:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
Wieści z samorządów, Komisja planu Klasztornego Małego mieszkańców burmistrz - zdjęcie, fotografia
 • fot. AL
 • fot. AL
 • fot. AL
 • fot. AL
Kartuzy.info 22/09/2019 12:11
Ania Lehmann

Radni nie zgodzili się na wprowadzenie do porządku obrad uchwały dotyczącej przyjęcia planu zagospodarowania przestrzennego jeziora Klasztornego Małego. Ich zdaniem, sprawa jest kontrowersyjna i wymaga przeanalizowania oraz dyskusji z mieszkańcami. W tym celu na poniedziałek zaplanowano specjalne posiedzenie komisji gospodarczej, na które zapraszają mieszkańców. Burmistrz zapowiedział, że jeśli spotkanie będzie otwarte dla społeczności, nie weźmie w nim udziału.

Wtorkowa nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Kartuzach nie obyła się bez burzliwej i ostrej wymiany zdań pomiędzy burmistrzem i radnymi opozycji. Tym razem poszło o brak zgody szefa rady na wprowadzenie do porządku obrad uchwały w sprawie przyjęcia planu zagospodarowania przestrzennego Kartuz dla fragmentu jeziora Klasztornego Małego.

- Nie wprowadziłem tej uchwały do porządku obrad w związku z tym, że na 23 września zaplanowane jest posiedzenie komisji w tej sprawie. A jest ona kontrowersyjna. Dotyczy mieszkańców naszej gminy. Musimy się wsłuchać w ich głos. Dodam tylko, że 10 września został złożony wniosek o zwołanie komisji w tej sprawie - wyjaśniał Mariusz Treder, przewodniczący Rady Miejskiej w Kartuzach.

- Jeśli uważacie państwo, że chcecie ten temat omówić, to jestem do dyspozycji, ale z komisją, a nie rozszerzoną o mieszkańców. Jeżeli będziecie chcieli państwo rozmawiać z mieszkańcami to po spotkaniu komisji i z radą. Chce państwu przedstawić uchwałę i podstawę prawną, a potem zdecydujecie państwo, czy chcecie się spotkać z mieszkańcami. Moja obecność będzie w momencie, kiedy spotkacie się z nami jako komisja - mówił z kolei burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

- Rozumiem, że na komisję gospodarczą, którą zwołuje jej przewodniczący Ryszard Duszyński w tej sprawie, nie przyjdzie pan, jeśli przyjdą mieszkańcy. Tak mam to rozumieć? - dopytywał Mariusz Treder.

- Chcę rozmawiać z komisją, a nie, załóżmy, sto osobami. To niczego nie rozwiąże. Dlatego chcę, aby komisja gospodarcza i rewizyjna spotkała się z nami i zapoznała się z propozycją projektu uchwały. I mając tą wiedzę, wychodzili państwo radni potem do społeczeństwa. W innym przypadku dojdzie do przepychanki, a państwo nie będziecie wiedzieli wielu rzeczy - odpowiadał burmistrz Gołuński.

- Skoro mieszkańcy złożyli do nas, radnych, petycję w tej sprawie, to wsłuchajmy się w ich głos. Nie może być tak, że plan, który otrzymaliśmy dzisiaj, a liczący 39 stron, mamy przyjąć, nie zapoznając się z nim. Nikt nie jest bowiem w stanie zapoznać się z nim w ciągu 10 minut. Podchodźmy do takich spraw rozsądnie, przeanalizujemy "za" i przeciw, zaprośmy mieszkańców, skoro są zainteresowani tematem. Jesteśmy dla mieszkańców, a nie mieszkańcy dla nas, panie burmistrzu - ripostował szef kartuskich radnych.

- Ta uchwała miała być dzisiaj procedowana. A kto z nas miał okazję się z nią zapoznać? To jest chyba żart. A teraz pan mówi, że mamy się zapoznać z uchwałą na spotkaniu, ale nie ma być na nim mieszkańców. Panie burmistrzu, to jest tak poważna sprawa, że ograniczanie swobody wypowiedzi mieszkańcom, jest niezrozumiałe, wręcz udział mieszkańców w tej sprawie jest wskazany - wtórował mu radny Andrzej Pryczkowski.

- Panie burmistrzu, ja pragnę przypomnieć panu, pana hasła wyborcze, ludzie przede wszystkim. Nie rozumiem, dlaczego ma pan coś przeciwko temu, aby to co chce pan przekazać nam, przekazał też bezpośrednio mieszkańcom. Nie rozumiem tego - dodawała radna Klaudia Kałużna.

- Pani rzeczywiście wiele rzeczy nie rozumie - odparł burmistrz.

Jak dodawał, gmina przeprowadziła całą procedurę zgodnie z przepisami.

- Materiał był przygotowany. Pan przewodniczący nie chciał wprowadzić tej uchwały na sesję, więc w związku z tym wprowadzam ją dziś. Jestem otwarty na wszelkie spotkania, ale też obowiązują mnie przepisy prawa, które muszę respektować i zgodnie z nimi postępować. Chciałbym, aby przyszli państwo na spotkanie z mieszkańcami przygotowani. Taka jest wasza rola, abyście posiadali wiedzę. Stąd proszę o rozwagę. Mówimy o ważnych planach, dlatego proszę, abyście mieli państwa możliwość zapoznać się z planami, a potem spotkajmy się z mieszkańcami - wyjaśniał burmistrz Mieczysław Gołuński.

- Dopóki ja będę przewodniczącym, to nie będę wprowadzał tak kontrowersyjnych uchwał do porządku obrad w ostatniej chwili. W sprawach pilnych, owszem, ale nie w tak ważnych i tak kontrowersyjnych sprawach. Akurat ten plan jest to przyszłość Kartuz na dekady. Dlatego wymaga on dyskusji i przede wszystkim dokładnego przeanalizowania - podkreślał Mariusz Treder.

Do dyskusji dołączył wiceburmistrz Kartuz, który przypomniał, że plan przygotowywany jest już od 2015 roku.

- Zarówno radni poprzedniej, jak i tej kadencji wiedzieli o tej uchwale. Uchwała przeszła całą ścieżkę legislacyjną. Jest to więc kwestia zainteresowania przez państwa tematem lub nie. Uchwała powstała na podstawie przyjętego studium, więc mówienie o tym, że ktoś nie zna materiałów w tym zakresie, to tylko i wyłącznie na własne życzenie - podnosił wiceburmistrz Wojciech Jaworowski.

- To jest strzał w kolano dla osób, które mówią, że nie znają tematu. Pan Wojtek uderzył w samo sedno sprawy. A jeżeli chodzi o wprowadzanie uchwał na sesję w ostatniej chwili, to wprowadzaliście już uchwały pisane "na kolanie" w czasie przerwy. Proszę więc nie robić politycznego show, bo nikt nie jest w stanie na spotkaniu z setką mieszkańców wysnuć jakiś logicznych wniosków - dodawał radny Arkadiusz Socha.

- Jestem nowa, dlatego mam prawo do tego, aby wszystkiego nie wiedzieć, ale nie widzę przeszkód, aby się dowiedzieć. Spotkajmy się z panem burmistrzem, by poznać szczegóły, a potem z mieszkańcami, bo to im się należy - zaproponowała z kolei radna Ewa Klein-Dyjeta.

Ostatecznie większością głosów nie wprowadzono projektu uchwały pod obrady rady. Komisja gospodarcza w tej sprawie zaplanowana jest na poniedziałek, 23 września na godzinę 16. Radni zapraszają do udziału w komisji zainteresowanych mieszkańców.

