Chmielno. Spłonął domek letniskowy

czwartek, 2 marca 2017 r., 16:14
fot. AL

Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem w Chmielnie. Na terenie jednego z tamtejszych ośrodków wypoczynkowych palił się domek letniskowy. Obiekt spłonął doszczętnie.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał około godziny 13. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że ogniem objęty jest drewniany domek letniskowy na terenie jednego z ośrodków wypoczynków w Chmielnie. Obiekt spłonął doszczętnie.

Pożar powstał wskutek używania otwartego ognia w bezpośrednim sąsiedztwie domku letniskowego, a mianowicie spalanie nagromadzonych obok obiektu gałęzi.

W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy z OSP Chmielno, OSP Miechucino oraz JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.