁ , BO TAKA LUDZI NATURA I NIE MA CO LICZYĆ NA DOBRĄ WOLĘ STACJI KONTROLI POJAZDÓW . TAKA SYTUACJA POBUDZA WRĘCZ DO KOLESIOSTWA , REKA RĘKĘ MYJE , WRESZCIE DO ZAWIĄZYWANIA SIĘ RUCHÓW MAFIJNYCH , PRZESTĘPCZYCH , BO KAŻDY (A) POJAZD MA I CHCE UŻYTKOWAĆ GO W MIARĘ PŁYNNIE I BY NIE ROBIONO Z NIEGO NIEJ OFERMY , BO W TEJ PIECZĄTCE TKWI OGROMNA WŁADZA .DLATEGO NAKAZUJĘ POLICJI BY SPRAWDZANO NA WŁASNĄ RĘKĘ SPRAWNOŚĆ POJAZDU I BY KARANO JEDYNIE RZECZYWISTE USTERKI A NIE JEDYNIE BRAK WPISU DO DOWODU REJESTRACYJNEGO .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 15:49:24

  KOCHANI , POWTARZAM : RZĄDZENIE TO NIE W KIJ DMUCHAŁ . STACJA DIAGNOSTYKI MA OBOWIĄZEK NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE SAMODZIELNIE USUNĄĆ WSZYSTKIE USTERKI I NATYCHMIAST DOPUŚCIĆ POJAZD DO RUCHU DROGOWEGO . W PRZECIWNYM RAZIE MOŻE OKAZAĆ SIĘ , IŻ RÓŻNE PRAWA STRATEGICZNE KRAJU BĘDĄ ROZDAWANE BEZDOMNYM A MOŻE NAWET W PRZEDSZKOLACH . NO I WÓWCZAS NIE WIEM CZY CZY Z KAZIEM , CZY RENATKĄ DOGADASZ SIĘ W SPRAWIE . ROZUMIESZ , OFELIO !?

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 15:43:21

  OSOBIŚCIE WIDZĘ W TYM JAKIŚ NIEPRZYZWOITY BUNT , SKOK NA KASĘ , PRZECIEŻ ZA 30 DNI WRÓCI I ZAPŁACI PODWÓJNIE . 30 DNI STRESU PRZYDA MU SIĘ BO TO JAKAŚ MENDA , KOMUCH P...Y . I.T.D.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 15:40:59

  PISZĘ DALEJ : GLĄU TECHNICZNEGO POJAZDU . NIE ROZUMIEM DLACZEGO DAJE SIĘ TEGO TYPU KONCESJE APTEKOM , CZY SKLEPOM SPOŻYWCZYM , PRZECIEŻ ONI ROBIĄ ZUPEŁNIE CO INNEGO A JEŚLI TO JEST STACJA DIAGNOSTYKI POJAZDOWEJ TO MUSI TEŻ MIEĆ MOC PRZEROBOWĄ UMOŻLIWIAJĄCA JEJ CIĄGŁOŚĆ PRACY . K..A M...Ć POWTARZAM , JA NIE IDĘ PO PRZEGLĄD DO APTEKI . CZY TY TO ROZUMIESZ , TY Z MANDATEM POS....M I INNYMI UPRAWNIENIAMI AŻ PO RZĄDOWE . MNIE TO G. OBCHODZI CZAS OCZEKIWANIA NA PIECZĄTKĘ NIE POWINIEN BYĆ DŁUŻSZY OD OGÓLNEGO CZASU PRZEZNACZONEGO NA USUWANIE USTEREK . PRZECIEŻ CI LUDZIE NIE PRZYNOSZĄ CZĘŚCI W WORKU I NIE KAŻĄ SKŁADAĆ Z TEGO POJAZDU . KOCHANI , COŚ JEST NIE TAK .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 15:30:41

  NO DOBRZE HULAJ DUSZA ... JEDNAK PIEKŁO JEST . MOI PIĘKNI , JEST I NIE MYŚLĘ O TYM NA ZIEMI .O NASZYCH MAŁYCH PIEKIEŁKACH : ZAUWAŻCIE PIĘKNI - DLACZEGO CIMOOOSIE ZOSTAŁ PRZYŁAPANY NA BRAKU BADAŃ TCH. W SWOIM PIĘKNYM ZABYTKOWYM POLONEZIE ? BO CZŁOWIEK MYŚLI . NAWET NIE WYOBRAŻACIE SOBIE JAK TRUDNO OBECNIE ZDOBYĆ WPIS DO DOW. REJ. , IŻ NASZ WÓZ MOŻE JEŹDZIĆ PO POLSKICH I INNYCH DROGACH . CZŁOWIEK , WPADŁ NA GENIALNY POMYSŁ Z WOZEM ZABYTKIEM , KTÓRY RAZ DOPUSZCZONY DO UŻYTKU POSIADA JUŻ TAKIE PRAWO NA WIECZNOŚĆ ALE OFELIE DZIENNIKARSKIE I POL. JAKBY O TYM ZAPOMNIAŁY I OCZERNIŁY CZŁOWIEKA NA FORUM PUBLICZNYM I NAWET GO ZA TO NIE PRZEPROSZONO . JEDNAK KOCHANI , ZA DUŻO TYCH PROBLEMÓW Z ZWYKŁYM PRZEGLĄDEM TECHNICZNYM . PRZECIEŻ PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH NIE DOKONUJĄ APTEKI , CZY SKLEPY SPOŻYWCZE . DLACZEGO WIĘC POJAZD MA PRZERYWANY PRZEGLĄD ? JEŚLI STACJA DOSTAJE KONCESJĘ TO POWINNO OZNACZAĆ , IŻ TA STACJA JEST W STANIE NATYCHMIAST USUNĄĆ USTERKĘ UNIEMOŻLIWIAJĄCA POZYTYWNE PRZEJŚCIE PRZ

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-02 15:15:26

  O raju komentarz bez rejestracji , wszedł i jest nie znika . Nie do wiary . Eureka !

 • kkkk kkkk kkkk - niezalogowany 2019-10-02 15:13:10

  kkkkkkkkkkk kkkkk kkkkkk

 • Bart - niezalogowany 2019-07-31 11:32:03

  Części i akcesoria samochodowe https://motopiema.pl . 2 miliony produktów

 • xd - niezalogowany 2018-12-31 07:18:35

  [url="https://pimpandhost.com/image/101239413"][img]https://ist5-1.filesor.com/pimpandhost.com/1/9/0/5/190565/6/Q/M/Z/6QMZL/48376360_322076381853691_7133435191070031872_o_l.jpg[/img][/url] [url="https://pimpandhost.com/image/101239414"][img]https://ist5-1.filesor.com/pimpandhost.com/1/9/0/5/190565/6/Q/M/Z/6QMZM/5f9847cdcf2f2fd4a130cf09ab4564cd3ac50ecc_l.jpg[/img][/url] [url="https://pimpandhost.com/image/101239415"][img]https://ist5-1.filesor.com/pimpandhost.com/1/9/0/5/190565/6/Q/M/Z/6QMZN/lol_2018-12-15_09-07-34.jpg[/img][/url] [url="https://pimpandhost.com/image/101239416"][img]https://ist5-1.filesor.com/pimpandhost.com/1/9/0/5/190565/6/Q/M/Z/6QMZO/e4655abb11f5ed9aa90b44df992ffb56f66cbbb6.jpg[/img][/url] [url="https://pimpandhost.com/image/101239417"][img]https://ist5-1.filesor.com/pimpandhost.com/1/9/0/5/190565/6/Q/M/Z/6QMZP/e50d616ef956159b66ea23b32e4815287699ab65.jpg[/img][/url] [url="https://pimpandhost.com/image/101239418"][img]https://ist5-1.filesor.com/pimpandhost.com/1/9/0/5

 • Ach! - niezalogowany 2018-12-07 20:43:56

  Naprawdę nie zostawił bym was na :"róbta co chceta " ale ten ZUS . Bo , bo, bo ten ZUS gra nie fer . kompensacyjna nauczycielska , tak . 20 lat w zawodzie n-la i dziesięć lat innych składek ubezpieczeniowych . ponad dwadzieścia w nauczycielstwie i ponad dziesięć rezygnacji z pracy na rzecz świadczenia pielęgnacyjnego. To ZUS uważa , iż całodobowa opieka wydana przez gminę z oddziału opiekuńczo -wychowawczego nie jest opłacaniem składek emerytalno-rentowych z placówki opiekuńczo-wychowawczej - to jedno i jak mniemam wystarczająco . ustawy nie zazębiają się a nadto interpretacja , jest ściśle uzależniona od poprzedniej . A poprzednio mogły być interpretowane pro państwowo , bo tuż po komunistycznie czyli , gdy państwo cierpiało głód i mizerię i mogło sobie pozwolić na emerytowanie jedynie matołów pracujących w innych zawodach a jedynie na zasadzie douczki trafiających do zawodu n-la i z niego na zasadach reorganizacji wy.. na ... emeryturę kompensacyjną - to moja interpr. pro ZUS .

 • Ach! - niezalogowany 2018-12-07 13:49:01

  Co można zarzucić naszym rządzącym ? Nic , każda władza wypala się . Zawsze będzie w ok połowie zadowolonych i tyluż ,ich zdaniem, pokrzywdzonych . Bo "zbawieni" zdarzenie pewne na tym polega w eksperymencie . Ktoś powie : a mi jest obojętne , kto z tego k... pije lub je . Zadowolenie występuje na wzór ph . Dlatego mieścisz się w zajściu zdarzenia pewnego .

 • ACH! - niezalogowany 2018-12-07 13:42:06

  A , co to znaczy ubóstwo? Osoba z ograniczeniami umysłowymi uzna za ubóstwo porwanie z jej świata , odseparowanie od najbliższych , bo tylko to ma w jej mniemaniu wartość . Ubóstwo to pojęcie zdolne dopaść każdego zawsze i wszędzie . O jakiś ty biedny milionerku : padła ci komórka w Bieszczadach a kierowca z wozem 10 km stąd . to też bieda i ubóstwo chwilowe ale jednak . "Jakkolwiek się dzieje nie traćwa nadzieję " .

 • ACH! - niezalogowany 2018-12-07 13:10:51

  Problem sławy . Osoby sławne , są niejako napiętnowane , wszędzie dostrzegane a przez to pozbawione prywatności . w przypadku powodzenia , no problem ale , gdy fortuna kołem się toczy , są wzloty i upadki , a wówczas sława szkodzi , bo przy upadkach nikt ci nie pomoże . Nie zatrudni , nie pozna ,nie odwiedzi ,.., . Sława stanie się ci kulą u nogi . Dlatego , jeszcze sławni , trzymajcie się trochę razem . Gdy zauważysz swego kompana , a właściwie nie zauważysz go w restauracji , gdzie bywał , w salonie mody , na wyścigach , w teatrze , kinie 3d , e.t.c. , to nie pytając o nic przekaż mu sumkę to umożliwiającą , a zobaczysz , gdy los ciebie tak dopadnie to i on cie przywróci społeczeństwu . Sława , bywa przekleństwem .

 • TwojaTelewizja+ - niezalogowany 2018-12-04 11:56:52

  Najlepsza oferta telewizyjna!
  http://bit.ly/2TqJ5Yi

 • Jan - niezalogowany 2018-07-25 11:53:46

  Dwie rzeczy są pewne - bezpodstawny hejt dla samego hejtu w internecie był jest i niestety będzie , bo tacy jesteśmy. Druga rzecz , która jest pewna - cokolwiek by nie zrobił ktokolwiek z obecnej partii rządzącej - a jest nią jak wiadomo Prawo i Sprawiedliwość - totalna opozycja , której filarem są ludzie związani z PO , zrobi wszystko aby te działania skrytykować. Dzieje się tak dlatego , że zechcą wrócić do władzy za wszelką cenę aby nie utracić dawnych układów , przywilejów "wypracowanych" po 1989 roku ( a nawet wcześniej ) kosztem ubóstwa całego narodu.

 • Menelico ty - niezalogowany 2018-06-21 16:08:06

  TY daunie

 • TY daunie - niezalogowany 2018-06-21 16:07:10

  Menelico ty

 • xcfasc - niezalogowany 2018-06-11 07:06:44

  www.bananki.pl/gry/gry-mmo

 • Polak - niezalogowany 2017-04-06 11:09:15

  "Chcieliśmy bowiem, aby każdy miał świadomość tego, że w przypadku naruszeń będzie można ustalić jego dane." A to ciekawe. Jakim cudem chcieliście ustalić czyjeś dane? Po rejestracji, czy IP? Śmiechu warte. Z jednego komputera może korzystać 15 osób w rodzinie. Kto będzie pamiętał za trzy tygodnie, kto dzisiaj o 13.47 korzystał z komputera.

 • LEO - niezalogowany 2017-04-02 16:32:39

  Jest okej . Mnie boli co innego Kielpino SKLEP LIBENA zwrociliscie uwage na stoisko z wedlinami a szczegolnie w co wam pakuja te wedliny, wazna kolejnosc najpierw plachta papieru na to wedlina potem waga paragon z wagi ktory wszystko skleja i do kasy nie jest zle gdy kupujemy tansza wedline co innego przy drorzszych wtedy papier ma cene to jest dopiero interes

 • Geograful - niezalogowany 2017-04-02 09:44:13

  Jesteście pewni? Biorąc pod uwagę, że jest to portal o Kościerzynie? Przecież to miasto zalicza wpadki wizerunkowe częściej niż jakiekolwiek inne i jest bardzo często pośmiewiskiem. I to pomimo takiego potencjału.
  Cóż mam nadzieje, że władze miejskie i powiatowe będą wyciągać wnioski z komentarzy na koscierski.info. Może to spowoduje, że wpadek będzie mniej. Ale jakoś mam niewielkie nadzieje.

 • hue hue hue - niezalogowany 2017-04-01 23:31:38

  IP changer...

 • uhahaniec - niezalogowany 2017-04-01 22:16:37

  jejejejejeaaaa nareszcie :D Bedzięmy hejtowac

 • Nie jestem miłośnikiem - niezalogowany 2017-04-01 21:59:56

  BTW, pole tekstowe po dodaniu komentarza mogłoby się wyczyścić ;)

 • Nie jestem miłośnikiem - niezalogowany 2017-04-01 21:58:04

  Nie jestem milośnikiem kartuzy.info, bo moim zdaniem rozwijacie się Państwo jakoś tak dziwnie. Ta responsywność - na praaawdę? Muszę załadować wersję komputerową by otworzyć mobilną? To logo - serio? Z popularnej webowej czcionki!

  Ale za system komentarzy - brawo. W końcu coś co dobrze działa jak powinno (choć geniuszu technicznego w tym nie ma). Zgodzić się trzeba, z internautami, którzy dopowiadają - anonimowości w internecie nie ma. Aczkolwiek pomysł z prezentacją fragmentu adresu IP - trafiony. Taki mily drobiazg, który sprawi, że przecietny cebulak pomysli dwa razy zanim napisze głupotę.
  Nie sądziłem, że tego doczekam - chwalę Kartuzy.info :)
  Zróbcie coś z tą responsywnością - błagam a będzie dobrze :)
  Bo powyżej uszu mam - Express Kaszubski i Kartuzy.info - czy my w erze Nokii 3310 się zatrzymaliśmy?

 • chester - niezalogowany 2017-04-01 20:36:38

  a jene jaku nowość :P tere tiś dostna bana ? :P

 • Karol - niezalogowany 2017-04-01 12:03:35

  Serio? Adres IP w komentarzach? Innowacyjny pomysł.. :) W jaki sposób to dla czytelnika identyfikuję osobę piszącą komentarz?
  Taki system, że nawet nie można komuś odpowiedzieć na komentarz i stworzyć oddzielnej dyskusji.

  Czym Wy się chwalicie w XXI wieku?

 • Hans - niezalogowany 2017-04-01 11:18:52

  Dlaczego to tak długo trwało?

 • Anonim - niezalogowany 2017-04-01 11:11:54

  W końcu można normalnie komentować.

 • Gall Anonim - niezalogowany 2017-04-01 10:35:17

  Portal* bo z tego co widzę redakcja jest bezstronna (choćby bo ostatnich wpisach o Kryszewskim). Druga rzecz - władza nie może wywierać wpływu na to czy ktoś pokazuje IP przy komentarzach czy nie bo tylko z imieniem i nazwiskiem jest on danymi osobowymi. Poza tym udzielanie odpowiedzi w wątkach przy starym systemie TAKŻE zapisywało IP ponieważ z tego co da się zauważyć to gotowy system forum (prawdopodobnie Punbb albo PHPbb) więc no.. Nikt nie jest bezkarny. Szczególnie wy ^_^

 • hejter - niezalogowany 2017-04-01 08:07:43

  hejterze nie rónb tego bo bolo i lolo nie ogarną a i tak wiedzą, o czym zaraz napiszą, że takim zachowaniem fotela burmistrza nie zdobędziesz

 • hejter - niezalogowany 2017-04-01 07:57:12

  mi się POdoba takie rozwiązanie. Chyba zacznę częściej odwiedzać ten POrtal

 • Generator IP - niezalogowany 2017-04-01 07:54:09

  kto się podemnie podszywa?

