Reklama

Na Gubałówce zginął 36-latek z powiatu kartuskiego

Zakopiańska policja potwierdza, że turysta, który zginał podczas schodzenia z Gubałówki, to 36-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że grupa osób schodząc z grzbietu Gubałówki zboczyła ze szlaku. Mężczyzna z wyjaśnianych obecnie przyczyn potknął się i wpadł do głębokiego potoku jaru. Niestety mimo szybko podjętej reanimacji, nie udało się go uratować.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w drugi dzień świąt, po godzinie 18.

- Grupa osób schodząca z Gubałówki postanowiła zejść z prawidłowego szlaku, który prowadził wzdłuż kolejki. Chcieli sobie skrócić drogę schodząc w poprzek zbocza przez kompleks leśny. Tam okazało się, że po drodze znajduje się głęboki wąwóz. Póki co, nie wiadomo dokładnie dlaczego jeden z mężczyzn stracił równowagę i spadł do jaru. Pomimo szybko udzielonej mu pomocy przez przybyłych ratowników TOPRu i podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować 36-latka - informuje rzecznik zakopiańskiej policji, asp. sztab. Roman Wieczorek.

Szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia zakopiańska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zakopanem.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    slider - niezalogowany 2015-12-28 22:47:41

    niech Ci ziemia lekka bedzie kolego [ * ] kondolencje dla rodziny :-(

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości