:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C

Kultowy "Antyk" może zniknąć z mapy kartuskich lokali. Właścicielka apeluje o pomoc

Interwencje, Kultowy Antyk może zniknąć kartuskich lokali Właścicielka apeluje pomoc - zdjęcie, fotografia
Kartuzy.info 25/06/2019 14:52
Magdalena Damps-Zdrojewska

Antykvariat Cafe - jeden z kultowych kartuskich lokali może zostać zamknięty. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kaszuby" planuje sprzedaż budynku, gdyż zdaniem zarządu jest on nierentowny. Jak poinformowała nas właścicielka działającej tam kawiarni, obiekt ma zostać sprzedany za bardzo niską cenę i wyburzony. W związku z tym zwraca się do mieszkańców z apelem o udział w posiedzeniu i oddanie głosu przeciw tym planom.

W środę, 26 czerwca 2019 ma odbyć się walne zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej "Kaszuby". W jego trakcie członkowie mają procedować m.in. nad zbyciem prawa użytkowania wieczystego budynku przy ul. Jeziornej 19. Zdaniem właścicielki znajdującej się tam kawiarni, obiekt ma zostać sprzedany za bardzo niską kwotę i zburzony. A na jego miejscu ma powstać budynek mieszkalny.

- Oznacza to, że Antykvariat Cafe przestanie istnieć. Tak, budynek w której od 16 lat istnieje wasza lokalna kawiarnia, może zostać sprzedany za grosze i zburzony na rzecz kolejnego budynku mieszkalnego. Antykvariat Cafe to kultowe miejsce spotkań młodzieży, gdzie starsi klienci również dobrze się czują. Miejsce licznych koncertów początkujących i popularnych muzyków. Miejsce wygłaszania referatów. Wasze miejsce, w którym możecie Państwo zrelaksować się i napić ulubionego napoju, i które na pewno jest przyjemniejsze niż osiedlowa ławka - podkreśla Anna Kossakowska, najemczyni lokalu, która zwróciła się z apelem do mieszkańców o zagłosowanie przeciw sprzedaży, jednocześnie prosząc naszą redakcję o interwencję.

Z prośbą o wyjaśnienie zwróciliśmy się do zarządu SM "Kaszuby". Zadaliśmy prezes Grażynie Czubali następujące pytania: Jaki jest powód sprzedaży prawa użytkowania wieczystego? W jakim trybie przeprowadzona zostanie sprzedaż (np. pierwokupu, przetargu, z wolnej ręki)? Jaka jest wartość prawa użytkowania wieczystego? Na ile lat to prawo przysługuje aktualnie spółdzielni? Na ile lat zostało ogółem udzielone? Jaka jest wartość całej nieruchomości? Czy sporządzono wycenę? Jeśli tak to kiedy? Czy nieruchomość przynosi dochód spółdzielni? Jeśli tak to w jakiej kwocie rocznie? Czy wszystkie lokale w tym obiekcie są wynajęte? Czy spółdzielnia rozważa możliwość odsprzedaż prawa użytkowania aktualnym najemcom?

Na większość pytań nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

Zarząd odpisał, że spółdzielnia od wielu lat boryka się z trudnościami z wynajmem części budynku o powierzchni 313,5m2 (lokal po dawnym klubie "Maska" - przyp. red.). Nowego najemcy poszukiwano od 1 sierpnia 2013 r. Spółdzielnia złożyła 45 ofert o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, ogłosiła dwa przetargi nieograniczone i podjęła negocjacje z czterema oferentami. Lokal wynajęto dopiero po 15 miesiącach. Od 16 października 2014 r. prowadzono tam handel sprzętem komputerowym i klub gracza. Umowę jednak rozwiązano, ze względu na duże zadłużenie. Na początku lutego 2016 roku spółdzielnia ponownie wynajęła lokal na prowadzenie dyskoteki. I ta została rozwiązana, już w październiku 2016.

- Działalność ta okazała się nierentowna i ponownie powstały zaległości w opłatach, które egzekwujemy na drodze sądowej w kwocie 56.438,83 zł. Z uwagi na charakter lokalu, jego dużą powierzchnię użytkową, jego położenie a przede wszystkim brak miejsc parkingowych lokal ponownie wynajęto dopiero po 13 miesiącach to jest 24 listopada 2017 roku na PUB "HADES". Po pół roku najemca wypowiedział umowę, działalność ta również okazała się nierentowna i w dniu 11 czerwca 2018 roku lokal przekazano do dyspozycji Spółdzielni - wyjaśnia zarząd.

