Kartuzy. Artur Siódmiak przekonywał dzieci do zdrowego stylu życia

wtorek, 4 października 2016 r., 20:28
fot. MSz

We wtorkowe popołudnie Artur Siódmiak, gościł w Kaszubskim Centrum Sportów Walki. Były reprezentant Polski w piłce ręcznej, spotkał się tam z dziećmi. Po spotkaniu najmłodsi mogli sobie zrobić także pamiątkowe zdjęcie ze sportowcem.

Artur Siódmiak był pierwszym sportowcem z którym najmłodsi mogli się spotkać w Kaszubskim Centrum Sportów Walki. Tego typu spotkania mają odbywać się tam częściej, z zapowiedzi prowadzącego spotkanie wynikało, że być może będzie to Dariusz Michalczewski.

Były reprezentant Polski w piłce ręcznej przekonywał dzieci do tego, że warto wychodzić na dwór i ruszać się, zamiast chwytać za smartfona. Podkreślał także jak ważne jest zdrowe odżywianie się, unikanie słodkich napojów, jadanie śniadań. Tłumaczył również, że warto przykładać się do nauki, mieć sportowe marzenia, idoli, a zarazem przygotować się na ewentualne porażki.

Po zakończeniu spotkania z Arturem Siódmiakiem dzieci i ich rodzice otrzymali od niego autografy i robili z nim wspólne zdjęcia. Później odbył się trening kidboxingu, czyli kickboxingu dla najmłodszych.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.