Disco pod Gwiazdami w Stężycy - dzień pierwszy największej imprezy lata

piątek, 12 sierpnia 2016 r., 20:09

Kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych biletów, największe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej i noc pełna świetnej zabawy - w piątkowy wieczór w Stężycy rozpoczęło się jedno z największych wydarzeń tego roku.

Disco pod Gwiazdami najpewniej będzie najgorętszym wydarzeniem sezonu. Podczas piątkowej odsłony imprezy wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Kilkudziesięciotysięczna publiczność usłyszała Szymona Wydrę & Carpe Diem, Papa D., Classic, Eleni, Feel, Mig, Fun Factory, Top One, Bartka Wronę, Chłopaki nie płacą, Tercet Egzotyczny, Antka Smykiewicza, Paullę, Top Girls i Musicloft. Podczas imprezy 25-lecie pracy scenicznej świętował zespół Boys. Z liderem grupy Marcinem Millerem przeprowadziliśmy rozmowę, z którą można zapoznać się tutaj.

Imprezę na żywo transmitowała telewizja Polsat.

- To fantastyczna impreza. Przyjechaliśmy z przyjaciółmi, całkiem sporą grupą. Bawimy się świetnie. Organizacja na szóstkę z plusem, atmosfera wspaniała, Stężyca pokazała klasę i zobaczyła to cała Polska - mówiła jedna z uczestniczek imprezy.

Imprezę prowadzili Maciej Dowbor, Misiek Koterski i Karolina Szostak.

Sobota upłynie pod znakiem międzynarodowych gwiazd i muzyki euro dance. Na stężyckiej scenie wystąpią - LayZee aka Mr. President, Velvet, Francesco Napoli, Corona, Amna, Eruption, Fly Project, Masters, Happy End, Capitan Hollywood Project i Nowator. Bilety w cenie 10 zł można kupić też w kasach przed koncertem.

MD-Z, AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.