 • Generator IP - niezalogowany 2017-04-01 07:50:42

  a kuku

 • Generator IP - niezalogowany 2017-04-01 07:49:35

  ciekawe czy bolek i lolek będą tu dzielnie działać skoro widać kawałek IP buuuuuuuuuuu

 • Marcin - niezalogowany 2017-04-01 07:30:44

  To, czy trzeba się zalogować czy nie, to czy pokażecie kawałek IP czy nie nie ma nic wspólnego z anonimowością. NIE MA anonimów w sieci. Wasz portal może i publikuje dużo, ale często jest to kicz redaktorski i mało ludzi to czyta. Jeśli to nie żart na 1 kwietnia to robicie to tylko po to, żeby wygenerować na stronie większy ruch. Ma to być dla Was narzędzie do robienia kasy i podniesienie rangi u reklamodawców. Co do samej rejestracji. to ludzie nie pisali też z powodu durnego i uciążliwego systemu gdzie niejednokrotnie 20 razy trzeba było odpowiadać na w kółko te same pytania. Jeśli to utrzymacie to szacun ale obawiam się, że będą naciski ze strony lokalnych władz o zmianę

 • 12345 - niezalogowany 2017-03-31 23:22:29

  Brawo wy

 • Szkoda... - niezalogowany 2017-03-31 21:36:21

  A ja szanowałam tą stronę głównie za brak łatwości w komentowania. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, i będzie jak na konkurencyjnej stronie, niby odpowiedzialność za swoje słowa, a ludzie nagminnie będą obrażać innych, inni prosić bezskutecznie administratora o blokowanie komentarzy, niestety bezskutecznie, bo oglądalność się liczy, a nie szacunek do drugiej osoby. I pod moin komentarzem oburzą się Ci którzy zacierają już ręce, aby komuś ubliżać. Przykre. A było tu tak kulturalnie.

 • Jan Kowalski - niezalogowany 2017-03-31 17:50:31

  to jest PRIMA APRYLIS

 • xxx - niezalogowany 2017-03-31 17:49:15

  Wszedzie była możliwość dodawania komentarzy bez rejestracji tylko nie tutaj .
  Dlatego nikt niczego tutaj nie komentował .

 • Magda - niezalogowany 2017-03-31 16:52:31

  Uważam, że rejestrowanie się było dobre. Niestety hejt jest wszechobecny i tylko patrzeć jak będą ludzie i tu pluć.

 • wrsk3 - niezalogowany 2017-03-31 16:39:40

  I tak powinno być

 • Pio - niezalogowany 2017-03-31 15:54:12

  Albo grubo albo wcale

 • dudek - niezalogowany 2017-03-31 15:35:19

  pokazanie przez Państwa numeru IP może choć trochę nauczy kultury tych bezimiennych i "wstydliwych" powodzenia!!!

 • szczupak55 - niezalogowany 2017-03-31 15:08:16

  I super..tak powinno być...

 • ryszard_o - niezalogowany 2017-03-31 14:33:38

  mam nadzieję, że to nie prima aprilis:)

 • ryszard_o - niezalogowany 2017-03-31 14:32:37

  brawo:) nareszcie:) a anonimowi bohaterowie zawsze się znajdą

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-16 19:00:59

  WILK BYŁ SYTY I OWCA CAŁA . WIDZISZ ILE PROBLEMÓW NAROBIŁEŚ DZIECKU TYM SWOJE PILNUJ . WŁASNIE ZJECHAŁEŚ PSYCHIKĘ DZIECKU TERAZ POTRZEBNA JEST TERAPIA . NAJLEPIEJ BĘDZIE , JEŚLI KUPISZ KILOGRAM CUKIERKÓW I BARDZO , ŚMIERTELNIE POWAŻNIE PÓJDZIESZ I PODZIĘKUJESZ DZIECKU , IŻ BARDZO WZOROWO Z PEŁNYM POŚWIECENIEM WYKONAŁO TWOJE POLECENIE I NASTĘPNYM RAZEM LEPIEJ DO DZIECKA NIE ODZYWAJ SIĘ ALE ODPOWIADAJ NA PYTANIA , BO TO DZIAŁA WYCHOWAWCZO . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-16 18:55:52

  KOCHANI , NALEŻY ZAWSZE UWAŻAĆ BY NIE" ZJECHAĆ" PSYCHIKI DZIECKU .JAKO PIĘCIOLETNIE DZIECKO PRZEŻYŁEM SWEGO RODZAJU DRAMAT . W DOMU POJAWIŁ SIĘ CZŁOWIEK , KTÓRY ZAKŁADAŁ APARAT TELEFONICZNY I W PEWNYM MOMENCIE MÓWI DO MNIE PRZYNIEŚ MI KAWAŁEK DREWNA , NAWET POKAZAŁ MIEJSCE GDZIE NIBY TO DREWNO MIAŁO LEŻEĆ . WYSZEDŁEM ALE TAM LEŻAŁY TYLKO JAKIEŚ BRUDNE WIÓRY , BYŁO MI PRZYKRO , IŻ POLECENIA NIE MOGĘ WYKONAĆ , BO ŻADNEGO DREWNA TAM NIE BYŁO WIEC PO PROSTU ZSZEDŁEM MU Z OCZU ALE PÓŹNIEJ SŁYSZAŁEM SKARGĘ JAKI TO JA NIBY JESTEM NIEPOSŁUSZNY . ZOBACZ WIELE RAZY TO GŁUPIE ZDARZENIE MI SIĘ PRZYPOMINAŁO NO I DZIŚ TEŻ . PAMIĘTAJ ZJEDZIESZ DZIECKU PO PSYCHICE , JEŚLI NAWET W ŻARTACH RZUCISZ PILNUJ MI TEGO ROWERU . DZIECKO MYŚLI KONKRETNIE I OBRAZOWO I CHCIAŁO BY SIĘ POWIEDZIEĆ WŁAŚNIE PRZYKUŁEŚ TO DZIECKO ŁAŃCUCHEM DO TEJ RZECZY , BO TOBIE TO BYŁ ŻART A ONO POTRAKTUJE TO ŚMIERTELNIE POWAŻNIE . I JEŚLI ZOBACZY W POBLIŻU KOLEŻANKĘ ,NA KTÓRĄ W DODATKU CZEKAŁA , TO WEŹMIE TE RZECZ ZE SOBĄ BY

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-16 14:35:59

  BYŁOBY TO TAK : OD POCZĘCIA OSOBA OTRZYMYWAŁA BY 25%EMERYTURY UŚREDNIONEJ ROKU I TAK AŻ DO UKOŃCZENIA 18 LAT NASTĘPNIE PRZYSŁUGIWAŁABY W 15% AŻ DO UKOŃCZENIA 50 LAT W WIEKU 60 LAT KOBIETOM PRZYSŁUGIWAŁABY W 75 % A W WIEKU 65 LAT MĘŻCZYZNOM TAKŻE 75%EMERYTURY UŚREDNIONEJ ROCZNEJ . UŚREDNIENIE EMERYTURY ODBYWAŁOBY SIĘ NA PODSTAWIE WSZYSTKICH DOCHODÓW , KTÓRE PRZECHODZIŁYBY PRZEZ BANK I NALICZAŁY EMERYTURĘ UŚREDNIONĄ .KOMPUTER ZLICZAŁBY TAKŻE WSZYSTKIE EMERYTURY UŚREDNIONE I JE UŚREDNIAŁ NALICZAJĄC W TEN SPOSÓB ŚREDNIĄ EMERYTURĘ OBYWATELSKĄ OD, KTÓREJ POBIERALIBY WSZYSCY EMERYTURY DO 60 I 65 LAT . OSOBY PRACUJĄCE TAKŻE . PIĘKNI TO BYŁOBY BARDZO KORZYSTNE BO RYNEK TOWARÓW JEST TYM , KTÓRY NAPĘDZA EKONOMIĘ . MOTYWACJA DO PRACY BYŁABY WIĘKSZA , BO STAĆ BYŁOBY ZAWSZE NA CHLEB ALE NA SAMOCHÓD TRZEBA BY BYŁO ZAPRACOWAĆ . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-16 14:20:48

  NASTĘPNYM PUNKTEM MOJEGO PROGRAMU JEST LIKWIDACJA ZUS , KRUS I INNYCH .POZOSTANIE JEDYNIE PESEL PLUS NUMERY CHORYM NA KOMISJACH PRZYDZIELANE I NA PODSTAWIE TEGO NUMERU BANK PKO BĘDZIE WYPŁACAŁ GOTÓWKĘ . NIE BĘDZIE TEŻ PLUSÓW I MINUSÓW BĘDĄ EMERYTURY OD POCZĘCIA . GDYBY PKO WYMAZAŁO OMYŁKOWO CZYJŚ NUMER , TO WÓWCZAS SĄD ZLECA PONOWNE PRZEŚLEDZENIE PROKURATURZE ŚCIEŻKI NABYCIA UPRAWNIEŃ PRZEZ KONKRETNĄ OSOBĘ O DANYM NR PESEL . DANE O OSOBIE NIE BĘDĄ MOGŁY BYĆ MAGAZYNOWANE NAWET PRZEZ JAKIEŚ TAM SYSTEMY POLICYJNE .O OSOBIE WIE URZĄD GMINY SZPITAL ZAKŁAD PRACY KOMISJE LEKARSKIE I TO WYSTARCZY BY OSTATECZNY NUMER O ODPOWIEDNICH SEKWENCJACH DOTARŁ DO PKO I WYPŁACANA BYŁA NA TEJ PODSTAWIE GOTÓWKA . WSZYSTKIE PUNKTY HANDLOWE PODOBNIE JAK DZIŚ MIAŁYBY OBOWIĄZEK WYDAWANIA PARAGONÓW , KTÓRE OSOBA ZBIERAŁABY I W NASTĘPNYM ROKU PODATKOWYM MIAŁA PRAWO DO ZNIŻKI WAT LUB PODATKU . WIEK NIE UPRAWNIAŁBY DO EMERYTURY LECZ W ZALEŻNOŚCI OD WIEKU PRZYSŁUGIWAŁA BY PROCENTOWO WYŻSZA EMERYTURA . W PRAKTYCE

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-16 12:41:39

  BRANŻY W KRÓTKIM CZASIE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ PRZEKROCZY NAWET NIE JEDEN BILION . DO TEGO ZAKŁADU PRZECIEŻ ZACZNĄ NALEŻEĆ TAKŻE WSZYSTKIE SALONY KOMISYJNEJ SPRZEDAŻY . KOCHANI KIEROWCY ZAŻYCZĄ SOBIE PRZERÓBEK Z LUSTERKA TAKIEGO NA INNE A TO JUŻ NA WŁASNY KOSZT . JEST ZYSK DLA BRANŻY ? A ONA CAŁA NALEŻEĆ BĘDZIE DO PAŃSTWA I JEJ OPŁACALNOŚĆ ZACZNIE BYĆ REGULOWANA SKŁADKĄ UBEZPIECZENIOWĄ . NIKT SIĘ NIE BĘDZIE DENERWOWAŁ . OCZYWIŚCIE CAŁA SFERA USŁUG PRYWATNYCH POZOSTANIE BO MOŻE BĘDZIE TO BARDZIEJ KORZYSTNE UBEZPIECZYCIELOWI ZLECAĆ PRACE PODWYKONAWCOM . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-16 12:35:42

  NO DOBRZE JUŻ SIĘ TROCHĘ SPRAWDZILI NIECH RZĄDZĄ DALEJ . JEDNAK MUSZA WIEDZIEĆ , IŻ CZEKAM TU W ODWODZIE NA ICH PORAŻKI I BĘDĘ BEZWZGLĘDNY . CZUŁOŚĆ KOMPUTERA MNIE POWALA NIE NADĄŻA ZA MNĄ Z TYM Ą Ę CO I RUSZ MUSZĘ WRACAĆ NIENAWIDZĘ TEGO . AHA , MÓJ EWENTUALNY PROGRAM . PRZEGLĄDÓW SAMOCHODÓW NIE BĘDZIE . BĘDĄ JEDYNIE ZAKŁADY UBEZPIECZEŃ , WYŁĄCZNIE PAŃSTWOWE . NIESPRAWNE POJAZDY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ BĘDZIE MIAŁ OBOWIĄZEK PRZEJĄĆ JEŚLI WŁAŚCICIEL TEGO ZAŻYCZY ZA TAKI SAM LUB INNY SKŁADKA BĘDZIE NALICZANA INDYWIDUALNIE I NIE BĘDZIE MOGŁA BYĆ WIĘKSZA OD 1% WARTOŚCI POJAZDU . ZAKŁAD BĘDZIE PAŃSTWOWY , BO MA MIEĆ ROLĘ SŁUŻEBNĄ A NIE GENEROWAĆ ZYSKI . DRUGI PUNKT WSZYSTKIE STACJE PALIWOWE BĘDĄ MUSIAŁY MIEĆ SERWISY NAPRAW W STU PROCENTACH FINANSOWANE PRZEZ ZAKŁADY UBEZPIECZEŃ I TO STACJE BĘDĄ DOGADYWAĆ SIĘ CO DO NAPRAW LUB WYMIANY POJAZDU NA INNY . TO URUCHOMI CAŁY PRZEMYSŁ CZĘŚCI I ICH ODZYSKU , BO ZAKŁADOM UBEZPIECZEŃ ZACZNIE OPŁACAĆ SIĘ TKWIĆ W CAŁEJ BRANŻY MOTORYZACYJNEJ . KAPITAŁ TEJ

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-16 09:56:34

  PAMIĘTAM UŻYTKOWAŁEM NISSANA , BOŻE CO TO ZA MASZYNA , SILNIK NIE DO ZAJEŻDŻENIA , BYŁ TROCHĘ LECIWY I PRZESZEDŁ ZALANIE WODĘ TROCHĘ KORODOWAŁ I TO BYŁA JEGO JEDYNA WADA A PRZEGLĄDU NIE PRZESZEDŁ BO LINA NAPINAJĄCA SPADŁA Z ŚCIEŻKI I TEN OD PRZEGLĄDU PRZEMILCZAŁ SPRAWĘ KAZAŁ NAPRAWIAĆ , TO UZNAŁEM , IZ NADARZA SIĘ DOBRA OKAZJA I NA ZŁOM . CHCIAŁEM GO ZŁOMOWAĆ WCZEŚNIEJ ALE CZEKAŁEM , IŻ JAKOŚ ZAJEŻDŻĘ TEN SILNIK , NIE UDAŁO SIĘ W PEŁNI SPRAWNY ALE BEZ PRZEGLĄDU TRAFIŁ NA ZŁOM . A TERAZ SŁYSZĘ , IŻ TEJ STACJI , NAPRAWDĘ PRAWDZIWEGO ZNAWCY RZECZY NIE CHCĄ DAĆ KONCESJI . PARANOJA . DOBRA KOŃCZĘ TEMAT JADĘ SUPER MASZYNĄ NA ZŁOM , BETONU NIE ROZBIJĘ A I NIE MAM NA TO OCHOTY . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 11:49:31

  CO TYDZIEŃ NIKT ZAWORÓW NIE BĘDZIE USZCZELNIAŁ , POTRZEBNE SĄ NOWE TECHNOLOGIE . PREZESIKU NIE BĄDŹ TAKI DO PRZODU , BO PUKI CO NIE MASZ NA CZYM . DAJ LUDZIOM ODPOWIEDNIE MASZYNY A NASTĘPNIE WYMAGAJ , BO TAKICH MASZYN JESZCZE NIE MA . A DIZEL JEST O WIELE BARDZIEJ SZKODLIWY . K.M. PREZESIE A MOŻE BY TAK W LIMUZYNIE CHMURY PODZIWIAŁ A NIE PO PARKINGACH TYMI OCZAMI ? PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 11:46:08

  JUŻ WIEM SKĄD I DLACZEGO POWSTAŁ TEN POMYSŁ SZCZEGÓŁOWYCH KONTROLI GRANICZĄCYCH Z OBŁĘDEM . OTÓŻ PREZESIUNIE JADĄC LIMUZYNAMI OBSERWUJĄ PARKINGI I WIDZĄ BRUDNE KROPLE BRUNATNEJ CIECZY WŁAŚNIE KOMPONENTÓW ZAWORAMI WYRZUCANYCH I MYŚLĄ : K . M . A CO TO TAKIEGO ? NO TRZEBA KONTROLOWAĆ TAK NIE MOŻE BYĆ ALE ZIELONEGO POJĘCIA O SPRAWIE NIE MAJĄ . PIĘKNI TU W MOIM BLOKOWISKU JEST TAKI CHODNIK PRAWIE W OGÓLE NIE UŻYWANY I ON CZYNI SIĘ TAKI WIZERUNKOWO NIE PRZYJEMNY , JAKBY WYBLAKŁY , MIMO TEGO , IŻ ZAWSZE JEST TROCHĘ MŁODSZY OD INNYCH . JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA A PIĘKNI NAWET TAKA , IŻ KAŻDA OSOBA MA ŚCIANĘ SWOICH ZASMOLONYCH GRZECHÓW I BYĆ MOŻE KILKA TAKICH ŚCIAN NIEUSTANNIE TAM SPOCZYWA ALE TEGO NIE WIEMY I ZMUSZAĆ EWENTUALNE OSOBY DO SAKRAMENTU SPOWIEDZI TEŻ NIE BĘDZIEMY . TYMCZASEM PREZESIUNIO ZMUSZA NAS DO NIEMOŻLIWEGO , BO NIEMOŻLIWYM JEST USUNIĘCIE PROBLEMU W SILNIKACH BENZYNOWYCH . TEGO NIE MA W WYSOKOPRĘŻNYCH ALE NOWOCZESNE BENZYNOWE TO MAJĄ , BO TO JEST BARDZIE PROEKOLOGICZNE A