AL

Reklama

Komisja ws. planu jez. Klasztornego Małego bez mieszkańców? Tak chce burmistrz komentarze opinie

 • Mieszkaniec nie trędowaty - niezalogowany 2019-09-25 09:11:43

  Jeżeli kolejny raz ten, który ślubował: "Obejmując urząd burmistrza gminy (miasta), uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę TYLKO dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy (miasta)" nie zjawi się ostentacyjnie na ważnej dla mieszkańców sesji, należy go zwołać referendum i Go odwołać.

 • Mieszkaniec nie trędowaty - niezalogowany 2019-09-25 09:06:01

  Bezczelny typ. Sam się zgłosił na burmistrza, dostał zaufanie nawet od osób, które go miały w poważaniu, dla dobra Kartuz. Jednak to był błąd. Ten typ nigdy nie rozumiał, że służy mieszkańcom, nie włada nimi. Tylko L4 może zwolnic urzędnika z ostentacyjnego lenistwa, zaniechania swoich obowiązków. Kto orędował za samorządem małych ojczyzn: "Najważniejszym organem społecznego nadzoru dla samorządów w kwestiach lokalnych są mieszkańcy...

 • Magda - niezalogowany 2019-09-24 14:11:49

  Po raz kolejny Golunski pokazuje gdzie ma mieszkancow. Ciekawe kto ma na tym zrobic biznes, napewno nie mieszkancy.

 • Czrnopis - niezalogowany 2019-09-23 21:56:22

  Burmistrz nie chce spotykać się z ludźmi??? Dlaczego?? Panie burmistrzu cóż ci ludzie płacący podatki, tobie zrobili?? Pan jest Panem a sługą jest sługą? Ale to przecież oni cię wybrali?! Jestem porażony sposobem sprawowania władzy w kartuzach, demokracja tu nie działa?

 • Władza dla wladzy.. Mietczysła - niezalogowany 2019-09-23 21:51:17

  Jaki jest powód braku reprezentacji mieszkańców w komisji?? Czy władza już całkiem odleciała?? Dlaczego glosujecie ciągle na tych samych ludzi?? Przecież od dawna wiecie czego się po nich spodziewać.

 • info - niezalogowany 2019-09-23 21:39:43

  sprawa z ulicą Gdańską, też wyszła przez przypadek. Gmina wszystko miała załatwione a nikt z mieszkańców nic nie widział, niestety jedna zmiana spowodowała wznowie procedury i tu już ktoś nie dopilnował i nie wyciszył tematu.

  Co jest dość ważne, dokument informujący mieszkańców o spotkaniu, gmina wygenerowała dzień przed spotkaniem!!

 • Niezadowolony Mieszkaniec - niezalogowany 2019-09-23 11:41:17

  HA HA HA
  Wróciły, a właściwie w tym mieście nie minęły czasy PRL, bo władza chce decydować za mieszkańców, tylko ta obecna władza uważa, że mieszkańcy nie maja prawa głosu, nie mogć decydować o kształcie swojego otoczenia! Na taczce bym wyjechał z taka władzą. Zresztą do niedawna sądziłem, że w urzędzie pracują ludzie kompetentni, mający za zadanie pomagać mieszkańcom. A z czym się spotkałem z poważna niekompetencją, właściwie to wprowadzaniem w błąd, pójde jeszcze raz i jeśli otrzymam taką sama odpowiedź (nagram rozmowę), będzie to oznaczać tylko jedno, ja i pewnie wielu podobnym osobom podano nieprawdziwe informacje. Po prostu oszukano nas mieszkańców.

 • mul - niezalogowany 2019-09-23 10:39:28

  sprawa oczyszczania jezior juz smierdzi zanim sie rozpoczela Golunski sie czegos boi Mysle ze tu chodzi o wykonawce i profity z tego

 • kanaliza - niezalogowany 2019-09-23 09:42:48

  Która to firma chce budować nad Jeziorem? Czy nie przewijają się te same nazwiska?

 • kalia - niezalogowany 2019-09-23 07:35:24

  a tak palił świeczki pod sądem,tak "bronił" demokracji ,buhahahaha
  a teraz głos ludzi ma w tłustym zadku

 • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-09-22 20:12:22

  Burmistrz chce przedstawić "uchwałę i podstawę prawną" ...podstawy prawne w tym urzędzie wymagają wnikliwej analizy.

