piątek, 1 września 2017 r., 15:17
Salon "UROK" świętuje 3. urodziny!  Przez cały wrzesień korzystaj z promocji i wygrywaj wspaniałe nagrody!
Już od trzech lat upiększają, dopieszczają i pielęgnują urodę swoich klientów. Świadczą usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Salon "Urok" to wyjątkowe miejsce, cenione i lubiane przez rzesze klientów. Z okazji trzecich urodzin "Urok" przygotował specjalne promocje, konkursy i niespodzianki. Sprawdź szczegóły!

środa, 30 sierpnia 2017 r., 13:15
Aż 200 pojazdów w niedzielę na Classówka Glanc Auto Moto Festiwal
Już w niedzielę, 3 września, w Kartuskim Parku Solidarności ponownie zaparkują, piękne i nietuzinkowe perełki motoryzacji, a wszystko za sprawą trzeciej już edycji znanej i lubianej Classówki. Atrakcje gwarantowane, a obecność obowiązkowa!

czwartek, 3 sierpnia 2017 r., 15:00
Odwiedź "Strefę Kamienia" w Centrum Ogrodniczym Garden Life w Kiełpinie
Mnogość zastosowań kamienia w architekturze niesie za sobą ogromne możliwości tworzenia wspaniałych miejsc do wypoczynku w ogrodzie czy w pobliżu tarasu. Centrum Ogrodnicze Garden Life w Kiełpinie ma w swojej ofercie szeroką gamę otoczaków i grysów - sprawdź szczegóły i zmień wizerunek swojej przestrzeni wokół domu.

czwartek, 3 sierpnia 2017 r., 10:37
O krok od wypadku - toyotą pod prąd
Jeden z naszych czytelników był świadkiem niebezpiecznej sytuacji na drodze, którą zarejestrował na kamerze, zamontowanej w swoim samochodzie. Tylko jego czujność i ostrożność spowodowała, że uniknął zderzenia z jadącą pod prąd toyotą.

czwartek, 27 lipca 2017 r., 13:01
Poręby. VW Lupo wypadł z trasy
W środowe popołudnie służby interweniowały na trasie Sierakowice-Poręby. VW Lupo wypadł tam z drogi i wpadł do rowu. Poszkodowana została kierująca pojazdem kobieta.

środa, 19 lipca 2017 r., 14:37
Tajemnicza postać krąży nocą przy kolegiacie. To duch zakonnika?
Z nietypowym odkryciem do Urzędu Miejskiego w Kartuzach w środowy poranek przybył jeden z mieszkańców. Przedstawił urzędnikom nagranie, na którym widać odzianą na biało postać, która krąży w pobliżu kolegiaty. Czy postać jest duchem jednego z zakonników?

poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., 13:49
Kierowcy jeżdżą za szybko - w walce z piratami drogowymi pomaga mapa zagrożeń
Na 407 potwierdzonych zgłoszeń w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aż 293 dotyczyły przekraczania dozwolonej prędkości. Najczęściej do tychże wykroczeń w ruchu drogowym dochodziło na terenie gmin Żukowo, Kartuzy i Sierakowice. Łącznie od momentu funkcjonowania mapy kartuscy funkcjonariusze weryfikowali już 1189 zgłoszeń.

poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., 10:10
Zbadaj o jakość swojego nasienia - wykonaj test na płodność dla mężczyzn
Co piąty mężczyzna ma problemy z płodnością! Chcesz uniknąć stresu i wykonać badanie nasienia w domu? Sprawdź test płodności dla mężczyzn.

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 13:16
Depilacja laserowa Vectus w Gdańsku - Przełom w zakresie depilacji laserowej!
Ładna i jednocześnie gładka skóra według wielu osób jest związana przede wszystkim z wyrzeczeniami i bólem. Zwykła, tradycyjna depilacja jest bardzo korzystna cenowo, a także bardzo prosta w użyciu, największą jej wadą jest jednak krótkotrwałość. Według kosmetologów najbardziej efektywnym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych włosków jest depilacja laserowa. Niesamowite efekty przyciągają do salonów kosmetycznych nie tylko panie, ale także i panów.

niedziela, 28 maja 2017 r., 12:35
Kompleks Wichrowe Wzgórze w Chmielnie - idealne miejsce na wesele marzeń
Kompleks wypoczynkowy Wichrowe Wzgórze, położone w przepięknym miejscu, w sercu Kaszub, nad jeziorem Kłodno w Chmielnie, oferuje kompleksową obsługę wesel i innych spotkań okolicznościowych. Zapewniamy wyśmienite dania, piękne dekoracje i inne dodatki. Miła obsługa i świetna atmosfera sprawia, że Wichrowe Wzgórze na długo zostaje w sercach i pamięci.