poniedziałek, 10 czerwca 2019 r., 10:00
Roboty koszące - przyszłość koszenia zaczyna się dziś
Od teraz nie muszą Państwo kosić swojego trawnika samodzielnie. Czas ten można poświęcić na przyjemności lub odpoczynek, ponieważ o trawnik zadba Robot koszący. Te inteligentne urządzenia samodzielnie koszą, omijają przeszkody, pokonują lekkie wzniesienia i ładują się same według potrzeb. Wiele ustawień można wykonać za pomocą aplikacji w smartfonie lub na tablecie. Robot koszący zadba aby trawnik wyglądał doskonale a Państwo w tym czasie będą rozkoszować się pięknem swojego ogrodu.

piątek, 7 czerwca 2019 r., 12:36
Organizatorzy zapraszają na Classówkę Baukrane Auto Moto Festiwal 2019. Obejrzyj zwiastun imprezy!
Już za dwa tygodnie czeka nas piąta edycja największego eventu motoryzacyjnego na Kaszubach - Classówka Auto Moto Festiwal 2019. Perełki motoryzacji ponownie zalśnią w stężyckim amfiteatrze. Podczas dwudniowej imprezy zaplanowano szereg emocjonujących motoryzacyjnych i sportowych atrakcji. Wydarzenie zainauguruje pokaz Drift Taxi. Organizatorzy zapraszają i zapewniają dawkę stężonej motoryzacji w Sercu Kaszub.

piątek, 7 czerwca 2019 r., 10:03
Zmiany w zakresie przerw na karmienie podczas pracy
Trwają obecnie prace nad zmianami w zakresie zasad obowiązywania w polskim ustawodawstwie przerw na karmienie podczas pracy. Rozważane są kwestie limitowania wieku dziecka, jak i dostępności ustawowej przerwy dla matek karmiących sztucznie.

piątek, 31 maja 2019 r., 20:02
Sufit napinany w Gdańsku i Trójmieście - sposób na aranżację
Sufity napinane zyskują coraz większą rzeszę użytkowników skutecznie konkurując z sufitami z płyt kartonowo-gipsowymi. Inwestorzy dostrzegają zalety tego rozwiązania, które obecne jest na rynku od przeszło 20 lat. Łatwy sposób utrzymania i trwałość powodują, że to rozwiązanie coraz częściej możemy spotkać w galeriach handlowych, przestrzeniach publicznych, jak i w domach i mieszkaniach. Każda przestrzeń jest dobra by zastosować sufity napinane.

środa, 15 maja 2019 r., 13:18
Wkrótce rozpoczną się prace nad projektem "kartuskiego bajpasu"
Prawie milion złotych kosztować będzie przygotowanie koncepcji rewitalizacji fragmentu linii kolejowej nr 234, czyli tzw. kartuskiego bajpasu, który będzie stanowił kolejową trasę objazdową z Gdańska do Kartuz przez Gdańsk Kokoszki i Starą Piłę na czas prac związanych z elektryfikacją i budową drugiego toru na linii 201 linii Gdynia - Kościerzyna - Maksymilianowo. Umowę na projekt ma zostać podpisana w środę po południu.

poniedziałek, 13 maja 2019 r., 09:35
Masz problem z zakładami? Zapytaj bukmachera!
Zakłady sportowe z roku na rok stają się coraz popularniejsze w Polsce, sprawiając, iż obstawianie wyników przestaje być tylko zabawą wśród znajomych, a stając się ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu oraz powiększenie domowego budżetu. Teraz, za sprawą nowopowstającego portalu ZapytajBukmachera.pl typowanie będzie jeszcze łatwiejsze, gdyż każdy problem znajdzie rozwiązanie, pochodzące od znającej się na temacie osoby.

wtorek, 23 kwietnia 2019 r., 13:22
W piątek koncert Łyko w Kościerzynie - wygraj bilety
Nazywają się Łyko. Jak sami podkreślają, grają o tęsknotach, bolączkach i planach, o otaczającej nas wszystkich rzeczywistości i o marzeniach małych i dużych. Czasem zabawnie i zjadliwie, czasem zupełnie poważnie, zawsze szczerze i z sercem. Miesiąc temu wydali debiutancką płytę. Piosenek, które się na niej ukazały będzie można posłuchać już w piątek podczas koncertu w Starym Browarze w Kościerzynie.

czwartek, 18 kwietnia 2019 r., 09:02
Kredyt na mieszkanie - co wchodzi w skład całkowitego kosztu?
Dla niektórych słowo "kredyt" brzmi jak ostateczność, inni wcale go nie potrzebują, najczęściej jednak "kredyt" kojarzy się ze wsparciem dla środków własnych w procesie zakupu domu lub mieszkania. Często jednak przyszli nabywcy nie do końca wiedzą, co wchodzi w skład kredytu i na jakie koszty muszą się przygotować, a kilkudziesięcioprocentowa nadwyżka w spłacie kredytu nieco ich zaskakuje.

środa, 17 kwietnia 2019 r., 10:09
Największa arena LASER TAG w Polsce
"Szukasz ciekawej rozrywki dla siebie lub Twoich bliskich? Koniecznie odwiedź Galerię Metropolia i zagraj na największej arenie do laserowego paintballu w Polsce. "

środa, 17 kwietnia 2019 r., 09:40
W Łapinie Kartuskim zlikwidowano gigantyczną plantację marihuany
Około 2.700 krzewów konopi indyjskich, z których można by było uzyskać ponad 800 kilogramów marihuany wartej na czarnym rynku nawet 13 milionów złotych - ujawnili w minionym tygodniu na terenie powiatu kartuskiego funkcjonariusze CBŚP wraz z MOSG. W Łapinie Kartuskim w gminie Żukowo zlikwidowano nielegalną plantację.