Klukowa Huta. Zderzenie golfa z motorowerem - nie żyje 17-latek

niedziela, 26 kwietnia 2015 r., 18:29
fot. AL

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielne popołudnie w Klukowej Hucie. Motorower wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na trakt wojewódzki wjechał wprost pod VW Golfa. 17-letni skuterzysta zginął na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 17. na drodze wojewódzkiej. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, manewr wyprzedzania jadącego w kierunku Kartuz Forda Galaxy podjął kierujący VW Golfem. W tym momencie z drogi podporządkowanej wyjechał skuter, który wjechał wprost pod koła golfa.

Kierujący motorowerem 17-letni mieszkaniec gminy Stężyca poniósł śmierć na miejscu.

Ruch na odcinku, na którym doszło do wypadku, jest zablokowany.

Na miejscu zdarzenia trwają czynności wyjaśniające okoliczności tragedii z udziałem policji oraz prokuratora.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.