Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
burmistrz leje wodę nie pierwszy raz więc nie ma się czemu dziwić...
Każda wymówka jest dobra :) No, ale niestety na pewno by się przydało coś z tym zrobić, bo tak to nie może być. Może napisać jakieś pisemko, albo przyjść osobiście?? Pozdrawiam :)
burmistrz leje wodę nie pierwszy raz więc nie ma się czemu dziwić...
Każda wymówka jest dobra :) No, ale niestety na pewno by się przydało coś z tym zrobić, bo tak to nie może być. Może napisać jakieś pisemko, albo przyjść osobiście?? Pozdrawiam :)