Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Oj Najwiekze rżniecie to chyba było przyokraglym stolejak rżnieto Polske i Polski Naród.Popatrzcie co sie dzieje-gdzie dzis jest np.Polski Przemysł!!(stocznie,zaklady itd) !!??gdzie dzis są miliony Polakow!!??zamiast pracowac tu i teraz sa zmuszeni do pracy za granica!! bo i co to za zycie za 1500zl na mc. skoro ceny mamy identyczne jak na zachodzie!!! to ma byc demokracja??to ma byc rownosc w uni europejskiej??To ma byc przestrzeganie konstytucji!!??ktora jasno mowi o godnym zyciu czlowieka i o minimalnych potrzebach ktore panstwo ma obowiazek zapewnic!!! Ku..a ludzie obudzcie sie!! minimalna stawka w uni jest 7,5 euro za godzine w Polsce to okolo 7,5 ZŁOTY!!!za godzine(przypominam,ze ceny mamy IDENTYCZNE!!)LUDU OBUDZ SIE !!A jeszcze jedno na koniec gdzie jest moje 100 milionow??HEHEHE
blues nie możesz ze mną dyskutować bo jesteś za cienki twój iloraz inteligencji odpowiada członkom partii PO lub Palikota a szczególnie minister sportu ,która wizytując jedną ze szkół na zajęciach WF zdziwiona była dlaczego jeden z chłopców nie biega ;chłopczyku zle się czujesz nie biegasz - jestem bramkarzem pani minister.
anty PO twój nik mówi odrazu kim jesteś. Nie dyskutuje się z PIS-owcami !
O tym że wałęsa to cham i prostak świadczą jego zachowanie i maniery a nie moje posty. Mój dziadek zawsze mówił - pamiętaj, że chama i prostaka nawet garnitur za 10 tysięcy nie zmieni :D:D:D Z tą Grecją z Kaczyńskim uwładzy to kto ci powiedział ? Tusk? Monika Olejnik ? Barbara Szczepuła czy może Stefan Niesiołowski ? :D:D:D Póki co to Tusk załatwił ludzi a nie ludziom. Mamy pracę do 67 lat czyli praktycznie do śmierci, mamy leki za 100% odpłatności, mamy brak miejsc w szpitalach na operacje bo skończyły się "limity" , mamy oszukiwanie ludzi z gazem łupkowym który zniszczy całe Kaszuby ....Za to mamy piekne stadiony które po EURO będą stały puste ....ale co tam - najważniejsze że Kaczyński nie rządzi a wałęsa ps Bolek rżnie z żoną aż miło :D:D:D
Ludzie w PL są rzeczywiście naiwni. Myślą, że rządzący im wszystko załatwią. Kaczyński będąc u władzy albo podejmowałby podobne decyzje do Tuska albo doprowadziłby Polskę do takiego stanu jaki obserwujemy w Grecji. Dzisiaj każdy musi zadbać o siebie, rządzący nic wam nie załatwią. batman ile razy jeszcze napiszesz prostak, cham...?
Świeży artykulik co do tego prostaka wałęsy co to z żoną rżnie publicznie : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sensacyjne-odkrycie-w-czeskich-archiwach-Dokumenty-ws-Lecha-Walesy,wid,14543176,wiadomosc.html Prostak po zawodówce zawsze będzie prostakiem nie potrafiącym odczytywać historii :D:D:D
Bo straszenie polaków PiSem niczym siedmioma plagami egipskimi odnosi skutek. Ludzie wola drogie leki, ACTA, łapówki, Taniec z Gwiazdami, pracować do 67 lat, umowy śmieciowe, likwidację szpitali czy przekształcanie ich w prywatne spółki niż Kaczyńskiego przy władzy.
@anty PO: reasumując: nigdy nie wybaczyć - nigdy nie zapomnieć. Jednakże zastanawiającym jest fakt, że mając w świadomości te wydarzenia taka partia jak PO jest ciągle u władzy - dlaczego??
blues - akurat wałęsa jest tym przypadkiem człowieka po zawodówce który nie tylko ociera się ale jest modelowym przykładem chama i prostaka do tego z prostackim dowcipem....ja lubiłem jeden dowcip co do wałęsy - że potrzebny mu jest tłumacz aby tłumaczył jego język na język polski :D:D:D ale skoro jemu, jego żonie ( też niewykształconej ) oraz pewnie wykszałciuchom takim jak ty pasują takie dowcipy ze rżnięciem żony jakiego jeszcze nie miał to ok....:D:D:D Chociaż nienawidzę komunistów to wolę z dwojga złego Kwaśniewskiego. Chorował na przypadłość filipińską ale zachować i wysłowić potrafił się jak mało kto. Co do "polskich obozów śmierci " Obamy to może zacznijmy pisać o "amerykańskim ataku na World Trade Center" ? :D:D:D
Co mają wspólnego "polskie obozy śmierci" i chorzy na raka z osobą Lecha Wałęsy...
