:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 0°C

Team Currenda zwycięzcą Ligi Mistrzów w Kiełpinie. Starogard Goręczyno najlepszy w somonińskiej Lidze Europy

Piłka nożna, Currenda zwycięzcą Mistrzów Kiełpinie Starogard Goręczyno najlepszy somonińskiej Lidze Europy - zdjęcie, fotografia
Kartuzy.info 21/11/2019 08:42

W niedzielę na halach sportowych w Kiełpinie i Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn seniorskich z rocznika 2004 i starszych przy współpracy Szkoły Podstawowej w Somoninie, GPRU w Sławkach oraz Klubu Sportowego „Amator” Kiełpino. Trzeci raz z rzędu w Lidze Mistrzów zwycięstwo przypadło drużynie Team Currenda. W Somoninie w Lidze Europy została drużyna Starogard Goręczyno.

W turnieju udział wzięło aż 20 drużyn z całego województwa pomorskiego podzielonych na cztery grupy. Cały turniej odbywał się na dwóch halach – w Kiełpinie i Somoninie. W fazie grupowej grupa A i B rywalizowały w Kiełpinie, zaś grupy C i D w Somoninie.

W grupie A najlepszy okazał się KS Sulmin, który zdobywając 9 pkt wygrał grupę. O drugie miejsce trwała zacięta walka do ostatniego meczu. Ostatecznie w dość szczęśliwych okolicznościach awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów uzyskał obrońca tytułu Team Currenda wyprzedzając lepszym stosunkiem bramek Gold Team Gdynia (obie po 7 pkt). Drużyna z Gdyni oraz czwarte FC Promile (3 pkt) awansowali do ćwierćfinałów Ligi Europy. Natomiast piąty Futsal Team Kotwica (3 pkt) zagrał o dziewiąte miejsce.

Grupę B zdominował GTS Gdynia (10 pkt). O drugiej miejsce dające awans do Ligi Mistrzów również trwała zacięta rywalizacja do ostatnich sekund i ostatecznie lepszy okazał się Koop Borkowo wyprzedzając Wilki Morskie (oba po 7 pkt). Drużyna Wilków oraz czwarty Amator Kiełpino (2 pkt) uzyskali awans do ¼ finału Ligi Europy. Drużyna Dormar Meble Żukowo (1 pkt) uzyskała możliwość gry o dziewiąte miejsce.

Grupę C zdecydowanie wygrali Agenty Brodnica (komplet 12 pkt) wyprzedzając Nokaut Somonino (9 pkt) i uzyskując awans do Ligi Mistrzów. Trzecie Czarne Diabły Żukowo (4 pkt) i czwarty Ball Race Goręczyno (2 pkt) awansowali do ćwierćfinałów Ligi Europy, zaś Nowicjusze Egiertowo (1 pkt) zagrali o dziewiąte miejsce.

Grupę D wygrał Miodzio Team Kiełpino (10 pkt), obok których do Ligi Mistrzów awansowała Unia Klawkowo (9 pkt). Trzecie miejsce zajęli Błękitni Główczyce (6 pkt), zaś czwarte Starogard Goręczyno (4 pkt) i oba te zespoły uzyskały możliwość gry w Lidze Europy. Natomiast piąty Team Alko Kamela (0 pkt) zagrał o dziewiąte miejsce.

Faza pucharowa była podzielona na dwa osobne turnieje. W Kiełpinie odbyła się Liga Mistrzów, zaś w Somoninie Liga Europy.

Liga Mistrzów rozpoczęła się od meczów ćwierćfinałowych. W pierwszych dwóch dość niespodziewanie wyraźnie przegrywali zwycięzcy swoich grup, a mianowicie KS Sulmin przegrał 0:3 z Koop Borkowo, zaś GTS Gdynia z Team Currenda 1:4 . W kolejnym idący jak burza Agenty Brodnica pokonali Unię Klawkowo 2:0. W ostatnim meczu w bratobójczym pojedynku drużyn w większości złożonych z zawodników na co dzień grających w Amatorze Kiełpino Nokaut Somonino pokonał Miodzio Team Kiełpino 2:0.

W meczach o miejsca 5-8 Unia Klawkowo pokonała KS Sulmin 1:0, zaś w meczu pomiędzy Miodzio Team Kiełpino a GTS Gdynia nie padły żadne bramki i w rzutach karnych wygrała drużyna z Kiełpina 7:6.

Mecze półfinałowe zgodnie z oczekiwaniami stały na wysokim poziomie i przyniosły sporo emocji. Wpierw Koop Borkowo pokonał mających do tej pory komplet zwycięstw Agenty Brodnica 1:0, a następnie nie padły żadne bramki i by wyłonić finalistę potrzebne były rzuty karne, w których Team Currenda pokonał Nokaut Somonino 4:3.