 • Jan - niezalogowany 2019-09-22 19:08:06

  ot i cały ormowiec

 • OSP - niezalogowany 2019-09-22 17:21:51

  Strzał w kolano...Panie Arkadiuszu co Pan robi dla mieszkańców Łapalic? Myślę, że dla nas Pan jest strzałem w kolano.

 • Dorota M - niezalogowany 2019-09-22 17:18:56

  Drodzy mieszkańcy, Szanowny Burmistrz Gminy Kartuzy rok temu prosił o wasze głosy. Dzisiaj Waszych głosów nie chce słyszeć. Minął zaledwie rok.

 • Zenek - niezalogowany 2019-09-22 14:52:42

  nie dajcie się mieszkańcy , w posiedzeniu komisji każdy może uczestniczyc i zapewniam Was ,że radni "śpiewają innym głosem" a obecnośc burmistrza no cóż słoma z butów wychodzi

 • OBSERWtor 5 - niezalogowany 2019-09-22 13:16:13

  Macie swojego radnego dlaczego nic nie robi waszej sprawie.

 • OBSERWATOR 5 - niezalogowany 2019-09-22 13:12:46

  DRODZY WYBORCY Z NOWEGO OSIEDLA DALEJ GŁOSUJCIE NA BURAKA, A DOWIECIE SIĘ JAKI MA KOLOR.

 • Ola - niezalogowany 2019-09-22 13:02:51

  Czyli jak zwykle radny Socha ekspert w dziedzinie legislacji i przepisów prawa zajął stanowisko. Władza, która odrzuca ludzi, zamyka przed nimi drzwi czy nadal może nią być? Jakie to są czasy?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwisant sieci internetowej

Praca na 1/2 etatu na terenie Banina przy obsłudze oraz serwisowaniu sieci internetowej .Nie normowany czas pracy . Wymagane prawo jazdy kat B oraz..


RUSZTOWANIA ALUMINIOWE JEZDNE

Zapraszamy do zakupu rusztowań jezdnych znanej i renomowanej firmy Krause. W zależności od Państwa zapotrzebowania pomożemy dobrać odpowiednie..


Kancelaria Komornicza nr I w

Kancelaria Komornicza Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać wyłącznie..


Zatrudnie do pracy

Firma budowlana  zatrudni do pracy  pracowników budowlanych w szczególnosci murarzy. Oferujemy bezstresową pracę w naprawdę miłej atmosferze...


300 dla młodej szczupłej

Spotkam się z młodą szczupłą na spędzenie miłych chwil u mnie lub w aucie . Zapewniam miłą atmosferę , pełną dyskrecję i tak samo jej oczekuję...


Poszukuje kobietę na sex

Zapraszam kobietę o każdym kształcie ciałka na SEX


Zatrudnimy Panie Na Produkcję

Poszukujemy Pań do pracy na produkcji, oferujemy stałą pracę na umowę, darmowe przeszkolenie do pracy oraz darmowy dojazd z okolicy Klukowej Huty,..


kosztorysant robót

Poszukujemy kosztorysanta branży energetycznej. Doświadczenie mile widziane. Wymagane wykształcenie min. średnie elektryczne, energetyczne,..


VW Tuareg 2005 rok poj.2,5

Volkswagen Touareg R5, silnik 2,5. Samochód w stanie technicznym i wizualnym bdb, zawieszenie w stanie bdb, bez jakichkolwiek luzów, stuków...


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Jodła klaukaska/Świerk

Witam w sprzedaży oferujemy Państwu -Jodłę kaukaską w 3 gatunkach i przeróżnych wysokościach -150-180-cm -180-220-cm -220-250-cm W naszej ofercie..