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 10:11:23

  WSZYSTKIE PARKINGI SA ZALEWANE KROPELKOWO NIE OLEJEM PIĘKNI ALE BIOKOMPONENTEM , BARDZIEJ BRUNATNYM Z IM WYŻSZĄ TEMPERATURĄ ZETKNĄŁ SIĘ ALE WCIĄŻ NIŻSZĄ OD JEGO ZAPŁONU , BO W TEJ CHWILI PO PROSTU ZABRAKŁO MU TLENU . NALEŻAŁOBY MIESZANKĘ DOTLENIAĆ ALE TO BYŁBY DUŻO WIĘKSZY PROBLEM OD OBECNEGO . TO JEST MÓJ NAKAZ : POWIADOMIĆ STACJE KONTROLI , IŻ MAJA OCZY I ROZUM I CHYBA WIDZĄ CO JEST OLEJEM INNYM PŁYNEM A CO BIOKOMPONENTEM I SKĄD WYCIEKA . NIE MOŻE TO MIEĆ WPŁYWU NA ODBIERANIE PRAWA UŻYTKOWANIA TAKIEGO POJAZDU NA DROGACH PUBLICZNYCH , BO JEST ON W PEŁNI SPRAWNY A UMIEJĘTNIE UŻYTKOWANY STAJE SIĘ NAJBARDZIEJ BIO , BO NIE WYDALA OPARÓW SIARKI I AZOTU ODPOWIEDZIALNYCH ZA ŻRĄCE KWASY .PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 09:55:23

  KOCHANI , WCIĄŻ MUSZE CI MÓWIĆ O PALIWIE Z BIOKOMPONENTAMI , BO USTAWODAWCA TO BETON , KTÓRY NIE ROZUMIE DO PUTY DO PUKI NIE ZMUSI SIĘ GO DO ROZUMIENIA .PAMIĘTAM UNO , NOWE KOLEKTOR W WYDECHU NAGRZEWAŁ SIĘ DO BARDZO WYSOKICH TEMPERATUR I PEŁNIŁ SWOJA ROLĘ BO NIE ZUŻYTE KOMPONENTY NEUTRALIZOWAŁ DO ZERA , WPRAWDZIE SILNIK BYŁ ZAWSZE SPOCONY PRZEŹROCZYSTĄ CIECZĄ A W KONSEKWENCJI MILIMETROWYM NAGAREM PYŁU I OPARÓW KOMPONENTÓW PALIWA BIO ALE SAM SILNIK BYŁ NIE DO ZUŻYCIA ZACHOWYWAŁ SIĘ IDEALNIE . OCZYWIŚCIE ZE WZGLĘDU NA WYSOKĄ TEMPERATURĘ WYDECHU BYĆ MOŻE LICZNE POŻARY ŚCIÓŁKI LEŚNEJ . POWOLI UNO WYRZUCONO Z POLSKIEGO RYNKU I KOCHANI STAŁO SIĘ TO NA RZECZ CIEKNĄCYCH ZAWORÓW I PRZEŹROCZYSTEJ CIECZY ZALEWAJĄCEJ SILNIK I OKOLICE . CZY TO JEST MNIEJ EKO ? NIE TO JEST EKO , BO KOMPONENT SAM W ŚRODOWISKU ULEGA DEGRADACJI , PO PROSTU JEST ZJADANY PRZEZ DESTRUENTÓW I REDUCENTÓW . USTAWODAWCO LAMPKA ŻÓŁTA SŁUŻY KIEROWCY A NIE KONTROLUJĄCEMU POJAZD . TWOIM ZADANIEM JEST ZWALCZANIE LAMPEK CZERWONYCH

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 06:58:56

  WIĘKSZYCH ILOŚCIACH WYSTĄPI W POSTACI ZLEPKÓW I SPŁONIE NIE POWODUJĄC ROZSZCZELNIANIA ZAWORÓW , WYCIEKU . JEST JESZCZE JEDEN NA TO SPOSÓB ZREZYGNOWAĆ Z SILNIKA Z WTRYSKIEM NA DWUSUWY . BĘDZIE OK . TROCHĘ GŁOŚNO ALE CZEGO SIĘ NIE ZROBI DLA EKOLOGII . PIĘKNI TO MAJĄ WSZYSTKIE SAMOCHODY Z WTRYSKIEM . POJAZD MA SZCZELNE ZAWORY DO CHWILI ICH RAZSZCZELNIENIA OGROMNYM CIŚNIENIEM NIESPALONYCH BIOKOMPONENTÓW . DLATEGO , NIE MA STATYSTYK ALE TO JEST GŁÓWNY POWÓD NAPRAW CHYBA PO ŁAŃCUSZKU ROZRZĄDU . PROPONUJĘ , BY PISZĄCY USTAWY LAMPKĘ SILNIK W NIEBEZPIECZEŃSTWIE JAKO ŚWIECĄCĄ POZOSTAWILI KIEROWCY KIEDY I JAK MA SIĘ Z NIĄ UPORAĆ , BO WIDZĘ TU KONFLIKT USTAW O OBOWIĄZKU FASZEROWANIA PALIWA BIOKOMPONENTAMI TAK PANOWIE PREZESI CZY NIE ! SEN Z OCZU CO ? TO JEST WASZA SPRAWA USTAWODAWCY . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 06:48:44

  NO ZOBACZCIE JAK ODPOWIEDNIĄ USTAWĄ G...BY POTRAFIĄ Z NAS ZROBIĆ TECH A CAŁKIEM ZATRACIĆ W NAS BIO . BO ZOBACZ PREZESIE SA WTRYSKI TAK ? TO JEŚLI TAM ŁADUJESZ Z ZATANKOWANEGO ZBIORNIKA PALIWO Z DUŻĄ DO 30% DOMIESZKĄ BIOKOMPONENTÓW , TO PALIWO ZAMIENIANE W OPARY WTRYSKU SIŁĄ RZECZY CZĘŚCIOWO WYSTĄPI JAKO WOLNE CZĄSTKI PALIWA , BIOKOMPONENTU I POŁĄCZONE ,ZLEPIONE . TE WOLNE NIE SPŁONĄ W KOMORZE TYLKO WRÓCĄ DO ZAWORÓW POWODUJĄC ICH USZKODZENIE W POSTACI NAGANU LUB JE POWOLI BĘDĄ ROZSZCZELNIAĆ I TYMI NIESZCZELNOŚCIAMI CZYSTY BIOKOMPONENT Z GAZOWO ROZŁOŻONEGO PALIWA BĘDZIE WYCIEKAŁ ZAWORAMI NA ZEWNĄTRZ . ODPOWIEDNIA LAMPKA SILNIK W OPAŁACH ZACZNIE ŚWIECIĆ NA ŻÓŁTO A WYCIEK CZYSTEGO BIOKOMPONENTU W POSTACI POTU ZACZNIE ZBIERAĆ SIĘ NA OBUDOWIE SILNIKA . TO TAKIE NIESKOMPLIKOWANE . TO TERAZ PREZESIE PISZ USUŃ ŚWIECENIE LAMPKI . NO JA WIDZIAŁBYM JEDEN SPOSÓB PALIWO ,PALIWO STUOKTANOWE I STAŁA JAZDA NA ZATANKOWANIU BLISKIM REZERWY . WÓWCZAS BIOKOMPONENT W WIĘKSZYCH ILOŚCIACH WYSTĄPI W

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 00:08:02

  LETNIEGO MINIMUM I OBOWIĄZEK SAMODZIELNEGO WYKONYWANIA KONTROLI NA OBECNYCH ZASADACH . TO WÓWCZAS ZOBACZYMY , JAK MILUSIŃSKIM PREZESOM MINA ZRZEDNIE , GDY WIZJA .......... OGRANICZEŃ CZASOWYCH DO PRACY OSIĄGNIE MAX . 70% OBECNEGO CZASU ALBO I MNIEJ . NO A PRZECIEŻ ŻYCIE TRWA , INNYCH PROBLEMÓW NIE UBYWA RANO TRZEBA JECHAĆ PO TOWAR A TO JUŻ 14 DZIEŃ OBOWIĄZKU USUNIĘCIA ŚWIECĄCEJ LAMPKI ,BO ŻONA W CIĄŻY I PASÓW NIE ZAPINA A LAMKA ODPOWIEDNIA ŚWIECI .PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 00:00:27

  ROLA SŁUŻEBNA TAKŻE NA TAKICH STACJACH KONTROLI MUSI MIEĆ MIEJSCE ALE POD WARUNKIEM , IŻ KONTROLUJĄCY JEST POCZYTALNY CZYLI JEST MISTRZEM W SWOJEJ DZIEDZINIE . PIĘKNI MISTRZOSTWO POLEGA NA TYM , IŻ WIDZĘ USTERKĘ I ZNAM ŚCIEŻKĘ JEJ USUNIĘCIA I TA WIDZĄ I CZYNEM SŁUŻĘ INNYM , BO UCZEŃ MA INNE ZADANIA , LEKARZ TAKŻE , RÓWNIEŻ ROLNIK . KOCHANI TYLKO NICPONIE MAJĄ CZELNOŚĆ ZMUSZAĆ LUDZI DO TEGO BY OBOK SWOJEJ PRACY STAWALI SIĘ ZŁOTYMI RĄCZKAMI LUB PRZEPUŚĆ MNIE W KOLEJCE , BO SIĘ SPIESZĘ I BIERZ CO CHCESZ . RZĄDZĄCY TAK TO WYGLĄDA .TAKA KONTROLA POJAZDU TO MIESIĄC W PLECY LUDZIOM , KTÓRZY ZARABIAJĄ NA CHLEB I PODATKI BYŚCIE WY IM RZĄDZĄCY KŁODY POD NOGI RZUCALI . ALBO ORGANIZUJECIE SPRAWY KONTROLI OD POCZĄTKU DO KOŃCA ALBO NIE ZAWRACAJCIE LUDZIOM GŁOWY , BO NIKT NA TO NIE MA CZASU I OCHOTY ,BY PRZEZ OKRĄGŁY MIESIĄC ALBO DŁUŻEJ MYŚLEĆ O PIERDOŁACH TECHNICZNYCH SAMOCHODÓW . SKORO TAK , TO NIECH W OBOWIĄZKU PREZESA PARTII RZĄDZĄCEJ BĘDZIE POSIADANIE PRAWA JAZDY , POSIADANIE POJAZDU 13

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 00:00:20

  ROLA SŁUŻEBNA TAKŻE NA TAKICH STACJACH KONTROLI MUSI MIEĆ MIEJSCE ALE POD WARUNKIEM , IŻ KONTROLUJĄCY JEST POCZYTALNY CZYLI JEST MISTRZEM W SWOJEJ DZIEDZINIE . PIĘKNI MISTRZOSTWO POLEGA NA TYM , IŻ WIDZĘ USTERKĘ I ZNAM ŚCIEŻKĘ JEJ USUNIĘCIA I TA WIDZĄ I CZYNEM SŁUŻĘ INNYM , BO UCZEŃ MA INNE ZADANIA , LEKARZ TAKŻE , RÓWNIEŻ ROLNIK . KOCHANI TYLKO NICPONIE MAJĄ CZELNOŚĆ ZMUSZAĆ LUDZI DO TEGO BY OBOK SWOJEJ PRACY STAWALI SIĘ ZŁOTYMI RĄCZKAMI LUB PRZEPUŚĆ MNIE W KOLEJCE , BO SIĘ SPIESZĘ I BIERZ CO CHCESZ . RZĄDZĄCY TAK TO WYGLĄDA .TAKA KONTROLA POJAZDU TO MIESIĄC W PLECY LUDZIOM , KTÓRZY ZARABIAJĄ NA CHLEB I PODATKI BYŚCIE WY IM RZĄDZĄCY KŁODY POD NOGI RZUCALI . ALBO ORGANIZUJECIE SPRAWY KONTROLI OD POCZĄTKU DO KOŃCA ALBO NIE ZAWRACAJCIE LUDZIOM GŁOWY , BO NIKT NA TO NIE MA CZASU I OCHOTY ,BY PRZEZ OKRĄGŁY MIESIĄC ALBO DŁUŻEJ MYŚLEĆ O PIERDOŁACH TECHNICZNYCH SAMOCHODÓW . SKORO TAK , TO NIECH W OBOWIĄZKU PREZESA PARTII RZĄDZĄCEJ BĘDZIE POSIADANIE PRAWA JAZDY , POSIADANIE POJAZDU 13

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 00:00:18

  ROLA SŁUŻEBNA TAKŻE NA TAKICH STACJACH KONTROLI MUSI MIEĆ MIEJSCE ALE POD WARUNKIEM , IŻ KONTROLUJĄCY JEST POCZYTALNY CZYLI JEST MISTRZEM W SWOJEJ DZIEDZINIE . PIĘKNI MISTRZOSTWO POLEGA NA TYM , IŻ WIDZĘ USTERKĘ I ZNAM ŚCIEŻKĘ JEJ USUNIĘCIA I TA WIDZĄ I CZYNEM SŁUŻĘ INNYM , BO UCZEŃ MA INNE ZADANIA , LEKARZ TAKŻE , RÓWNIEŻ ROLNIK . KOCHANI TYLKO NICPONIE MAJĄ CZELNOŚĆ ZMUSZAĆ LUDZI DO TEGO BY OBOK SWOJEJ PRACY STAWALI SIĘ ZŁOTYMI RĄCZKAMI LUB PRZEPUŚĆ MNIE W KOLEJCE , BO SIĘ SPIESZĘ I BIERZ CO CHCESZ . RZĄDZĄCY TAK TO WYGLĄDA .TAKA KONTROLA POJAZDU TO MIESIĄC W PLECY LUDZIOM , KTÓRZY ZARABIAJĄ NA CHLEB I PODATKI BYŚCIE WY IM RZĄDZĄCY KŁODY POD NOGI RZUCALI . ALBO ORGANIZUJECIE SPRAWY KONTROLI OD POCZĄTKU DO KOŃCA ALBO NIE ZAWRACAJCIE LUDZIOM GŁOWY , BO NIKT NA TO NIE MA CZASU I OCHOTY ,BY PRZEZ OKRĄGŁY MIESIĄC ALBO DŁUŻEJ MYŚLEĆ O PIERDOŁACH TECHNICZNYCH SAMOCHODÓW . SKORO TAK , TO NIECH W OBOWIĄZKU PREZESA PARTII RZĄDZĄCEJ BĘDZIE POSIADANIE PRAWA JAZDY , POSIADANIE POJAZDU 13

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-15 00:00:18

  ROLA SŁUŻEBNA TAKŻE NA TAKICH STACJACH KONTROLI MUSI MIEĆ MIEJSCE ALE POD WARUNKIEM , IŻ KONTROLUJĄCY JEST POCZYTALNY CZYLI JEST MISTRZEM W SWOJEJ DZIEDZINIE . PIĘKNI MISTRZOSTWO POLEGA NA TYM , IŻ WIDZĘ USTERKĘ I ZNAM ŚCIEŻKĘ JEJ USUNIĘCIA I TA WIDZĄ I CZYNEM SŁUŻĘ INNYM , BO UCZEŃ MA INNE ZADANIA , LEKARZ TAKŻE , RÓWNIEŻ ROLNIK . KOCHANI TYLKO NICPONIE MAJĄ CZELNOŚĆ ZMUSZAĆ LUDZI DO TEGO BY OBOK SWOJEJ PRACY STAWALI SIĘ ZŁOTYMI RĄCZKAMI LUB PRZEPUŚĆ MNIE W KOLEJCE , BO SIĘ SPIESZĘ I BIERZ CO CHCESZ . RZĄDZĄCY TAK TO WYGLĄDA .TAKA KONTROLA POJAZDU TO MIESIĄC W PLECY LUDZIOM , KTÓRZY ZARABIAJĄ NA CHLEB I PODATKI BYŚCIE WY IM RZĄDZĄCY KŁODY POD NOGI RZUCALI . ALBO ORGANIZUJECIE SPRAWY KONTROLI OD POCZĄTKU DO KOŃCA ALBO NIE ZAWRACAJCIE LUDZIOM GŁOWY , BO NIKT NA TO NIE MA CZASU I OCHOTY ,BY PRZEZ OKRĄGŁY MIESIĄC ALBO DŁUŻEJ MYŚLEĆ O PIERDOŁACH TECHNICZNYCH SAMOCHODÓW . SKORO TAK , TO NIECH W OBOWIĄZKU PREZESA PARTII RZĄDZĄCEJ BĘDZIE POSIADANIE PRAWA JAZDY , POSIADANIE POJAZDU 13

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-14 23:48:56

  TAK MYŚLĘ , IŻ CZAS JUŻ BY BYŁ ZACZĄĆ Z MOJEJ STRONY PISAĆ JAKI PROGRAM PARTYJNY . COŚ MI SIĘ WYDAJE , IZ JEST WIĘCEJ NIŻ PEWNE , IŻ PISZ JAKO PARTIA NIE RADUJE SIĘ WYGRANĄ A CI CHŁOPCY DOJEŻDŻAJĄCY DO SZKOŁY SAMOCHODEM NIE MOGĄ SOBIE POZWOLIĆ NA TRWONIENIE CZASU I WIECZNE OKUPOWANIE STACJI KONTROLI POJAZDU . DUŻO JEŻDŻĄ TO I CZĘŚCI SIĘ ZUŻYWAJĄ , BY WYMIENIĆ TRZEBA KOMBINOWAĆ A CAŁA WINA ZA ICH KOMBINOWANIE SPADA NA USTAWODAWCĘ CZYLI RZĄDZĄCYCH . ONI NIE MAJA ŚWIADOMOŚCI ILE W DUSZACH LUDZKICH RODZI SIĘ PRZECIW NIM ZŁORZECZEŃ . KTO IM TEN GRZECH ODPUŚCI , JEŚLI NIE SĄ W STANIE WYZNAĆ GO PRZED KAPŁANEM ? A CIEMNA MATERIA NIE ODDANA W BOŻĄ PRZEPAŚĆ MIŁOSIERDZIA NARASTA I NIWECZY NAWET NAJBARDZIEJ SZCZYTNE PLANY .TAK,TAK NIE WYSTAWIAJ CIERPLIWOŚCI OJCA PRZECIW SYNOWI I OJCOWIE BĄDŹCIE WYROZUMIALI DZIECIOM .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-14 08:05:54