Jak podaje spółdzielnia w okresie od 31 lipca 2013 r. do 1 grudnia 2018 r. lokalu nie wynajmowano przez 2 lata i 9 miesięcy, w tym czasie generował koszty w kwocie 51.549,11zł.

- Problemy z wynajęciem tego lokalu wynikają w dużym stopniu z konieczności modernizacji zdegradowanego przez lata obiektu, co wiąże się z koniecznością poniesienia dużych nakładów finansowych zarówno przez Spółdzielnię, która nie dysponuje środkami na ten cel, jak i ewentualnych najemców. W takiej sytuacji od kilku lat w organach Spółdzielni toczyła się dyskusja co do sprzedaży tego obiektu z przyczyn ekonomicznych, co skutkuje wskazaną wyżej i umieszczoną w porządku obrad Walnego Zgromadzenia uchwałą o jego zbyciu - informuje zarząd SM Kaszuby.

- Dodatkowo podajemy, że przychody Spółdzielni wynikające z najmu lokali usytuowanych na parterze tego budynku, w tym z najmu lokalu Antykvariat Cafe, w żadnym przypadku nie pokrywają kosztów eksploatacji i koniecznych nakładów remontowych całego budynku. Nadto najemca tego lokalu od czasu podpisania umowy najmu tj. od 2015 r. nieregularnie wnosi opłaty z tytułu czynszu najmu. Zaległości z tego tytułu aktualnie przekraczają wymiar 3-miesięcznego czynszu - podaje spółdzielnia.

SM Kaszuby wymienia, że w skali jednego miesiąca ponosi takie koszty jak użytkowanie wieczyste, podatek od nieruchomości i ogrzewanie obiektu.

- Powyższe koszty za pawilon w całości obciążają członków Spółdzielni. W naszej ocenie, gdyby doszło do zbycia tego obiektu, nie byłoby żadnych przeszkód, aby nowy właściciel kontynuował najem lokalu, w którym prowadzony jest Antykvariat Cafe. Nieruchomość zostanie sprzedana zgodnie z wyceną rzeczoznawcy majątkowego - poinformował Zarząd Spółdzielni.

Temat zostanie przedstawiony członkom spółdzielni na Walnym Zgromadzeniu i oni w tej sprawie podejmą decyzję. Spotkanie zaplanowano na środę na godz. 18 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Kartuzach na Osiedlu Wybickiego (łącznik szkoły).

Właścicielka Antykvariatu, Anna Kossakowska, zwraca się z prośbą do mieszkańców.

- Prosimy o pomoc każdego właściciela lokalu mieszkalnego przynależącego do Spółdzielni Mieszkaniowej "Kaszuby" o przybycie na Walne Zgromadzenie Członków w środę o godzinie 18:00 i zagłosowanie przeciw pkt. 12 porządku obrad, mówiącemu o zbyciu prawa użytkowania wieczystego budynku przy ulicy Jeziornej 19 - apeluje.

Do tematu wrócimy.

MD-Z

Reklama

Kultowy "Antyk" może zniknąć z mapy kartuskich lokali. Właścicielka apeluje o pomoc komentarze opinie

 • mieszkanka - niezalogowany 2019-06-28 12:54:21

  no tak szkoda, ale spóldzielnia nie moze w nieskonczonosc utrzymywac lokalu który nie jest rentowny od wielu lat. Licze na to, że burmistrz w koncu pochyli się nad planem "stworzenia" podobnego miejsca w Kartuzach dla młodziezy bo fakt jest taki, że Kartuzy po godzinie 18 śpią, gdzie ta młodzież ma się spotkać...(?) Panie Burmistrzu prosic zrobic cos w kierunku "ożywienia" kartuz ;)

 • Kaszub69 - niezalogowany 2019-06-27 21:57:03

  Speluna nie speluna, co by nie było można się tam spotakć.. Kiedyś był wybór, Don Vito, Rampa, Bilard na jeziornej, Maska, była jeszcze knajpa tam gdzie na wybickiego jest gonzales... teraz jak to zamkną, zostanie knajpa tylko p. T. Nie każdemu takie miejsce odpowiada.. I tak Kartuzy to już pustynia jeśli chodzi o lokale dla młodzieży.. Nie ma nic.. Mimo wszystko szkoda, że nawet to zamkną... Kiedyś był wybór teraz nie ma nic...

