Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Najwyższa cena i najgorsza obsługa w Somoninie. Popiół kończą odbierać na koniec kwietnia a odpady komunalne 1 raz w miesiącu. A wystawki - pojęcie nieznane Wójtowi, więc nigdy. Za to smród z kominów największy w Somoninie w budynkach przy Gminie. Jakaś żenada.
czemu w somoninie tak drogo ? = kosze do segregacji likwidują to kto będzie plastikowe butelki pakował w 10 worków i wystawiał na ulice co mc ? kto ma na to miejsce w domu to niech se segreguje i oczekuje .... oooo . jak ktoś nie ma miejsca by to przetrzymywac w domu polecam do publicznych wyrzucac do pełna . jak nie bedzie miejsca obok i bedzie git co ja skład w domu mam otworzyć . ja to kupuje płace czesc do rzadu idzie to niech oni sie martwią
Wychodzi na to, że najwięcej "utylizują" kominem w Przodkowie i Somoninie. Jak ktoś na śmieciarkę miesiąc czeka, to się nie dziwię...
A ile tysięcy ton odpadów jest utylizowanych co roku w popularnych na Kaszubach piecach typu "śmieciak" ? Kuzyn jeździ na śmieciarce i sam się śmieje że w dniu wywozu plastików prawie nikt koszy nie wystawia. To co się z tymi plastikami dzieje?
Czemu jak zwykle płacę najwięcej?
Najwyższa cena i najgorsza obsługa w Somoninie. Popiół kończą odbierać na koniec kwietnia a odpady komunalne 1 raz w miesiącu. A wystawki - pojęcie nieznane Wójtowi, więc nigdy. Za to smród z kominów największy w Somoninie w budynkach przy Gminie. Jakaś żenada.
czemu w somoninie tak drogo ? = kosze do segregacji likwidują to kto będzie plastikowe butelki pakował w 10 worków i wystawiał na ulice co mc ? kto ma na to miejsce w domu to niech se segreguje i oczekuje .... oooo . jak ktoś nie ma miejsca by to przetrzymywac w domu polecam do publicznych wyrzucac do pełna . jak nie bedzie miejsca obok i bedzie git co ja skład w domu mam otworzyć . ja to kupuje płace czesc do rzadu idzie to niech oni sie martwią
Wychodzi na to, że najwięcej "utylizują" kominem w Przodkowie i Somoninie. Jak ktoś na śmieciarkę miesiąc czeka, to się nie dziwię...