  TY, DLACZEGO NIE DAŁEŚ MU PRZEGLĄDU ? PRZESTAŃ , NAS NIE NABIERZE , SAM PRZYJECHAŁ , A GDZIE TEN OD LANIA WODY I TEN OD DOKŁADANIA DO PALENISKA ? TAK WYGLĄDAJĄ KONTROLE W POLSKICH WARUNKACH , WSCHÓD .PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-14 00:13:54

  I KTO MA MI KONTROLOWAĆ , JEŚLI MI COŚ SIĄDZIE TO POJAZD MI O TYM POWIE I NIE POJEDZIE DALEJ , BO TAK JEST ELEKTRONICZNIE SKONSTRUOWANY . DLACZEGO WIEC MAM NARAŻAĆ SIĘ NA JAKIŚ STRES , IŻ KTOŚ NA TAKIEJ STACJI KONTROLI ZEPSUJE MI HUMOR NIE MÓWIĄC O SAMOCHODZIE . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-14 00:10:59

  KOCHANI DZIŚ ELEKTRONIKA N.P.: FRANCUSKA NAPRAWDĘ JEST KOLOSALNIE DALEJ POSUNIĘTA OD POLSKIEJ . PARAMETRY POLSKIE KONTROLI TO 1-10 ZAŚ PARAMETRY ELEKTRONIKI FRANCUSKIEJ TO 0,1-1. NO I JAK URZĄDZENIA POLSKIE MAJĄ TO ZMIERZYĆ . TEGO SIĘ NIE DA ZROBIĆ . OD DWÓCH LAT UŻYWAM TECHNOLOGII FRANCUSKIEJ I JESZCZE JEJ DO KOŃCA NIE ROZGRYZŁEM ALE WIEM , IZ WSPOMAGANIE HAMOWANIA JEST RÓŻNE PRZY RÓŻNYCH PRĘDKOŚCIACH I OBCIĄŻENIU . CO NAJMNIEJ SĄ TRZY POŁOŻENIA ŚWIATEŁ W ZALEŻNOŚCI OD OBCIĄŻENIA . DWUKROTNIE MI SIĘ, PRZYTRAFIŁO , IŻ ZBLIŻAM SIĘ DO SKRZYŻOWANIA Z PODPORZĄDKOWANĄ A ON MI PODAJE GWAŁTOWNY GŁOŚNY PISKLIWY SYGNAŁ . W PEWNYM MOMENCIE WIDZĘ JAK POJAZD NA PODPORZĄDKOWANEJ Z ZNACZNĄ PRĘDKOŚCIĄ ZBLIŻA SIĘ DO MOJEGO SKRZYŻOWANIA . KOCHANI , TEGO KONTROLĄ SIĘ NIE MIERZY I NIE BADA . POJAZDY DZIŚ Z NAMI PO PROSTU ROZMAWIAJĄ I JA NIE MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ NA TO , IŻ KTOŚ PODCZAS KONTROLI TOPORNYM URZĄDZENIEM SPIEPRZY MI POJAZD . POJAZD MI MÓWI ILE MAM PALIWA , ILE NA TYM PRZEJADĘ KM . CO WIEC

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-13 14:17:42

  GŁĘBIEJ LUB PŁYCEJ SPALI CZUJNIK LUB CAŁY UKŁAD ELEKTRYCZNY . TO NIE BĘDZIE NATYCHMIAST LECZ PO N.P.:GODZINIE CIĄGŁEJ JAZDY . KTO ZWRÓCI KOSZTY ZNISZCZONEGO PRZEZ MECHANIKA WOZU ? NAJLEPIEJ GDY NOWOCZESNE POJAZDY NIE BĘDĄ DOTYKANE PRZEZ NIEUMIEJĘTNYCH MECHANIKÓW , PRZECIEŻ NIKT TEŻ NIE MOŻE NAM ZAGWARANTOWAĆ DOBREJ WOLI ZNAWCY RZECZY : TO NARUSZY TAM POLUZUJE I NAPRAWA ZA KILKA TYSIĘCY PLN . KOCHANI COŚ Z TYM TRZEBA ZROBIĆ TAK NIE MOŻE BYĆ . ZRESZTĄ ZAUWAŻYŁEM , IŻ ONI SAMI BOJĄ SIĘ BO MAJĄ CHYBA TAKICH SPRAW W SĄDZIE NA PĘCZKI . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-13 14:11:23

  JESZCZE ODNOŚNIE KONTROLI POJAZDÓW .KOCHANI OBECNE SAMOCHODY SĄ TAK NASZPIKOWANE ELEKTRONIKĄ , IŻ NIEUMIEJĘTNE OBEJŚCIE SIĘ CZUJNIKIEM MOŻE CAŁY UKŁAD SPALIĆ , ZNISZCZYĆ . MÓJ WÓZ MÓWI MI O WSZYSTKIM :PAS NIE ZAPIĘTY -NARASTAJĄCY SYGNAŁ AŻ DO ROZŁĄCZENIA ZAPŁONU WCZEŚNIEJ SAM WYTRACA PRĘDKOŚĆ . SAM REGULUJE WSPOMAGANIE HAMOWANIA . PAMIĘTAM UNO NOWE FABRYCZNIE , JAK TYLKO WJADĘ DO WARSZTATU A MECHANICY POKOMBINUJĄ Z KOŁAMI A TYM SAMYM Z UKŁADEM HAMOWANIA - KONIEC , HAMUJE OSTRO ALE NIE PUSZCZA . WYSTARCZYŁO , IŻ DOMOROSŁY MECHANIOR ODKRĘCIŁ ZAWÓR ODPOWIETRZANIA A NASTĘPNIE BRUDNYMI ŁAPSKAMI USTAWIŁ CZUŁOŚĆ I PO WSZYSTKIEMU ALE WPADŁEM NA POMYSŁ , IŻ W TYM UKŁADZIE MA BYĆ PODUSZKA POWIETRZNA BEZPIECZEŃSTWA , KTÓRA NIE ZASZKODZI HAMOWANIU ALE W CZAS NATYCHMIASTOWY ODBLOKUJE KLOCKI - TO ZAŁATWIAŁO 0,5 CM SZEŚCIENNEGO POWIETRZA W ODPOWIEDNIM MIEJSCU . PODCZAS KONTROLI WCHODZĄ POD AUTO STUKAJĄ , LUDZIE A JEŚLI TRAFIĄ W CZUJNIK , KTÓRY NA BAZIE KLIKNIĘĆ JEST WŁOŻONY . PO UKŁADZIE , BO RUCH

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-12 20:24:29

  PRZY TEJ OKAZJI NALEŻY PRZYPOMNIEĆ , IŻ PAPIEŻ SWEGO CZASU OBŁOŻYŁ EKSKOMUNIKĄ ZWIĄZKI MAFIJNE , MAFIĘ , KTÓRA ZAJMUJE SIĘ WYŁĄCZNIE DZIAŁALNOŚCIĄ PRZESTĘPCZĄ I WSZELKĄ POMSTĘ BOGU NIE POZOSTAWIA LECZ SAMA EGZEKWUJE . TAK NIE WOLNO . DLATEGO KOCHANI KTO CZUJE , IŻ SIEDZI W CZYMŚ TAKIM , TO PORZUĆCIE WSZELKĄ NADZIEJĘ . MOŻECIE BRAĆ PRZYKŁAD Z BYŁYCH KOMUNISTÓW , KTÓRZY TAKŻE ZOSTALI OBŁOŻENI KLĄTWĄ ALE WIELU Z NICH PO DOJŚCIU DO ROZUMU I ZROZUMIENIU BŁĘDU NAWRÓCIŁO SIĘ I WYRZEKŁO WSZELKICH ZWIĄZKÓW KOMUNISTYCZNYCH W TYM JAKO GŁÓWNY TO CZŁONKOSTWO W PARTII KOMUNISTYCZNEJ . OSTATECZNIE OSIĄGNĘLI MIŁOSIERNE ZBAWIENIE W DUŻEJ LICZBIE MOŻECIE OTO PYTAĆ KRÓLOWĄ POKOJU Z MEDIUGORIE . PIĘKNI , WIADOMO MAFIA TO BEZPIECZEŃSTWO ALE I CICHE LUB CZYNNE PRZYZWALANIE NA POPEŁNIANIE GRZECHÓW CIĘŻKICH .TAK NIE WOLNO . TO OBURZYŁO PAPIEŻA I BARDZO DOBRZE . PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-12 20:06:41

  A CO O TYM STWÓRCA ? :" PRZERAŻENIE OGARNĘŁO IZRAELITÓW , SKORO UJRZELI TAKIE ICH MNÓSTWO I MÓWILI JEDEN DO DRUGIEGO .JEST W NIM BOWIEM MIŁOSIERDZIE ALE I GNIEW ,ON PRZEBACZA I ODPUSZCZA ALE NA BEZBOŻNYCH WYLEWA SWÓJ GNIEW .DZIECI ZRODZONE Z NIEPRAWYCH ZWIĄZKÓW OSKARŻĄ NIKCZEMNOŚĆ RODZICÓW NA ICH SĄDZIE . " NIC DODAĆ NIC UJĄĆ TRZEBA SIĘ POSTARAĆ I ZACHOWYWAĆ PRAWO . NIKOMU JEDNAK NIE WOLNO OCENIAĆ DRUGIEGO . ZASADY RÓWNE SĄ DLA WSZYSTKICH I NIC NIKOMU DO TEGO ILE KTO ROCZNIE WYDAJE NA UTRZYMACIE SWOJEGO POJAZDU , TO NIE POWINNO BYĆ KRYTERIUM POZYTYWNEJ KONTROLI .

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-12 10:57:20

  TECHNICZNYM OTWIERA CI ELEKTRYCZNIE URUCHAMIANE DRZWI . I GDYBYŚ BYŁ ROBOTEM , TO PRZYPUSZCZAM , IŻ ZAAKCEPTOWAŁ BY TWOJE ZACHOWANIE I SZUKAŁ ROZWIĄZAŃ ALE TY JESTEŚ BIO TO NIE MA O CZYM MÓWIĆ , PRZYJEDŹ GDY BĘDZIESZ W PEŁNI TECH.PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-12 10:54:29

  PIĘKNI , NALEŻY JEDNAK DAĆ WYRAZ PRAWDZIE . GDYBYŚMY MIERZYLI ILOŚĆ TECHNOLOGI DO OBJĘTOŚCI POJAZDU TO PEGOT 207 BIJE NA ŁEB NA SZYJĘ INNE ZNAKOMITE MARKI A JUŻ CAŁĄ PEWNOŚCIĄ FORDA AMERYKAŃSKIEGO . TA WYMIANA ŻARÓWKI UZMYSŁOWIŁA MI ILE TO MOŻE DAĆ SATYSFAKCJI KONTAKT Z PRAWDZIWA NIEKŁAMANĄ TECHNOLOGIĄ ,KAŻDY KAWAŁEK MASY SAMOCHODU TO DZIESIĄTKI PATENTÓW .TAKA DROBNA ŻARÓWECZKA MOI PIĘKNI WIDZIANA BYĆ MOŻE W PEŁNI JEDYNIE W ZMIENNYM ŚWIETLE , BO W RÓŻNYCH JEJ POŁOŻENIACH ŚWIATŁO ALBO SIĘ ODBIJA ALBO JEST POCHŁANIANE . A PRZECIEŻ TWOJA GŁOWA I OCZY CHODZĄ Z LEWA W PRAWO , TO PO PIERWSZE . W DALSZEJ KOLEJNOŚCI GRANICZNE ŻARÓWECZKI WSUWANIE LUB WYSUWANIE SYGNALIZUJE JEJ KLIKNIĘCIEM . ZA MAŁO ŹLE ,BO PRZEPALISZ OBWÓD , ZA DUŻO ŹLE BO ZNISZCZYSZ GNIAZDO . I TAM SA DZIESIĄTKI TAKICH RUCHÓW . COŚ PIĘKNEGO . NIE DZIWIĘ SIĘ WIĘC , IZ CI PANOWIE MECHANICY , TO SA OSOBY O WYSOKIM STOPNIU WIEDZY TECHNICZNEJ CHODZĄ JAK MUMIE . NIE ZBLIŻAJ SIĘ NIE DOTYKAJ I NIC NIE MÓW . I W TAKIM LETARGU

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-12 09:40:01

  KOCHANI , DLACZEGO MARKSIZM , LENINIZM NIE SPRAWDZIŁ SIĘ , BO ZAKŁADAŁ , IŻ BOGA NIE MA . NO A JEŚLI NIE MA BOGA TO NIE MA TEŻ SZATANA . PIĘKNI , TA DOKTRYNA ZAKŁADAŁA ZAWSZE DOBRĄ SŁUŻEBNĄ WOLĘ CZŁOWIEKA . PRZECIEŻ TAKA ROLA JEST CHARAKTERYSTYCZNA LUDZIOM UKSZTAŁTOWANYM RELIGIJNIE , WYMAGA ODCIĘCIA WSZELKIEJ LATOROŚLI , KTÓRA NIE PRZYNOSI OWOCU . JEŚLI SIĘ TEGO NIE ROBI , TO NIEUSTANNIE I BEZ PRZERWY JEST SIĘ PO STRONIE SZATANA . DLATEGO PIĘKNI , TE WIELKIE DOKTRYNY ORZECZONE ZOSTAŁY JAKO BŁĘDNE . PROCESY NAUKOWE ŁATWE SA DO POZNANIA ALE Z BRAKU DOBREJ WOLI POPROWADZĄ NA ZGUBĘ CAŁE NARODY .I TAK , JAK Z TĄ ŻARÓWKĄ -TANIEJ ZŁOMOWAĆ NOWY POJAZD , NIŻ OFICJALNIE W RENOMOWANEJ STACJI JA WYMIENIĆ . DLATEGO RODZĄ SIĘ TAK ZWANE ZŁOTE RĄCZKI I JA TEŻ UŻYWAJĄC ŻONY LATARKI TECHNOLOGII NIEMIECKIEJ O ZMIENNYM NATĘŻENIU ŚWIATŁA W PIĘĆ MINUT UWINĄŁEM SIĘ Z TYM PROBLEMEM . CO BY BYŁO GDYBYM NIE MIAŁ ŻONY . STRACH POMYŚLEĆ .PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-12 09:06:22

  TRZY CZTERY PODEJŚCIA CAŁYMI ZESTAWAMI CIĄGNIKOWO- MASZYNOWYMI : JADĄ 20 KM TAM MÓWIĄ IM NIE BO :... WRACAJĄ 20 KM SZUKAJĄ ROZWIĄZAŃ ALE JAK , GDY KAŻDE POZOSTAWIENIE MASZYNY WIĄŻE SIĘ Z ODDANIEM JEJ POD KONTROLĘ MAFII , KTÓRA BIERZE CO CHCE A TA SYTUACJA IM TO UŁATWIA I WCIĄŻ AKTUALNE STAJE SIĘ POWIEDZENIE : " TO ŻYCIE NAS UPUPIA ,IŻ NIE TY LECZ SYTUACJA JEST GŁUPIA ". PIĘKNI SŁUŻBA NARODOWI TO PRIORYTET . MAFIA I TAK SOBIE PORADZI PO CO WIĘC UŁATWIAĆ IM ŻYCIE . CI W TEJ CHWILI CHAPIĄ WSZYSTKO NA CO MAJA OCHOTĘ , BO ZENEK NIE DA PRZEGLĄDU A FRANEK POTRZEBUJE ALERNATORA TEGO TYPU I FRANIO ROLNIK MA W PLECY , BO ZA MIESIĄC GDY MASZYNA STANIE MU W POLU DOWIE SIĘ , IŻ TO NIE JEGO ALERNATOR LECZ TRZY DEKADY STARSZY I WŁAŚNIE PODLEGA WYMIANIE . USTALAJĄC JAKIEŚ PRAWA CO TY BIERZESZ POD UWAGĘ A ? PRZECIEŻ TYLE MÓWIŁEM O RYNKU CHYBA BĘDĘ ZMUSZONY POWOLI RAZ JESZCZE WSZYSTKIEGO CIEBIE OFELIO NAUCZYĆ , PA,PA.

