Borcz. Kolizja z udziałem czterech pojazdów na K20

poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 19:38
fot. nadesłane/OSP Hopowo

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się poniedziałkowe zdarzenie, do którego doszło na krajowej "20". Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, busa i ciężarówki.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały około godziny 17. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że w skodę, której kierowca podjął manewr skrętu na własną posesję, uderzyła jadącą za nią ciężarowa Scania. W następstwie zderzenia kierujący ciężarowym pojazdem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się VW T4 i osobowym renault clio.

Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń, a całe zdarzenie zakończyło się jedynie na uszkodzonych samochodach.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Hopowo, OSP Żukowo oraz JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności kolizji wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.