 • Jan - niezalogowany 2019-06-27 13:55:17

  Brawo Grażyna,teraz zapitol im z 5 podwyżek czynszu z rzędu w tym roku i sobie podwyżkę,nie zapomnij ,żeby Ci rada dała.Ile tam już zarabiasz ???

 • lol - niezalogowany 2019-06-27 11:43:28

  no i koniec z antykiem, uchwała przegłosowana ;)

 • Zocha - niezalogowany 2019-06-26 22:12:13

  Maklowicz był już w takim stanie, że każde miejsce by mu odpowiadało

 • Tola - niezalogowany 2019-06-26 22:10:51

  Akurat to, co piszą ludzie na temat rzeczy, które robią klienci lokalu, to niestety sama prawda. Wiem, bo tam bywalam i widziałam różne rzeczy. Niestety to miejse nie jest już takie samo jak jeszcze kilka lat temu. Popsuło się także pewnie dlatego, że przyciągnęło ludzi z dawnej Tabaki. Z tego względu już tam nie chodzę i wcale nie jest mi żal, że to zamkną. Skoro to budynek spółdzielni, to ta ma prawo zrobić to, co dla niej bardziej korzystne. Nie ma tu nic wspólnego z władzami miasta, jak niektórzy komentują.

 • Gocha - niezalogowany 2019-06-26 20:52:11

  Dziennikarzy podobno nie można nie wpuścić...
  Powinni coś zrobić.
  Czy już coś wiadomo ?

 • .... - niezalogowany 2019-06-26 18:20:21

  Walne zgromadzenie się zaczęło i nawet dziennikarzy nie wpuszczono!

 • teofil - niezalogowany 2019-06-26 17:52:31

  A co z fryzjerka i detysta??? tez ich wywala??

 • zzzzzzzz - niezalogowany 2019-06-26 11:37:27

  Panie Pawle Kosmowski,
  jeśli rzeczywiście Pan dzwonił w kwietniu do SM odnośnie wynajęcia lokalu po Masce, a teraz SM twierdzi, że nie ma chętnych, więc trzeba sprzedać budynek, to moim zdaniem jako uczciwy Obywatel powinien Pan zgłosić sprawę Prokuraturze. Trzeba by się było zastanowić, czy w tym przypadku nie mamy do czynienia z popełnieniem przestępstwa polegającego na tym, że nakłania się kogoś do zadysponowania własnym majątkiem niezgodnie z jego własnym interesem.

  Ewentualni poszkodowani: członkowie SM Kaszuby

 • czas na zmiany - niezalogowany 2019-06-26 10:03:26

  Obecnie to zwykła spelunka,czasy swojej świetności miała lata świetlne temu.
  Robienie z niej kultowego lokalu jest śmieszne

 • Jan - niezalogowany 2019-06-26 08:59:47

  wmówcie ludziom,że to ruina,sprzedajcie za grosze i git,ciemny lud kupi

 • pooo - niezalogowany 2019-06-26 08:35:56

  patrze z zewnątrz na to miejsce i bierze mnie obrzydzenie!

 • KAszubasss - niezalogowany 2019-06-26 08:09:26

  SM Kaszuby to syf. Wystarczy popatrzeć na bloki w Kartuzach czy Żukowie, a potem przejechać się do Kościerzyny (gdzie też jest SM). 50 lat za Murzynami (nie uwłaczając nikomu)

 • Kamila - niezalogowany 2019-06-26 07:40:40

  Zamknąć to w cholerę wszystko co piszą to prawda syf a nie knajpa!!!!

 • Ada - niezalogowany 2019-06-25 23:10:30

  Relikt po komunie. Teraz czas na szklane domy

 • Info - niezalogowany 2019-06-25 21:58:11

  Ten budynek należy do spółdzielni mieszkaniowej, a nie do urzędu gminy!

 • Kuki - niezalogowany 2019-06-25 20:56:28

  To są Kartuzy pod rządami Gołuńskiego. Nie ma nawet gdzie wypić piwa

 • Antoni Gwizdała - niezalogowany 2019-06-25 19:51:43

  @Paweł
  Opinia to pogląd na jakiś temat a pomówienie to występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego ...

