czwartek, 18 maja 2017 r., 10:29
Raty 0% na kosiarki i kosy spalinowe w Centrum Ogrodniczym Garden Life
Pielęgnacja ogrodu z wykorzystaniem niezawodnych kosiarek VIKING staje się przyjemna i łatwa. Kosiarki VIKING charakteryzuje prosta obsługa i łatwa konserwacja. Marka VIKING daje pewność, że dokonaliśmy trafnego wyboru. W bogatej ofercie kosiarek VIKING znajdują się obok klasycznych kosiarek również kosiarki wielofunkcyjne, które można wykorzystywać w zależności od potrzeb do koszenia trawy ze zbieraniem do kosza lub mulczowania.

piątek, 12 maja 2017 r., 12:50
Kobysewo. Klasyczne wyprzedzanie pod prąd
Tak filmik zatytułował jeden z internautów, który do sieci wrzucił materiał video ukazujący kierowcę Volvo, który podjął się manewru wyprzedzania autobusu najpierw pasem do lewoskrętu, a następnie stroną wysepek.

wtorek, 9 maja 2017 r., 09:59
O włos od tragedii - niebezpieczne wyprzedzanie
Jeden z naszych czytelników był świadkiem niezwykle niebezpiecznej sytuacji na drodze, którą zarejestrował na kamerze, zamontowanej w swoim samochodzie. Tylko duża doza szczęścia i refleks pozostałych kierowców spowodowała, że tym razem nie doszło do tragedii.

czwartek, 4 maja 2017 r., 09:01
Targi Ogrodnicze Garden Life już 6 maja!
Zapraszamy serdecznie na naszą pierwszą edycję Targów Ogrodniczych GARDEN LIFE 2017. Jeżeli chcesz porozmawiać ze specjalistami z branży ogrodniczej, to koniecznie nas odwiedź 6 maja!

poniedziałek, 1 maja 2017 r., 15:29
Targi Ogrodnicze Garden Life już 6 maja!
Zapraszamy serdecznie na naszą pierwszą edycję Targów Ogrodniczych GARDEN LIFE 2017. Jeżeli chcesz porozmawiać ze specjalistami z branży ogrodniczej, to koniecznie nas odwiedź 6 maja!

piątek, 28 kwietnia 2017 r., 11:14
Mieszkaniec powiatu kartuskiego członkiem szajki zajmującej się handlem anabolikami
Sześć osób zajmujących się praniem brudnych pieniędzy, które pochodziły z handlu sterydami i środkami na potencję zatrzymali policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Wśród nich jest 47-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Całej szóstce grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

środa, 26 kwietnia 2017 r., 15:48
Targi Ogrodnicze Garden Life już 6 maja!
Zapraszamy serdecznie na naszą pierwszą edycję Targów Ogrodniczych GARDEN LIFE 2017. Jeżeli chcesz porozmawiać ze specjalistami z branży ogrodniczej to koniecznie nas odwiedź 6 maja!

piątek, 21 kwietnia 2017 r., 15:26
Przeżyj wspaniałą przygodę na morzu - wybierz się w rejs do Szwecji z kabaretem Łowcy.B
Jesteś fanem polskich kabaretów? Chcesz się porządnie wybawić i zdrowo pośmiać? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Już 12 maja na pokładzie promu Stena Spirit odbędzie się wyjątkowa, dwudniowa impreza. Czeka Cię nie tylko fantastyczny rejs do Szwecji i impreza na pokładzie statku, ale również spotkanie z kabaretem Łowcy.B i przezabawny występ jego członków. A wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie - 169 zł.

piątek, 21 kwietnia 2017 r., 08:12
Footgolf w Przywidzu - poznaj nowy sposób spędzania wolnego czasu
Footgolf to nowa, oryginalna dyscyplina sportowa, która stanowi ciekawe połączenie piłki nożnej i golfa. W Przywidzu, oddalonym o zaledwie 20 km od Kartuz i Kościerzyny powstało pierwsze w Polsce pole footgolfowe z przeszkodami. Lubisz spędzać czas w ruchu na świeżym powietrzu? Koniecznie odwiedź kompleks i ciesz się nową formą aktywności fizycznej. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. W weekend 22-23 kwietnia oficjalnie otwarty zostanie sezon 2017.

środa, 12 kwietnia 2017 r., 09:31
Matematyka ratuje życie? Uczniowie "Budowlanki" udowadniają, że tak
Nie bez powodu określana jest królową nauk. Życie bez matematyki jest bowiem właściwie niemożliwe. Czwartoklasiści z kościerskiej "Budowlanki" udowodnili, że matematyka potrzebna jest nam nie tylko w życiu codziennym, czy pracy, ale też ratuje życie.