Pępowo. Był poszukiwany listem gończym, wpadł bo prowadził po pijanemu

środa, 17 lutego 2016 r., 14:29
fot. archiwum

Kartuscy policjanci złapali kolejnego amatora jazdy na podwójnym gazie. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna nie tylko nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu, ale był też poszukiwany listem gończym.

Funkcjonariusze KPP w Kartuzach we wtorek wieczorem, ok. godz. 20.35, zatrzymali do kontroli opla corsę, prowadzony przez 40-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Podczas rozmowy z kierowcą policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Jak informuje Magdalena Formela, p.o. rzecznika prasowego KPP w Kartuzach, po przebadaniu okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ok.1,5 promila alkoholu.

Gdy policjanci sprawdzili zatrzymanego kierowcę w systemie okazało się, że ten nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Co więcej mężczyzna był też poszukiwany listem gończym.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.