Lokalizacja:

adres:
83-304 Przodkowo, Kosowo 2
 
czynne:
pon. - pt. od 07:00 do 18:00
sob. od 08:00 do 13:00
Kontakt:

tel.:
58 685-19-02
fax:
58 685-19-04
e-mail:
WWW:
Produkcja podzespołów meblowych

SENKO prowadzi działalność od 2003 roku. Od początku zajmowaliśmy się produkcją podzespołów meblowych, do dziś jesteśmy wiodącym i solidnym dostawcą wielu podzespołów dla firm przemysłu meblarskiego. Dysponujemy również zaawansowaną i nowoczesną technologią produkcji i obróbki elementów meblowych. Różnorodność produkcji przez lata zaowocowała doświadczeniem i wiedzą technologii: klejenia, wiercenia i obróbki końcowej to pozwoliło nam być solidnym partnerem w interesach zarówno dla naszych klientów jak i dostawców.

Hurtownia płyt i akcesoriów meblowych

Od 2008 roku poszerzyliśmy działalność o handel hurtowy i detaliczny produktami przemysłu drzewnego (płyty wiórowe laminowane, wiórowe surowe, OSB, MDF, HDF, MDF wilgocioodporny, płyty trudno palne, fornirowane i wiele innych). Dodatkowo w 2009 roku rozpoczęliśmy handel okuciami i szeroką gamą akcesoriów meblowych. W 2011 roku utworzyliśmy sklep internetowy, w którym można przejrzeć pełną gamę naszych produktów.

Usługi dla stolarstwa i ludności

Wraz z uruchomieniem hurtowni rozpoczęliśmy usługi formatowania, oklejania, klejenia oklein naturalnych i modyfikowanych, a także laminatów ratanu itp. Tniemy płyty pod podany przez klienta wymiar wraz z oklejeniem krawędzi obrzeżem PCV, HPL, naturalnym oraz ABS. Dodatkowo wykonujemy otwory pod zawiasy, kołki, zamki, okuwamy drzwi garderoby w dowolny system rączek, a także pogrubiamy blaty i płyty do grubości 80 mm. Wycinamy łuki, elipsy i inne kształty.