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-12 08:55:04

  MAJĄ ZAJĘCIE A NA ZEWNĄTRZ CISZA I SPOKÓJ . MOŻNA BY POWIEDZIEĆ , IŻ LUDZIE RODZĄ SIĘ I UMIERAJĄ POD ŚCISŁYM NADZOREM MAFIJNYM I Z JEJ PORUCZEŃ CHA,CHA,CHA . TYMCZASEM OBECNIE KTOŚ W TEN ŚWIAT WPROWADZA JAKIEŚ ZAMIESZANIE FERMENT , JAKĄŚ NIEMOC .GDY ROBIŁEM PRZEGLĄD TECHNICZNY WSPOMNIANEJ MASZYNY PRZED PIERWSZĄ MOJĄ REJESTRACJĄ W BARDZO RENOMOWANYM WARSZTACIE OPLA , TO OCZYWIŚCIE MASZYNA JUŻ POSIADAŁA ZNAKI MAFIJNEJ KONTROLI : LEWE LUSTERKO DOŁEM ROZBITE ALE WIDOCZNOŚĆ PEŁNA W OK 80% . PRZEGLĄD SZCZEGÓŁOWY I KONTESTACJA MECHANIKA TO: PO CO KUPOWAĆ NOWY JAK 16 LATEK MA IDENTYCZNE PARAMETRY . NO WŁASNIE ODPOWIEDZIAŁEM I W DROGĘ . TYMCZASEM OBECNIE MAFIA ROZBIJA CI DOŁEM LEWE LUSTERKO A TEN NA PRZEGLĄDZIE MÓWI , IŻ PRZEGLĄD NIE BĘDZIE POZYTYWNY . W TYM MIEJSCU ROLA SŁUŻEBNA PAŃSTWA TO : ZA CHWILĘ ZROBIMY PRZEGLĄD ALE WCZEŚNIEJ WYMIENIMY PANU LUSTERKO BO JEST PRZESZKODĄ I JA BYM TO ZROZUMIAŁ . TO BYŁABY OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I MATERII CZYLI EFEKTU CIEPLARNIANEGO . TYMCZASEM LUDZIE MAJA PO

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-12 08:41:51

  WSZYSTKICH WARSZTATÓW NAPRAW I WIEDZIAŁ JAK DŁUGO I W KTÓRYM CZEKA SIĘ NA USUNIĘCIE TAKIEJ CZY INNEJ USTERKI .CO TU DUŻO MÓWIĆ , OPRĘ SIĘ NA PRZYKŁADZIE . TO BYŁ 2008 ROK KUPIŁEM MITSHUBISCHI CARIZMA PIĘKNA LINIA CUDOWNA PRACA SILNIKA , MOGŁEM RUSZAĆ Z 5 BIEGU , ŚMIAŁEM SIĘ , IŻ MAM AUTOMAT ,WAJCHA NA PIĄTY BIEG I W TRASĘ , TAK PIĘKNI , ZDARZAŁO SIĘ , IŻ ODPALAŁEM MASZYNĘ O 4 RANO A KOŃCZYŁEM BIEG O 20 WIECZOREM A PRACA SILNIKA WCIĄŻ BYŁA JAK NA POCZĄTKU I MOBILNOŚĆ PODOBNIE . CUD MASZYNA ALE OCZYWIŚCIE I ONA PODDANA BYŁA DZIAŁALNOŚCI MAFIJNEJ NASZEGO KRAJU . SETCE MNIE BOLAŁO , GDY ZAUWAŻYŁEM , IŻ PIĘKNE ALUFELGI TYPU SZPRYCHOWEGO ZAMIENIONO MI NA JAKIEŚ TEŻ ŁADNE ALE INNE . BOŻE W ROZPACZY BYŁEM GDY ZNISZCZONO MI STACYJKĘ BO MIAŁEM OSOBISTY KOD NIE POZWALAJĄCY NA ODPALENIE MASZYNY Z GWOŹDZIA . NO A GDY JUZ MOŻNA BYŁO GWOŹDZIEM ODPALAĆ TO ZNISZCZENIE POSZŁO BARDZO SZYBKO , BO MAFIA DZIAŁA SYSTEMATYCZNIE WRACASZ DO GARAŻU CI Z MAFI CZEKAJA I NISZCZĄ TROCHĘ I TAK NA OKRĄGŁO GŁĄBY

 • EUREKA - niezalogowany 2019-10-12 08:22:28

  RZECZ W TYM PIĘKNI , IŻ FINANSOWANIE SŁUŻBY ZDROWIA WYSTĘPUJE I GDYBY WSZYSCY LUDZIE CUDOWNIE OZDROWIELI , TO SŁUŻBA ZDROWIA PRZETRWA , BO NIE UTRZYMUJE SIĘ Z TEGO CO ZAROBI LECZ Z DOTACJI . ROZUMIEM , CHODZI O PACJENTÓW ALE PRZECIEŻ NIKT NIE ZABRONI PERSONELOWI LECZYĆ SIĘ WE WŁASNYCH MIEJSCACH PRACY , A TO DAJE OK 30% PACJENTÓW DZIENNIE LECZONYCH . SŁUŻBA ZDROWIA JUŻ NIE UMRZE . PODOBNIE JEST Z ... TEŻ NIE UMRZE . TERAZ PIĘKNI WAŻNE JEST BY POZOSTAŁE ZAKŁADY PRACY NIE UMARŁY POMIMO BRAKU KLIENTÓW . OBECNIE WIDAĆ TAKIE WŁAŚNIE TENDENCJE ONE STAJĄ SIĘ PRIORYTETEM RZĄDZĄCYCH . COŚ MA FUNKCJONOWAĆ NIEZALEŻNIE OD" CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY " . CO TO TAKIEGO Z MOJEJ STRONY JEST ? TAK NAPRAWDĘ TO JEST TROSKA O ZDROWEGO DUCHA . TY JA I MY WSZYSCY MAMY PEŁNIĆ ROLĘ SŁUŻEBNĄ I W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ŻYĆ OSZCZĘDNIE , BO WSZELKA NIEOSZCZĘDNOŚĆ ZDRADZA TENDENCJE NIE ROZUMU CZYLI COFANIA SIĘ W ROZWOJU DO METODY PRÓB I BŁĘDÓW .NIE WOLNO WYMAGAĆ OD ZWYKŁEGO UŻYTKOWNIKA DRÓG BY ZNAŁ ROZKŁAD

 • gość 2019-10-26 10:09:03

  KSIĘGA JOBA . KOCHANI , ZAWSZE PRZYDARZA NAM SIĘ ISKRA . WIELE Z TYCH ISKIER PRZEMIJA NIEZAUWAŻONYCH ALE W ŻYCIU BARDZO WIELU LUDZI A NAWET WSZYSTKICH SĄ TAKIE ISKRY NIESŁYCHANIE BRZEMIENNE W SKUTKI . PŁOMIENIE Z ZARZEWIA TYCH MALEŃKICH OGNISK ZAPALNYCH SPLATAJĄ SIĘ TWORZĄC DZIWNE TWORY NOWE STRUKTURY I GDYBY POMINĄĆ UCZUCIA TOWARZYSZĄCE TO MIELIBYŚMY DO CZYNIENIA Z CIASTEM , W KTÓRYM KOBIETA SKRYŁA ZACZYN Z ZIARNEM KIEŁKUJĄCYM W ŻYZNEJ GLEBIE . NA KONKRETNE PRZYKŁADY, Z MOJEJ STRONY, JESZCZE ZA WCZEŚNIE ALE W SWOIM ŻYCIU MOŻESZ POSZUKAĆ TAKIEJ ISKRY , KTÓRA W NASTĘPSTWIE ODMIENIŁA LOSY LUDZI NA LEPSZE ALBO GORSZE , JEŚLI OKAZALI SIĘ PYSZNI , .... KOCHANI , W TAKICH SYTUACJACH , " PRZYSZEDŁEM OGIEŃ RZUCIĆ NA ZIEMIĘ I O JAK BARDZO PRAGNĘ BY ON JUŻ PŁONĄŁ " , NALEŻY PRZYPOMNIEĆ KSIĘGĘ JOBA I USIĄŚĆ W ZADUMIE . DOBRZE JEST ROZPOCZĄĆ DIALOG Z BOGIEM W SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ I W OSTATECZNOŚCI W DALSZYM CIĄGU ROBIĆ SWOJE : IŚĆ DO PRACY , OBRZĄDKU , NAUKI , SPOTKAŃ , PODRÓŻY , ...." PO PROSTU RÓBMY SWOJE ". PA,PA.

 • gość 2019-10-26 19:22:49

  TROCHĘ MATEMATYKI .CZY KIEDYKOLWIEK SPOTKALIŚCIE SIĘ Z TAKIM PROSTYM PROBLEMEM MATEMATYCZNYM BO JA BYĆ MOŻE ALE TEGO NIE PAMIĘTAM . RZECZ W TYM MOI PIĘKNI , IŻ ILOCZYN AXB MA WART0ŚĆ .JEŚLI PODAMY LICZBĘ Z PRZEDZIAŁU ,NIECH BĘDZIE OBUSTRONNIE OTWARTY , (AXB,AX(B+1)) , TO SUMA BŁĘDÓW WYNIESIE DOKŁADNIE B . PODAM PRZYKŁAD :5X8=40 TAK ? TO PODAJĄC LICZBĘ Z PRZEDZIAŁU (40,48) :43 POPEŁNIMY BŁĘDY O SUMIE :3+5=8 .CZY TO DO CZEGOŚ MOŻE NAM SIĘ PRZYDAĆ ? A PROSZĘ SAMODZIELNIE POSZUKAĆ ZASTOSOWAŃ . PA,PA.

 • gość 2019-10-26 19:41:19

  MOŻE RAZ JESZCZE PODAM TĘ MYŚL ,BO NIE MA TU PRZEMIENNOŚCI : JEŚLI AXB A PRZEDZIAŁ WYNOSI (AXB,(A+1)XB) , TO SUMA BŁĘDÓW WYNIESIE B . JEŚLI AXB A PRZEDZIAŁ (AXB,AX(B+1)) TO SUMA BŁĘDÓW WYNIESIE A. NO WŁASNIE ALE PRZY OKAZJI ZAUWAŻYCIE , IŻ NIE MA TU MOWY O PRZEMIENNOŚCI MNOŻENIA .CIEKAWE ? BA INTRYGUJĄCE . PA,PA.  9

 • gość 2019-10-26 20:07:15

  WZYWAM PANA :GATES ORAZ PANA BEZOS DO ZAINWESTOWANIA W MASZYNĘ MOJĄ ZDOLNĄ W WARUNKACH ZIEMSKICH PORUSZAĆ SIĘ Z PRĘDKOŚCIĄ 1000 A MOŻE 2000 KM /H . TO BYŁY BY TAKIE ZABAWY DUŻYCH CHŁOPCÓW BO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ TRUDNO TO BYŁOBY PRZEKUĆ W COŚ DAJĄCEGO POSTĘP NAUCE . ZAPRASZAM DO TEJ KOSZTOWNEJ ZABAWY . STAĆ PANÓW NA TO? JEŚLI TAK TO KIERUJĘ POWAŻNE ZAPROSZENIE A MOŻE JAKIEŚ ZAWODY PRZY TYM BYŚMY URZĄDZILI ? PA,PA

 • gość 2019-10-27 12:09:32

  CZEŚĆ MOI PIĘKNI , POTRZEBUJĘ TROCHĘ KASY ALE TO NIE MOŻE BYĆ DAR , ZAPŁATA ZA COŚ NADPRZYRODZONEGO ,... . ZOBACZ ILE TO JA MAM OGRANICZEŃ W ZDOBYWANIU PIENIĘDZY . TO MUSI BYĆ ZAPŁATA ZA DZIEŁO . JUŻ WIEM . W INTERNECIE ZNAJDUJE SIĘ INFORMACJA , IŻ POSZUKUJECIE LICZBY PIERWSZEJ O CO NAJMNIEJ 100 MILIONACH CYFR . PŁACICIE ZA TO 150 TYSIĘCY DOLARÓW . TO MOŻE BYĆ DOBRY LEGALNY ZAROBEK . MYŚLĘ , IŻ KAŻDY MULTIMILIARDER POSIADA SPRZĘT UMOŻLIWIAJĄCY POSZUKIWANIE TAKIEJ LICZBY .W MOIM PRZYPADKU W GRĘ WCHODZI JEDYNIE SPRAWDZENIE CZY TA LICZBA JEST PIERWSZA , BO ZNAM JEJ POŁOŻENIE ALE SAMO SPRAWDZENIE NIE DOKONA SIĘ NA ZWYKŁYM PC , DLATEGO PIĘKNI , SPRZEDAM JĄ CI ZA 100 TYSIĘCY DOLARÓW A TY SPRAWDZISZ I ODSPRZEDASZ ZA 150 .000 DOLARÓW . TO JEST CHYBA UCZCIWE , CO ? CZEKAM NA CHĘTNYCH .PA,PA.

 • gość 2019-10-28 16:00:10

  ZAUWAŻCIE PIĘKNI , PREZES WIEDZIAŁ CO ROBI . ODEBRAŁ KOMINOWE PŁACE KOMUCHOM , BY ICH POGRĄŻYĆ , ODCIĄĆ OD SPOŁECZEŃSTWA . JEST TO TAKI NATURALNY ŻYDOWSKI TRIK . JEDNAK TO SIĘ OKAZUJE RAŻENIEM RACZEJ KULĄ W PŁOT , BO LEWICA JEDNOCZY I ROŚNIE W SIŁĘ Z OK 12 % POPARCIEM .NASTĘPUJE NIEJAKO REAKTYWACJA . NAJBARDZIEJ ZASTANAWIAJĄCYM WYDAJE SIĘ OBECNE POSUNIĘCIE PREZESA BY ODŁĄCZYĆ SIĘ OD WPŁYWÓW WIARY . WIECIE CO, PIĘKNI ?TO MI WYGLĄDA NA JAKIEŚ PARCIE WBREW ROZSĄDKOWE DO "WARUM" . TA PARTIA DYSPONUJE POKAŹNYM WIELOMILIARDOWYM KAPITAŁEM , OBECNIE TO MOŻE BYĆ NAWET BILION . GDYBY NIE TE PRÓBY ODCIĘCIA SIĘ OD KOŚCIOŁA ,POWIEDZIAŁBYM DZIAŁAJCIE I BOŻE WAM BŁOGOSŁAW ALE TO MI ZAKRAWA NA STAROTESTAMENTALIZM "A KTO NAM SIĘ OPRZE " I " GŁUPSTWEM JEST KRZYŻ " . OJ , JAKIEŚ TO DZIWNE CZASY . GDYBYŚCIE MIELI WGLĄD W MOJE WCZEŚNIEJSZE WPISY , TO DAŁO BY SIĘ ROZPOZNAĆ MOJĄ NUTĘ WĄTPLIWOŚCI . NIE, NIE , PIĘKNI , NIC SIĘ NIE DZIEJE TYLKO TEN ZWROT ANTYKOŚCIELNY . O CO TU CHODZI ? PRZECIEŻ CAŁA SŁAWA PREZESA JEST OPARTA NA WIERZE . POLACY NIGDY NIE ZMIENIĄ WIARY .O CO WIĘC PREZESOWI CHODZI ? CHCE PODDAĆ PRÓBIE .... JUŻ WIEM ! TE OSKARŻENIA O WIELOMILIARDOWE DEFRAUDACJE PO BYŁY BLEFEM I ODCIĄGNIĘCIEM UWAGI OD RZECZYWISTYCH POCHŁANIACZY KASY .NO DOBRZE MYŚLMY A DO ROZSTRZYGNIĘĆ W PÓŹNIEJSZYM CZASIE . PA,PA.

 • gość 2019-10-29 09:01:34

  NO DOBRZE .POZWOLĘ SOBIE BY CI POWIEDZIEĆ GDZIE PODZIEWAŁY SIĘ PIENIĄDZE ZA CZASÓW PO . OTÓŻ , POLSKA TO POKAŹNY RYNEK , BIZNES W POSTACI PO POSTANOWIŁ COŚ USZCZKNĄĆ SOBIE ALE Z POŻYTKIEM DLA OBYWATELI MNIEJSZYM A WŁAŚCICIELI WIĘKSZYM . TAM GDZIE BYŁO BEZROBOCIE ZAKŁADANO WARSZTATY PRACY NA RÓŻNE SPOSOBY POPRZEZ TAK ZWANE CZYSZCZENIE . TAK , TAK TYCH KAMIENIC TO DOBRY PRZYKŁAD .PIENIĄDZE NA TO SZŁY Z .... A PIS ZASTANAWIAŁ SIĘ GDZIE SĄ TE PIENIĄDZE . TE NOWE FORMY , WARSZTATY PRACY USUWAŁY KONKURENCJĘ . TAK , TAK ROBIŁY TO SĄDY , URZĘDY SKARBOWE , A NAJBARDZIEJ WŁADZA SAMORZĄDOWA POWIATÓW .KONKURENCJA ZNIKAŁA I RÓBTA CO CHCETA . ALE TO RÓBTA CO CHCETA OBYWATELOM BYŁA TAK OGRANICZONA , IŻ JEDYNE CO MOGLI TO ZAMYKAŁO SIE W ICH CZTERECH ŚCIANACH , BO JUZ NA ZEWNĄTRZ WŁADZĘ TRZYMAJĄ SĄDY URZĄD SKARBOWY . TO SIE LUDZIOM NIE SPODOBAŁO OBIERAJĄ PIS ALE BIZNESOWI TO SIĘ ZACZYNA NIE PODOBAĆ WIEC POD PŁASZCZYKIEM WIELKIEJ POPRAWNOŚCI EKOLOGICZNEJ WDRAŻAJĄ SZCZYTOWE OSIĄGNIĘCCIA TECHNIKI I SUROWO JE OD OBYWATELI EGZEKWUJĄ . TAK SUROWO BY ŻYCIE PROSTYM LUDZIOM Z POWODU WŁADZY PIS OBRZYDZIC DO GRANIC MOŻLIWOŚCI . LUDZIE WIARY I TAK ZAWSZE WSZYSTKO PRZEKUJĄ NA KONIECZNOŚĆ NIESIENIA KRZYŻA I KOŁO KRĘĆ WATE NA PATYK .ZAUWAŻCIE , IŻ W TEJ CHWILI WSZYSTKIE POWAŻNE ZBIERACZE KASY ZACZYNAJA SIĘ OD POZIOMU POWIATU . GMINOM ODBIERA SIĘ MOŻLIWOŚCI WPŁYWU ZNACZĄCEGO NA RYNKI .ROBIA TO URZEDNICY ZAKORZENIENI W POWIATACH , BO WŁADZA JEST KADENCYJNA I ZANIM WYBRANA WŁADZA ZORIENTUJE SIE W TYM CO I JAK , KADENCJA SIĘ KOŃCZY . PODAM PRZYKŁAD W GMINACH PRAWIE WOGÓLE NIE MA STACJI KONTROLI POJAZDÓW PRAWIE WSZYSTKIE DZIAŁAJĄ W OBREBIE MIAST POWIATOWYCH . PRZYPADEK ? NIE, ZORGANIZOWANA DZIAŁALNOŚĆ W POSTACI SKOKU NA KASĘ . BYC MOŻE NA BIZNESIE TAKĄ GRĘ WYMUSZA POLITYKA ŁAPCZYWOŚCI PIS . PA,PA.

