Kartuzy. Mężczyzna wpadł pod naczepę ciężarówki

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 09:21
fot. AL

Mężczyzna w ciężkim stanie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala po tym, jak na przejściu dla pieszych wpadł pod naczepę samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek na Placu św. Brunona w Kartuzach.

Do zdarzenia doszło przed godzina 9. na skrzyżowaniu ulic 3 Maja z Jeziorną.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 68-letni mężczyzna na przejściu dla pieszych wszedł pod naczepę ciągnika siodłowego, którym kierował 40-letni mieszkaniec naszego powiatu. Pieszy z obrażeniami głowy i nogi śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Gdańsku - informuje oficer dyżurny KPP w Kartuzach.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyny zdarzenia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.