Ostatnią fazą turnieju były mecze o poszczególne miejsca. W meczu o miejsce siódme KS Sulmin pokonał GTS Gdynia 2:0. Miejsce piąte zajął Miodzio Team Kiełpino, który pokonał Unię Klawkowo 4:0. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Nokautu Somonino, którzy po remisie 1:1 pokonali w serii rzutów karnych Agenty Brodnica 3:2. W finale Team Currenda pewnie pokonał Koop Borkowo 4:1 i został trzeci rok z rzędu zwycięzcą turnieju!

Turniej Ligi Europy w Somoninie

Wpierw odbyły się mecze ćwierćfinałowe. Pierwsze dwa spotkania zakończyły się remisami i potrzebne były rzuty karne. Wpierw po remisie 1:1 lepiej strzały z szóstego metra wykonywali zawodnicy ekipy Starogard Goręczyno pokonując 2:0 Czarne Diabły Żukowo. A następnie nie padły żadne bramki i w rzutach karnych Błękitni Główczyce pokonali Ball Race Goręczyno 3:2. W kolejnym meczu Amator Kiełpino wygrał 1:0 z Gold Team Gdynia. W ostatnim natomiast Wilki Morskie dość pewnie pokonały FC Promile 2:0.

Następnie odbyły się mecze o miejsca 9-12. Pierwszy nie został rozstrzygnięty w regulaminowym czasie gry, gdyż padł remis 1:1 więc potrzebne były rzuty karne, w których Team Alko Kamela pokonał Nowicjuszy Egiertowo 4:3. W drugim meczu Futsal Team Kotwica pokonał Dormar Meble Żukowo 2:0.

Z meczów o miejsca 5-8 odbył się tylko jeden, gdyż zespół Gold Team Gdynia zrezygnował z rywalizacji oddając mecz walkowerem Czarnym Diabłom Żukowo. Natomiast w rozegranym spotkaniu Ball Race Goręczyno rozbił FC Promile 4:0.

Mecze półfinałowe były bardzo zacięte. Wpierw Starogard Goręczyno wygrał 1:0 z Amatorem Kiełpino, a następnie po remisie 1:1 Błękitni Główczyce w rzutach karnych pokonali Wilki Morskie 2:0.

Ostatnim etapem były mecze o poszczególne miejsca. Miejsce jedenaste zajęli Nowicjusze Egiertowo pokonując walkowerem Dormar Meble Żukowo. W meczu o miejsce dziewiąte padł remis 1:1 i w rzutach karnych Team Alko Kamela wygrał z Futsal Team Kotwica 7:6. Miejsce siódme zdobył FC Promile kosztem wycofanego wcześniej Gold team Gdynia. Miejsce piąte zajął również walkowerem Ball Race Goręczyno pokonując Czarne Diabły Żukowo. W meczu o najniższe miejsce podium Wilki Morskie pewnie pokonały 4:0 Amatora Kiełpino. W finale Ligi Europy Starogard Goręczyno zrewanżował się za porażkę w fazie grupowej i pewnie pokonał Błękitnych Główczyce 3:0.

Był to już czwarty turniej z cyklu Somonino CUP, który odbywał się w ramach dotacji Powiatu Kartuskiego na projekt „Organizacja ogólnokrajowych turniejów Somonino Cup oraz Kiełpino Cup”.


Składy medalistów:

Liga Mistrzów

1. Team Currenda – Kamil Bielicki, Marcin Pazdrąg, Błażej Moszczyński (4), Mateusz Czecholski (2), Joachim Witoszko (1), Mateusz Dampc (7), Dominik Kukowski (2)

2. Koop Borkowo – Patryk Teca, Jakub Formela, Bartłomiej Teca, Tomasz Otocki (2), Daniel Kuchta (2), Paweł Ulenberg (2), Patryk Grohs (4), Bartłomiej Semerling

3. Nokaut Somonino – Jakub Domaros, Filip Skierka (3), Piotr Stolc (3), Mateusz Mering, Grzegorz Kotłowski, Mariusz Gliwa, Kacper Szczesny (3), Dawid Gliwa, Szymon Bluhm, Dawid Lamk, Eryk Wróbel, Błażej Wróbel

Liga Europy:

1. Starogard Goręczyno – Szymon Lahuta, Łukasz Gliwa (1), Kamil Ustowski, Błażej Kluge (2), Szymon Kotłowski (2), Artur Kitowski (1), Mirosław Zduńczyk, Tomasz Nikel (2), Michał Kotłowski

