Przodkowo. Pożar w restuaracji

wtorek, 21 lutego 2017 r., 14:46
fot. BK

W poniedziałkowy wieczór strażacy gasili pożar w Przodkowie, gdzie zapaliła się sadza w kominie w budynku handlowo - usługowo - gastronomicznym. Szczęśliwie zdarzenie zakończyło się bez osób poszkodowanych, jak i strat.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Kartuzach otrzymał tuż przed godziną 20. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że zapaliła się sadza w czynnym przewodzie kominowym. Działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru, oddymieniu zadymionej kotłowni oraz strąceniu nagromadzonej sadzy w kominie.

Działania strażaków z OSP Przodkowo oraz JRG Kartuzy trwały około godziny.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.