poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., 13:49
Kierowcy jeżdżą za szybko - w walce z piratami drogowymi pomaga mapa zagrożeń
Na 407 potwierdzonych zgłoszeń w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aż 293 dotyczyły przekraczania dozwolonej prędkości. Najczęściej do tychże wykroczeń w ruchu drogowym dochodziło na terenie gmin Żukowo, Kartuzy i Sierakowice. Łącznie od momentu funkcjonowania mapy kartuscy funkcjonariusze weryfikowali już 1189 zgłoszeń.

poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., 10:10
Zbadaj o jakość swojego nasienia - wykonaj test na płodność dla mężczyzn
Co piąty mężczyzna ma problemy z płodnością! Chcesz uniknąć stresu i wykonać badanie nasienia w domu? Sprawdź test płodności dla mężczyzn.

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 13:16
Depilacja laserowa Vectus w Gdańsku - Przełom w zakresie depilacji laserowej!
Ładna i jednocześnie gładka skóra według wielu osób jest związana przede wszystkim z wyrzeczeniami i bólem. Zwykła, tradycyjna depilacja jest bardzo korzystna cenowo, a także bardzo prosta w użyciu, największą jej wadą jest jednak krótkotrwałość. Według kosmetologów najbardziej efektywnym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych włosków jest depilacja laserowa. Niesamowite efekty przyciągają do salonów kosmetycznych nie tylko panie, ale także i panów.

niedziela, 28 maja 2017 r., 12:35
Kompleks Wichrowe Wzgórze w Chmielnie - idealne miejsce na wesele marzeń
Kompleks wypoczynkowy Wichrowe Wzgórze, położone w przepięknym miejscu, w sercu Kaszub, nad jeziorem Kłodno w Chmielnie, oferuje kompleksową obsługę wesel i innych spotkań okolicznościowych. Zapewniamy wyśmienite dania, piękne dekoracje i inne dodatki. Miła obsługa i świetna atmosfera sprawia, że Wichrowe Wzgórze na długo zostaje w sercach i pamięci.

czwartek, 25 maja 2017 r., 15:41
Kartuzy. Na ulicy Piłsudskiego spłonął samochód
W czwartkowe popołudnie strażacy interweniowali na ulicy Piłsudskiego w Kartuzach, gdzie zapalił się samochód osobowy. Pojazd spłonął doszczętnie. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

czwartek, 18 maja 2017 r., 10:29
Raty 0% na kosiarki i kosy spalinowe w Centrum Ogrodniczym Garden Life
Pielęgnacja ogrodu z wykorzystaniem niezawodnych kosiarek VIKING staje się przyjemna i łatwa. Kosiarki VIKING charakteryzuje prosta obsługa i łatwa konserwacja. Marka VIKING daje pewność, że dokonaliśmy trafnego wyboru. W bogatej ofercie kosiarek VIKING znajdują się obok klasycznych kosiarek również kosiarki wielofunkcyjne, które można wykorzystywać w zależności od potrzeb do koszenia trawy ze zbieraniem do kosza lub mulczowania.

piątek, 12 maja 2017 r., 12:50
Kobysewo. Klasyczne wyprzedzanie pod prąd
Tak filmik zatytułował jeden z internautów, który do sieci wrzucił materiał video ukazujący kierowcę Volvo, który podjął się manewru wyprzedzania autobusu najpierw pasem do lewoskrętu, a następnie stroną wysepek.

wtorek, 9 maja 2017 r., 09:59
O włos od tragedii - niebezpieczne wyprzedzanie
Jeden z naszych czytelników był świadkiem niezwykle niebezpiecznej sytuacji na drodze, którą zarejestrował na kamerze, zamontowanej w swoim samochodzie. Tylko duża doza szczęścia i refleks pozostałych kierowców spowodowała, że tym razem nie doszło do tragedii.

czwartek, 4 maja 2017 r., 09:01
Targi Ogrodnicze Garden Life już 6 maja!
Zapraszamy serdecznie na naszą pierwszą edycję Targów Ogrodniczych GARDEN LIFE 2017. Jeżeli chcesz porozmawiać ze specjalistami z branży ogrodniczej, to koniecznie nas odwiedź 6 maja!

poniedziałek, 1 maja 2017 r., 15:29
Targi Ogrodnicze Garden Life już 6 maja!
Zapraszamy serdecznie na naszą pierwszą edycję Targów Ogrodniczych GARDEN LIFE 2017. Jeżeli chcesz porozmawiać ze specjalistami z branży ogrodniczej, to koniecznie nas odwiedź 6 maja!