2. Błękitni Główczyce – Andrzej Dąbrowski, Piotr Majcher, Przemysław Romowski, Michał Iwanicki, Kacper Iwanicki (1), Kacper Twardowski (1), Artur Piekarz (1)

3. Wilki Morskie – Krzysztof Rolka, Grzegorz Włodarski (6), Tomasz Bigott (3), Radosław Styn, Paweł Piwowarski, Michał Mróz (3)

Ostateczna kolejność:

Liga Mistrzów

1. Team Currenda
2. Koop Borkowo
3. Nokaut Somonino
4. Agenty Brodnica
5. Miodzio Team Kiełpino
6. Unia Klawkowo
7. KS Sulmin
8. GTS Gdynia

Liga Europy

1. Starogard Goręczyno
2. Błękitni Główczyce
3. Wilki Morskie
4. Amator Kiełpino
5. Bal Race Goręczyno
6. Czarne Diabły Żukowo
7. FC Promile
8. Gold Team Gdynia
9. Team Alko Kamela
10. Futsal Team Kotwica
11. Nowicjusze Egiertowo
12. Dormar Meble Żukowo

Wyróżnienia indywidualne:

- król strzelców: Gracjan Szutenberg (Agenty Brodnica)
- najlepszy bramkarz : Jakub Formela (Koop Borkowo)
- najwszechstronniejszy zawodnik: Mateusz Dampc (Team Currenda)
- król strzelców Ligi Europy: Grzegorz Włodarski (Wilki Morskie)

 

Team Currenda zwycięzcą Ligi Mistrzów w Kiełpinie. Starogard Goręczyno najlepszy w somonińskiej Lidze Europy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Volvo XC 60 Czarny Silnik 2.4

Wyposażenie ABS Elektryczne szyby przednie Poduszka powietrzna kierowcy Wspomaganie kierownicy ASR (kontrola trakcji) Czujniki parkowania przednie..


Rolety,plisy,żaluzje,moskitier

Witam, Posiadam w ofercie wszystkie rynkowe rodzaje rolet ,żaluzji alu,drewnianych,pionowych,oraz żaluzji plisowanych,a tak,ze moskitiery .Bogaty..


Elektryk Turbin Wiatrowych

Robur Baltic Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej. W całej Europie oddaliśmy do użytku..


OBSŁUGA KLIENTA W PLACÓWCE

Pracuj jako Doradca Klienta w placówce partnerskiej Alior Banku w KARTUZACH. Czym będziesz się zajmował? : • Zadbasz o Klientów oferując im..


Praca dla młodych

Dzień dobry.Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku Stoczniowym która wykonuje wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe min.budowa i remonty..


Skoda Octavia Kombi 1,6l LPG

Pojazd całkowicie sprawny. Nie wymaga inwestowania. Brak śladów korozji. Wymieniono: Akumulator 280 tys km Olej (5w30) przy 295 tys km Rozrząd przy..


Parapety

Witam, Oferuje wysokiej jakosci parapety z konglomeratu pod indywidualny wymiar o grubosci 2cm i 3 cm. 20 kolorów,rodzajów do wyboru . Po za tym..


Sprzedam koparkę gąsienicową

Sprzedam koparkę gąsienicową JCB JS 130 LC z 2011 roku Koparka w pełni sprawna, gotowa do dalszej pracy. Szerokość gąsienicy 70 cm, Szerokość łyżki..


Pracownik produkcji

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI okien i drzwi Miejsce pracy:..


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Zaginął pies Jag Terier Rąb

Witam wczoraj koło godziny 13.00 zaginął mi pies w miescowosci Trzy rzeki -Rąb kreci sie gdzies po wioskach... jesli ktos go widział to bsrdzo..


Przedstawiciel handlowy

Firma MAXI, zajmująca się sprzedażą, montażem oraz serwisem innowacyjnych osłon przeciwsłonecznych poszukuje osób na stanowisko: Przedstawiciel..


Zatrudnię przedstawiciela

Experts to nie tylko Fotowoltaika. To Firma, która realizuje biznes z pasją, entuzjazmem i rodzinnym charakterem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom..


Martes Sport Kartuzy

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Sprzedawca - Kasjer Do Twoich zadań należeć będzie: •Przygotowanie rowerów / nart..


Oddam

Oddam wyciskarkę do cytrusów , za ptasie mleczko. Odbiór Kartuzy.


obsługa klienta bankowego

Pracuj jako Doradca Klienta w placówce partnerskiej Alior Banku w ŻUKOWIE. Czym będziesz się zajmował? : • Zadbasz o Klientów oferując im szeroką..


