Dzieci spotkały się z Mikołajem w KCSW

czwartek, 8 grudnia 2016 r., 10:59
fot. nadesłane

Mikołajki na sportowo? Czemu nie! W Kaszubskim Centrum Sportów Walki dzieci spotkały się z Mikołajem. Czekał na nie jednak nie tylko bohater tego dnia, ale i szereg konkursów i atrakcji.

O tym, że Mikołajki można spędzić aktywnie przekonało się 6 grudnia ponad 100 dzieci, które odwiedziły KCSW. Najmłodsi wzięli udział w szeregu zajęć sportowych, zagrali na dmuchanym boisku piłkarskim, trenowali z Mikołajem na ringu, wzięli udział w krótkiej lekcji historii przy pojeździe militarnym i otrzymali słodycze. Na najlepszych uczestników konkursów czekały nagrody, a wśród nich pendrive’y, kupony na pizze, artykuły szkolne i słodkości.

- Chcemy, żeby u nas dzieci nie tylko spędzały aktywnie czas, ale po prostu, żeby dobrze się tu czuły - zaznacza Małgorzata Jażdżewska, manager KCSW. - Serdecznie zapraszamy dzieci na nasze treningi i już pracujemy nad kolejnymi wydarzeniami skierowanymi do najmłodszych.

Organizatorem przedsięwzięcia było Kaszubskie Centrum Sportów Walki w Kartuzach przy współpracy z klubem PCNP Rebelia Kartuzy, Akademią Piłkarską Szargan Somonino, Bemol Events i Muzeum Polskiego Czynu Zbrojnego w Armiach Sprzymierzonych w Borkowie.

Nadesłane/Piotr Lewna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.