Borcz - Babi Dół. Kolizja podczas wyprzedzania

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 09:28
fot. nadesłane/OSP Hopowo

O wielkim szczęściu mogą mówić uczestnicy kolizji, do której doszło w poniedziałek w nocy na K20 na odcinku Borcz - Babi Dół. Podczas manewru wyprzedzania doszło do zderzenia dwóch samochodów, w wyniku czego jeden z zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło przed godziną 23. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący oplem podjął manewr wyprzedzania w momencie, gdy sam był już wyprzedzany przez kierującego volvo, które wypadło z trasy i uderzyło w drzewo.

Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Przypomnijmy, że była to już druga kolizja, do której doszło na tym odcinku K20 w poniedziałek. Kilka godzin wcześniej zderzyły się tam cztery pojazdy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.