Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
oj teraz w szkołach nie śpiewają już hymnu. u mojego młodego na rozpoczęciu roku -puścili podkład z płyty, nikt nie śpiewał, a potem wszyscy odśpiewali hymn szkoły... :/
@dj: prócz Jarka :lol::lol::lol:
@chestero: Qrna, hymnu państwowego jak i szkolnego uczyliśmy się w podstawówce i na apelach, uroczystościach szkolnych zawsze był śpiewany i każdy go zna ;)
@dj: koniecznie ! modlitwę tak ! to je dobry plan ! przed każdą lekcją bym wprowadził obowiązkową modlitwę :lol: a dla nie wierzących trzy :lol::lol::lol:
@chestero: :lol: Poza tym hymn Polski się śpiewa, a nie recytuje, ale można by dołączyć jeszcze inwokację i kilka pieśni patriotycznych, a także jakąś modlitwę i będzie komplet ;)
ciekawe czy sama umie :lol: a prezes już się naumiał ? :lol::lol::lol:
@info: No i jeszcze mamy Flagę Narodowa ,która ma dzis swoje swieto :lol: Biało-czerwoną :)
przecież i tak wszystkie święta narodowe zostały zlikwidowane, nie ma już Katynia, nie ma powstań, historia w szkołach i tak ledwie zipie to po co zawracać sobie głowę hymnem... ale biorąc pod uwagę że jesteśmy kolonią niemiecko sowiecką to dobrze by dzieciaki wiedziały że mamy chociaż swój hymn (bo już nic po za nim)
@Марецки: Śmiem wątpić. Niby gdzie tego każdego dzieciaka mieliby o tym uczyć??
Marnotrawstwo czasu i pieniędzy. Poza tym głupota - hymn powinien być śpiewany/grany tylko podczas ważnych uroczystości związanych z Polską, a nie co tydzień w ramach sam nie wiem czego. Uświadamiania? Każdy dzieciak wie co to hymn i jak się do niego odnosić. To nie hejnał mariacki, żeby go grać na okrągło.
ines_ka, to moze wcale dzieci nie posylaj do szkoly bo i po co skoro na patriotow nie chcesz ich wychowac i zrob sobie indywidualny program nauczania w domu bo ten w szkole za jakis czas tez nie bedzie ci odpowiadal, pozdrawiam.
@Honoratka: a za moich czasów śpiewano hymn na apelach.. potem jak wszedł twór o nazwie"gimnazjum" unowocześnili i najpierw włączali samą melodie a potem zlikwidowali Mazurek Dąbrowskiego na rzecz "hymnu szkoły". traf chciał ze mój syn poszedł w tym roku do te samej szkoły którą ja skończyłam 9 lat temu. i wiecie jak wygląda apel na rozpoczęcie roku ? włączają hymn z podkładu-ale nawet nie cały tylko pół minuty a potem wszyscy śpiewają hymn szkoły-co jest dla mnie parodią. @King Of Snake: :D
@ines_ka: w ramach protestu spal paszport i napisz do Władimira o azyl polityczny Nie lubię Arciszewskiej jak diabli, ale Twój komentarz jest mocno nietrafiony jak i ona sama na stanowisku posła
Poznawanie Mazurka Dąbrowskiego to można w domu stosować, a niech Arciszewska się od moich dzieci odwali. Nie ma co robić to wymyśla głupoty? Boi się, ze jej nie wybiorą na następną kadencję jak czymś nie zabłyśnie? Jak dojdzie do takeigo czegoś to moje dzieci będą przychodziły do szkoły PO Mazurku Dąbrowskiego.
@behe2: I ja się z tym zgadzam.Za moich czasów ...hi hi :D co poniedziałek na apelu szkolnym odspiewywano czy to hymn ,czy to "miedzynarodówke ",róznie i nikt jakos nie narzekał i nie wysmiewał .Wszyscy śpiewali az dudniło po murach .
@Wiesia: Jareuś były premier nawet tyle nie zna to co się dziwić dzieciom :lol:
Prawdą jest, że w szkołach dzieciaki znają tylko 1. zwrotkę hymnu. Potem tylko nucą.Sama słyszałam.
Powinna zacząć od swojego szefa w PiS Jarusia...
A ja uwazam pomysl za sluszny, kazdy Polak powinien znac Mazurka Dabrowskiego, a gdzie sie tego naucza jak nie w szkole? pozdrawiam.
I do tego wielka ,,katoliczka- pierwsza w kościele.
ona chce nas uczyć patriotyzmu xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx moderowany na prośbę autora 21-03-2013 21:04
oj teraz w szkołach nie śpiewają już hymnu. u mojego młodego na rozpoczęciu roku -puścili podkład z płyty, nikt nie śpiewał, a potem wszyscy odśpiewali hymn szkoły... :/
@dj: prócz Jarka :lol::lol::lol:
@chestero: Qrna, hymnu państwowego jak i szkolnego uczyliśmy się w podstawówce i na apelach, uroczystościach szkolnych zawsze był śpiewany i każdy go zna ;)