 • gość 2019-11-05 08:25:14

  PIĘKNI (TU POTRZEBNY JEST ZNAK WZYWAJĄCY ALE NIE MA TAKIEGO ZNAKU INTERPUNKCYJNEGO W JĘZYKU POLSKIM , TO MOŻE GO STWÓRZMY ) , PROPONOWAŁBYM POLSCE I POLAKOM RAZ JESZCZE , BY POŚREDNICTWA PRACY ZOSTAŁY ZAMIENIONE NA ZAKŁADY PRACY . WÓWCZAS KTOKOLWIEK STRACI PRACĘ WĘDRUJE DO ZAKŁADU PRACY I TAM PRACUJE : NAD SOBĄ , JEŚLI MA JAKIE PROBLEMY UZALEŻNIEŃ , NIEDOSTOSOWAŃ . PRZYGOTOWUJE SIĘ DO WYKONYWANIA ZAWODU RZEMIEŚLNICZEGO LUB INNEGO OTRZYMUJĄC STOSOWNE , PORÓWNYWALNE Z INNYMI MIEJSCAMI PRACY, WYNAGRODZENIA . INNYMI SŁOWY BIURA POŚREDNICTWA PRACY NALEŻY ZAMIENIĆ NA ZAKŁADY ZDOBYWANIA KWALIFIKACJI PRACY I PRACY TEJ WYKONYWANIE AŻ DO ZATRUDNIENIA W INNEJ PLACÓWCE , O INNYM CHARAKTERZE . WÓWCZAS PIĘKNI ( TU ZNAK WZYWAJĄCY DO DZIAŁANIA ), BĘDZIEMY MOGLI MÓWIĆ O ZANIKU BEZROBOCIA NA RYNKU POLSKIM . WÓWCZAS TEŻ NALEŻAŁOBY ZREZYGNOWAĆ Z WSZYSTKICH DOTYCHCZASOWYCH FORM POMOCY , BO KTO JEST NIEZDOLNY DO PRACY OTRZYMYWAŁBY SŁUSZNE ŚWIADCZENIE Z ZAKŁADÓW UBEZPIECZEŃ A ZDOLNI ŚWIADCZENIA Z ZAKŁADÓW PRACY I PRACY POŚREDNICTWA .TYLKO W TYM WSZYSTKIM JEST JEDNO TAKIE ALE CZY KOMUKOLWIEK W TAKIEJ SYTUACJI CHCIAŁOBY SIĘ CHCIEĆ ? MYŚLĘ , ŻE TAK , BO MŁODOŚĆ JEST PEŁNA SIŁ WITALNYCH PRĘŻNA I CHĘTNA DO RYWALIZACJI I TO WŁAŚNIE TA RYWALIZACJA BYŁABY MOTOREM NAPĘDOWYM ROZWOJU GOSPODARCZEGO KRAJU .CZŁOWIEK Z NATURY SWOJEJ NIE DA SIĘ SĄSIADOWI , BO KAŻDY CHCE A JEŚLI NIE DOSTAJE , TO SZUKA TEGO POWODÓW A KOBIETY WREDNE SĄ I W CIENIU SĄSIADA ZAWSZE IM NIE PASUJE . TO JEST TEN JEDEN PRAWDZIWY POWÓD ZDROWEJ RYWALIZACJI . PA,PA.

 • gość 2019-11-05 08:45:41

  PIĘKNI , W ŚWIETLE TAK POJĘTEJ RYWALIZACJI , WSZELKIE WEZWANIA TĘCZOWE CZY INNE , KOŃCZĄC NA POLITYCZNYCH , PADAJĄ JAK MUCHY Z NADEJŚCIEM ZIMY . NIE MAJĄ RACJI BYTU . NASZ BÓG JEZUS CHRYSTUS JEDNOZNACZNIE OKREŚLIŁ , IŻ NIEZDOLNI SĄ DO MAŁŻEŃSTWA , BO TACY WYSZLI Z ŁONA MATEK , BO LUDZIE ICH TAKIMI UCZYNILI , BO SAMI WYBRALI LOS BEZŻENNEGO DLA CHWAŁY PANA . KTO ZAWODOWO CHCE ODDAWAĆ CHWAŁĘ PANU MYŚLĄC WSPAK SAM SIEBIE CZYNI BEZŻENNYM . KOCHANI , WIELE LAT MŁODOŚCI POŚWIĘCIŁEM NA ROZWAŻANIU CZY WYBRAĆ STAN KAPŁAŃSKI , CZY TEŻ MAŁŻEŃSTWO . PIĘKNI , TYLKO DLATEGO WYBRAŁEM MAŁŻEŃSTWO , IŻ WSZYSTKIE INNE FORMY ŻYCIA NIE ZAWIERAŁY MOŻLIWOŚCI ŻYCIA W MAŁŻEŃSTWIE . PIĘKNI , TAKI JEST MĘŻCZYZNA , ŻYJE WEDŁUG PRAWA , BOŻEGO PRAWA . JEŚLI WIĘC DOKOŁA NAS TRWAĆ BĘDZIE ZAUWAŻALNA TĘCZOWA ZARAZA , TO NIE DA ONA OWOCU , BO ICH STAN JEST BEZŻENNY .WIĘCEJ BÓG UWZGLĘDNIA ISTNIENIE TYCH DUSZ NA RÓWNI Z INNYMI DUSZAMI ZMIERZAJĄCYMI DO ZBAWIENIA Z ZACHOWYWANIEM PRAWA BOŻEGO . ZAPAMIĘTAJ BRACIE SIOSTRO , MASZ WE WŁASNYM SUMIENIU PRZESTRZEGAĆ PRAWA BOŻEGO . INNI NAS NIE INTERESUJĄ I ICH GRZECHY TEŻ . ŻYCIE W CZYMŚ TAKIM JEST NIE DO POZAZDROSZCZENIA ALE DZIEŁO ZBAWIENIA ZACHĘCA I ŻYCIE W ŚWIĘTOŚCI DZIECI BOŻYCH JEST MOJĄ NAGRODĄ . TO MNIE BÓG SADZI I JAK BARDZO PRAGNĘ BY OKAZAŁ MIŁOSIERDZIE DLATEGO JA NĘDZA NAD NĘDZE NIE POTĘPIAM LECZ ZACHĘCAM DO ZDOBYWANIA NIEBA W TAKIM STANIE W JAKIM BÓG NAS STWORZYŁ . AMEN !

 • gość 2019-11-05 09:01:22

  POWIESZ , NO TAK ALE . JAKIE ALE ? NARODZIŁEŚ SIĘ TO I UMRZESZ I SKĄD TO ALE ? A JAK ROLNIK SIEJE A NASTĘPNIE ZBIERA PLON . TAK I KAPŁAN SIEJE , BY BÓG ZEBRAŁ PLON A CHWASTÓW NIE WYRYWAJMY LECZ DOBRZE UPRAWIAJMY ROLĘ , BO WRAZ Z CHWASTAMI WYRWIECIE PSZENICĘ . ŚMIERĆ PIERWSZA DOTKNIE KAŻDĄ OSOBĘ MÓDLMY SIĘ BY ZABRAŁA NAS W CHWILI NASZEJ NAJWIĘKSZEJ ŚWIĘTOŚCI . TU NIE MA KOLESIOSTWA. NIE MOGĘ DO KOŚCIOŁA BO TAM SIEDZI TEN DIABEŁ ,WÓZ ALBO PRZEWÓZ , NIKT Z NAS NIE CHCE DO PIEKŁA . MASZ BYĆ OSOBĄ ODWAŻNĄ . POWIEM CI RZECZ PRZERAŻAJĄCĄ , JEŚLI TY ZAUWAŻASZ GORSZEGO OD SIEBIE , TO MASZ PRZECHLAPANE , BO GRZESZYSZ PYCHĄ . ZAPAMIĘTAJ , TO TY JESTEŚ GODNY POGARDY , TO TY JESTEŚ NĘDZĄ NAD NĘDZARZE , TO TY ... TO TY JESTEŚ WSZYSTKIEMU WINIEN CZYLI CAŁEMU DZIEŁU POTĘPIENIA , KIEDY ? GDY OBOK SIEBIE ZAUWAŻYSZ GORSZEGO . PA,PA .

 • gość 2019-11-05 23:33:41

  MOI PIĘKNI , NIKT NIE ZGŁOSIŁ SIĘ O UJAWNIENIE NASTĘPNEJ LICZBY PIERWSZEJ O LICZBIE CYFR 100 000 000 I WIĘCEJ WOBEC TEGO MUSZĘ PODAĆ SPOSÓB DOTARCIA DO TYCH LICZB A EWENTUALNĄ ZA TO NAGRODĘ PROSZĘ MI DORĘCZYĆ . OTÓŻ LICZBY PIERWSZE POJAWIAJĄ SIĘ TUŻ PO LICZBACH MOŻLIWIE NAJBARDZIEJ ZŁOŻONYCH . MAMY LICZBĘ 1 SAMA W SOBIE NAJBARDZIEJ Z DOSTOJNYCH LICZB NIESŁYCHANIE WYRÓŻNIONA PRZEZ BOGA OJCA . DOMYŚLCIE SIĘ SAMI DLACZEGO . LICZBA 2 JEST LICZBĄ PIERWSZĄ I JEDNOCZEŚNIE NAJBARDZIEJ ZE ZŁOŻONYCH , PO NIEJ POWINNA WYSTĘPOWAĆ LICZBA PIERWSZA 3 . NASTĘPNIE Z LICZB 2 I 3 OTRZYMUJEMY LICZBĘ NAJBARDZIEJ ZŁOŻONĄ 6 , BO 2X3=6 . PO NIEJ POWINNA WYSTĄPIĆ LICZBA PIERWSZA 7 . DLACZEGO ? BO SIEDEM JEST O 1 WIĘKSZA OD SZEŚCIU WIĘC NIE DZIELI SIĘ PRZEZ 2 , BO NASTĘPNA PO 6 JEST LICZBA 8 PODZIELNA PRZEZ 2 . 7 NIE DZIELI SIĘ PRZEZ 3 ,BO PO 6 PODZIELNĄ PRZEZ 3 JEST LICZBA 9 WRESZCIE NIE DZIELI SIĘ PRZEZ PIĘĆ , BO DRUGI CZYNNIK TEGO ILOCZYNU BYŁBY MNIEJSZY OD LICZBY NAJBARDZIEJ ZŁOŻONEJ WIĘC MUSIAŁBY ZAWIERAĆ LICZBY PIERWSZE TWORZĄCE LICZBĘ NAJBARDZIEJ ZŁOŻONĄ 6 A TO JEST NIEMOŻLIWE , GDYŻ LICZBA SZEŚĆ JEST ILOCZYNEM WSZYSTKICH KOLEJNYCH LICZB PIERWSZYCH . NASTĘPNĄ LICZBĄ NAJBARDZIEJ ZŁOŻONĄ JEST : 2X3X5=30 . WOBEC TEGO LICZBA 31 JEST LICZBĄ PIERWSZĄ , BO PRZEZ 2 DZIELI SIĘ 32 , PRZEZ 3 LICZBA 33 PRZEZ PIĘĆ LICZBA 35 . DALSZE UZASADNIENIE JAK POPRZEDNIO . WOBEC TEGO LICZBA : 2X3X5X7X... KOLEJNA LICZBA PIERWSZA MNIEJSZA OD MILIARDA DA LICZBĘ NAJBARDZIEJ ZŁOŻONĄ A LICZBA O 1 WIĘKSZA JEST LICZBĄ PIERWSZĄ O OK 100 000 000 CYFR . BO W MILIARDZIE JEST OK 250 000 000 LICZB PIERWSZYCH W WYNIKU MNOŻENIA RZĘDY SIĘ DODAJĄ CO ZA KAŻDYM RAZEM UTWORZY LICZBĘ O OK 6 RZĘDÓW WIĘKSZĄ . PA,PA.

 • gość 2019-11-07 21:08:51

  CHCIAŁBYM JESZCZE O TYCH OGROMNYCH LICZBACH PIERWSZYCH .TAK, TAK OCZYWIŚCIE , PO LICZBIE NAJBARDZIEJ ZŁOŻONEJ WIĘKSZA OD NIEJ O JEDEN MOŻE BYĆ LICZBĄ ZŁOŻONĄ ALE SKŁADAĆ SIĘ BĘDZIE Z ILOCZYNU LICZB PIERWSZYCH WIĘKSZYCH OD NAJWIĘKSZEJ LICZBY PIERWSZEJ W ILOCZYNIE LICZB PIERWSZYCH TWORZĄCYCH LICZBĘ NAJBARDZIEJ ZŁOŻONĄ .ZAUWAŻYĆ JEDNAK NALEŻY , IŻ JEJ OSTATNIA CYFRA JEST JEDYNKĄ , BO NAJWIĘKSZA LICZBA ZŁOŻONA DZIELI SIĘ PRZEZ 10 I PLUS JEDEN , TO W JEDNOŚCIACH MAMY 1 . JEŚLI WIĘC JEST ONA ZŁOŻONA , TO JEST ILOCZYNEM LICZBY PIERWSZEJ PRZEZ LICZBĘ PIERWSZĄ LUB ILOCZYNÓW LICZB PIERWSZYCH ALE TAKICH , KTÓRYCH ILOCZYN W JEDNOŚCIACH JEST JEDYNKĄ A STANIE SIĘ TAK WYŁĄCZNIE Z MNOŻENIA LICZB W JEDNOŚCIACH POSIADAJĄCYCH 1 LUB 3 I 7 LUB 9 I TAK TYCH LICZB Z 1 W ILOCZYNIE MOŻE BYĆ DOWOLNIE WIELE LECZ LICZB Z 3 I 7 ORAZ Z 9 WYŁĄCZNIE W PARACH , BO 1X1 = 1 , 3X7 = 21 W JEDNOŚCIACH 1 I 9X9 = 81 PONOWNIE W JEDNOŚCIACH 1 . GDY ZAUWAŻYMY , IŻ EWENTUALNYMI CZYNNIKAMI LICZBY O JEDEN WIĘKSZEJ OD NAJBARDZIEJ ZŁOŻONEJ NIE MOŻE BYĆ ŻADNA LICZBA PIERWSZA LUB ICH DOWOLNY ILOCZYN , TO LICZBY PIERWSZE POTRZEBNE DO SPRAWDZENIA TEJ LICZBY NIEMAL SAME POJAWIAJĄ SIĘ I SPRAWDZENIE MOŻE PRAKTYCZNIE TRWAĆ NIE WIĘCEJ OD 24 GODZIN . JEDNAK TEMPO PRACY JEST WŁAŚCIWE WŁAŚCIWYM JEDNOSTKOM . KOCHANI JEST TO PEWNE , IŻ WIELE Z TYCH LICZB O JEDEN WIĘKSZYCH OD NAJBARDZIEJ ZŁOŻONYCH SĄ LICZBAMI PIERWSZYMI . MYŚLĘ , IŻ SPEŁNIŁEM WYMOGI WSKAZANIA LICZBY PIERWSZEJ . OCZEKUJĘ NA ODPOWIEDŹ . PA,PA.

 • gość 2019-11-07 21:40:27

  ŻARTUJĘ , KOCHANI TO NIE JEST ŚCIEŻKA DO ZARABIANIA PIENIĘDZY . JEŚLI NAWET , TO NIE MÓGŁBYM PRZYJĄĆ TAK ZAROBIONYCH PIENIĘDZY ALE TY MOŻESZ WYKORZYSTAĆ TE WIEDZĘ I STARAĆ SIĘ ODKRYĆ NASTĘPNĄ LICZBĘ PIERWSZĄ O MILIONIE A NAWET MILIARDZIE CYFR , TO PRZECIEŻ NIE TAKIE TRUDNE . PA,PA.