Zatrudnię do pracy

Firma budowlana  zatrudni do pracy  pracowników budowlanych w szczególnosci murarzy. Oferujemy bezstresową pracę w naprawdę miłej atmosferze...


Zatrudnimy pracownika do prac

Dzień dobry, Nasza Firma poszukuje pracowników (fachowców lub pomocników) do pracy przy wykończeniu wnętrz. Wyjazdy z Kartuz. Wypłaty tygodniowe -..


Poszukuję do pracy szlifierzy,

Zatrudnię na umowę o pracę ślusarzy, szlifierzy, montażystę balustrad, ludzi do produkcji w stali nierdzewnej, możliwość przyuczenia do zawodu,..


Skup Aut Złomowanie-Kasacja

Skup Aut Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena i dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat i przeglądu..


Oferuje Kompleksowe Usługi

Witam, Mam wieloletnie doświadczenie w usługach dekarskich. Wykonuje rzetelnie i profesjonalnie wszelkie prace związane z dachem. OFERUJEMY: -..


Sprzedam kanapę

Sprzedam kanapę rozkładaną , zadbaną wszystko działa . Odbiór osobisty Kartuzy, można obejrzeć.


Pracownika Obsługi Klienta w

Stacja Paliw Orlen w Żukowie poszukuje Pracownika Obsługi Klienta na stanowisku kasjer/sprzedawca. Proponujemy: -umowę o pracę / zlecenie -zdobycie..


Skup Aut Kartuzy całe

Skupujemy wszystkie marki samochodów - interesują Nas samochody używane w bardzo dobrym stanie jak i powypadkowe, rozbite i uszkodzone, z..


RUSZTOWANIA ALUMINIOWE JEZDNE

Zapraszamy do zakupu rusztowań jezdnych znanej i renomowanej firmy Krause. W zależności od Państwa zapotrzebowania pomożemy dobrać odpowiednie..


KAFELKOWANIE-REMONTY

Witam wykonam prace remontowe w zakresie: -kafelkowanie(łazienki, salony, kotłownie itp) -klejenie cegły -szpachlowanie malowanie -zabudowy..


Wynajmę odkurzacz piorący

Wypożyczę - wynajmę - odkurzacz piorący Karcher Puzzi 100. Zapraszamy do wypożyczenia swietnego odkurzacza pioracego Karcher Puzzi - dającego..


Skup Aut Kwidzyn tel.504504891

Skup Aut : Kupimy każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2014 roku każdy model i stan Avensis,Corolla wszystkie roczniki nowe,stare każdy...


Zatrudnimy Panie Na Produkcję

Poszukujemy Pań do pracy na produkcji, oferujemy stałą pracę na umowę, darmowe przeszkolenie do pracy oraz darmowy dojazd z okolicy Klukowej Huty,..


praca dla psychologa kartuzy

Poszukuję psychologa, studenta psychologii, do pracy w Pracowni Psychologicznej Atanerw Kartuzach. Pracownia zajmuje sie głównie badaniami..


KANCELARIA KOMORNICZA nr I w

Kancelaria Komornicza Nr I Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać..


Monter Rusztowań / Pomocnik

Pełny opis stanowiska Nasze przedsiębiorstwo poszukuje pracowitych osób do zadań związanych z budową rusztowań i systemów ochrony przed..


Dom bliźniak w Mezowie

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


dwuspadowy garaż blaszany 10x8

Mam do sprzedania garaż - blaszak dwustanowiskowy rok produkcji 2018 . Długi 10 m x 8 m. Powierzchnia 80 m2. Posiada 4 pary drzwi o szerokości 3 m i..


Zatrudnię sprzedawcę

Zatrudnię ekspedientkę na cały etat w sklepie kosmetycznym w Kartuzach w CH Kaszebe . Osoby zainteresowane proszę o składanie CV na adres..


Pomoc kuchenna

PRACA KUCHENNA


Likwidacja sklepu obuwniczego

W związku z likwidacją istnieje możliwość bezpłatnego przejęcia boksu wraz z umeblowaniem. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować pod numerem..


Oferuję kompleksowe usługi

Witam. Mam wieloletnie doświadczenie w usługach dekarskich, wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie wszelkie prace związane z dachem. Oferujemy:..


Zatrudnię pracownika

Zatrudnimy pracownika wulkanizacji. Na pełen etat. Miejsce pracy: Kartuzy ul. Węglowa 1a. Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie. Osoby..


SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Poszukujemy osoby na stanowisko: samodzielna księgowa. Obowiązki m.in.: - Księgowanie wszystkich operacji gospodarczych - Nadzór nad..


Wynajem Usługi podnośnikiem

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kartuzy.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"