Świat nie musi znać naszej historii my powinniśmy.USA Rosja Niemcy dbają o swoje interesy my musimy zadbać o swoje a nie pomagać w ich interesach.POnieważ o swoje dbamy jak dbamy to świat dowiaduje o takich faktach z historii jak Polskie obozy śmierci.
Jan Paweł II i Lech Wałęsa to osoby, które zna i szanuje cały świat. Tylko w Polsce są wyjątki, ale wyjątek potwierdza regułę.
Powiedzenie że Lech Wałesa był lepszym prezydentem od Lecha Kaczyńskiego mówią tylko ludzie chorzy na raka . Właśnie mija 20-rocznica kiedy Lech Wałęsa zdradził solidarność, zdradził Polskę.To wydarzenie czerwca 1992 r.odwołanie rządu Jana Olszewskiego było wybitnym dowodem na obronę wierchuszki komunistyczno SB-ckiej.Jan Olszewski i Antoni Macierewicz wówczas minister MSWiA mieli przygotowany program lustracji najwyższych urzędników państwowych łącznie z sądami do szczebla rejonowego a mianowicie pozbawienie pełnienia ich tych funkcji przez okres 10-ciu lat, podobnie zrobili to Czesi.Lech Wałęsa czując zagrożenie własnej osoby był również członkiem SB w 70-roku zwołał wówczas" nocną zmianę" brali w niej udział tacy posłowie jak DOnald Tusk Jan Rokita.Film o tym tytule nocna zmiwna można obejżeć na you tube
batmanie... jestem Kobietą, wiec co najwyżej mój mąż ma rżnięcie nie ja;] a co do Leszka, chce być "na czasie" dowcip mu się wyostrzył. A powiedz tak szczerze, kto inny lepiej reprezentuje Polskę? B.Prezydent jest uosobieniem wszystkich najgorszych cech polaków. Bo co do jego sposobu bycia masz rację. ale żeby zaraz tak na forum wyzywać się nawzajem. On był prezydentem naszych rodziców.. uszanujmy ich wybory. Lepszy Lech Wałęsa niż Lech Kaczyński. To jest moje zdanie, nikt nie musi się ze mną zgadzać. Koniec wywodu na ten temat. Pozdro !! Dodane nie, 3 cze 2012, 21:04:01 : BATMANIE!! Nie każdy kto skończył zawodówkę jest prostakiem... :) ale się ociera o prostactwo :D
blues - pisząc o mnie "przemądrzały palant" ukazałaś cała swoją kulturę.....czyżbyś ze swoją żoną nie miał takiego rżnięcia jak PREZYDENT WAŁĘSA ZE SWOJĄ ? :D:D:D Dodane nie, 3 cze 2012, 13:51:51 : do kaszuba1 - jak można szanować elektryka po zawodówce który tak naprawdę jest od zawsze prostakiem i chamem i nawet w towarzystwie nie potrafi się zachować, niech rżnie z tą swoją Danuśką ale może mniej publicznie tak jak doskonale kamufluje swoją historię a to Bolka a to jakichś dotacji z zachodu w czasach Solidarności....ja prostaka nigdy nie popierałem i nie będę popierał chociażby dlatego, że zdradził Solidarność która z prostaka po zawodówce zrobiła "PREZYDĘTA" :D:D:D
ten cały batman to ogólnie jakiś przemądrzały palant.. tylko krytykuje. gdzie nie spojrzeć tam jego pełne nienawiści komentarze. Ciężkie życie i pełne goryczy musi mieć ten komentator. i swoje żale wylewa tu... tylko współczuć. Drogi batmanie, ujawnij swoje personalia, żeby było wiadomo kogo omijać z daleka, bo ta anonimowość dodaje ci tej odwagi żeby być tak głupio przemądrzałym. więcej kultury... polecam
@batman007122: No tak to jest zdecydowanie wyższy poziom wypowiedzi..... Żeby krytykować innych samemu trzeba coś sobą reprezentować..... Dodane nie, 3 cze 2012, 11:06:47 : @batman007122: o tą wypowiedź mi chodziło
no wałęsa i jego żona z całym tym towarzystwem z szymbarka...chamy prostaki i debile szukający poklasku gdzie się da...podejrzewam że niedługo wystąpią w tym programie gdzie np robaki jedzą żeby oglądalność była jak największa :D:D:D
batman kto jest prostakiem i chamem sam sobie już dawno odpowiedziałeś. Nie warto się zniżać do twojego poziomu.