 • gość 2019-11-07 23:14:08

  KOCHANI OBOSTRZENIA ZE STRONY POLICJI NA DROGACH TO ZŁY POMYSŁ . TO TAKIE PRYMITYWNE .LUDZIE UŻYWAJĄ SAMOCHODÓW , BO TAK JEST BARDZIEJ EKONOMICZNIE . TO NIE JEST ZABAWA ANI ROZRYWKA .STAŁE KONTROLOWANIE PARAMETRÓW JAZDY ROZPRASZA CZYNI KIERUJĄCEGO OSOBĄ NIEPEWNĄ , WPROWADZA DODATKOWY STRES . KOCHANI , JEST TYLE RÓŻNYCH METOD WYMUSZAJĄCYCH ZWALNIANIE . RONDO TO PODSTAWOWA METODA REGULUJĄCA WSZELKIE ZACHOWANIA KIERUJĄCEGO POJAZDEM .TEGO , KOCHANI NALEŻY SIĘ TRZYMAĆ . JEŚLI NIE MA RONDA , TO WSZELKIE SKRZYŻOWANIA MUSZĄ WYMUSZAĆ NA BUDOWNICZYCH DRÓG TRÓJPASMOWĄ JEZDNIĘ W JEDNYM KIERUNKU , TAK , BY JEDEN PAS UMOŻLIWIAŁ CIĄGŁĄ JAZDĘ . WSZELKIE POMIARY PRĘDKOŚCI MUSZĄ BYĆ OZNAKOWANE PO WIELOKROĆ ,TAK BY NIE BYŁY ZASKOCZENIEM DLA KIEROWCY , WSZELKA PANIKA KIERUJĄCEGO JEST ZAGROŻENIEM DLA RUCHU POJAZDU I OSÓB W NIM PRZEWOŻONYCH . POLICJA NIE MOŻE BYĆ ZAGROŻENIEM NA DROGACH . NA DROGACH POWINNY ZNAJDOWAĆ SIĘ PATROLE SPRAWDZAJĄCE PŁYNNOŚĆ RUCHU I SUGERUJĄCE BUDOWNICZYM DRÓG EWENTUALNE ZMIANY KONSTRUKCJI PASÓW , DRÓG . POLICJA MA BYĆ POMOCĄ , NIE PRZESZKODĄ .PIĘKNI , OBECNIE ISTNIEJE SYSTEM RADZENIA Z PRZESTĘPCAMI W RUCHU POPRZEZ ŁĄCZNOŚĆ RADIOWĄ I WSPÓLNE DZIAŁANIA POWODUJĄCE ZATRZYMANIE I KONTROLĘ .WSZYSCY INNI UŻYTKOWNICY ZAWSZE MAJĄ WŁASNY CEL I NALEŻY IM UMOŻLIWIĆ TAK ZWANĄ JAZDĘ NA PAMIĘĆ . JEŚLI KAŻDEGO DNIA JADĘ DO PRACY TO WIEM , IŻ W TYM MIEJSCU JADĘ Z OKREŚLONĄ PRĘDKOŚCIĄ I ZAZWYCZAJ WIDZĘ CYFRĘ DZIESIĄTEK L WSKAŹNIKA PRĘDKOŚCI A MOŻE BYĆ TAK , IŻ POLICJANT W ZATOCZCE ZMIERZY PRĘDKOŚĆ DOKŁADNIE DO JEDNEGO KILOMETRA NA GODZINĘ I ZATRZYMA POJAZD I CAŁY DZIEŃ ZMARNOWANY . A WSZYSTKO Z POWODU JAKIEGOŚ TAM JEDNEGO KILOMETRA PRĘDKOŚCI NA GODZINĘ . TAKIEJ FORMY UCISKU KIEROWCÓW NIE MOŻE BYĆ NA DRODZE
  : "VETO " . POLICJA , JEŚLI MA JAKIŚ PROBLEM Z RUCHEM NA DRODZE SAMA MUSI UCZESTNICZYĆ W TYM RUCHU , BY NA WŁASNEJ SKURZE SPRAWDZIĆ O CO CHODZI A NASTĘPNIE REAGOWAĆ . WYOBRAŻACIE SOBIE CO MYŚLI 19-LATKA WRACAJĄCA SAMOCHODEM ZE SZKOŁY , GDY POLICJA ZATRZYMAĆ JĄ ZECHCE NA GRANICY , JEJ GRANICY PANIKI . TO MOŻE BYĆ SKRAJ LASU . PRZYSTANEK OBOK SKRZYŻOWANIA . PRZED PRZEJŚCIEM DLA PIESZYCH . OBOK CMENTARZA . KOCHANI , TYCH SYTUACJI JEST MNÓSTWO KAŻDA OSOBA MA INNE TAKIE GRANICE PANIKI . NIE WOLNO ZA BARDZO INGEROWAĆ W RUCH , SA ZASADY I NALEŻY PORUSZAĆ SIĘ Z DOZĄ PRZYBLIŻEŃ , BO ZBYT DOKŁADNIE ZAWSZE BĘDZIE ZŁE ZBYT WYMAGAJĄCE OD KIEROWCY . PA,PA.

 • gość 2019-11-08 12:00:21

  ZAUWAŻYŁEM , IŻ PRZYWÓDCY WIELU PAŃSTW STROSZĄ PIÓRKA I WYRAŻAJĄ PEŁNĄ GOTOWOŚĆ NA EWENTUALNY ZBROJNY ŚWIATOWY INCYDENT .KOCHANI , CZŁOWIEK PRZYCHODZI NA ŚWIAT Z WŁASNEGO WYBORU I DO WYBRANYCH PRZEZ SIEBIE RODZICÓW ZGODNIE Z TYM JAKIEJ OBRÓBKI WYMAGA JEGO DUSZA BY OSIĄGNĘŁA ZBAWIENIE . CZŁOWIEK NA SADZIE O TYM SOBIE PRZYPOMNI I W TYM KONTEKŚCIE ZDA SPRAWĘ BOGU .DLATEGO PIĘKNI NIE BIERZCIE W SWOJE RĘCE LOSÓW WIELU LUDZI , BO WASZE CIERPIENIA NIE BĘDĄ MIAŁY KOŃCA . ZIEMIA JEST WIELKA ALE MOŻEMY JĄ TROCHĘ SKURCZYĆ PRĘDKOŚCIĄ PRZEMIESZCZANIA A NASTĘPNIE RUSZYĆ W KOSMOS . TO NIE JEST TAKIE TRUDNE ,TYLKO NALEŻY ZAWSZE PRZESTRZEGAĆ PRAWA BOŻEGO JAKO SITA UMOŻLIWIAJĄCEGO NASZEJ DUSZY ZBAWIENIE . PRAWDZIWYM SZCZĘŚCIEM LUB NIESZCZĘŚCIEM KAŻDEJ DUSZY JEST I ZAWSZE BĘDZIE WIDZIEĆ LUB NIE BOGA . ZRÓBMY WIĘC WSZYSTKO BYŚMY MOGLI PO ŚMIERCI GODNIE SPOTKAĆ SIĘ Z BOGIEM , BO ŻYCIE WIECZNE JEST NAJWAŻNIEJSZE . PROPONUJĘ WIĘC DLA "ZABICIA CZASU " TROCHĘ POBAWIĆ SIĘ PRZEMIESZCZAJĄC SIĘ Z MOŻLIWIE NAJWIĘKSZĄ PRĘDKOŚCIĄ W WARUNKACH ZIEMSKICH . DŹWIĘKI SIĘ NAKŁADAJĄ I ICH NATĘŻENIE ROŚNIE PODOBNIE ZE ŚWIATŁEM A JAK JEST Z PRĘDKOŚCIAMI CIĄŁ ? TAKŻE MOGĄ SIĘ NAKŁADAĆ CZYLI SUMOWAĆ .GDYBY NAM SIĘ UDAŁO PIĘKNI , A TO NIE JEST TRUDNE OPASAĆ ZIEMIĘ AUTOSTRADĄ (TORAMI) ORAZ OPASAĆ (NA TYCH TORACH USTAWIĆ ) POCIĄGIEM . NA NIM POSTAWIĆ NASTĘPNY POCIĄG I TAK DALEJ AŻ DO UTRATY ŚRODKÓW . JEŚLI WPRAWIMY W RUCH PIERWSZY POCIĄG Z PRĘDKOŚCIĄ 100 KM/H NASTĘPNIE NA NIM STOJĄCY TAKŻE Z PRĘDKOŚCIĄ 100 KM/H , TO MOI PIĘKNI WZGLĘDEM ZIEMI TEN DRUGI POCIĄG POJEDZIE Z PRĘDKOŚCIĄ 200 KM/H . JEŚLI USTAWIMY TYCH POCIĄGÓW JEDEN NA DRUGIM 10 TO JUŻ TEN DZIESIĄTY POMKNIE Z PRĘDKOŚCIĄ WZGLĘDEM ZIEMI 1000 KM/H . ZAUWAŻCIE JAKIE TO PROSTE MIĘDZY POZIOMAMI BĘDZIE TO ZALEDWIE 100 KM/H ŁATWO POKONAĆ TEN PROBLEM ŁĄCZNIKIEM MIĘDZY SĄSIEDNIMI POZIOMAMI I TAK Z ZIEMI ,NIE ZATRZYMUJĄC POCIĄGU , MOŻNA ŁATWO DOTRZEĆ ŁĄCZNIKAMI DO POCIĄGU O NAJWYŻSZYM POZIOMIE . BY MASA POCIĄGU PRZYZWOICIE SPADŁA , TO NALEŻY MYŚLEĆ O WŁÓKNACH WYTRZYMAŁYCH ALE LEKKICH . OCZYWIŚCIE MOŻNA ZACZĄĆ OD MAŁYCH DŁUGOŚCI POCIĄGÓW ALE TO JEST PRZYSZŁOŚĆ POKONYWANIA ODLEGŁOŚCI W PRZESTRZENI WŁAŚNIE UKŁADAMI TYPU PLANETARNEGO Z POKAŹNĄ MASA WEWNĄTRZ . PIĘKNI TA PROSTA METODA MÓWI , IŻ PRĘDKOŚĆ ŚWIATŁA NIE JEST PRĘDKOŚCIĄ GRANICZNĄ . TAKA METODĄ TEORETYCZNIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ PRĘDKOŚĆ DWUKROTNIE , TRZYKROTNIE , ..., N-KROTNIE WIĘKSZEJ OD PRĘDKOŚCI ŚWIATŁA . PA,PA.

 • gość 2019-11-08 23:14:08

  JESZCZE PRZYKŁAD SPRAWDZANIA CZY LICZBA O 1 WIĘKSZA OD NAJBARDZIEJ ZŁOŻONEJ JEST PIERWSZA . 2X3X5X7=21O . JEST TO LICZBA NAJBARDZIEJ ZŁOŻONA . LICZBA PIERWSZĄ POWINNA BYĆ O JEDEN WIĘKSZA CZYLI 211 . NIE MA CO SPRAWDZAĆ CZY DZIELI SIĘ PRZEZ 2,3,5,7, BO SIĘ NIE DZIELI , GDYŻ WIELOKROTNOŚCI TYCH LICZB OD OSTATNIEJ ICH WIELOKROTNOŚCI , TEJ NAJBARDZIEJ ZŁOŻONEJ ,SĄ WIĘKSZE . SPRAWDZIĆ NALEŻY LICZBY PIERWSZE WIĘKSZE OD 7 O CYFRACH W JEDNOŚCIACH 1,3,7,9. 11 JEST MNIEJSZE OD 211. 11 DO KWADRATU JEST MNIEJSZE A 11 DO SZEŚCIANU WIĘKSZE . 13 X 17 = 221 JEST WIĘKSZA . LICZBA 211 JEST PIERWSZA . NA PODSTAWIE TEGO PRZYKŁADU SPRAWNY PROGRAMISTA ŁATWO USTALI LICZBY PIERWSZE WIĘKSZE OD PIERWSZYCH TWORZĄCYCH NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ ZŁOŻONĄ I JE ZIGNORUJE , JEŚLI W JEDNOŚCIACH NIE BĘDĄ MIAŁY 1,3,7,9. A PRZEZ POZOSTAŁE SPRAWNIE PODZIELI TYLKO RAZ LICZBĘ O JEDEN WIĘKSZĄ OD NAJBARDZIEJ ZŁOŻONEJ . TAK JAK W PRZYKŁADZIE . I JUŻ MAMY LICZBĘ PIERWSZĄ ZLOKALIZOWANĄ I SPRAWDZONĄ . PA,PA.

 • gość 2019-11-10 00:03:31

  MI TAKŻE NIE PODOBA SIĘ TO NOWE KONTROLOWANIE KIERUJĄCYCH POJAZDAMI . PRZESTĘPCÓW JEST BARDZO NIE WIELE A TYMCZASEM KAŻDĄ OSOBĘ BĘDZIE UWAŻAĆ SIĘ ZA POTENCJALNEGO MORDERCĘ , BO PRZECIEŻ OTO TU CHODZI BY ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO POLICJI , TAK ? KOCHANI , TO TAKI ŻART CHYBA , A JEŚLI OSA NA NOSIE SIĄDZIE , TO 500 PLN BĘDZIE KOSZTOWAĆ A NAWET WYRWANIE KIEROWCY ZZA KIEROWNICY I RZUCENIE TWARZĄ NA TWARDY ZIMNY ZLODOWACIAŁY ALBO MOKRY ASFALT ? KIEPSKO TO WIDZĘ . CZY ABY CI NIE POWINNI UDAĆ SIĘ NA OKRESOWĄ KONTROLĘ DO LECZNICY UZALEŻNIEŃ OD WŁADZY , BO CHYBA IM PIEPRZNĘŁA TAK , IŻ" DEKIEL " PODNIOSŁO . SAM NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ . TE ... MAJĄ MNIE CIEBIE ZA "DURNI " ALBO OSADZONYCH : POSTAWA ! RÓWNO ! SZYBCIEJ ! NIE PYSKUJ ! GŁOŚNIEJ GĘBO RUSZAJ ! CZY TE OFERMY WIEDZA CO ROBIĄ ? KONTROLE POJAZDÓW NIE POWINNY POLEGAĆ NA KONTROLOWANIU LECZ OFEROWANIU USŁUG W CELU UZYSKANIA POZYTYWNEJ OCENY , BY LUDZIE NIE BIEGALI OD ... DO . A TERAZ NA DRODZE , A JEŚLI BĘDĄ TO PRZEBIERAŃCY , TO OBEZWŁADNIĄ OCHRONĘ I KIEROWCĘ PRZEWOŻĄCYCH CENNE ŁADUNKI . CI RZĄDZĄCY NIE MAJĄ WYOBRAŹNI . HANDLARZE DZIEĆMI ZATRZYMAJĄ POJAZD W PRZEBRANIU POLICJANTÓW POD POZOREM KONTROLI ODBIORĄ RODZICOM DZIECKO . JEST TO PEWNY SCENARIUSZ . NIE MAM SŁÓW DLA RZĄDZĄCYCH . ONI MUSZA UDAĆ SIĘ NA KONTROLĘ PRZED KOMISJĘ UZALEŻNIEŃ . UZALEŻNIONY NIE CZUJE , IŻ COŚ Z NIM JEST NIE TAK ! PA,PA.

 • gość 2019-11-10 00:22:29

  KOCHANI , JA ,TY JESTEŚMY KOSMOSAMI . OSOBY ŻYJĄCE NA NASZYCH ELEKTRONACH BĘDĄ DOCIEKAĆ POWSTANIA ICH WSZECHŚWIATA , KTÓRYM PRZECIEŻ IM MY JESTEŚMY . POWIEDZĄ, NASZ WSZECHŚWIAT POWSTAŁ PRZED 14 MILIARDAMI OKRĄŻEŃ NASZEJ PLANETY WOKÓŁ NASZEGO SŁOŃCA . TYMCZASEM DLA NAS ICH PLANETA , SŁOŃCE BĘDĄ ELEKTRONEM ORAZ PROTONEM ATOMU .ZAŚ TAMCI ODKRYJĄ CZAS NASZEGO POCZĘCIA CZYLI ICH WSZECHŚWIATA . NO PROSZĘ JAK MY POCZĘLIŚMY SIĘ ? CZY ABY NASI UCZENI NIE MÓWIĄ NAM O POCZĘCIU WSZECHŚWIATA , JAKO NASZYM , DOBRZE NAM ZNANYM , MOŻE TYLKO Z POZORU , POCZĘCIU . PA,PA.

 • gość 2019-11-15 08:09:11

  DZIŚ POSTARAJMY SIĘ "ROZKLINIĆ" TAKIE POJĘCIE: ARYSTOKRACJA . SAMO WYRAŻENIE WYDAJE SIĘ POWSTAĆ OD WYRAZÓW : ARIANIN ,KREOWAĆ . MOŻNA POWIEDZIEĆ : ARYSTOKRACJA , TO OSOBY KREUJĄCE SIĘ NA ARYJCZYKÓW . A JESZCZE BARDZIEJ , TO SĄ OSOBY: ZWYCIĘSCY CZASÓW I DYSCYPLIN , NAWET TYCH NIE NAZWANYCH . ARYSTOKRACJA , MOGĄ TO WIĘC BYĆ TAKŻE A NAWET PRZEDE WSZYSTKIM CI O GENACH WSKAZUJĄCYCH NA ZAISTNIAŁYCH W CZASACH OWYCH ZWYCIĘZCÓW . ARYSTOKRACI WIĘC BĘDĄ TYMI O GENACH NA ZASADZIE ŚWIATŁOWODU PRZEKAZYWANYCH W OKREŚLONEJ GRUPIE PRZEZ WIEKI . PA,PA.