 • Pawel - niezalogowany 2019-06-25 19:39:39

  Antoni nikt wychodząc na piwo nie będzie zbierał dowodów jak ktoś nara blanty ale takie są fakty widać gołym okiem poza tym każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i doświadczeń na dany temat

 • Antoni Gwizdała - niezalogowany 2019-06-25 18:56:53

  Ot i ruszyła manipulacyjna propaganda.Ja bym na miejscu właścicielki prowadzącej biznes wystąpił o IP tych pisarzy od ćpania,burdelu i innych kalumnii i zobaczylibyśmy czy mają jakiekolwiek dowody .Ja jestem pewny,że nie mają żadnych .
  Nie pozwoliłbym na szarganie mojego miejsca pracy .

 • Pawel - niezalogowany 2019-06-25 18:50:30

  I po co bronicie tego syfu sam wychodzę na miasto i kilka razy zdarzyło mi się tam wpaść na wejściu wali paleniem chlopaczki siedzą w altanie i jaraja blanty A w kibelku walą po nosach

 • ...... - niezalogowany 2019-06-25 18:34:47

  Ci co się wypowiadają że ćpalnia itp. Nigdy nie byli w tym lokalu. Więc lepiej zachować opinie dla siebie lepiej żeby młodzież siedziała na ławkach w parku. O ile pamiętam jednym wręcz z bardziej niespodziewanych gości był sam Makłowicz i bardzo mu przypadł do gustu klimat lokalu.

 • Kot - niezalogowany 2019-06-25 18:26:33

  Ludzie już dawno powinni tą spelunę zamknąć Antyk to historia [email protected]@@@@

 • Kononowicz - niezalogowany 2019-06-25 18:20:54

  Antyk to oststnie miejsce żywej kultury w Kartuzach Ale słowami Konowicza "Żeby nie było niczego!!!"

 • M - niezalogowany 2019-06-25 18:15:50

  Cpuny? Syf? To chyba piszą niezadowoleni z zycia ludzie którzy od 10 lat nie mają z kim iść na piwko i szukają wytłumaczenia siebie samych dlaczego siedzą bez przerwy w domu ;)

 • Mimi - niezalogowany 2019-06-25 18:09:59

  Nikt tego za małe pieniądze nie sprzeda Lokal jest do dużego remontu To stare budownictwo Drugi minus to brak parkingu Zresztą antykwariat to miejsce spotkać mało letnich Dorośli w tym miejscu bywają rzadko Mało ludzi mają czuje sentyment do tego miejsca Antyk jest bo jest i to wszystko ,a jak nie będzie to też dobrze Na wybickiego przydał by się fajny pub tak jak kiedyś była Maleńka Może w końcu dorośli mieli by gdzie wyjść wieczorami czy w weekend

 • qwert - niezalogowany 2019-06-25 18:07:33

  Widac jest chetny do kupienia za pol darmo i daje pewnie niezla dole ?!

 • Marek - niezalogowany 2019-06-25 18:01:59

  Zgadzam się niech ten syf zamykają zbiorowisko ćpunów i pedałów ........

 • Zniesmaczony - niezalogowany 2019-06-25 17:19:49

  Popieram, niech ten burdel i ćpuniarnię wyburzą, jest wolny rynek, dlaczego mam stawać w obronie takiego syfu

 • Pawel - niezalogowany 2019-06-25 16:54:07

  I bardzo dobrze niech robią porządek z tym syfem I miejscem spotkania cpunow nie obrażajac większości

 • Kot - niezalogowany 2019-06-25 16:51:01

  Przecież ten antyk to syff. Niech pani Anna najpierw zrobi porządek z tą dzunglą przed wejściem.

 • Coco - niezalogowany 2019-06-25 16:44:40

  Ten Antyk to jeden wielki burdel bardzo dobrze ze zrobią z tym porządek !!!!

 • Inwestor - niezalogowany 2019-06-25 16:35:19

  Ktoś wie, w jakim trybie będzie odbywała się sprzedaż? Chętnie kupię taki "niedochodowy" interes...

 • Paweł Kosmowski - niezalogowany 2019-06-25 16:22:46

  W kwietniu dzwoniłem do spółdzielni KASZUBY z chęcią wynajęcia "starej maski" odpowiedz była, że lokal jest już wynajęty. Czemu w tej spółdzielni tak kłamią? Wyczuwam gruby wałek...

 • I. - niezalogowany 2019-06-25 16:12:46

  400 tys zl to wartość wyceny, czyli przy obecnych stawkach czynszu komuś w 4 lata zwróci się zakup nieruchomości...

