Młodzież z Kiełpina na piątym miejscu na Pomorzu w rywalizacji w tenisie stołowym

środa, 21 grudnia 2016 r., 11:33
fot. nadesłane

12 grudnia uczennice gimnazjum przy ZS w Kiełpinie - Patrycja Arent, Ewelina Sikora i Julia Liedke brały udział w Wojewódzkiej XVIII Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym, która odbyła się w Gdyni.

Wytężone treningi i wsparcie nauczyciela Grzegorza Laskowskiego doprowadziło zawodniczki do sukcesów sportowych. Były one niezwyciężone w eliminacjach powiatowych oraz półfinale wojewódzkim, zaś w finale wojewódzkim dziewczęta ostatecznie zakończyły zmagania jako piąta drużyna na Pomorzu. Dużym sukcesem jest to, że Kiełpino po raz kolejny awansowało do wojewódzkiego finału, w którym szkoła ma już między innymi dwa brązowe medale.

Nadesłane/Grzegorz Laskowski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.