wtorek, 19 grudnia 2017 r., 08:38
Ogień strawił restaurację w Egiertowie - z żywiołem walczy ponad 20 zastępów strażaków (2/3)
Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem restauracji w Egiertowie, a wciąż na miejsce kierowane są kolejne zastępy. Ogień objął cały budynek. Działania strażaków polegają nie tylko na ugaszeniu pożaru, ale również ochronie sąsiednich budynków.

wtorek, 19 grudnia 2017 r., 08:38
Ogień strawił restaurację w Egiertowie - z żywiołem walczy ponad 20 zastępów strażaków (1/3)
Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem restauracji w Egiertowie, a wciąż na miejsce kierowane są kolejne zastępy. Ogień objął cały budynek. Działania strażaków polegają nie tylko na ugaszeniu pożaru, ale również ochronie sąsiednich budynków.

środa, 13 grudnia 2017 r., 10:44
"Tydzień" - posłuchaj i zobacz nowy, klimatyczny klip duetu Sarcast
Sarcast wraca z mocnym uderzeniem. Utworem "Tydzień" promuje nowy album, który ma się ukazać w 2018 roku. Singiel posłuchać można na kanale QueQuality na youtube.

środa, 6 grudnia 2017 r., 11:33
Izobud uroczystą kolacją podziękował strategicznym hurtowniom i dostawcom
Izobud Sp. z o.o. dziękuje wszystkim Strategicznym Hurtowniom za udział w Uroczystej Kolacji, która odbyła się w Białym Króliku, w Hotelu Quadrille, w dniu 24 listopada 2017 r. oraz Strategicznym Dostawcom - Caparol i Lafarge.

środa, 22 listopada 2017 r., 11:31
Wielka loteria urodzinowa w Galerii Metropolia
Pierwsze urodziny Galerii Metropolia to szansa wygrania aż 50 000 PLN na umeblowanie domu lub mieszkania.

sobota, 28 października 2017 r., 10:18
Za nami I Konferencja Budowlana Izobudu
W dniu 14 października 2017 r. w Hotelu Kozi Gród w Pomlewie zorganizowaliśmy I Konferencję Budowlaną dla naszych najlepszych Klientów i strategicznych Dostawców. Celem spotkania było przedstawienie nowinek w branży budowlanej oraz oficjalne podziękowanie naszym Partnerom Biznesowym za wspaniałą dotychczasową współpracę.

środa, 11 października 2017 r., 11:27
Aquapark Reda - egoztyczna przygoda z nauką i zabawą
Zaledwie 40 kilometrów od Kartuz znajduje się fantastyczne miejsce, w którym można pływać z rekinami, karmić kolorowe papugi, poczuć się jak morski odkrywca, ale też zmienić się w konstruktora, chemika, a nawet rajdowca. To Aquapark Reda - wyjątkowy kompleks z basenami, zjeżdżalniami oraz mnóstwem dodatkowych rozrywek dla dzieci i dorosłych.

niedziela, 24 września 2017 r., 20:38
Poznaj aikido! Klub aikido zaprasza!
Kartuski klub Aikido zaprasza na treningi młodzież i dorosłych oraz dzieci. Aikido może ćwiczyć każdy - kobiety i mężczyźni, nie jest tu przeszkodą wiek i kondycja fizyczna. Jeśli więc szukasz rozwojowej aktywności ruchowej, chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną i wzmocnić, poznając ciekawy system technik - przyjdź na trening i odkryj japońską sztukę walki.

środa, 6 września 2017 r., 12:49
Jest pierwszy zwiastun filmu "Czuwaj", którego akcja toczy się Kaszubach
Przed rokiem na Kaszubach, zarówno w powiecie kościerskim, jak i kartuskim kręcono sceny do thrillera Roberta Glińskiego "Czuwaj". W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu. Jego premiera odbędzie się podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Kiedy obraz trafi do kin jeszcze nie wiadomo.

poniedziałek, 4 września 2017 r., 10:05
Salon "UROK" świętuje 3. urodziny!  Przez cały wrzesień korzystaj z promocji i wygrywaj wspaniałe nagrody!
Już od trzech lat upiększają, dopieszczają i pielęgnują urodę swoich klientów. Świadczą usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Salon "Urok" to wyjątkowe miejsce, cenione i lubiane przez rzesze klientów. Z okazji trzecich urodzin "Urok" przygotował specjalne promocje, konkursy i niespodzianki. Sprawdź szczegóły!