Zatrudnimy pracownika do prac

Dzień dobry, Nasza Firma poszukuje pracowników (fachowców lub pomocników) do pracy przy wykończeniu wnętrz. Wyjazdy z Kartuz. Wypłaty tygodniowe -..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym w Kartuzach. Tel. 507392185


Toyota yaris 2010 przebieg

Sprzedam toyotę yaris rok produkcji 2010, poj 1.0, kolor czerwony, klimatyzacja, esz, el, pp, cz, abs, wk,. Na przejazd 100 km toyota potrzebuje ok..


Dom w krainie trzech jezior

Na sprzedaż dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 1084 m w kształcie prostokąta, ogrodzona, zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami, podjazd..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Skup Aut Złomowanie-Kasacja

Skup Aut Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena i dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat i przeglądu..


Volvo XC 60 Czarny Silnik 2.4

Wyposażenie ABS Elektryczne szyby przednie Poduszka powietrzna kierowcy Wspomaganie kierownicy ASR (kontrola trakcji) Czujniki parkowania przednie..


Lodówka Side By Side

Sprzedam lodówkę jak nową , używana przez nie całe dwa lata. Na gwarancji do 09.12.2019 roku. Posiadam dowód zakupu. Przez zmianę kuchni jestem..


KAFELKOWANIE-REMONTY

Witam wykonam prace remontowe w zakresie: -kafelkowanie(łazienki, salony, kotłownie itp) -klejenie cegły -szpachlowanie malowanie -zabudowy..


Zatrudnię mechanika

Zatrudnię mechanika lub elektromechanika - Żukowo. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i..


Pomoc kuchenna

PRACA KUCHENNA


Toyota Avensis II 2005 2,0

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


FIRMA BUDOWLANA ZATRUDNI

FIRMA BUDOWLANA ZATRUDNI MURARZY-CIEŚLI STAWKA GODZ 19ZŁ+PREMIA


Rolety,plisy,żaluzje,moskitier

Witam, Posiadam w ofercie wszystkie rynkowe rodzaje rolet ,żaluzji alu,drewnianych,pionowych,oraz żaluzji plisowanych,a tak,ze moskitiery .Bogaty..


Mercedes A-klasa 2002 rok

Witam! Mam do zaoferowania Mercedesa A klase W168 z półautomatyczną skrzynią biegów. Samochód w dobrym stanie mimo swojego wieku (delikatne rdzawki..


Parapety

Witam, Oferuje wysokiej jakosci parapety z konglomeratu pod indywidualny wymiar o grubosci 2cm i 3 cm. 20 kolorów,rodzajów do wyboru . Po za tym..


Zatrudnię pracownika do usług

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego. Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Stałe zlecenia na bieżąco. Proponujemy..


Kancelaria Komornicza nr I w

Kancelaria Komornicza nr I Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać..


Elektryk Turbin Wiatrowych

Robur Baltic Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej. W całej Europie oddaliśmy do użytku..


SKUP AUT MERCEDES

Skup Aut : Kupimy MERCEDES,190,124,KACZKA,SPRINTER,KIA,PRERIO,HYUNDAI,H 100,HILUX , każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2014 roku każdy model i..


Usługi podnośnikiem koszowym

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Skup Aut Żukowo tel.505964223

Skupujemy samochody • W pełni sprawne • Uszkodzone • Powypadkowe • Bez OC czy ważnych badan technicznych Złomowanie: • Zaświadczenie o kasacji •..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę Kartuzy praca dwu zmianowa, najlepiej na Swojej działalności. Osoby zainteresowane proszę o telefon 794622751.


Pomocnik do pracy przy dachach

Witam,poszukuje pomocnika do pracy przy dachach, Wymagania,tylko chęci do pracy Praca 5 dni w tygodniu po 9godz. Płaca co tydzień . Przodkowo


Lampion Latarenka Znicz świeca

Stylowy lampion ledowy ze świeczką LED z ruchomym płomieniem . Lampion - latarnia wykonana z plastiku, szybki wykonane z mlecznego szkła . Lampion..