Koledzy nie kłócimy się między sobą!
ty punkt G przedszkolny - napisz coś mądrego oprócz pisania o swoim uwielbieniu dla elektryka ze stoczni....czyżby az tak cię prostacy i chamy rżnięciem elektryzowali ? lubisz takich starych dziadów ? pewnie masz 67 lat i na emeryturze marzy cię się rżnięcie z prostakiem wałęsą ? :D:D:D
batman a z rachunków co miałeś w szkole? Z tym posyłaniem Wałęsy do pracy spóźniłeś się o dwa lata... ale z inteligentnymi nie śmiem dyskutować.
ja co najwyżej kipię mądrością i seksem ale w żadnej sytuacji nie stać byłoby mnie tak dowcip tak żenujący jak prostaka wałęsy że " z żoną takiego rżnięcia jeszcze nie miałem". Zresztą Danuśka niedouczona żona taki sam poziom reprezentuje, tacy ludzi na forach mają wzięcie - chamy i prostaki :D:D:D
batman ty aż kipisz nienawiścią. A tak na marginesie dodam, że lotnisko nazwane imieniem Wałęsy to wspaniała sprawa.
skoro polacy na p[rezydenta wybieraja takiego chama i prostaka i imieniem zdrajcy Solidarności nazywają lotnisko to taki naród pokazuje jaki prostacki i chamski jest sam w sobie...mi jest wstyd za wałęsę - najchętniej spałowałbym tego cynicznego człowieka i zagoniłbym go z powrotem w kufajce do stoczni żeby zasuwał tam do 67 roku życia.... :D:D:D
batman twój wpis pokazuje jacy są Polacy. mali i zawistni. Co do bolka to niezawisły sąd się już wypowiedział w tej sprawie. Moja polonistka z czasów licealnych tak się wypowiadała jak ty: ona po studiach a Wałęsa, ten prostak prezydentem... Kim ona powinna być mając magistra... i do dziś jest nikim!
dla mnie wałęsa jest tylko elektrykiem po zawodówce co to nawet wysłowić się nie potrafi a na stare lata jeszcze schamiał jak cała jego bezczelna Partia Oszustów ....zresztą cały czas nie wiadomo co z tym bolkiem ....:D:D:D dla mnie to on rżnie przygłupa
a ja znam jedna z Walęsowych która trzyma fason :) baletnica Magda-córka :) i jako jedyna z rodu doszła bez pomocy kasy i wladzy aby ładnie potanczyc w balecie :)
batman007122 wiesz jest takie powiedzenie: "Lepiej milczeć i być uważanym za idiotę...niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości..." "hańba w historii Polski" mówisz.... a tak konkretnie to co masz na myśli?? Rozumiesz co znaczy słowo hańba??? Żeby nie było wątpliwości nie uważam,że Wałęsa jest elokwentnym inteligentem( i na ten temat nie zamierzam dyskutować) ale ma swoje miejsce w historii Polski. Hańbą to można określić takie wydarzenia jak np. "czarny czwartek" i to że odpowiedzialni są za nie Polacy. Zastanów się i trochę doszkol zanim coś napiszesz.
http://mistrzowie.org/434669/Rzniecie-z-zona hah :D
taaaa...Solidarność pałować a żonę rżnąć...takiego durnia prezydenta mieliśmy...dzieci z pomrocznością jasną i zdzierające odszkodowania za zbyt szybką jazdę na motorze...takiemu głupolowi dali Nobla a on już ma jobla we łbie.....odlotowy gościu jak te samoloty z lotniska nazwane jego imieniem - kolejna hańba w historii Polski
Oj Najwiekze rżniecie to chyba było przyokraglym stolejak rżnieto Polske i Polski Naród.Popatrzcie co sie dzieje-gdzie dzis jest np.Polski Przemysł!!(stocznie,zaklady itd) !!??gdzie dzis są miliony Polakow!!??zamiast pracowac tu i teraz sa zmuszeni do pracy za granica!! bo i co to za zycie za 1500zl na mc. skoro ceny mamy identyczne jak na zachodzie!!! to ma byc demokracja??to ma byc rownosc w uni europejskiej??To ma byc przestrzeganie konstytucji!!??ktora jasno mowi o godnym zyciu czlowieka i o minimalnych potrzebach ktore panstwo ma obowiazek zapewnic!!! Ku..a ludzie obudzcie sie!! minimalna stawka w uni jest 7,5 euro za godzine w Polsce to okolo 7,5 ZŁOTY!!!za godzine(przypominam,ze ceny mamy IDENTYCZNE!!)LUDU OBUDZ SIE !!A jeszcze jedno na koniec gdzie jest moje 100 milionow??HEHEHE
blues nie możesz ze mną dyskutować bo jesteś za cienki twój iloraz inteligencji odpowiada członkom partii PO lub Palikota a szczególnie minister sportu ,która wizytując jedną ze szkół na zajęciach WF zdziwiona była dlaczego jeden z chłopców nie biega ;chłopczyku zle się czujesz nie biegasz - jestem bramkarzem pani minister.
anty PO twój nik mówi odrazu kim jesteś. Nie dyskutuje się z PIS-owcami !