 • gość 2019-11-15 08:43:30

  POZWÓLCIE LOSOWO NA DZIŚ PRZEDSTAWIĆ NAM FRAGMENT PISMA ŚWIĘTEGO I INTERPRETOWAĆ , KONTEMPLOWAĆ W DNIU : " JEREMIASZ U KRESU SIŁ " , " BŁAGALNA SKARGA PROROKA " , " POUCZENIE BOŻE . WZNOWIENIE POWOŁANIA " - KSIĘGA JEREMIASZA 15,10-21. MOŻNA POWIEDZIEĆ , NIC WIELKIEGO OT SŁOWA ROZŻALONEGO CZŁOWIEKA . JEDNAK BOŻY PLAN DOSTRZEGŁ NIEPRAWOŚĆ , CZYLI ZAGROŻENIE , IŻ BUDOWLA NIE PRZETRWA BO NIEDOSKONAŁY MATERIAŁ STOSUJĄ . NA NIC WIĘC ZDA SIĘ CAŁY ICH WYSIŁEK , BO W BOŻYM PLANIE NIE MA MIEJSCA NA TAKĄ SŁABOŚĆ . BÓG WIĘC MÓWI CO NALEŻY : "TWOJE BOGACTWA I SKARBY WYDAM NA ŁUP " . BÓG MÓWI , IŻ TAKIE DZIAŁANIA NIE ZAKOŃCZĄ SIĘ NAGRODĄ LECZ NIESŁAWĄ , BO WZBUDZIŁY OGIEŃ GNIEWU BOŻEGO . NA TO PROROK PODAJE BOGU SŁOWA TRUDU I ZNOJU , KTÓRY ZNOSIŁ DLA DZIEŁA BOŻEGO ALE BÓG ODPOWIADA JASNO I PROSTO :" JEŚLI SIĘ NAWRÓCISZ , POZWOLĘ CO WRÓCIĆ , STAĆ BĘDZIESZ PRZED MOIM OBLICZEM ." PONOWNIE AŻ TRYSKA BOŻA WOLA STAŁA NIEZMIENNA DLA WARTOŚCI BUDULCA . JEŚLI JEST MARNY , ZOSTANIE ODRZUCONY . MATERIAŁ MA BYĆ DOSKONAŁY . PA,PA.

 • gość 2019-11-15 14:57:15

  CHA , CHA , CHA , ... , PRZYPOMINAM OSTATNIE DWULETNIE RZĄDY PIS PRZERWANE ZWYCIĘSTWEM PO . TAM ZDAJE SIĘ BYŁ OGROMNY PROBLEM Z LAWINOWO NARASTAJĄCYMI NALEŻNOŚCIAMI ZE STRONY POLSKI ZAKŁADOWI SPRZEDANEMU PZW . KWOTY , JAK NA 2005 ROK BYŁY SZOKUJĄCO DUŻE BO WYNOSIŁY OK 35 MLD DOLARÓW . ZAUWAŻCIE , DZIŚ SYTUACJA POWTARZA SIĘ PISZ U WŁADZY A KWOTY Z TYTUŁU NALEŻNOŚCI USTAWY 447 WYNOSZĄ OK 350 MLD DOLARÓW . NASTĄPIŁO DZIESIĘCIOKROTNE PRZEBICIE CHYBA TYLKO DLATEGO , IZ NASZA ZAMOŻNOŚĆ WZROSŁA .CHA, OBALMY RZĄD , TO RYCHLEJ NOWY TĘ KWOTĘ WYPŁACI . PO CO O BLE GROSZE KOPIE KRUSZYĆ . PA,PA.

 • gość 2019-11-15 15:26:21

  JEDNAK ,ŻARTY ŻARTAMI ALE SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA . Z ŻYDEM NIE WYGRASZ . TO JEST WIĘCEJ NIŻ 100% PEWNOŚĆ . TY I JA NIGDY NIE DOWIEMY SIĘ Z JAKIEJ NACJI ŻYDEM MAMY DO CZYNIENIA . ONI JAKO NARÓD NASZEGO BOGA NIE ZNAJĄ I ZASTANAWIAJĄ SIĘ : KTO TO TAKI JEZUS CHRYSTUS ? NASZ BÓG , KTÓRY OTWARŁ BRAMY NIEBA A ONI BOGA SYNA NIE ZNAJĄ . MOŻNA WIĘC MIEĆ ZAUFANIE DO TAKICH LUDZI ? Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE ! DLATEGO , JEŚLI ONI PODEJMUJĄ JAKIŚ TEMAT , TO GDZIE SKRYJESZ SIĘ I TO NIEBAWEM ?
  OSOBIŚCIE PROPONUJĘ : ZAPŁAĆCIE ILE ŻĄDAJĄ ALE Z POWODU TEGO , IŻ ONI NASZE RZĄDY SPRAWUJĄ ZAŻĄDAJCIE JESZCZE PO 1 000 PLN NA GŁOWĘ DZIECKA I RENCISTY , I EMERYTA . TO JEST BARDZO POWAŻNE , CO POWIEDZIAŁEM . LUBIA WŁADZĘ I SWOIŚCIE POJĘTE BEZPIECZEŃSTWO ? OK I NAM TO PASUJE . PA,PA.

 • gość 2019-11-16 09:03:15

  STWORZENIA MY BOŻE , DZIŚ ROZWAŻMY SENSOWNOŚĆ W NOMENKLATURZE WIELKICH LICZB .
  TA MOJA PROPOZYCJA , DOBRZE BY BYŁO , GDYBY TRAFIŁA DO MIĘDZYNARODOWYCH JEDNOSTEK ZAPISU LICZB . ZAUWAŻCIE , PIĘKNI , OBECNIE JEST : MILION , MILIARD , BILION (OD BI , SYSTEM BINARNY , O PODSTAWIE LICZBY DWA , DWÓJKOWY , DRUGI W KOLEJNOŚCI . TO BI POJAWIA SIĘ ZAUWAŻCIE , JAKO DRUGIE ALE PO MI - ROZUMIEMY , TAK ?) , BILIARD , TRYLION(TU TAKŻE TRY - TRZECI W KOLEJNOŚCI OD MI , TAK? ) , TRYLIARD , KWADRYLION , KWADRYLIARD , KWINTYLION , KWINTYLIARD, SEKSTYLION , SEKSTYLIARD, SEPTYLION , SEPTYLIARD, OKTYLION , OKTYLIARD, NONTYLION , NONTYLIARD , DECYLION , DECYLIARD (ZAUWAŻCIE , PIĘKNI , IŻ DLA 10 W KOLEJNOŚCI LICZB POJAWIA SIĘ AŻ 20 TRÓJRZĘDÓW . KONTYNUUJMY MIDECYMILION (JEDENASTY OD MILIONA ALE WSKAZUJĄCY 21 TRÓJRZĄD OD MILIONÓW), MIDECYMILIARD, MIDECYBILION,MIDECYBILIARD,MIDECYTRYLION,MIDECYTRYLIARD,MIDECYKWADRYLION,MIDECYKWADRYLIARD,MIDECYKWINTYLION,MIDECYKWINCYLIARD,MIDECYSEKSTYLION,MIDECYSEKSTYLIARD,MIDECYSEPTYLION,MIDECYSEPTYLIARD,MIDECYOKTYLION,MIDECYOKTYLIARD,MIDECYNONTYLION,MIDECYNONTYLIARD,BIDECYLION,BIDECYLIARD (TU PONOWNIE ZAUWAŻYMY 20 TRÓJRZĘDÓW .JEŚLI WIĘC TERAZ POLICZYMY CO 20 TRÓJRZĘDÓW , TO DOJDZIEMY DO :) DECYLION , BICYLION,TRYCYLION,KWACYLION,KWICYLION,SEKSCYLION,SEPTCYLION,OKTCYLION,NONCYLION I DECYLION (KTÓRY WIĘC JEST TO TRÓJRZĄD ? PIĘKNI , DECYLION JEST TO NIEWYOBRAŻALNIE WIELKA LICZBA , BO JEST TO 199 TRÓJRZĄD W KOLEJNOŚCI OD RZĘDU MILIONÓW) . NA TYM MOŻNA BY NAZEWNICTWO LICZB POPRZESTAĆ ALE GDYBY ZASZŁA TEGO KONIECZNOŚĆ TO PO CENTYLIONIE OTRZYMAMY BICENTYLION ,... . W TEN SPOSÓB DLA NAZEWNICTWA NIE ZNAJDZIEMY KRESU . PA,PA.

 • gość 2019-11-16 09:08:19

  NO I JAK MAM Z WAMI KOMUNIKOWAĆ SIĘ , JEŚLI JAKAŚ MOC MNIE KONTROLUJĄCA ZABURZA ZAPISY I CZYNI JE NIECZYTELNYMI . PRZYKRO MI , TAKIE ŻYCIE .PA,PA.

 • gość 2019-11-16 16:17:13

  KOCHANI , NON STOP I BEZ PRZERWY W TVP INFO UPRAWIANY JEST HEJT . OBECNIE TO JEST MARSZAŁEK G...I . TEGO TYPU ZACHOWANIA OBCE SĄ CHRZEŚCIJANOM . JEDNAK TELEWIZJA JEST POLSKA CZYLI W 95% CHRZEŚCIJAŃSKA . POMAWIANIE, OSKARŻANIE , TO WSZYSTKO MA CHARAKTER PUBLICZNY . CENNYM STAJE SIĘ COŚ TAKIEGO JAK "SZYCIE KOMUŚ KOSZULI" , TAK NA WSZELKI WYPADEK A KIEDYŚ SIĘ DO CZEGOŚ PRZYDA . SĄ TO ZACHOWANIA I DZIAŁANIA OBRZYDLIWE I NIEGODNE CZŁOWIEKA . WIELU UWAŻA , IŻ WŁADZĘ NAD NAMI SPRAWUJĄ NIE LUDZIE . TAK PRZYŁĄCZAM SIĘ DO NICH , BO TEGO TYPU INWEKTYWY SĄ ZWYKŁYM PLOTKARSTWEM I Z GODNOŚCIĄ I HONOREM NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO OT CHŁOPCY I DZIEWCZYNY ULICY SPRAWUJĄ WŁADZĘ . POWODZENIA ! PA,PA.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam działki na trasie

Działki w Leźnie. Budowlane Inwestycyjne Itd


Wynajem Usługi podnośnikiem

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


parapety

wykonujemy i sprzedajemy na każdy wymiar parapety wszystkie rodzaje wew i zew różne grubości duża gama kolorów do wyboru krótkie terminy najlepsze..


Wykonam prace remontowe

Witam wykonam prace Remontowe mieszkań docieplenia poddaszy, wykończenia wnętrza szpachlowanie, malowanie układanie paneli. Zachęcam do kontaktu


PRACOWNIK PRODUKCJI

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej oraz pomocników operatorów...


PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej. Oferujemy przeszkolenie z..


Usługi podnośnikiem koszowym

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Zatrudnie do pracy

Firma budowlana  zatrudni do pracy  pracowników budowlanych w szczególnosci murarzy. Oferujemy bezstresową pracę w naprawdę miłej atmosferze...


Sprzedam działkę

Sprzedam ogrodzoną działkę w miejscowości Tuchlino o powierzchni 811 m2 . Działka ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Tuchlino-Kujaty.


Parapety

Witam, Oferuje wysokiej jakosci parapety z konglomeratu pod indywidualny wymiar o grubosci 2cm i 3 cm. 20 kolorów,rodzajów do wyboru . Po za tym..


Mieszkanie w domu dwurodzinnym

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w domu dwurodzinnym ok. 95m kw. Do mieszkania przynależy garaż. Działka znajduje się w cichej i przepieknej..


Tynki cementowo-wapienne .

Oferuję tynki cementowo -wapienne. Wewnetrzne -wolne terminy.


Zatrudnię mechanika

Zatrudnię mechanika lub elektromechanika - Żukowo. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i..


Mam do wynajęcia dwuosobowy

Mam do wynajęcia ładny pokój w Kartuzach, osiedle Derdowskiego. Dostępny od zaraz. Pokój umeblowany. Znajduje się w mieszkaniu M-4 w bloku na..


Pomocnik do pracy przy dachach

Witam,poszukuje pomocnika do pracy przy dachach, Wymagania,tylko chęci do pracy Praca 5 dni w tygodniu po 9godz. Płaca co tydzień . Przodkowo


Skup Aut Gotówka od ręki

Skup Aut dobre do remontu Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat..


Jodła klaukaska/Świerk

Witam w sprzedaży oferujemy Państwu -Jodłę kaukaską w 3 gatunkach i przeróżnych wysokościach -150-180-cm -180-220-cm -220-250-cm W naszej ofercie..


Kartuzy 2-pokojowe

Dwa pokoje częściowo umeblowane, kuchnia umeblowana i wyposażona w AGD, łazienka oraz przedpokój. Cena najmu 800zł + czynsz +media. Kaucja zwrotna..


Łóżko dzięcięce-dziewczęce

Sprzedam łóżko dziewczęce-dziecięce o wymiarach 80x200 z wsuwaną szufladą. Stan bdb


Poszukiwany kucharz i pomoc

Poszukujemy kucharza oraz pomocy kuchennej w barze 100g, otwierającym się w Leźnie. Kuchnia głównie Polska


kosztorysant robót

Poszukujemy kosztorysanta branży energetycznej. Doświadczenie mile widziane. Wymagane wykształcenie min. średnie elektryczne, energetyczne,..


Zatrudnię pracownika do usług

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego. Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Stałe zlecenia na bieżąco. Proponujemy..


Oferuję kompleksowe usługi

Witam. Mam wieloletnie doświadczenie w usługach dekarskich wykonuje rzetelnie i profesjonalnie wszelkie prace związane z dachem. Oferuję: montaż,..


KAFELKOWANIE-REMONTY

Witam wykonam prace remontowe w zakresie: -kafelkowanie(łazienki, salony, kotłownie itp) -klejenie cegły -szpachlowanie malowanie -zabudowy..


Toyota yaris 2010 przebieg

Sprzedam toyotę yaris rok produkcji 2010, poj 1.0, kolor czerwony, klimatyzacja, esz, el, pp, cz, abs, wk,. Na przejazd 100 km toyota potrzebuje ok..


Przyjmę pomocnika do usług

Przyjmę pomocnika do usług ogólnobudowlanych , wszystkie informacje udzielę telefonicznie


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Skup Aut Złomowanie-Kasacja

Skup Aut Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena i dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat i przeglądu..


Toyota Avensis II 2005 2,0

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


DZIERŻĄŻNO - WYNAJMĘ CAŁY DOM

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Skup Aut Mercedes

Skup Aut :Mercedesów 124,190,sprinter,kaczor i inne . Kupimy każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2019 roku każdy model i stan Avensis,Corolla..


Pracownik Produkcji

Zatrudnię pracownika do produkcji kontenerów mieszkalnych, biurowych. Kontakt 602636880.


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym w Kartuzach. Tel. 507392185


Dom w krainie trzech jezior

Na sprzedaż dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 1084 m w kształcie prostokąta, ogrodzona, zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami, podjazd..


Kancelaria Komornicza nr I w

Kancelaria Komornicza nr I Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać..


Mercedes A-klasa 2002 rok

Witam! Mam do zaoferowania Mercedesa A klase W168 z półautomatyczną skrzynią biegów. Samochód w dobrym stanie mimo swojego wieku (delikatne rdzawki..


Zatrudnię murarza cieślę

Zatrudnię murarza cieślę. Praca przy stanach surowych stała na umowę, głównie w okolicach Gdańska. Sierakowice- Kamienica Szlachecka- Kartuzy,..


Zatrudnię Malarza -Szpachlarz

Zatrudnię malarza -szpachlarza z prawem jazdy kat B . Praca w zespole do czterech osób .Wypłacamy wszystkie świadczenia chorobowe i urlopy . Stawka..


Poszukuje kobietę na sex

Zapraszam kobietę o każdym kształcie ciałka na SEX


Skup Aut za GotÓwkę

Kupimy każdy samochód osobowy i dostawczy rocznik 1960-2019 . - gwarantujemy szybki dojazd miłą i fachową obsługę , płacimy gotówką - zapłacimy..


Zaginął pies Jag Terier Rąb

Witam wczoraj koło godziny 13.00 zaginął mi pies w miescowosci Trzy rzeki -Rąb kreci sie gdzies po wioskach... jesli ktos go widział to bsrdzo..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę Kartuzy praca dwu zmianowa, najlepiej na Swojej działalności. Osoby zainteresowane proszę o telefon 794622751.


Rolety,plisy,żaluzje,moskitier

Witam, Posiadam w ofercie wszystkie rynkowe rodzaje rolet ,żaluzji alu,drewnianych,pionowych,oraz żaluzji plisowanych,a tak,ze moskitiery .Bogaty..


Pomoc kuchenna

PRACA KUCHENNA


Elektryk Turbin Wiatrowych

Robur Baltic Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej. W całej Europie oddaliśmy do użytku..


WYNAJMĘ DOM W DZIERŻĄŻNIE (3

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


WYNAJME DOM

Wynajmę dom w Kiełpinie, 4 pokoje, kuchnia łazienka + garaż z dużym ogrodem


SKUP AUT MERCEDES

Skup Aut : Kupimy MERCEDES,190,124,KACZKA,SPRINTER,KIA,PRERIO,HYUNDAI,H 100,HILUX , każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2014 roku każdy model i..


Tapety/Fototapety/Dekoracje

Oferuje profesjonalne usługi w zakresie tapet i fototapet oraz różnego rodzaju dekoracji wnętrz. Więcej informacji pod numerem telefonu 791688616..


Poszukuje pracy

Poszukuję pracy jako kierowca kat b, operator koparko ładowarki, stróż, magazynier lub podobnej. Mam 40lat Sierakowice i ok


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kartuzy.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"