Lokalizacja:

adres:
83-300 Kartuzy
ul. Kościerska 13A
 
czynne:
pon. - pt. od 06:00 do 16:00
sob. od 07:00 do 13:00
Kontakt:

tel.:
58 684-05-60, 58 685-42-40
fax:
58 685-34-36
e-mail:
WWW:
Początki naszej firmy sięgają 1990 roku, kiedy to Pan Roman Hinc zakupił pierwsze auta transportowe. Nasza siedziba od początku istnienia mieści się w Kartuzach w województwie pomorskim. Firma szybko i prężnie rozwija się zyskując coraz większą renomę w regionie i w Europie.

Doświadczenie

To właśnie wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu sprawia, że wiemy o nim niemal wszystko. Stawiamy czoła wyzwaniom, z którymi zgłaszają się do nas klienci i współpracownicy.


Usługi, pilotaże, klienci, pracownicy

Usługi, które wykonujemy to przede wszystkim transport, zarówno krajowy jaki i zagraniczny. Poza najpopularniejszymi kierunkami naszych usług czyli Niemcami, Belgią i Holandią jeździmy też do Wielkiej Brytanii, Francji, Luksemburgu, Austrii, Czech, Słowacji, Szwecjii, Norwegii, Finlandii, Danii, Litwy, Łotwy oraz Estonii.

Organizujemy również zezwolenia jak i pilotaże. Znamy potrzeby naszych klientów, a co za tym idzie profesjonalnie i rzetelnie realizujemy powierzone nam zadania. Nasi pracownicy biurowi odpowiedzą na Państwa pytania w języku polskim, angielskim i niemieckim.


Sprzedaż materiałów budowlanych

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych. Nasze doświadczenie pomoże Państwu przy wyborze odpowiednich producentów. Mamy w ofercie cement, porotherm, gazobeton, styropian, chemie budowlaną, wełnę na ocieplenie poddasza, stal, płyty kartonowo-gipsowe i wiele innych.

Współpracujemy z najlepszymi producentami takimi jak: Lafrage, Górażdże, Wienerberger, H+H, Termoorganika, Arbet, Ursa, Isover, Norgips

Węgiel

Prowadzimy sprzedaż węgla o najwyższej jakości. Główny Instytut Górnictwa potwierdził bardzo dobre parametry węgla który posiadamy w ofercie.

- Ekogroszek
- Miał
- Groszek luzem

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.