Kaszubskie Centrum Sportów Walki w Kartuzach uroczyście otwarte

piątek, 9 września 2016 r., 22:21
fot. MSz

W piątkowy wieczór już oficjalnie oddano do użytku Kaszubskie Centrum Sportów Walki. Obiekt mieści się przy ulicy Węglowej, a w jego wnętrzu znajduje się ring o wymiarach 7x7 m, worki treningowe, sprzęt do CrossFitu, a także prysznice oraz szatnie.

Obiekt powstał dzięki inicjatywie Karola Słabka.

- Pomysł na powstanie takiego obiektu to był impuls. Zdałem sobie sprawę jak wielki potencjał drzemie w kartuskich sportowcach i jak bardzo brakuje im takiego obiektu. Nasi sportowcy to ludzie o wielkim sercu, pokorze i pasji godnej zazdroszczenia. Jeśli chociaż w jakimś stopniu ta hala pomoże im spełnić ich marzenia, to będzie dla mnie największa radość - mówi inwestor hali.

Menadżerka obiektu, Małgorzata Jażdżewska podkreśla, że obiekt został dostosowany zarówno do potrzeb amatorów, jak i profesjonalistów. Od poniedziałku wystartują w nim sekcje wielu dyscyplin sportowych. Prowadzić je będzie Patryk Zaborowski (CrossFit i kickboxing), Zbyszek "Zibi" Hormański (MMA), Łukasz Konkel (zapasy dla dorosłych, dzieci i młodzieży), Nikodem Jeżewski (boks) oraz Magda Magulska-Pytka (pilates oraz joga).

W sobotę od samego rana w Kaszubskim Centrum Sportów Walki odbywać się będzie dzień otwarty, na którym zaprezentowane zostaną poszczególne sekcje, których treningi będą odbywać się w obiekcie. Budynek zlokalizowano na ulicy Węglowej 1 w Kartuzach, a wjechać do niego można od strony ul. Gdańskiej vis a vis stacji benzynowej.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.