Tuchom. BMW potrąciło trzy dziki i uderzyło w przepust

poniedziałek, 18 kwietnia 2016 r., 01:15
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Tuchomiu. Kierujący BMW uderzył w trzy dziki, a następnie zjechał na pobocze i zatrzymał się na przepuście. Zwierzęta nie przeżyły uderzenia.

Do zdarzenia doszło tuż przed północą na krajowej "20". Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący BMW 20-letni mężczyzna jadąc w kierunku Chwaszczyna, w Tuchomiu potrącił trzy dziki. W wyniku tego najpewniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przepust.

Szczęśliwie 20-latek nie odniósł żadnych obrażeń. Był trzeźwy. Zwierzęta zaś nie przeżyły uderzenia.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Chwaszczyno, JRG Kartuzy oraz policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.