 • Julian - niezalogowany 2019-06-25 15:47:57

  Grażyna weź im wszystko wyprzedaj :) Się obudzą w najciemniejsze z ciemnych d... ale co Twoje to Twoje,rób jak z wodomierzami :) :) :) Nie chcieli elektronicznych to Im zaaplikowałaś najdroższe elektroniczne i wygadane.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Pracownik Produkcji

Zatrudnię pracownika do produkcji kontenerów mieszkalnych, biurowych. Kontakt 602636880.


Poszukiwany kucharz i pomoc

Poszukujemy kucharza oraz pomocy kuchennej w barze 100g, otwierającym się w Leźnie. Kuchnia głównie Polska


WYNAJMĘ DOM W DZIERŻĄŻNIE (3

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Dom w krainie trzech jezior

Na sprzedaż dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 1084 m w kształcie prostokąta, ogrodzona, zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami, podjazd..


Jodła klaukaska/Świerk

Witam w sprzedaży oferujemy Państwu -Jodłę kaukaską w 3 gatunkach i przeróżnych wysokościach -150-180-cm -180-220-cm -220-250-cm W naszej ofercie..


Wykonam prace remontowe

Witam wykonam prace Remontowe mieszkań docieplenia poddaszy, wykończenia wnętrza szpachlowanie, malowanie układanie paneli. Zachęcam do kontaktu


Poszukuje kobietę na sex

Zapraszam kobietę o każdym kształcie ciałka na SEX


Toyota Avensis II 2005 2,0

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


Oferuję kompleksowe usługi

Witam. Mam wieloletnie doświadczenie w usługach dekarskich wykonuje rzetelnie i profesjonalnie wszelkie prace związane z dachem. Oferuję: montaż,..


Poszukuje pracy

Poszukuję pracy jako kierowca kat b, operator koparko ładowarki, stróż, magazynier lub podobnej. Mam 40lat Sierakowice i ok


Pomocnik do pracy przy dachach

Witam,poszukuje pomocnika do pracy przy dachach, Wymagania,tylko chęci do pracy Praca 5 dni w tygodniu po 9godz. Płaca co tydzień . Przodkowo


Tapety/Fototapety/Dekoracje

Oferuje profesjonalne usługi w zakresie tapet i fototapet oraz różnego rodzaju dekoracji wnętrz. Więcej informacji pod numerem telefonu 791688616..


Mam do wynajęcia dwuosobowy

Mam do wynajęcia ładny pokój w Kartuzach, osiedle Derdowskiego. Dostępny od zaraz. Pokój umeblowany. Znajduje się w mieszkaniu M-4 w bloku na..


Kartuzy 2-pokojowe

Dwa pokoje częściowo umeblowane, kuchnia umeblowana i wyposażona w AGD, łazienka oraz przedpokój. Cena najmu 800zł + czynsz +media. Kaucja zwrotna..


kosztorysant robót

Poszukujemy kosztorysanta branży energetycznej. Doświadczenie mile widziane. Wymagane wykształcenie min. średnie elektryczne, energetyczne,..


Renault Scenic II 2005 r 1,9

Mam do sprzedania Renault Scenic II. Bogate wyposażenie. Samochód bardzo zadbany nie wymaga wkładu finansowego. Więcej informacji pod nr. tel.


Zatrudnię pracownika do usług

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego. Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Stałe zlecenia na bieżąco. Proponujemy..


Skup Aut Mercedes

Skup Aut :Mercedesów 124,190,sprinter,kaczor i inne . Kupimy każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2019 roku każdy model i stan Avensis,Corolla..


Mieszkanie w domu dwurodzinnym

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w domu dwurodzinnym ok. 95m kw. Do mieszkania przynależy garaż. Działka znajduje się w cichej i przepieknej..


Zatrudnię mechanika

Zatrudnię mechanika lub elektromechanika - Żukowo. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i..


Przyjmę pomocnika do usług

Przyjmę pomocnika do usług ogólnobudowlanych , wszystkie informacje udzielę telefonicznie


Toyota yaris 2010 przebieg

Sprzedam toyotę yaris rok produkcji 2010, poj 1.0, kolor czerwony, klimatyzacja, esz, el, pp, cz, abs, wk,. Na przejazd 100 km toyota potrzebuje ok..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym w Kartuzach. Tel. 507392185


parapety

wykonujemy i sprzedajemy na każdy wymiar parapety wszystkie rodzaje wew i zew różne grubości duża gama kolorów do wyboru krótkie terminy najlepsze..


