poniedziałek, 12 marca 2018 r., 16:15
Policja udostępniła nagranie z napadu w Żukowie - sprawdź, czy rozpoznajesz sprawcę (2/3)
Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach udostępniła materiały wideo z czwartkowego napadu na placówkę bankową w Żukowie. Osoby, które mogą zidentyfikować sprawcę proszone są o kontakt z policją.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 16:15
Policja udostępniła nagranie z napadu w Żukowie - sprawdź, czy rozpoznajesz sprawcę (1/3)
Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach udostępniła materiały wideo z czwartkowego napadu na placówkę bankową w Żukowie. Osoby, które mogą zidentyfikować sprawcę proszone są o kontakt z policją.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 10:00
Największy wybór donic. Super ceny !!! Centrum Ogrodnicze Garden Life zaprasza
Donice ogrodowe to nieodzowny element wyposażenia każdego tarasu, balkonu czy ogrodu. Powinny spójnie pasować do stylu naszej przestrzeni, odpowiednio eksponować rośliny i zapewniać im prawidłowe warunki rozwoju.

wtorek, 6 marca 2018 r., 12:05
Flyingdesk - wznieś się na wyżyny własnych możliwości
Współcześnie coraz więcej czasu spędzamy siedząc. Wielogodzinna praca w takiej pozycji niekorzystnie odbija się na naszym zdrowiu. Receptę na to daje firma Sulmet - producent nowoczesnych stelaży do biurek z elektryczną regulacją wysokości. Teraz w ciągu kilku sekund zmienisz pozycję pracy, a dzięki temu poprawisz jej komfort oraz swoją wydajność i efektywność.

poniedziałek, 5 marca 2018 r., 11:25
Powitaj wiosnę z Centrum Ogrodniczym Garden Life
Wiosna już tuż tuż. Więc jeżeli interesujesz się choć odrobinę ogrodem i zieloną przestrzenią, która otacza Twój dom, balkon lub taras, musisz odwiedzić nasze Centrum.

sobota, 24 lutego 2018 r., 11:15
Premierowy pokaz drugiej części "Żywiołów" przyciągnął liczną publiczność
Piątkowy wieczór należał do "Żywiołów". Premiera drugiej części opowieści filmowej, która odbyła się w Karczmie na Stromej w Sulęczynie, przyciągnęła wielu widzów. Twórcy cyklu krótkometrażowych filmów i tym razem nie zawiedli swojej publiczności.

czwartek, 22 lutego 2018 r., 10:05
Izolacja dachu skośnego
Większość budowanych obecnie w Polsce domów jednorodzinnych posiada skośny dach. Już na etapie budowy często rodzi się pytanie: czy taki dach należy izolować?

wtorek, 20 lutego 2018 r., 12:58
Premiera drugiej części opowieści filmowej "Żywioły" już w piątek
Pięć historii, pięć osobowości i magia płynąca z tworzenia - tak określić można drugą część Żywiołów. To cykl krótkometrażowych filmów dokumentalnych o wyjątkowych ludziach z Kaszub. Premierowy pokaz będzie można zobaczyć w piątek, 23 lutego w Sulęczynie.

środa, 14 lutego 2018 r., 11:32
Flyingdesk - biurko przyszłości z regulowanym elektrycznie stelażem
Wielogodzinna praca w pozycji siedzącej bardzo niekorzystnie wpływa na zdrowie pracownika. Aż 25 proc. osób w wieku 26-35 lat cierpi na bóle pleców. Pogłębiające się z czasem coraz bardziej problemy zdrowotne mają niekorzystny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw, bo zgodnie z danymi aż 66 proc. Polaków deklaruje, że pracowaliby lepiej będąc zdrowszymi. Dlatego też taki istotne jest zapewnienie odpowiedniej ergonomii na stanowisku pracy. Z danych wynika, że w naszym kraju zaledwie 2,4 proc. firm spełnia wszystkie jej zasady.

sobota, 10 lutego 2018 r., 15:28
Ergonomiczne wyposażenie miejsca pracy
Obecnie ogromna ilość miejsc pracy to stanowiska obejmujące pracę przy komputerze. Niestety to z pozoru lekkie i przyjemne miejsce może stanowić przyczynę poważnych problemów zdrowotnych.