Nie żyje 18-latka ranna w wypadku w Tuchlinie

niedziela, 13 grudnia 2015 r., 13:48
fot. archiwum/AL

Tragiczny w skutkach okazał się wypadek, do którego doszło w sobotnie popołudnie na trasie Tuchlino - Mściszewice. Honda rozbiła się tam na drzewie, w wyniku czego ranne zostały trzy młode osoby. 18-letnia pasażerka samochodu zmarła nad ranem w kościerskim szpitalu.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło przed godziną 17. na drodze wojewódzkiej między Tuchlinem a Mściszewicami. Honda, którą podróżowały trzy młode osoby - 18-letni kierowca, 18-letnia pasażerka i 17-letni pasażer, zjechała na pobocze, gdzie rozbiła się na drzewie.

Najciężej ranną 18-latkę przetransportowano do szpitala w Kościerzynie. Niestety obrażenia, jakich doznała okazały się zbyt poważne. Nastolatka zmarła w niedzielę nad ranem.

Szczegółowe okoliczności i przyczyna zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.