WYNAJME DOM

Wynajmę dom w Kiełpinie, 4 pokoje, kuchnia łazienka + garaż z dużym ogrodem


Skup Aut za GotÓwkę

Kupimy każdy samochód osobowy i dostawczy rocznik 1960-2019 . - gwarantujemy szybki dojazd miłą i fachową obsługę , płacimy gotówką - zapłacimy..


Skup Aut Złomowanie-Kasacja

Skup Aut Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena i dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat i przeglądu..


DZIERŻĄŻNO - WYNAJMĘ CAŁY DOM

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Działki w Brodnicy Górnej

Sprzedam działki budowlano-usługowe w Brodnicy Górnej .Cena 50zł m2 (działki 1000 do 1200m2). Bardzo dobra lokalizacja


Elektryk Turbin Wiatrowych

Robur Baltic Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej. W całej Europie oddaliśmy do użytku..


Zatrudnie do pracy

Firma budowlana  zatrudni do pracy  pracowników budowlanych w szczególnosci murarzy. Oferujemy bezstresową pracę w naprawdę miłej atmosferze...


Zatrudnię murarza cieślę

Zatrudnię murarza cieślę. Praca przy stanach surowych stała na umowę, głównie w okolicach Gdańska. Sierakowice- Kamienica Szlachecka- Kartuzy,..


Zaginął pies Jag Terier Rąb

Witam wczoraj koło godziny 13.00 zaginął mi pies w miescowosci Trzy rzeki -Rąb kreci sie gdzies po wioskach... jesli ktos go widział to bsrdzo..


Zatrudnię Malarza -Szpachlarz

Zatrudnię malarza -szpachlarza z prawem jazdy kat B . Praca w zespole do czterech osób .Wypłacamy wszystkie świadczenia chorobowe i urlopy . Stawka..


Rolety,plisy,żaluzje,moskitier

Witam, Posiadam w ofercie wszystkie rynkowe rodzaje rolet ,żaluzji alu,drewnianych,pionowych,oraz żaluzji plisowanych,a tak,ze moskitiery .Bogaty..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Pomoc kuchenna

PRACA KUCHENNA


PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej. Oferujemy przeszkolenie z..


Skup Aut Gotówka od ręki

Skup Aut dobre do remontu Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat..


Usługi podnośnikiem koszowym

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Sprzedam działki na trasie

Działki w Leźnie. Budowlane Inwestycyjne Itd


Tynki cementowo-wapienne .

Oferuję tynki cementowo -wapienne. Wewnetrzne -wolne terminy.


Wynajem Usługi podnośnikiem

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Łóżko dzięcięce-dziewczęce

Sprzedam łóżko dziewczęce-dziecięce o wymiarach 80x200 z wsuwaną szufladą. Stan bdb


SKUP AUT MERCEDES

Skup Aut : Kupimy MERCEDES,190,124,KACZKA,SPRINTER,KIA,PRERIO,HYUNDAI,H 100,HILUX , każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2014 roku każdy model i..


Parapety

Witam, Oferuje wysokiej jakosci parapety z konglomeratu pod indywidualny wymiar o grubosci 2cm i 3 cm. 20 kolorów,rodzajów do wyboru . Po za tym..


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę Kartuzy praca dwu zmianowa, najlepiej na Swojej działalności. Osoby zainteresowane proszę o telefon 794622751.


KAFELKOWANIE-REMONTY

Witam wykonam prace remontowe w zakresie: -kafelkowanie(łazienki, salony, kotłownie itp) -klejenie cegły -szpachlowanie malowanie -zabudowy..


Mercedes A-klasa 2002 rok

Witam! Mam do zaoferowania Mercedesa A klase W168 z półautomatyczną skrzynią biegów. Samochód w dobrym stanie mimo swojego wieku (delikatne rdzawki..


Sprzedam działkę

Sprzedam ogrodzoną działkę w miejscowości Tuchlino o powierzchni 811 m2 . Działka ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Tuchlino-Kujaty.


Kancelaria Komornicza nr I w

Kancelaria Komornicza nr I Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać..


PRACOWNIK PRODUKCJI

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej oraz pomocników operatorów...


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kartuzy.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"