Skup Aut Mercedes

Skup Aut :Mercedesów 124,190,sprinter,kaczor i inne . Kupimy każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2019 roku każdy model i stan Avensis,Corolla..


Poszukiwany kucharz i pomoc

Poszukujemy kucharza oraz pomocy kuchennej w barze 100g, otwierającym się w Leźnie. Kuchnia głównie Polska


Skup Aut za GotÓwkę

Kupimy każdy samochód osobowy i dostawczy rocznik 1960-2019 . - gwarantujemy szybki dojazd miłą i fachową obsługę , płacimy gotówką - zapłacimy..


Zatrudnimy masażystki

Zatrudnimy masażystkę do salonu masażu - mile widziana osoba z doświadczeniem. Dla osób bez doświadczenia oferujemy przyuczenie. Atrakcyjne zarobki..


Renault Scenic II 2005 r 1,9

Mam do sprzedania Renault Scenic II. Bogate wyposażenie. Samochód bardzo zadbany nie wymaga wkładu finansowego. Więcej informacji pod nr. tel.


dwuspadowy garaż blaszany 10x8

Mam do sprzedania garaż - blaszak dwustanowiskowy rok produkcji 2018 . Długi 10 m x 8 m. Powierzchnia 80 m2. Posiada 4 pary drzwi o szerokości 3 m i..


Sprzedam działkę

Sprzedam ogrodzoną działkę w miejscowości Tuchlino o powierzchni 811 m2 . Działka ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Tuchlino-Kujaty.


Skup Aut Gotówka od ręki

Skup Aut dobre do remontu Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat..


PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej. Oferujemy przeszkolenie z..


Mieszkanie w domu dwurodzinnym

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w domu dwurodzinnym ok. 95m kw. Do mieszkania przynależy garaż. Działka znajduje się w cichej i przepieknej..


PRACOWNIK PRODUKCJI

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej oraz pomocników operatorów...


Zaginął pies Jag Terier Rąb

Witam wczoraj koło godziny 13.00 zaginął mi pies w miescowosci Trzy rzeki -Rąb kreci sie gdzies po wioskach... jesli ktos go widział to bsrdzo..


Tynki cementowo-wapienne .

Oferuję tynki cementowo -wapienne. Wewnetrzne -wolne terminy.


Praca dla młodych

Dzień dobry.Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku Stoczniowym która wykonuje wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe min.budowa i remonty..


Wynajem Usługi podnośnikiem

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Doradca Klienta w sklepie

Firma FOTO-KONTAKT jest prężnie działającą firmą od 1999r. Nasza misja to: Zatrzymujemy czas ale nie stoimy w miejscu. Obecnie poszukujemy osoby na..


Łóżko dzięcięce-dziewczęce

Sprzedam łóżko dziewczęce-dziecięce o wymiarach 80x200 z wsuwaną szufladą. Stan bdb


Poszukuje pracy

Poszukuję pracy jako kierowca kat b, operator koparko ładowarki, stróż, magazynier lub podobnej. Mam 40lat Sierakowice i ok


Kominek Ledowy Aktywny na

Posiadam na sprzedaż Kominek Ledowy na Baterię. Kominek posiada efekt płomienia bez konieczności podłączenia prądu. Zasilany bateriami 3xAA w..


Mam do wynajęcia dwuosobowy

Mam do wynajęcia ładny pokój w Kartuzach, osiedle Derdowskiego. Dostępny od zaraz. Pokój umeblowany. Znajduje się w mieszkaniu M-4 w bloku na..


Działki w Brodnicy Górnej

Sprzedam działki budowlano-usługowe w Brodnicy Górnej .Cena 50zł m2 (działki 1000 do 1200m2). Bardzo dobra lokalizacja


Zatrudnie do pracy

Firma budowlana  zatrudni do pracy  pracowników budowlanych w szczególnosci murarzy. Oferujemy bezstresową pracę w naprawdę miłej atmosferze...


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kartuzy.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"